>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zimna głowa stała stawka...

konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
W tym temacie wszyscy zadowoleni ????
Wrobelek tym razem nie Bo statystki go oszukaly ????

Trzeba przyznac znowu seria slaba no ale ja I tak mam jak zwykle ✅ ciesze sie ze wszyscy zarabiamy!A wiec beds staral sie trafiac jak najrzadziej :grin::grin::grin:

Rosja-Francja over 3.5
Barca-3
2.730
50 zl
Pinnacle
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Jaki najwyższy próg progresji osiągnąłeś w karierze ?
Jak do tej pory 7 szczesliwa liczba ???? juz kilka razy dobilem ale nigdy nie przekroczylem.Teraz po zmniejszeniu stawki mam nawet wiekszy zapas ale mam nadzieje nie bedzie potrzebny.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Wrobelek tym razem nie Bo statystki go oszukaly ????
Trzeba przyznac znowu seria slaba no ale ja I tak mam jak zwykle ✅ ciesze sie ze wszyscy zarabiamy!A wiec beds staral sie trafiac jak najrzadziej :grin::grin::grin:
Rosja-Francja over 3.5
Barca-3
2.730
50 zl
Pinnacle
Ale szybciutko odrobiłem na pelicans. Dzięki mistrzu !!! graj single tak dobrze Ci idzie !!!
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ale szybciutko odrobiłem na pelicans. Dzięki mistrzu !!! graj single tak dobrze Ci idzie !!!
Wole moje nie trafione single niz Twoje dubelki wrobelki z dupki na faworytow w dziale NBA gdzie ciagle czerwono i caly czas ⛔...

Bedene -4
2.180
250 zl
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
niestety jeśli chodzi o ten moment mam do zagospodarowania 410zł jedynie na otobet.com, fatalna oferta jeśli chodzi o tenis... a wkopałem się w jakieś obracanie eh! ???? jedynie moge pokombinować na tę noc w jakiś hokej albo na czyste 1X2, może masz cos w zanadrzu?
Fatalny bukmacher rzeczywiscie...

Marchenko +5
2.020
50zl zwrot
Pinnacle

Kolejna lekka zmiana stawek bedzie teraz mnozymy X2.1 i staramy sie bardziej omijac ⛔ A wiec bedzie wieksza selekcja spotkan.

O 17 bedzie petarda.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
o tych 30 tysiącach już miesiac temu slyszalem hehehe, a u Ciebie tak liczone, że jednego dnia minus 20 tys, następnego znowu kredyt i granie za 10 tys no i odrobiłeś, tera kredyt spłacasz i jest git ziom !!!
Byl taki minus ale ja mam setki tysiecy takze moge sobie pozwolic bo moja gra zawsze zrobi ✅ no chyba ze przekrocze 20 kola na Pinnacle wtedy bedzie nie ciekawie tylko ze ja zmniejszylem stawki I jest to juz nie mozliwe!!!
Takze tego no wiem ze zazdroscisz bo Ty jak zawsze utopiony na jakims badziewnym Cavaliers-3.5 po 1.37 buhehehe beczka.

Tak swoja droga Marchenko-typ z dupy ????

Berdych +4.5
2.560
125zl
Pinnacle

To jest petarda.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Typ na Berdycha to petarda już rozliczam ✅ ✅ ✅ bo jestem zajebistym typerem.
Berdych to wygra.
Berdych win przy 1-2
4.10
50 zł
Unibet
I nie zapomnijcie o repucie bo typy chcą a reputy nie ma komu dać.
Szybciutko.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
i po Berdysiu Misiu !!! widać, że chłopak się trzesie jak galareta i poci jak świnia. DJOKO GO GO !!!
Daj spokój nie masz pojęcia o tenisie...
Berdych to wygra.
Djokovic gra taką kupę że jak Berdych tego nie wygra to jest zerem większym od Jeżyka ????
 
Do góry Bottom