>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Zimna głowa stała stawka...

guernica 584

guernica

Użytkownik
Konar nie przejmuj sie ciucmakami ale jak pisalem liga hiszpanska wyglada tak ze wszystkie inne kluby oprocz Realu i #Barcy sa trzymane za jajca bo maja dlugi/dostarczaja zawodnikow za gruba kase do tych dwoch &#39;wielkich&#39; klubow

Czasem wypuszczane sa jakies zajace ale wystarczy jeden telefon i na zawolanie musza oddawac mecze. Tak samo jak Seilla bedzie grac z &#39;wielkimi&#39; zadzwoni Madryt albo Barcelona i zaraz beda musieli sie podlozyc

Tam sa tylko dwa kluby do zbierania splendoru i uwagi, reszta to jest tak ze musi byc ktos trzeci, czwarty.

Raz na jakis czas bedzie taki manewr jak z Leicesterem zeby uzasadnic wydanie 250 milionow oknie transferowym na &#39;wzmocnienia&#39; &#39;odmlodzenia&#39; itp


Oczywiscie Real czy Barca beda przegrywac i remisowac bo swiat musi topic u bukmacherow ale najczesciej nastepnego dnia jest telefon do Sewilli, Atletiko, Villarealu ze musza przegrac i tamci bez dyskusji sie podkladaja

Człowieku, nie wiem co ty bierzesz? Ale bierz tego ćwierć. I najlepiej w czopkach. Może ci się odechce.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Jak widzisz Konar mozesz byc spokojny ze bedziesz dalej wygrywal, wiekszosc nawet nie kuma o czym mowie wiec beda dostarczycielami gotowki do bukmacherow, z ktorych bedziesz ciagnal profity
A Karlos ciagnie maszty
Zaladowal na Liverpool i siedzi cicho, do nastepnego kieszonkowego bedzie przestrzegal ciszy nocnej farfocel

O moj idol dal glos
Ranieri zwolniony. Niby nic dziwnego, a jednak. Otóż właściciel, jakiś bogaty cymbał zapewne poprosił kilku graczy Leicester o opinię na temat trenera i wyników. Nie byłem, nie słyszałem, ale dziwię się, że nie stanęli za swoim bossem murem. Za swoim wynalazcą. Za człowiekiem, który pozwolił im jeść kurczaki i polewać keczupem, pić piwo, a nie zabraniał wygrywać. Mahreza doholował znikąd do miana najlepszego w Anglii i w Afryce, Vardy’ego zrobił kadrowiczem i królem… Sprzedać takiego kogoś, to jak dokonać ojcobójstwa. Nie kryję, że przestaję tych frajerów darzyć sympatią i życzę im spadku, nie da się w tym to w następnym sezonie. Zresztą wylądują tam gdzie ich miejsce. Zwłaszcza Kapustka.
Choć absolutnie mu się nie dziwię, iż wybrał takie mistrzowskie, zbyt dobre miejsce. Jak leżą pieniądze to się po nie sięga. A jak piękna kobieta się rozbiera to należy położyć się obok!
------
Pewnie ladne bylo zdziwko o ile nie sypanie wiazankami kto dal grubo na Liverpool bo cisza jak makiem zasial
Nawiasem mowiac w swiecie futbolu i internecie nie ma bezinteresownosci i przyjacielstwa a te glaby co czytaja twoj temat mysla ze bedziesz im gotowe typy podsylal
A Ty (i ja) tylko pokazujesz, ze mozna i potrafisz
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Widziałem zakłady na buku kiedy Viren i Konar poleca na księżyc ????
podobno czekają tam na nich motomyszy z Marsa ????



PS : jestem w trakcie robienia koszulek i innych gadżetów z motywami Virena i Konara , ktoś zainteresowany ? W planach mam również wydac ich energetyki.
Mają chłopaki fejm więc trzeba się na ich fejmie dorobić ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Widziałem zakłady na buku kiedy Viren i Konar poleca na księżyc ????
podobno czekają tam na nich motomyszy z Marsa ????

PS : jestem w trakcie robienia koszulek i innych gadżetów z motywami Virena i Konara , ktoś zainteresowany ? W planach mam również wydac ich energetyki.
Mają chłopaki fejm więc trzeba się na ich fejmie dorobić ! ????
I to mi się podoba róbmy byznes
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Szlachcicowi cos pewnie wczoraj nie poszlo. Od 16 godzin siedzi cicho juz dawno by podsumowal. Nawet minus na plusa

A juz widze



Ewentualnie mogl napisac ze po pierwszej kwarcie dokupil 20 punktow handikapu na czeczenskim rynku za 7 tysiecy forintow ale trudno sie osmieszac przy takich batach
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Viren, latwo gadac po proznicy. Byc moze Barca i Real sa troche promowane w lidze ale jesli bylbys tak pewien, ze jeden z tych klubow zdobedzie mistrzostwo to bys postawil pare tysiaczkow przed sezonem ale ty tego nie zrobiles bo sam do konca w to nie wierzysz tak jak i wszyscy ci ktorzy gadaja o ustawkach. Wiec przestan glosic ta wiare bo jeszcze jakies dzieci w to tutaj uwierza.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Widzicie gdzieś kurs na Real zdobędzie mistrzostwo? Podeślijcie postawię całe swoje życie na to.
Adamo
Moim zdaniem to Sevilla za szybko została tak wywyższona to nie jest drużyna na LM co najwyżej LE.
Jednak Leicester to syf liczę że Sevilla przejdzir dalej wtedy będę grał przeciwko nim.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo
Moim zdaniem to Sevilla za szybko została tak wywyższona to nie jest drużyna na LM co najwyżej LE.
Jednak Leicester to syf liczę że Sevilla przejdzir dalej wtedy będę grał przeciwko nim.
Tylko u mnie jest taki problem, że mam Sevillę awans na kuponach, które już mi praktycznie weszły (niewiadoma to tylko awans Realu, ale to raczej pewne, reszta już rozliczona) i zastanawiam się cały czas czy kontrować to czy zostawić. Kurs na awans Leicester to ok 3,80 więc było by jak skontrować. Teraz pod tym nowym trenerem może znowu zaczną grać jak było w Legii po Hasim ? Z 2 strony jedna bramka Sevilli i Leicester może mieć spory problem. Sevilli wystarczy nawet remis czy 1:2 i dogrywka. Pytanie więc - na moim miejscu byś kontrował czy nie ?
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Tylko u mnie jest taki problem, że mam Sevillę awans na kuponach, które już mi praktycznie weszły (niewiadoma to tylko awans Realu, ale to raczej pewne, reszta już rozliczona) i zastanawiam się cały czas czy kontrować to czy zostawić. Kurs na awans Leicester to ok 3,80 więc było by jak skontrować. Teraz pod tym nowym trenerem może znowu zaczną grać jak było w Legii po Hasim ? Z 2 strony jedna bramka Sevilli i Leicester może mieć spory problem. Sevilli wystarczy nawet remis czy 1:2 i dogrywka. Pytanie więc - na moim miejscu byś kontrował czy nie ?
Jak dla mnie Lester ma spore szanse. Nie skreslalbym ichich. Graja piach, ale potrafia tez nastrzelac, a u siebie wymeczone 1-0 tez imnie daje awans. Zalezy ktora twarz pokaza ;).
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Osobiście to bym polecam zaczekać jeszcze do jednego meczu Leicester, tego najbliższego z Hull City wtedy będziemy wiedzieć więcej. Pokonanie Liverpoolu aż 3:1 robi wrażenie to fakt, jednak The Reds, grają o tak:
3:1 porażka z Leicester który okupuje dolną część tabeli
2:0 wygrana z Tottenhamem 2 w tabeli
2:0 porażka z przedostatnim Hull City
1:1 z liderem Chelsea
2:3 porażka ze Swansą która się kręci gdzieś na dole
Dlatego nie zdziwię się jak w najbliższy weekend Liverpool ogra Arsenal 2:0.
O tak wygląda gra Liverpoolu, punkty z czołówką, strata ze &quot;słabiakami&quot;. Sevilla w tym sezonie mocna ekipa, w pucharach są ograni. Chyba, że dojdzie do jakiegoś legendarnego wyreżyserowanego scenariusza i Leicester wygra LM. ????
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Szlachcicowi cos pewnie wczoraj nie poszlo. Od 16 godzin siedzi cicho juz dawno by podsumowal. Nawet minus na plusa
Ewentualnie mogl napisac ze po pierwszej kwarcie dokupil 20 punktow handikapu na czeczenskim rynku za 7 tysiecy forintow ale trudno sie osmieszac przy takich batach
A Ty Piotruś skontrowałeś swoje wyczyny?
No i gratis

APOEL - Bilbao

1. Dwojka
2. Dwojka -1,5
3. Dwojka HT/FT
4. Powyzej 2,5
5. Powyzej 3,5
Betfair

Ajax - Legia

1. X 4,7
2. X2 3,10
3. Dokladny wynik 0-0 14
4. Ponizej 2,5 gola 1,99
Ajax cienki jak barszcz i leja na lige europejska. A nawet jak nie leja to sa za slabi zeby cokolwiek tam osiagnac. To druzyna o kilometry, hektary i kilogramy slabsza od tej coi rozdupcyla Legie dwa lata temu. Ta Legia jest silniejsza, ten Ajax jest slabszy.

Bedzie remis, Pazdan juz sie postara o 0-0, na 0-0 zagra Legia

Ciekawe czemu &#39;Ajax rozniesie Legie w proch&#39; jak czytam

Legia oszczedzala sie w lidze i dzis postawi sie a Ajax zaplaci za gre na maksa

Pokontrowane i zamknięte z mega zyskiem? ???? Daremny jesteś, zawsze byłeś fantastą i tak już ci zostanie
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
konar, viren - a co myślicie o Leicester w kontekście rewanżu z Sevillą ?
Mowilem przed meczem pierwszym Sewilla 4-1
Skonczylo sie 2-1 ale
http://cdn.phoenix.intergi.com/21772/videos/5345676/video-sd.mp4
Zobacz sam. Niestrzelony karny, 2 albo 3 poprzeczki, 23 strzaly i bramkarz gosci mecz zycia
Sa dwie teorie co do Leicester
Jedna ze celowo grali przeciwko Ranieremu a teraz beda blyszczec jak juz dopieli swego
A dwa ze z Liverpoolem kazdy wygra, zadna sztuka, Klopp to w sumie zadna rewelacja, nakupili zawodnikow za 250 milionow i slychac placz ze &#39;za waska kadra&#39;. Liverpool to taka pralnia kasy chodzi zeby grube transfery szly i osoby odpowiednie pod stolem mialy korzysci
Ja osobiscie nie widze zadnych szans dla Leicester jak Sewilla zagra to co swoje, czyli co w pierwszym meczu to sie skonczy 1-4 1-5 no 1-3 najwyzej. Lisy po prostu nie maja startu do matadorow, czy to grajac na powaznie czy na niby
Poziom jest nieporownywalny, Sewilla przejdzie, to najlepsza druzyna &#39;pucharowa&#39; wyniki w pucharach o czym swiadcza. Co prawda odbywa sie to kosztem koksu ( jeden zawodnik im padl na boisku jakies 10 lat temu z tego powodu) ale kto ma jakiekolwiek watpliwosci niech sobie obejrzy jednych i drugich w akcji
PS sedzia glowny po meczu Villarreal - Real

Szef kolegium sedziow wyjasnil, ze byly to breloczki, dlugopisy i proporczyki
Widocznie banki trzeba omijac i kasa w worach idzie, tak najlepiej niech zyje szara strefa
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Leicester to wygrywa w rewanżu 6-2 ! Wiem bo mieszkam pod Leicester i znam Kapustke i Wasilewskiego. Ostatnio z nimi jarałem bongo i mówili że mecz załatwiony.
Tak jak Viren tutaj gdzies pisał o Teodorczyku to Leicester kupiło 3 bramki Vardyego a więc RYZYKANCI I PASJONACI WYSOKICH KURSÓW gramy hattrick Vardyego !!
Ja jestem w stanie postawić na awans lisów życie Konara i Virena a może dorzucę jeszcze 5 złotych ze swojej puli !!
Zdjęcie wyżej to zdjęcie sędziego który poprowadzi ten mecz i logo na reklamówce to logo Leicester tylko ktoś przerobił w photoshopie !
Tak tak powiecie że jestem nienormalny że nie może Hiszpański sędzia sędziować Hiszpańskiemu zespołowi ale powiem Wam coś !! Może bo ma podwójne obywatelstwo.
Pierwsze Hiszpanskie a drugie niedawno przyznane SAN ESCOBAR !!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom