>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Zimna głowa stała stawka...

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
PSG+1
2.100
6400zł
Niech się dzieje wola nieba.
Ale z Nancy czy z Barceloną ? A jak z Barceloną dlatego, że zapowiedział odejście Luis Enrique ?
Poniżej 5.5
1.934
3200zł
Live mecz Realu
Lecę po hazardowemu
Ale ból... od 86min. Real to Real potrafi takie rzeczy... Ale współczuję ci, k. do 86 min już chyba księgowałeś...
 
Semtex 253,2K

Semtex

Użytkownik
Ale z Nancy czy z Barceloną ? A jak z Barceloną dlatego, że zapowiedział odejście Luis Enrique ?



Ale ból... od 86min. Real to Real potrafi takie rzeczy... Ale współczuję ci, k. do 86 min już chyba księgowałeś...
Przecież on i tak tego nie postawił. Jak długo będziecie się jeszcze dawać trolować? ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Przecież on i tak tego nie postawił. Jak długo będziecie się jeszcze dawać trolować? ????
A mieszkasz z nim, że wiesz ? Prawdopodobieństwo jest dokładnie 50/50 i ja jestem po tej 50 po której ty nie jesteś ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Przecież on i tak tego nie postawił. Jak długo będziecie się jeszcze dawać trolować? ????
Ty byś mi coś postawiła Skyrimka jesteś kobietą prawda?
Chodź Konar zapłonie bo jestem wkurzony muszę się wyżyć.
Grać Bilbao z remisem czy nie grać oto jest pytanie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
I to jest właśnie bukmacherka niby mam plan a walę coś takiego live poza konkursem.
Teraz widzicie co to jest live?
To jest kuźwa kuźnia do wkładania ostatnich pieniędzy...
Policzymy jaki minus w weekend na tej progresji i powoli odrabiamy bez szaleństw zobaczymy co PSG ugra...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
I to jest właśnie bukmacherka niby mam plan a walę coś takiego live poza konkursem.
Teraz widzicie co to jest live?
To jest kuźwa kuźnia do wkładania ostatnich pieniędzy...
Policzymy jaki minus w weekend na tej progresji i powoli odrabiamy bez szaleństw zobaczymy co PSG ugra...
Tak, zgadza się live potrafi być bardzo zwodnicze. Ja od czasu do czasu to gram, ale bardzo rzadko i najlepiej mi to wychodzi jak już w analizach przedmeczowych coś miałem ustalone albo pograne, ale np po I połowie jest wynik przeczący wcześniejszym ustaleniom, ale drużyna tak gra, że szansa jest olbrzymia - wtedy mi wchodzi live. Innymi słowy mówiąc - wiem sporo o wydarzeniu, sporo czytałem wcześniej, zapoznałem się z opiniami innych, z gry wynika, że taki scenariusz się może spełnić.
Jeśli gram coś bo tylko mi się wydaje to najczęściej zaliczałem wtopy. A jeszcze gorsze jest granie na fali emocji pozytywnych lub negatywnych - wszystko jedno.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Tak jak wczoraj w połowie na Real ???? ???? ????
Wiedza to jedno bukmacherka to coś więcej
Ja liczyłem że Las Palmas nic nie strzeli i nie strzeliło ale że Real dwa gole w 10...
No ale przed meczem mówiłem że Las Palmas się zepnie i się sprawdziło.
Tylko za dużo się dzieje w temacie stąd takie skutki.
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Tak jak wczoraj w połowie na Real ???? ???? ????

Wiedza to jedno bukmacherka to coś więcej

Ja liczyłem że Las Palmas nic nie strzeli i nie strzeliło ale że Real dwa gole w 10...
Jakbyś miał wiedzę, że Real w co trzecim meczu robi remontady w ostatnich minutach, to byś teraz nie gadał o tej bukmacherce. Ja dałem przy 1:1 na Las Palmas po kursie 11.00, a przy wyniku 3:1 zamknąłem w 70 min, bo oglądam La Ligę i wiem co ten Real wyczynia.
Granie live nie jest złe, tylko trzeba obstawiać z głową, a nie na pałę.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Jakbyś miał wiedzę, że Real w co trzecim meczu robi remontady w ostatnich minutach, to byś teraz nie gadał o tej bukmacherce. Ja dałem przy 1:1 na Las Palmas po kursie 11.00, a przy wyniku 3:1 zamknąłem w 70 min, bo oglądam La Ligę i wiem co ten Real wyczynia.
Granie live nie jest złe, tylko trzeba obstawiać z głową, a nie na pałę.
Tak w 10?
Kolejny znawca bulmacherki pro typowy szkoda kolego że wrzuciłeś swój post o godzine 22:54 czyli przy wyniku 1:3 więc prosze nie pierd.ol

Nie wierzę w w zamykanie kupony po fakcie i świętego mikołaja kto kręci należy mu się kara słowna bez szacunku.

Pozdrawiam
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Tak w 10?
Kolejny znawca bulmacherki pro typowy szkoda kolego że wrzuciłeś swój post o godzine 22:54 czyli przy wyniku 1:3 więc prosze nie pierd.ol

Nie wierzę w w zamykanie kupony po fakcie i świętego mikołaja kto kręci należy mu się kara słowna bez szacunku.

Pozdrawiam
Specjalnie wrzuciłem screena dla takich zawistnych buców jak ty. Czytania ze zrozumieniem uczą w podstawówce.
 
jegermeister 56

jegermeister

Użytkownik
Specjalnie wrzuciłem screena dla takich zawistnych buców jak ty. Czytania ze zrozumieniem uczą w podstawówce.
Chodzi o to, czy ciekawe czy byś wrzućił screena jakby po złożeniu kuponu Real pyknął. Jak już kupon wchodzi to łatwo się pochwalić. Szlachcic robi to samo, kupony na NBA, ***** wchodzi a rano widzisz postawiane Live w środku nocy i bilans na plus. Tylko jak to się ma do projektu później w porównaniu np z Konarem, który typy wrzuca dużo wcześniej? Też mogę rozliczone kupony dawać po czasie, będę mieć 100% skutecznośći! ???? Zarobiłeś fajnie, ciesz się ale po co się chwalić po czasie skoro nie dałeś tego typu jak stawiałeś.
 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Chodzi o to, czy ciekawe czy byś wrzućił screena jakby po złożeniu kuponu Real pyknął. Jak już kupon wchodzi to łatwo się pochwalić. Szlachcic robi to samo, kupony na NBA, ***** wchodzi a rano widzisz postawiane Live w środku nocy i bilans na plus. Tylko jak to się ma do projektu później w porównaniu np z Konarem, który typy wrzuca dużo wcześniej? Też mogę rozliczone kupony dawać po czasie, będę mieć 100% skutecznośći! ???? Zarobiłeś fajnie, ciesz się ale po co się chwalić po czasie skoro nie dałeś tego typu jak stawiałeś.
Zapraszam do tematu, zaraz wrzucę historię typów.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Konar postawiłem grubo że polecisz w tym roku na księzyc ze swoim chłopakiem Virenem
Dodatkowo przyłożyłem mocno na poboczny typ tego wydarzenia mianowicie
Czy Viren i Konar zaręczą się na księżycu - TAK

Co tam królu złoty masz na weekend ciekawego żebym wiedział czego się nie łapać ??

PS : Adamo80 to niespełniony moderator albo chce po prostu odbić konara virenovi ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
@ 199

@2.00

Użytkownik
Konar postawiłem grubo że polecisz w tym roku na księzyc ze swoim chłopakiem Virenem

Dodatkowo przyłożyłem mocno na poboczny typ tego wydarzenia mianowicie
Czy Viren i Konar zaręczą się na księżycu - TAK
Takich niskich kursów to nie ma co tykać. Ja może zagram coś live.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zasada podawania typów jest prosta: podajemy typy przed zdarzeniem, a jeśli są w trakcie zdarzenia LIVE podajemy oczywiście w momencie zagrania bo trudno żeby najpierw pisać na forumku, a potem podawać, ale powiedzmy max te 5 min po postawieniu, a szczególnie nie później niż coś się zdarzyło co obstawialiśmy. Podawanie typów po czasie nie ma sensu bo podajemy je przecież po to aby ktoś inny mógł skorzystać. I łatwo to sprawdzić bo każdy post ma datę i można to ocenić kiedy było coś pisane, a jeśli ktoś edytuje po czasie i wstawia typy to należy mu się: ???? dlatego żadnego typu live nie należy edytować w szczególności kiedy zdarzenie będzie rozstrzygnięte.
Nie zauważyłem aby konar podawał typy po czasie. Zresztą osoby będące tyle czasu na forum doskonale znają zasady. Każdy może powiedzieć, że od kołyski się interesuje bukmacherką, a teraz dopiero zaczął się udzielać na forum i ja to rozumiem, ale można wierzyć albo nie, natomiast ktoś kto ma dorobek wielu pkt reputacji i konto od paru lat może być dobrym lub złym typerem, ale na pewno jest typerem. No i znajomość tak podstawowych spraw jak podawanie typu po czasie.
Dokładnie nie pamiętam, ale chyba ze 3 lata temu za podawanie typów po czasie były ostrzeżenia od moderatorów.
 
Do góry Bottom