>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zimna głowa stała stawka...

V 1,1K

viren

Użytkownik
Malaga wygrana 2,12 188Bet
Ponizej 2,5 gola 1,76 pinek
Co do undera nie mam watpliwosci.
Co do Malagi - powinna wygrac. Espanyol dostal za darmo punkty od Sewilli. Sewilla miala telefon z Madrytu i Barcelony ze za bardzo szaleje a nie moze zabierac uwagi &#39;wielkim&#39; wiec dostali rozkaz zeby usunac sie w cien.
Jako ze Sewilla jest zakladnikiem trzymamnym za &#39;wory&#39; nie wolno im sie wychylac i musza usunac sie jak tylko ci &#39;wielcy&#39; uznaja ze za duzo zabiera im uwage. W tej sytuacji musieli oddac punkty byle komu. I trafilo sie Espanyolowi, ktory jest cienki i trzyma sie tylko dzieki ukladom w lidze
 
janosik1x2 29

janosik1x2

Użytkownik
no konar nabralem sie troche na te twoje cinkie typki ,,, przeanalizowalem kilka ostatnich stron i gram od teraz plaska stawke ale odwrotnie co tu podasz lub u swojego kumpelka virena czy jakos tak.
lets see
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Rozumiem w końcu jesteś 0 na forum nie masz swoich typów rozumiem frustracje.
U mnie przyjdzie lepsza seria i znowu do mamy polecisz po 5 dyszek.
Potem znowu będziesz grał ze mną bo będę dla Ciebie dobry jak trafię 10 z rzędu.Wtedy zaczniesz grać ze mną mnie dopadnie gorsza forma i znowu będziesz płakał i tak w kółko w końcu chorągiewki wieją w tę stronę z której wieje wiatr.
Pozdrawiam odpisz co myślisz
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
janosik1x2 29

janosik1x2

Użytkownik
nazywasz mnie 0 a pozniej chcesz bym myslal odpisujac ci
spoko jak bedzie trzeba pozycze 100 taka prawdziwa nie twoja wirtualna - stawkami tutaj zaspakajsz swoje pragnienia ups przykre
pierwsze grosze zarobine o nastepne prosze
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Sory ale ja nie gram jakiś śmiesznych spotkań.
Choćbym miał ciągle wtapiać na takich meczach jak dzisiaj Bilbao gdzie byli drużyną co najmniej na tym samym poziomie co Barca w pierwszej połowie to schodzili do szatni dostając w tyłek 2-0...
Typ był dobry ale Barcelona kolejny raz nie grając nic wielkiego wygrywa sobie tak o.
Ktoś powie tak się poznaje najlepsze drużyny oczywiście ale mi tam śmierdzi łajnem bukmachera.
A jakiś tam śmiesznych lig nie gram nie mam pojęcia to nie stawiam bo mógłbym tak sobie grać czarne białe.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Co sie rzucasz Konar :p

Kolega puierdek poszedl vabank za kieszonkowe i teraz musi biedowac do 10go conajmniej

Jedyne co zostaje zalogowac sie na bezplatnym forum i hejtowac bo dziewczyny go odrzucaja z damskich czatow.

Tu gdzie chcialyby z nim rozmawiac to musialby zaplacic, ale...patrz akapit 1 ????
 
mccarton 0

mccarton

Użytkownik
A jakiś tam śmiesznych lig nie gram nie mam pojęcia to nie stawiam bo mógłbym tak sobie grać czarne białe.
No tak wielcy typerzy to obstawiają Barcę ,Arsenal,Real,MU,MC,Milan.itp.bo na tych meczach można wygrać,tylko że gra tak 90% typerów.Jak będziesz miał yield na plusie po tysiącu typów to chylę głowę,tylko nie pisz o progresji bo to śmieszne .zwłaszcza jak widzę stawkę 4800zł
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
No tak wielcy typerzy to obstawiają Barcę ,Arsenal,Real,MU,MC,Milan.itp.bo na tych meczach można wygrać,tylko że gra tak 90% typerów.Jak będziesz miał yield na plusie po tysiącu typów to chylę głowę,tylko nie pisz o progresji bo to śmieszne .zwłaszcza jak widzę stawkę 4800zł
Fajne kluby wymieniłeś tylko że ja gram przeciwko nim a tak gra 10% w tym 5% zarabia czyli ja.
Pozdrawiam
Straszna stawka 5 tysięcy złotych pewnie nigdy tyle nie widziałeś w kupie??.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
To forum to taka sama ustawka jak reszta tych gówien na świecie ale co zrobić innego nie ma.
Ja za to ostatnio mam fajną wymianę z użytkownikiem dzipkis gościu co pół roku typuje coś na Barcelonę i zawsze wtapia uwielbiam jego podejście prześledz jego karierę reputę ma tak wysoką bo pisze ze mną i mnie denerwuje a małe bączki się ekscytują i mu klikają dzięki.
Przyjdzie mecz w Paryżu to usiądzie na dupie.
A ten szlachcic to z daleka widać kombinator jakiś pewnie płaci miesięcznie 200 zł modowi żeby go nie banował mają chłopaki układy na mieście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Jakie wy macie teorie spiskowe. #Illuminati
Wszystko co nie wejdzie to ustawione?
Widzisz nie rozumiesz.
Wczorajszy mecz Barcelony był ustawiony na X2 nie weszło?
Jak mnie wkur wia za przeproszeniem jak ktoś tak do mnie podchodzi jak nie wejdzie ***** a nie jak nie wejdzie wczoraj mi weszło 2.420 kurs i to była ustawka a oni swoje...
Albo że ja potem będę mówił że i tak na plus wyszedłem tak wyszedłem na plus bo przy kwocie 4800 trafię oba typy i ile panowie wyjdzie mi plus na tych progresjach? Jakieś 10000 zł co nie?
Aniołki z idealnego świata wychowani pod spódnicą księdza ja prdl...
 
Do góry Bottom