>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Zimna głowa stała stawka...

Y 2

yuter

Użytkownik
Gratuluję i dziękuję za typ. Zagrałem za małą stawkę dla sportu, ale przede wszystkim nie zagrałem niczego na Real, a to największy plus ????
 
supermario 245,5K

supermario

Użytkownik
Celta+1
1.900
16000 zł

Jak to nie wejdzie to ja nie gram dalej X2 tylko będę to powoli odrabiał.
Chyba ci się zera pomyliły, śmiech. W życiu takiej kasy na oczy nie widziałeś chłopie !!! Że ludzie wierzą Ci w takie herezje :;/:
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Chyba ci się zera pomyliły, śmiech. W życiu takiej kasy na oczy nie widziałeś chłopie !!! Że ludzie wierzą Ci w takie herezje :;/:
Co Ty możesz synku o mnie wiedzieć ja firmę prowadzę więc Twoje płacze zachowaj dla siebie.
 
supermario 245,5K

supermario

Użytkownik
Co Ty możesz synku o mnie wiedzieć ja firmę prowadzę więc Twoje płacze zachowaj dla siebie.
Normalna osoba widząc zarzuty co do jej wiarygodności umieszcza sreen kuponu i zamyka usta wszystkim krytykom. Ty natomiast piszesz o jakiejś firmie, wnioskuję że chyba &quot;kogucik&quot;, bo skoro firma generowałaby takie zyski, które jak ty piszesz lekką ręką oddajesz na prawo i lewo, to nie siedziałbyś tu od rana do wieczora i wypisywał takie farmazony. Bajki to misiowi na ucho chłopcze !
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Oddaje? Ja nic nie oddaje boli Cię to co?
A screena nie będzie ja mam dowód skarbówce dawać weź się ogarnij frustracie.
 
supermario 245,5K

supermario

Użytkownik
Oddaje? Ja nic nie oddaje boli Cię to co?
A screena nie będzie ja mam dowód skarbówce dawać weź się ogarnij frustracie.
Screena nie będzie bo go nie ma. &quot;Dowód skarbówce&quot; ??? uważaj bo cię znajdą, tak skarbówka nie ma nic lepszego do roboty tylko chodzić po jakichś forach i czytać takie bzdety, ty przecież sam w to nie wierzysz co piszesz.
A oddawaj sobie ile chcesz i komu chcesz, tylko nie mąć ludziom w głowach, że grasz takimi stawkami bo gotowi są ci uwierzyć i jeszcze pójdą twoją drogą.
Nie lubię osób zadufanych w sobie, wszech wiedzących, bufonowatych, pyszałkowatych i uważających się za pępek świata, a ty takie właśnie wrażenie stwarzasz !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom