>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

seb4 2

seb4

Użytkownik
Troszke sie wtrące bo ten sam problem mam, jak by sie to działo raz na jakiś czas to spoko,ale w kazdym meczu najwieksze cuda a wczoraj to było apogeum pierw zagrałęm mecz z Urugwaju Danubio- Racing i zobaczcie sobie co sie dzieje od 88min;] sam grałem w piłke prawie zawodowo i takie sytuacje sie nie zdarzają!! żeby dostać czerwoną i jeszcze bramke strzelić w 95min. Powiedziałem sobie ze nic sie nie stało raz na jakis czas to mozliwe i zę drugi taki mecz sie nie powtórzy szybko, a tu wystarczyło poczekać 15min do Twojego Zdzisiu ????
Wydaje mi sie ze to nauczka na przyszłość żeby nie grac tych dzikich lig, bo nie warto zbytnio gdyż dzieją sie tam cuda, dużo bardziej bym polecił granie Skandynawskich co dopiero zaczynają.
P.S. te 4;3 to mi sie śniło ehhh...
 
A 498

addam44

Użytkownik
Troszke sie wtrące bo ten sam problem mam, jak by sie to działo raz na jakiś czas to spoko,ale w kazdym meczu najwieksze cuda a wczoraj to było apogeum pierw zagrałęm mecz z Urugwaju Danubio- Racing i zobaczcie sobie co sie dzieje od 88min;] sam grałem w piłke prawie zawodowo i takie sytuacje sie nie zdarzają!! żeby dostać czerwoną i jeszcze bramke strzelić w 95min. Powiedziałem sobie ze nic sie nie stało raz na jakis czas to mozliwe i zę drugi taki mecz sie nie powtórzy szybko, a tu wystarczyło poczekać 15min do Twojego Zdzisiu ????
Wydaje mi sie ze to nauczka na przyszłość żeby nie grac tych dzikich lig, bo nie warto zbytnio gdyż dzieją sie tam cuda, dużo bardziej bym polecił granie Skandynawskich co dopiero zaczynają.
P.S. te 4;3 to mi sie śniło ehhh...
Bukmacherka zna rozne &quot;cuda&quot;.Przeciez w ub.roku w ktorejs lidze poludnowoamerykanskiej ca kolejka-chyba 8 meczy-zakonczylo sie wynikiem 0-0!!!Gdyby ktos to zagral ako to za 1zl dostalby 8-10mln!!!
Ciekaw jestem ktory bukmacher by to wyplacil??? ???? A tym bardziej gdyby ktos to puscil za np.10euro... ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Bukmacherka zna rozne &quot;cuda&quot;.Przeciez w ub.roku w ktorejs lidze poludnowoamerykanskiej ca kolejka-chyba 8 meczy-zakonczylo sie wynikiem 0-0!!!Gdyby ktos to zagral ako to za 1zl dostalby 8-10mln!!!
Ciekaw jestem ktory bukmacher by to wyplacil??? ???? A tym bardziej gdyby ktos to puscil za np.10euro... ????

tak coś mi się wydaje że to była włoska liga ....ale mogę się mylić ....
a co do poludniowoamerykanskiego futbolu z racji tego że jestem wielkim fanem reprezentacji Argentyny to śledzę te ligi i mogę powiedzieć tylko tyle że to co się tam czasami dzieje to wina ich gorących głów
temperamentu
biedy która popycha ich czasami do czynów uważanych powszechnie za niemoralne
nie zgodzę się tylko z postem innego kolegi wyżej że to dzikie ligi .....
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Bukmacherka zna rozne &quot;cuda&quot;.Przeciez w ub.roku w ktorejs lidze poludnowoamerykanskiej ca kolejka-chyba 8 meczy-zakonczylo sie wynikiem 0-0!!!Gdyby ktos to zagral ako to za 1zl dostalby 8-10mln!!!
Ciekaw jestem ktory bukmacher by to wyplacil??? ???? A tym bardziej gdyby ktos to puscil za np.10euro... ????
Konkluzja Twojego wpisu jest więc taka, że te 8 remisów to przypadek i nikt tego nie zagrał?
No nie żartujmy...
Kilka lat temu jedna z ostatnich kolejek 3.Bundesligi zakończyła się remisami 1:1 i ustawił to szef od tej zabawy ( gość rodem z b.Jugosławii ) .
A w południowej Ameryce było to przypadkowe , tak? ????
 
seb4 2

seb4

Użytkownik
wudar72: może dzikie ligi to źle zabrzmiało bo na pewno poziomem wiekszość z nich przewyższa naszą Polską upośledzoną lige, chodziło mi właśnie o to co piszesz, że tam są inne temperamenty i dlatego sie częsciej dzieją cuda, tak jak wczoraj moje 2 mecze...
Dobra nie ma co rozwalać tematu każdy wyciagnie z tego swoje wnioski, jak dla mnie nie warto tam grac tego gdzies dalej w progresji bo to strach, na jakis 1,2 próg to tak ale nie dalej...
 
S 9

serbskiekosovo

Użytkownik
A Dortmund 2 tygodnie temu? Celta Vigo? Tottenham? Doncaster i bramka w 95 minucie i wiele wiele innych? To też ligi z innym temperamentem? ;) Wszędzie tak się dzieje, zacznę chyba progresję grać na bramki w ostatnich 10 minutach, milionerem zostanę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
... bo mecz trwa 90 minut + pare doliczonych. rozstrzygniecia nierzadko zapadaja wlasnie w koncowkach. raz przyfarci i dog wyrowna w koncowie, a czasem straci jak wczoraj. nie ma co rozstrzasac tylko cisnac dalej.
 
L 0

larupcki

Użytkownik
tak coś mi się wydaje że to była włoska liga ....ale mogę się mylić ....
a co do poludniowoamerykanskiego futbolu z racji tego że jestem wielkim fanem reprezentacji Argentyny to śledzę te ligi i mogę powiedzieć tylko tyle że to co się tam czasami dzieje to wina ich gorących głów
temperamentu
biedy która popycha ich czasami do czynów uważanych powszechnie za niemoralne
nie zgodzę się tylko z postem innego kolegi wyżej że to dzikie ligi .....
Zgadzam się z tobą. Latynosi są bardziej reaktywni emocjonalnie, a poza tym to inna kultura, gdzie na porządku dziennym są ustawiane mecze, handel narkotykami i ciemne interesy. Najświeższym przykładem jest porwanie i torturowanie Bernardo z Vasco da Gama. Poza tym, jako ciekawostkę dodam, że statystycznie istotnie więcej jest czerwonych kartek w weekendy. Szczególnie w Ameryce Południowej ???? Z drugiej strony jednak, to właśnie w tych regionach najczęściej zawodzą faworyci.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Konkluzja Twojego wpisu jest więc taka, że te 8 remisów to przypadek i nikt tego nie zagrał?
No nie żartujmy...
Kilka lat temu jedna z ostatnich kolejek 3.Bundesligi zakończyła się remisami 1:1 i ustawił to szef od tej zabawy ( gość rodem z b.Jugosławii ) .
A w południowej Ameryce było to przypadkowe , tak? ????
Edi&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;ja nawet nie staram sie dochodzic:]
I tak najwieksze i najczestsze i stale przekrety ida w dyscyplinach singlowych.
Taka Radwanska moze sie (grajac z np.500tka rankingu) umowic z Kowalskim ze przegra swoje np.drugie podanie(gem)w meczu.I przegra.Z Kowalskim kase wygra i wygra...mecz.Bo jeden gem w plecy z taka przeciwniczka to nic.
Nie do udowodnienia.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
cześć,
jak tam?widzę że rzadko się pojawiasz,bycie ojcem to nie żarty he,he
jak będziesz miał chwilę to zajrzyj do mnie właśnie zarobiłem pierwszy 1000j i zamieściłem statystyki
no to powodzenia i pamiętaj że:..&quot;nie sztuką zostać ojcem,sztuką nim być..&quot;
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
cześć,
jak tam?widzę że rzadko się pojawiasz,bycie ojcem to nie żarty he,he
jak będziesz miał chwilę to zajrzyj do mnie właśnie zarobiłem pierwszy 1000j i zamieściłem statystyki
no to powodzenia i pamiętaj że:..&quot;nie sztuką zostać ojcem,sztuką nim być..&quot;
pojawiam sie codziennie ???? ja gram na betfair, a tam w tygodniu slabizna. nie jest tak ze zanidbalem granie. poprostu nic nie odpowiada moim parametrom ????

a ojcostwo to piekna sprawa. czasochlonna i wymagajaca niezwyklej cierpliwosci ????
 
seb4 2

seb4

Użytkownik
Widze Zdzisiu ze nie odpuszczasz nocnych manewrów z dzikimi ligami ???? Tak z ciekawości chciałęm zapytac o dzisiejszy mecz, bo tez go wczoraj znalazłem,ale od razu odpuściłem ponieważ jest to ostatnia kolejka i Cardiff ma zapewniony awans i moze sobie podejsc na luzie do tego meczu a za to Hull bedzie walczyć o ten awans bezpośredni. Z drugiej strony tak walczyli że ostatnie mecze niezbyt im dobrze poszły z całym dołem tabeli 2porazki i remis.Sam nie wiem co myśleć...
 
S 9

serbskiekosovo

Użytkownik
Wszystko zweryfikuje boisko ale jestem tego samego zdania co Seb4, że Hull będzie gryzło trawę, żeby to wygrać a Cardiff to potraktuje jak sparing. Generalnie dziś jest kilka takich meczy, gdzie gra się o nic więc bierzcie to pod uwagę przy wyborze.
 
seb4 2

seb4

Użytkownik
hahaha Szacunek Zdzisiu za ten typ, w koncu szczescie w naszą strone sie odwróciło ???? Chwile nawet myślałem ze jestes jakims Adminem na Livescore ????
 
Do góry Bottom