>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
synek mi sie urodzil i swiat stoi na glowie u mnie poki co. jak znajduje 2 godziny wolne to nie wiem za co sie zabrac najpierw. po paru minutach dopiero do mnie dociera, ze przeciez jestem nieuleczalnym hazardzista ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
synek mi sie urodzil i swiat stoi na glowie u mnie poki co. jak znajduje 2 godziny wolne to nie wiem za co sie zabrac najpierw. po paru minutach dopiero do mnie dociera, ze przeciez jestem nieuleczalnym hazardzista ????
Gratulacje
 
A 498

addam44

Użytkownik
synek mi sie urodzil i swiat stoi na glowie u mnie poki co. jak znajduje 2 godziny wolne to nie wiem za co sie zabrac najpierw. po paru minutach dopiero do mnie dociera, ze przeciez jestem nieuleczalnym hazardzista ????
Hej!
To gratulacje tez!????
Czy synkowi tez bedzie....Zdzisio? ????
 
N 0

nattysz

Użytkownik
to ja się dołączę do gratulacji !!!
a poza tym to oczywiście świetny temat, chociaż jak sam mówisz przydałby się większy bank
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
synek mi sie urodzil i swiat stoi na glowie u mnie poki co. jak znajduje 2 godziny wolne to nie wiem za co sie zabrac najpierw. po paru minutach dopiero do mnie dociera, ze przeciez jestem nieuleczalnym hazardzista ????
No to szczere gratulację:browar565::browar565::browar565::jupi::jupi::jupi:,moje szkraby mają rok i trzy lata tak że wiem o czym mówisz
A co do hazardu to się nie przejmuj,jeden z buków ma takie hasło &quot;życie to gra&quot; więc wszyscy jesteśmy hazardzistami;)
P.S
Tak na marginesie to Celta jutro wygra:razz:
 
norbi434 50

norbi434

Użytkownik
Witam , Panowie , również gratuluje bardzo serdecznie ???? Moja córa 2.5 dopiero ale nie ukrywam daje popalić ???? A nawiązując do Twoich typów , jeśli typujesz: &quot;LAY (DANY ZESPÓŁ)&quot; to chodzi , że podany zespół nie wygra spotkania? Czyli nic innego jak odwrotne x2 w tym przypadku? dobrze rozumiem? Pozdrawiam
 
S 9

serbskiekosovo

Użytkownik
Witam , Panowie , również gratuluje bardzo serdecznie ???? Moja córa 2.5 dopiero ale nie ukrywam daje popalić ???? A nawiązując do Twoich typów , jeśli typujesz: &quot;LAY (DANY ZESPÓŁ)&quot; to chodzi , że podany zespół nie wygra spotkania? Czyli nic innego jak odwrotne x2 w tym przypadku? dobrze rozumiem? Pozdrawiam
Dokładnie tak, Zdzisiu gra na Betfair wiec może obstawiać &quot;NIE WYGRA&quot;, na bukach jest to 1X/X2.
U jakiego buka grasz Zdzisiu?
Na bet365 Lay Twoich typów zawsze ma kurs 1,80/1,83 nie więcej.
Betfair.
 
a.w.84 329

a.w.84

Użytkownik
Jak jeszcze raz ktoś zapyta gdzie Zdzichu gra albo co to back/lay to osiwieje.Wysil sie troche leniu jeden z drugim. . .
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Jak jeszcze raz ktoś zapyta gdzie Zdzichu gra albo co to back/lay to osiwieje.Wysil sie troche leniu jeden z drugim. . .

no cóż nie którzy omineli dział dla początkujących sądząc że ich to nie dotyczy .......
ale swoją drogą temat mogliby zgłębić dokładniej niż ostatnie wpisy
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
dzieki za zyczenia. Panowie nie pytajcie mnie czym jest LAY... ???? i nie piszcie, ze nie mozecie zlapac tak wysokich kursow jak ja znajduje heh. ja nie maksymalizuje zarobku, bo dla mnie rownie wazna jest obsluga klienta, a rozne mam z tym doswiadczenia. wudar robi to samo lepiej, bo gra 1x , x2 po kursach ok 1,8. to jest to samo i w dodtaku bardziej wydajne. pozdro
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Też mi wygrana... w 92 min pfffffff
a co to ma za znaczenie czy w 1 minucie czy 92minucie?
czyżbyś też to grał ?
szczerze współczuję ......ale najsłabsze drużyny też wygrywają .......
pozdrawiam
P.S
Zdzisiu ostatni mój wpis bo robię ci śmietnik z tematu jak coś ,będę pisał na priv
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
mozesz pisac tu. mi to nie przeszkadza. moje typy miedzy konwersacja znajde z latwoscia, bo sa na zielono hehe. a priv to chyba zlikwidowali. nie mozna sie porozumiewac. godzine policyjna jeszcze powinni wprowadzic hehe. specyficzne forum tu jest.. zalozmy ze chialbym sie stad wyniesc ale i kontynuowac temat albo na swoim malym forum albo na innym. nie ma szans, zeby sie zgadac. wszystko jest kasowane. przeciez nie umowimy sie pod palacem kultury 1 maja o 14:00 w celu ustalenia detali ???? tak tylko sobie mysle...
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik

Celta Vigo v Zaragoza

LAY Celta
kurs: 2,18
zobowiazanie: 118 GBP
potencjalna wygrana: 100 GBP
-118 GBP
bilans: +7834 GBP

z braku laku gram typ wbrew wlasnemu rozumowaniu ale zgodnie z prawem kursu..

B Munich v Barcelona

LAY B Munich
kurs: 2,12
zobowiazanie: 224 GBP
potencjalna wygrana: 200 GBP
 
Do góry Bottom