>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
kwoty na kuponach sa rozne bo kurs jest raz mniejszy raz wiekszy niz 2,0. przewaznie wiekszy. nie wazne ile stawiam. wazne ile chce wygrac. a te kwoty od poczatku sa takie same
 
A 7

armada

Użytkownik
ludzie czytajcie temat strone wczesniej tez poraz n-ty jest napisane, no próżniactwo co poniektórych mnie przeraża
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
czesc zdzisiu, póki co słabo mi idzie systemem lay faworyt 2.0. Po 36 typach mam rozkład 14 Win 22 Loss. Skutecznosc 39% :/ ale to dopiero początek
 
seb4 2

seb4

Użytkownik
Zdzisiu jak widziałeś ja także obserwuje Twój temat i od jakiegoś juz czasu gram podobnym sposobem jak Ty, z tym że doszedłem do jednego wniosku, że mzoe byś zwiększył swoje szanse o przynajmniej kilka procent gdybys analizował głębiej mecze przynajmniej statystyki itp, powiem CI ze ja tak robie i dość nieźle to idzie ???? taka małą sugestia, bo bys może szybciej zarobił? Oczywiście za sposob gry i typy Twoje i tak wielkie dzieki bo pokazałeś właściwą droge;)
 
A 498

addam44

Użytkownik
Zdzisiu jak widziałeś ja także obserwuje Twój temat i od jakiegoś juz czasu gram podobnym sposobem jak Ty, z tym że doszedłem do jednego wniosku, że mzoe byś zwiększył swoje szanse o przynajmniej kilka procent gdybys analizował głębiej mecze przynajmniej statystyki itp, powiem CI ze ja tak robie i dość nieźle to idzie ???? taka małą sugestia, bo bys może szybciej zarobił? Oczywiście za sposob gry i typy Twoje i tak wielkie dzieki bo pokazałeś właściwą droge;)
Hehe.
Ale Zdzisio analizuje.Inaczej nie mialby tego obecnego % trafien.Myslisz ze gralby tak rzadko gdyby nie analizowal?
Ale w bukmacherce co nagle to po diable.I o to chodzi.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Witam Zdzisiu, myślisz, że grając więcej meczy (np 2-3 dziennie) skuteczność by się utrzymała w granicy 43-50% ?
Czy Ty sam myślałeś o graniu większej ilości meczy?
Pozdrawiam ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Witam Zdzisiu, myślisz, że grając więcej meczy (np 2-3 dziennie) skuteczność by się utrzymała w granicy 43-50% ?

Czy Ty sam myślałeś o graniu większej ilości meczy?

Pozdrawiam ????
ja myślę że tak ,dowodem ma to mój podobny temat
Zdzisiu jednak woli nie analizować :)jednego meczu niż kilku dziennie
 
Do góry Bottom