>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Zdzisiu, czy to możliwe, że sugerujesz się tylko kursami przy wyborze spotkań? Patrzysz na to jak kursy rosły/spadały na spotkanie, zanim je wybierzesz?
tylko kursami. ale dziwie sie dlaczego pytasz. i nie chodzi o to, ze to pytanie pada 40raz. widze, ze jestes zaskoczony wynikami. niepotrzebnie. faworyci o kursie 2,0 nie beda wygrywac w 50 % przypadkach. w 47% najwyzej. no chyba, ze bysmy byli specjalistami w szukaniu valuebetow. ale ja z pewnoscia nie jestem. 53% przewagi nad faworytami to normalny wynik. start mialem slaby i to mnie zmusilo do myslenia gdzie lezy blad ale z czasem wszystko sie &quot;unormowalo&quot;. byc moze ta tendencja troche spadnie ale juz nie tak drastycznie.
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
tylko kursami. ale dziwie sie dlaczego pytasz. i nie chodzi o to, ze to pytanie pada 40raz. widze, ze jestes zaskoczony wynikami. niepotrzebnie. faworyci o kursie 2,0 nie beda wygrywac w 50 % przypadkach. w 47% najwyzej. no chyba, ze bysmy byli specjalistami w szukaniu valuebetow. ale ja z pewnoscia nie jestem. 53% przewagi nad faworytami to normalny wynik. start mialem slaby i to mnie zmusilo do myslenia gdzie lezy blad ale z czasem wszystko sie &quot;unormowalo&quot;. byc moze ta tendencja troche spadnie ale juz nie tak drastycznie.
Dokładnie, jestem zaskoczony wynikami ???? gratuluję, bo pomysł gry inny niż wszystkie. Daje do myślenia. Jeszcze tylko zapytam, pisałeś że chcesz pomyśleć o innym sposobie stawkowania, a może powrót do d&#39;almberta? Czy definitywnie odrzucasz tą opcję?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Dokładnie, jestem zaskoczony wynikami ???? gratuluję, bo pomysł gry inny niż wszystkie. Daje do myślenia. Jeszcze tylko zapytam, pisałeś że chcesz pomyśleć o innym sposobie stawkowania, a może powrót do d&#39;almberta? Czy definitywnie odrzucasz tą opcję?

trzeba szukac bezpieczniejszych rozwiazan. ciekawe propozycje mile widziane. pprobuje podstawiac pod dotychczasowe wyniki rozne stawkowania ale raczej z marnym skutkiem. d&#39;alembert odpada, bo jest mniej bezpieczny
 
mariuszk 5

mariuszk

Użytkownik
trzeba szukac bezpieczniejszych rozwiazan. ciekawe propozycje mile widziane. pprobuje podstawiac pod dotychczasowe wyniki rozne stawkowania ale raczej z marnym skutkiem. d&#39;alembert odpada, bo jest mniej bezpieczny
Może trafię jak kulą w płot, ale co myślisz o klasycznej progresji na stały zysk?
Jak na razie nie widziałem żebyś przekroczył 4 lub 5 próg, choć grając na nim miałeś już wrzuconą większość część rolla, podobnie jak miałoby to miejsce grając klasyczną progresją.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Może trafię jak kulą w płot, ale co myślisz o klasycznej progresji na stały zysk?
Jak na razie nie widziałem żebyś przekroczył 4 lub 5 próg, choć grając na nim miałeś już wrzuconą większość część rolla, podobnie jak miałoby to miejsce grając klasyczną progresją.

1,2,4,8,16 ?
 
mariuszk 5

mariuszk

Użytkownik
Tak, tylko tutaj należałoby podnosić stawki nie x2 tylko delikatnie więcej, bo mamy niższy kurs. Chociaż już teraz widzę, że raczej ta metoda nie byłaby dobra.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Tak, tylko tutaj należałoby podnosić stawki nie x2 tylko delikatnie więcej, bo mamy niższy kurs. Chociaż już teraz widzę, że raczej ta metoda nie byłaby dobra.
no nie bylaby. 2,4,6,8,16 to jest dobre wyjsciowe stawkowanie aby je modyfikwoac na duzo bezpieczniejsze, bo pod cokolwiek sie zagra (ruleta, sporty, gry liczbowe) to pewny bankrut. osobiscie po 8 latach praktyki balbym sie tak stawkowac nawet majac 80% skutecznosci. serio
 
mariuszk 5

mariuszk

Użytkownik
Tak tak już zdałem sobie sprawę z tego co napisałem.
Kiedyś wspominałeś, że raz trafiła Ci się seria 8 wygranych faworytów z rzędu. Uważasz, że kapitał na 9-10 progów (w fk) byłaby wystarczająca?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Tak tak już zdałem sobie sprawę z tego co napisałem.

Kiedyś wspominałeś, że raz trafiła Ci się seria 8 wygranych faworytów z rzędu. Uważasz, że kapitał na 9-10 progów (w fk) byłaby wystarczająca?


9 progow to maks, bo to jest budzet 19700 GBP. gdy wchodzi za 9 to cofamy sie o 2 w dol.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik

Cottbus v Aalen
LAY Cottbus
kurs: 2,12
zobowiazanie: 448 GBP
potencjalna wygrana: 400 GBP
+380 GBP
bilans: +6027 GBP

Oxford Utd v Morecambe
LAY Oxford
kurs: 2,06
zobowiazanie: 212 GBP
potencjalna wygrana: 200 GBP

zagralem za 212, bo gdybym zszedl ksiazkowo do poczatku i zagral za 100 to by wyszlo, ze zakonczylem progresej na minus.
 
Do góry Bottom