>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

cock 756

cock

Użytkownik
Wolę być amatorem podwajającym kapitał w kilka miesięcy niż regularnie przegrywającym zawodowcem, który na siłę szuka najwyższych kursów, a któremu i tak nie przynosi to &#39;&#39;tego czego chce&#39;&#39;. JAKOŚĆ OBSŁUGI JEST WAŻNA, dla jednych mniej, dla innych bardziej, dla Autora jest to ważna sprawa i nie dziwię się, w końcu chodzi tu o pieniądze.
Przeczytaj jeszcze raz moje posty i morał jaki wyciągnąłeś.
sam gram w Pinnacle, Betfair oraz Sbobet, okazjonalnie u innych.
Czyli wiesz jakie standardy oferuje Pinnacle.
Zdanie powinieneś rozpocząć od &#39;&#39;Wydaję mi się, że zapominasz...&#39;&#39;
właśnie o to chodziło autorowi
I tyle w temacie:
Chciał byś miał więcej, ale dajecie niestety świadectwo, że w internecie nie ważniejsze jest mieć, tylko moje na wierzchu. Szkoda.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Przeczytaj jeszcze raz moje posty i morał jaki wyciągnąłeś.
Twoje posty akurat ciężko się czyta, bo wyrywasz sobie kawałki cytatów zamiast odnieść się do całości / wyciągasz wtedy błędne wnioski.
Ale ok, zgadzam się z całą resztą, masz rację. Wygrałeś, Twoje na wierzchu.
Dla mnie już definitywny koniec tematu.
Możesz teraz pięknie rozbić moją wypowiedź na kawałeczki i dowolnie interpretować masturbując się przy tym intelektualnie.
Pozdrawiam serdecznie.
Brylant ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cock 756

cock

Użytkownik
To czytaj jeszcze raz i uważnie, jak cytat będący źródłem odpowiedzi robi Ci jakis intelektualny kłopot, bo wszystko wiesz (przynajmniej tak piszesz cytując mnie), ale nie chcesz/albo nie umiesz odnieść tego do innych i siebie. Skupiłeś sie jedynie na obronie Waszej strony i tyle:
1. Krom ma rację. W Pinnacle wygra się więcej. Jak sam zauważyłeś standardy tam oferowane sa na najwyższym poziomie. Przecież tam grasz...
2. Nie ma czegoś takiego jak zawodowstwo czy profesjonalizm u gracza. to raczej życzenie lub przekonanie o czyjejś wartość (u Was), bo jest dobry i ma z tego kasę. Gra i wygrywa ale pozostaje amatorem. Amatorem zakładów bukmacherskich. Ty nim jesteś, Zdzisiu, ja. Każdy. Nie działamy w oparciu o żadne wydane licencje, nie ma takiego zawodu, nie na tym polega jego legalna praca. Amatorka. Hołdowanie słowom tj profesjonalista, inwestycja, zarobić to oszukiwanie samego siebie. To gra, ryzyko, które w oparciu o pewne założenia może się z nawiązką zwrócić - można wygrać, ale to ciągle mało by użyć słowa profesjonalizm.
3. Ktoś gdzies gra, bo mu wygodnie i tyle. Szkoda, że z klapkami na oczach jak może miec więcej i nie dopuszcza do siebie uwag.
Ale ok, zgadzam się z całą resztą, masz rację. Wygrałeś, Twoje na wierzchu.
Dla mnie już definitywny koniec tematu.

Możesz teraz pięknie rozbić moją wypowiedź na kawałeczki i dowolnie interpretować masturbując się przy tym intelektualnie.
Wyszedłeś z twarzą i na poziomie z całej rozmowy. Brawo.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Zdzisiu przecież nie napiszą spadaj bo wygrywasz więcej niż wpłacasz, musi to jakoś brzmieć. ;) Inna bajka, że podobne pisemko dostałem od WH.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik

Lecce v Trapani

LAY Lecce
kurs: 2,06
zobowiazanie: 212 GBP
potencjalna wygrana: 200 GBP
+190 GBP
bilans: +5071 GBP



Millwall v Wolves

LAY Millwall
kurs: 2,26
zobowiazanie: 126 GBP
potencjalna wygrana: 100 GBP
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2

szepcio

Użytkownik
Od razu przepraszam, że zaśmiecam Ci temat. Wydajesz mi się konkretną osobą. Chciałbym zacząć pograć troche na betfair. Jeśli chodzi o te Twoje zakłady na wyścigi konne to czy możesz mi odpowiedzieć na te parę pytań..:

1. Jaki był kurs na faworyta od do , który stawiałeś?
2. Jakie stawkowanie (5,10,15,20,25 i jak się np. trafi do 1 schodek w dół)?
3. Jakie gonitwy grałeś chodzi mi tu o liczbe koni, te z 4 tez?
4. Jeśli faworyt był z kursem LAY 3,00 a były inne np. jeszcze 2 konie z kursem LAY po 3,50 to czy takie gonitwy grałeś czy obstawiałeś tylko LAY na zdecydowanego faworyta?
5. Czy omijałeś gonitwy w któryś z państw?
6. Jaka była zależność między stawką a kursem?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
1. od 1,01 do 4,0
2. wlasnie takie
3. nie mialo znaczenia
4. ta, ale gralem LAY na konia ktory mial najmniejszy kurs. jesli np dwa konie byly takie same to losowo.
5. nie. kierowalem sie tylko i wylacznie kursem (do 4,0)
6. zadna
tutaj na chwile pojawil sie uzytkownik, z ktorym wymienilem ze 2-3 posty. on sie zna lepiej na konaich i mial ten system lepiej rozpracowany z oczywoistego wzgledu. jest jego pomyslodawca. juz nie wnikam teraz ale wg niego wychodzi na to, ze jechalem na farcie, bo jemu sie nie psrawdzaly kraje, w ktorych ja gralem. nie chce teraz mieszac. nie moge tez udostepniac linków do innego forum, a dobrze by bylo, zebys sie z nim skontaktowal. przesledz ten temat dokladnie. znajdz jego ksywke i wygugluj ????

ten koles to LOOPEZ ????
 
Do góry Bottom