>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

egreg 942

egreg

Użytkownik
Hmm narazie wygląda to różowo , ale przestrzegam wszystkich przed takim graniem.
Progresja ma to do siebie że często przez dłuższy czas widzimy stały wzrost kapitału , po czym w krótkim czasie tracimy większość wypracowanego zysku.
A jest to najbardziej optymistyczna wersja tego co się na 100 % zdarzy.
Nic , nawet najlepszy system nie zastąpi starannej selekcji typów opartej na analizie.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Świetne podsumowanie tematu, egreg, dziękujemy, naprawdę.
Zdzichu jest mistrzem przedmeczowej analizy i doboru spotkań, pisał o tym nie raz w temacie ???? ???? ????
Brawo Zdzisiu i trzymaj tak dalej! pozdro
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Hmm narazie wygląda to różowo , ale przestrzegam wszystkich przed takim graniem.
czyżby zazdrość że mnie się nie udało?
Progresja ma to do siebie że często przez dłuższy czas widzimy stały wzrost kapitału , po czym w krótkim czasie tracimy większość wypracowanego zysku.
myślę że wszyscy którzy nią grają doskonale zdają sobie sprawę z ryzyka-trafił nam się wróg progresji
A jest to najbardziej optymistyczna wersja tego co się na 100 % zdarzy.
w dodatku prorok...
Nic , nawet najlepszy system nie zastąpi starannej selekcji typów opartej na analizie
i analityk.......
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Hmm narazie wygląda to różowo , ale przestrzegam wszystkich przed takim graniem.
Progresja ma to do siebie że często przez dłuższy czas widzimy stały wzrost kapitału , po czym w krótkim czasie tracimy większość wypracowanego zysku.
A jest to najbardziej optymistyczna wersja tego co się na 100 % zdarzy.
Nic , nawet najlepszy system nie zastąpi starannej selekcji typów opartej na analizie.
po czesci sie z toba zgadzam, a po czesci nie. zgadzam sie, ze progresja ma to do siebie, ze albo sie zarabia albo.. i tu juz sie z toba zgadzac przestaje. poprostu sie bankrutuje, a nie traci czesc kapitalu. bo jesli ktos przestaje ciagnac progresje tylko dlatego, ze zaszedl na wysoki próg to taki ktos nie powinien sie za progresje w ogole zabierac. druga sprawa to fakt, ze kazda progresja zakonczy sie bankrutem, nawet po tysiacu zdarzen i wielkim plusem na koncie. no chyba, ze mamy do czynienia z progresja gdzie skutecznosc jest powyzej 50%... trzecia sprawa to zabezpieczenie. grajac stawke poczatkowa 0,5% kapitalu (plan docelowy) i miec skutecznosc powyzej 50%. moze byc ciezko o bankruta nawet gdbym sie staral ????
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
grajac stawke poczatkowa 0,5% kapitalu (plan docelowy) i miec skutecznosc powyzej 50%. moze byc ciezko o bankruta nawet gdbym sie staral
O bankruta będzie ciężko owszem , ale grając progresją , cały wypracowany zysk szlag trafi i jeszcze będziesz grubo na minusie.
Grając kursy LAY średnio 2,1 ze skutecznośćią niewiele powyżej 50% nie wypracuje się zysku.
poprostu sie bankrutuje, a nie traci czesc kapitalu. bo jesli ktos przestaje ciagnac progresje tylko dlatego, ze zaszedl na wysoki próg to taki ktos nie powinien sie za progresje w ogole zabierac
Z takim podejściem to faktycznie , progresja skończy się wcześniej czy później bankructwem. To jest pewne na 100%. (chyba że wcześniej zrezygnuje się z takiego stawkowania)
Piszę to nie z zazdrości a tylko po to żeby przestrzec innych którzy widząc dotychczasowe efekty ,napalili się na takie granie.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
O bankruta będzie ciężko owszem , ale grając progresją , cały wypracowany zysk szlag trafi i jeszcze będziesz grubo na minusie.
Grając kursy LAY średnio 2,1 ze skutecznośćią niewiele powyżej 50% nie wypracuje się zysku.
Z takim podejściem to faktycznie , progresja skończy się wcześniej czy później bankructwem. To jest pewne na 100%. (chyba że wcześniej zrezygnuje się z takiego stawkowania)
Piszę to nie z zazdrości a tylko po to żeby przestrzec innych którzy widząc dotychczasowe efekty ,napalili się na takie granie.
a ty co grasz płaską stawką kursy 1,25? czy chodzisz po forum i bawisz się w &quot;wujka dobra rada&quot;
każdy tu ma swój rozum i będzie grał jak chcę bez twoich rad
 
P 3

piknik78

Użytkownik
Co by nie mówić, system wydaje się całkiem sensowny. Sam kiedyś grałem podobnie, obstawiając na x2 lub przeciwnie czyli na czysty bet z tym, że brałem mecze piłki z przedziału 2,0 do 2,4. Po dwóch &quot;czarnych&quot; seriach porzuciłem ten system. Grałem 305 meczy. Najdłuższa seria trafionych x2 to 15 meczy z rzędu. Czysty bet to 7 meczy z rzędu. Mój ogólny bilans z tego systemu to minus. Co tam spróbuję jeszcze raz wprowadzając większą dyscyplinę.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Z takim podejściem to faktycznie , progresja skończy się wcześniej czy później bankructwem. To jest pewne na 100%. (chyba że wcześniej zrezygnuje się z takiego stawkowania)
Piszę to nie z zazdrości a tylko po to żeby przestrzec innych którzy widząc dotychczasowe efekty ,napalili się na takie granie.
nie skonczy bankructwem tylko duzym minusem jesli ktos sie wycofuje w polowie drogi. niewazne. ogolnie to ani ty ani ja nie mamy argumentow. ja z racji malego stazu z tym tematem, a ty poprostu nalezysz do tych drugich 50%, ktore widza w progresji tylko bankructwo. ja to rozumiem. ja np mimo podeszlego wieku ???? gram regularnie na konsoli w pro evo. nikt mnie nie przekona, ze jakas beznadziejna fifa jest lepsza. ale nie wchodze na forum fifowcow i im nie wmawiam, ze traca czas..
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
hehe. musialbym wykonac prace , ktora ty mozesz zrobic ????
Ale ja dbam o porządek jedynie we własnych wątkach - sądziłem że i Ty w swoim wątku masz podliczone takie podstawowe w końcu dane jak średni kurs trafionego beta...
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Ale ja dbam o porządek jedynie we własnych wątkach - sądziłem że i Ty w swoim wątku masz podliczone takie podstawowe w końcu dane jak średni kurs trafionego beta...
ja wszystko robie domowym sposobem ???? tylko stan konta i czas w jakim te konto rosnie. sredni kurs mnie w sumie w ogole nie interesuje. mam zasade, ze na pierwszym progu pozwalam sobie grac LAY powyzej kursu 2,1 ale juz na dalszych etapach starm sie trzymac zalozen. jednak statystyczny obraz sredniego kursu bylby zaklamany.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Moje pytanie o ten średni kurs trafionego zakładu , było powodowane chęcią zobaczenia efektu gry tych samych Twoich typów nie progresją FK ( bo to znamy ) a płaską stawką .
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
...ogolnie to ani ty ani ja nie mamy argumentow. ja z racji malego stazu z tym tematem, a ty poprostu nalezysz do tych drugich 50%, ktore widza w progresji tylko bankructwo...
Naprawdę wierzysz w to że nie przekroczysz np: 10 poziomu progresji grając w ten sposób ?
Każdy kto grał w podobny sposób wystarczająco długo, tego doświadczył. I skuteczność 54% przy tych kursach nic Ci nie pomoże.
Już tyle ludzi się przejechało na tym że głowa mała , dlatego proponuję śledzącym ten temat, żeby na razie tak nie grali, tylko obserwowali, jak ten temat się rozwinie dalej.
Osobiście już kilka podobnych widziałem , i nie skończyły się zbyt różowo.
 
seb4 2

seb4

Użytkownik
kolego EGREG ja tylko jedno w sumie chciałem Cie zapytac, pisałeś wczesniej,że nie ma nic lepszego jak dobra analiza meczu to wytłumacz mi jak te Twoje i innych analizy sie mają skoro Zdzisiu gra w sumie przeciwko tym analizom i wygrywa? też wiekszosc jego meczy to czytam rózne analizy,szybki przykład z poczatku tygodnia liga Angielska Chelsea- Totenham każdy dawał na Chelsea że lepiej gra itp wszystko na plus dla nich nikt nawet nie wspomniał o Totenhamie a wynik? 2-2 ???? a to tylko pierwszy przykład z brzegu i takich są setki.
Nikt tu nie pisał o jakimś cudownym sposobie na ogranie buka bo taki nie istnieje i Ty swoimi analizami też tego nie dokonasz ???? Po prostu jest to coś ciekawego z czego każdy wyciągnie swoje wnioski, wyraziłeś swoje zdanie i fajnie teraz możesz iść dalej analizować ????
 
A 498

addam44

Użytkownik
:spokodfhgfh:panowie!
Przeczytajcie ten i inne watki Zdzisia a przekonacie sie ze te pytania,watpliwosci jak i odpowiedzi juz padaly.
Zdzisio zdaje sobie sprawy z ryzyka.I ono faktycznie istnieje.Ale dzieki temu ze Zdzisio nie spieszy sie,typy dobiera ostroznie to minimalizuje je maxymalnie i-poki co-skutecznie.
I jego zasady wpisuja sie w to co i ja o progresji sadze i co juz pisalem;ma ona racje bytu tylko w polaczeniu z...typowaniem ???? im ono lepsze tym ryzyko przegranej mniejsze choc ono zawsze jakies tam pozostanie.
Bo wszystkie multiprogresje z typami na pale to....kazdy wie jak sie koncza.
Zdzisio-teraz czas na pieciocyfrowy bank czego serdecznie zycze!:spokodfhgfh:
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Naprawdę wierzysz w to że nie przekroczysz np: 10 poziomu progresji grając w ten sposób ?
pytasz majac taka wiedze i chcesz wiedziec czy ja wierze czy raczej tak jak sadze nie masz bladego pojecia o tego typu progresji i poprostu wlazles tu, zeby sie wyladowac? gralem te same kursy na bf tylko za faworytami. zbankrutowalem zdaje sie po 700 meczach. w przeciagu tych 700 meczy udalo mi sie trafic kurs 1,9-2,1 osiem razy z rzedu. ogolnie to jest HAZRAD i zawsze jest ryzyko utraty calego kapitalu. ty to wiesz i ja to wiem i wszyscy, ktorzy tu zagladaja pewnie tez. nie musisz nikogo przestrzegac.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
pytasz majac taka wiedze i chcesz wiedziec czy ja wierze czy raczej tak jak sadze nie masz bladego pojecia o tego typu progresji i poprostu wlazles tu, zeby sie wyladowac? gralem te same kursy na bf tylko za faworytami. zbankrutowalem zdaje sie po 700 meczach. w przeciagu tych 700 meczy udalo mi sie trafic kurs 1,9-2,1 osiem razy z rzedu. ogolnie to jest HAZRAD i zawsze jest ryzyko utraty calego kapitalu. ty to wiesz i ja to wiem i wszyscy, ktorzy tu zagladaja pewnie tez. nie musisz nikogo przestrzegac.
wystarczy Zdzisiu ,nie ma sensu nie karmiony Troll sam zdycha ......
wszyscy zdajemy sobie sprawę co robimy i odpowiadamy za swoje czyny ale on nas dalej przestrzega ,pewnie raz zagrał progresje do czwartego progu spociwszy się okrutnie i przegrał więc chce o tym z kimś pogadać ........
 
Do góry Bottom