>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@postrach &gt;&gt; spoko z tym dostawaniem ode mnie po nosie , bo ja - trzymając się realiów tego wczorajszego hitu - to bym spotkanej na zakupach w Realu Anny Muchy nie skrzywdził ????
Pzdr.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik

AFC Wimbledon v Port Vale
Lay Port Vale
kurs: 1,99
zobowiazanie: 693 GBP
potencjalna wygrana: 700 GBP
+665 GBP
bilans: +2210 GBP
bilans przed ta progresja byl +2307 GBP. nie moge byc na minusie konczac progresje wiec za 200 GBP nastepny:

Burkina Faso v Ethiopia
LAY Burkina Faso
kurs: 2,02
zobowiazanie: 204 GBP
potencjalna wygrana: 200 GBP
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
-204 GBP
bilans: +2006 GBP




Academica v Beira-Mar

LAY Academica
kurs: 2,14
zobowiazanie: 456
potencjalna wygrana: 400 GBP
-456 GBP
bilans: +1550 GBP



Eintracht Frankfurt v Hoffenheim

LAY Eintracht
kurs: 2,06
zobowiazanie: 742 GBP
potencjalna wygrana: 700 GBP
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Brawo Zdzisiu, w końcu się udało wyjść na prostą ! ????
Moim zdaniem powinieneś zastanowić się nad przejściem na wyścigi konne. Gram od ponad miesiąca LAY na faworyta gdy kurs na LAY jest poniżej 3,0 i wierz mi, że nie trafiłem jeszcze dłuższej serii niż 4 porażki. Plusem jest to, że codziennie jest mnóstwo wyścigów, trwają one kilka minut i na pewno nie spotkasz się z problemem przyjęcia zakładu gdyż płynność na tych rynkach jest niesamowita ???? Pozdrawiam i polecam.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
dzieki. pierwsze posty w tym temacie to troche o mojej grze LAY faworyt na koniach. na koniach napewno jest latwiej ale... zabardzo sie uzaleznilem od kolekcjonowania funtow w pewnym momencie i siedzialem na betferze od rana do nocy. chorobą nazywam starac sie nie przepuscic zadnego faworyta przez caly dzien, bo przeciez kase mozna zarabiac. ustalalem sobie, ze od tej do tej i koniec ale gdzie tam. znajomi przyszli? mozna gadac i grac. film z dziewczyna obejrzec? na jej laptopie, bo przeciez mozna ogladac i grac itp, itd
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Zdzisiu błagam... istnieją BOTY ???? Ustawiasz sobie kryteria a dalej już sobie sam poradzi. U mnie działa to 24 godziny na dobę, jedyne co robię to zerkam raz na parę godzin czy wszystko jest w porządku. Polecam ????
 
I 5

inhuman

Użytkownik
Zdzisiu błagam... istnieją BOTY ???? Ustawiasz sobie kryteria a dalej już sobie sam poradzi. U mnie działa to 24 godziny na dobę, jedyne co robię to zerkam raz na parę godzin czy wszystko jest w porządku. Polecam ????
@DanCooper - gdzie można poczytać o tych BOT-ach? Możesz podrzucić jakąś instrukcję czy link?
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Zdzisiu błagam... istnieją BOTY ???? Ustawiasz sobie kryteria a dalej już sobie sam poradzi. U mnie działa to 24 godziny na dobę, jedyne co robię to zerkam raz na parę godzin czy wszystko jest w porządku. Polecam ????

boty botami ale ja gralem progresywnie wiec sila rzeczy odrazu po wyscigu odswiezanie stanu konta. rozliczone. stawka w gore/dol i jedziemy dalej. nie bylo opalania sie i sprawdzania bilansu co 4 godz.
 
Do góry Bottom