>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

X 2

xiron

Użytkownik
Tak od dłuższego czasu obserwuje ten wątek i nieźle to Twoje obstawianie nawet wygląda. Co prawda niektóre mecze mi w ogóle nie odpowiadają dlatego jestem ciekaw czy grasz analizując daną obecną sytuację klubów na zbliżający się mecz czy na nos obstawiasz?
A oto statystki na jakie sobie pozwoliłem przeprowadzić:
Liczba rozegranych zakładów: 54
Liczba przegranych zakładów:27
Liczba wygranych zakładów: 27 Skuteczność: 50%
Najdłuższa seria bez wygranej: 3
Średnio 1,35 zakładu na dzień
Przez 40 dni udało się zdobyć +1916j
Ogólnie rzecz biorąc to aby rozwikłać postawione wcześniej pytanie, czy obstawiasz przeprowadzając analizę przedmeczową odpowiem: tak! Na nos można grać ale nie jest możliwe aby udało się osiągnąć skuteczność 50% przy 40dniach prawie codziennego obstawiania. Gratki!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 498

addam44

Użytkownik
Tak od dłuższego czasu obserwuje ten wątek i nieźle to Twoje obstawianie nawet wygląda. Co prawda niektóre mecze mi w ogóle nie odpowiadają dlatego jestem ciekaw czy grasz analizując daną obecną sytuację klubów na zbliżający się mecz czy na nos obstawiasz?
A oto statystki na jakie sobie pozwoliłem przeprowadzić:
Liczba rozegranych zakładów: 54
Liczba przegranych zakładów:27
Liczba wygranych zakładów: 27 Skuteczność: 50%
Najdłuższa seria bez wygranej: 3
Średnio 1,35 zakładu na dzień
Przez 40 dni udało się zdobyć +1916j
Ogólnie rzecz biorąc to aby rozwikłać postawione wcześniej pytanie, czy obstawiasz przeprowadzając analizę przedmeczową odpowiem: tak! Na nos można grać ale nie jest możliwe aby udało się osiągnąć skuteczność 50% przy 40dniach prawie codziennego obstawiania. Gratki!
U Zdzisia 1jednostka =100funtow.Wiec zysk to ok.19j.I tak bardzo dobry w poltora miesiaca:spokodfhgfh:
Tj.to co juz kiedys pisalem o progresji;ma ona wg.mnie racje bytu przy starannej selekcji a wiec multiprogresja odpada.
Niemniej i Zdzisiowi moze sie trafic seria wielu pudel(co on swietnie wie i o tym wspominal ???? tym bardziej ze 54typy to wciaz malo )niemniej ze wzgledu na cierpliwosc w dobieraniu meczy jej prawdopodobienstwo uwazam za nie wielkie.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Dlaczego nie jest możliwe? Zdzichu gra w zasadzie 2drogowo, kursy zblizone do 2. Gra na oślep i skuteczność zawsze bedzie dążyła do 50%. Poza tym, w progresji liczy się cykliczność trafień. Co z tego że najpierw wejdzie Ci 6 pod rząd, a potem 6 wtop - jestes bankrut, ale skuteczność masz 50%. Też śledzę wątek i kibicuję, ale już raz było gorąco a to DOPIERO 40 dni.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Zdzichu gra w zasadzie 2drogowo, kursy zblizone do 2. Gra na oślep i skuteczność zawsze bedzie dążyła do 50%
:spokodfhgfh:


wspomne jeszcze raz. zalozenie z mojej strony, ze budzet wynosi 5 koła to byl idotyzm. 10-15 tys minimum.

wspomne tez jeszcze raz, ze grajac za faworytami pare lat temu udalo mi sie wygrac 8 razy z rzedu wiec tego samego moge sie spodziewac grajac przeciw. passa 3 wtop z rzedu to zadna passa.

przy skutecznosci ponizej 50% to jest dazenie do bankructwa. moze nie przy 49 % ale gdybym mial 47% na dluzsza mete to wylapie serie, ktore mnie zabija.

ostatnia sprawa: XIRONie ???? do 100-150 typow mozna utrzymywac wysoka skutecznosc (nawet 55%) jadac na zwyklym farcie. od 500 typow zadna seria nie wplynie na obnizke/zwiekszenie skutecznosci. jesli bedzie to 49% to ok. jesli ponizej trzeba bedzie zamknac temat.
 
B 65

barylkaq

Użytkownik
system wydaje się dobry, bo nie obchodzą nas remisy w piłce... tzn jak jest remis to lepiej dla nas bo wygrywamy a w klasycznym typowaniu mamy wtopę.
moze stawkowanie d&#39;alemberta byloby lepsze?
PS: dziwne, ale moze zle patrze na przykład sobotni mecz Anglia League One: Scunthorpe - Portsmouth
Kurs LAY Portsmouth na betfair jest 6.8, strasznie wysoki czy ja czegos nie rozumiem?
Przypominam, że goście wystąpią w okrojonym składzie i mają problemy finansowe więc szczerze wątpie, żeby wygrali.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
system wydaje się dobry, bo nie obchodzą nas remisy w piłce... tzn jak jest remis to lepiej dla nas bo wygrywamy a w klasycznym typowaniu mamy wtopę.
moze stawkowanie d&#39;alemberta byloby lepsze?

PS: dziwne, ale moze zle patrze na przykład sobotni mecz Anglia League One: Scunthorpe - Portsmouth
Kurs LAY Portsmouth na betfair jest 6.8, strasznie wysoki czy ja czegos nie rozumiem?
Przypominam, że goście wystąpią w okrojonym składzie i mają problemy finansowe więc szczerze wątpie, żeby wygrali.
stawkowanie FK chyba jednak bezpieczniejsze.
co do meczu Scunthorpe - Portsmouth to kurs na portmouth jest bardzo wysoki, a Ty podales przyczyny dlaczego tak jest wiec nie dziw sie, ze i LAY wysoki. rynek jescze jest slabo zapeniony kasa, bo daleko do meczu i rozbieznosc w kursach jest spora. 6,2 back i 6,8 lay na portsmuf. w tym momencie, zeby wygrac 100 funtow na niepowodzeniu portsmuf zobowiazanie nasze to 580 funtow. bardzo duzo trzeba postawic, zeby wygrac 100. to cos jakby byl kurs ok 1,17 na 1X w tym meczu. musisz poczytac chyba czym jest LAY
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
obserwuje twoje typy i zauwazylem ze bardzo zawyzasz kursy
heheh. biore takie jaie sa na betferze w danym momencie. na forum udostepniam je pare minut pozniej. no ale niewazne. nawet jesli pisze teraz nieprawde i zawyzam te kursy to mam pytanie do Ciebie. zawyzanie kursow dziala na moja korzysc czy niekorzysc?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
rozbawiles mnie wiec dam ci podpowiedz. chcialbym wylapac kurs na zwyciestwo espaniolu w granicach 1,95 ale niestety nie bylo takiej mozliwosci i musialem zagrac po 2,1....
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
-100 GBP
bilans: 1894 GBP


Espanyol v Mallorca
LAY Espanyol
kurs: 2,1
zobowiazanie: 220 GBP
potencjalna wygrana: 200 GBP
bandita, Espanyol wygral 3:2. ja mialem zawyzony kurs na nich, a jednak w moim systemie typ nietrafiony.
-220 GBP
bilans: +1674 GBP
 
Do góry Bottom