>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Brest v St Etienne

LAY St Etienne
kurs: 2,16
zobowiazanie: 116 GBP
potencjalna wygrana: 100 GBP
-116 GBP
bilans: +1938 GBP



Atalanta v Cagliari

LAY Atalanta
kurs: 2,14
zobowiazanie: 228 GBP
potencjalna wygrana: 200 GBP
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@postrach &gt;&gt;&gt; jeżeli nie wiesz co to jest za typ LAY na Real , to nie zabieraj głosu bo się ośmieszasz.
Skoro wynik do przerwy był 0:5 , to był to w tym momencie wynik bardzo niekorzystny dla @Zdzisia Kręciny i jego wpis nie był wcale przejawem poczucia humoru - gdyż on grał na to, że Real tego meczu nie wygra!
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
@postrach &gt;&gt;&gt; jeżeli nie wiesz co to jest za typ LAY na Real , to nie zabieraj głosu bo się ośmieszasz.
Skoro wynik do przerwy był 0:5 , to był to w tym momencie wynik bardzo niekorzystny dla @Zdzisia Kręciny i jego wpis nie był wcale przejawem poczucia humoru - gdyż on grał na to, że Real tego meczu nie wygra!
to był sarkastyczny/ironiczny komentarz ze strony Zdziśka, więc myślę, że można to podciągnąć pod humor ;)
 
postrach 0

postrach

Użytkownik
@postrach &gt;&gt;&gt; jeżeli nie wiesz co to jest za typ LAY na Real , to nie zabieraj głosu bo się ośmieszasz.
Skoro wynik do przerwy był 0:5 , to był to w tym momencie wynik bardzo niekorzystny dla @Zdzisia Kręciny i jego wpis nie był wcale przejawem poczucia humoru - gdyż on grał na to, że Real tego meczu nie wygra!
Kurde mać, chcesz powiedzieć, że BACK to nie to samo co LAY? A ja zawsze brałem LAY bo były wyższe :oops:
 
postrach 0

postrach

Użytkownik
I nie zauważyłeś, że przegrywałeś jak dobrze obstawiłeś? ;)
No właśnie chętnie bym zobaczył jak stoję tylko nie wiem gdzie to się sprawdza :-(


buheheheh!!

Kochani!
Nie bierzcie wszystkiego tak na poważnie :grin:
Chyba w poprzednim poście powinienem dać inną buźkę. Wydawało mi się, że walnąłem niezły żart, a tu dostaję po nosie (pozdro edi) :grin:

Ale ogólnie, już na poważnie, to trafne spostrzeżenie krisu, trzymaj się ciepło ????
 
Do góry Bottom