>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

dancooper 498

dancooper

Użytkownik
boty botami ale ja gralem progresywnie wiec sila rzeczy odrazu po wyscigu odswiezanie stanu konta. rozliczone. stawka w gore/dol i jedziemy dalej. nie bylo opalania sie i sprawdzania bilansu co 4 godz.
Ja gram zawsze na stały zysk z włączonym recovery stake. Oczywiście program już sam odpowiednio dobiera stawki itd. . Myślę Zdzisiu, że przy Twoim kapitale takie rozwiązanie byłoby idealnie - ale to już Twoja decyzja. Niemniej jednak życzę powodzenia w dalszej grze gdyż bardzo fajnie się przegląda Twój temat. Jeszcze raz przepraszam za mały offtop i pozdrawiam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Ja gram zawsze na stały zysk z włączonym recovery stake. Oczywiście program już sam odpowiednio dobiera stawki itd. . Myślę Zdzisiu, że przy Twoim kapitale takie rozwiązanie byłoby idealnie - ale to już Twoja decyzja. Niemniej jednak życzę powodzenia w dalszej grze gdyż bardzo fajnie się przegląda Twój temat. Jeszcze raz przepraszam za mały offtop i pozdrawiam !

jeszcze nie wymyslono takiego programu, ktory by za mnie progresje na bf gral heh. dzieki za zainteresowanie moim tematem i oczywiscie samych sukcesow zycze.
 
zen7 0

zen7

Użytkownik
Zdzisiu może warto by było zastosować podwójną progresję, czyli dwie linie jednocześnie na LAY oraz na BACK. Przy dużym kapitale wydaje się to mieć sens.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Zdzisiu może warto by było zastosować podwójną progresję, czyli dwie linie jednocześnie na LAY oraz na BACK. Przy dużym kapitale wydaje się to mieć sens.

nie chce wyjsc na wszechwiedzacego ale to jest poczatek i beda szly czarne serie (nie takie jak teraz,bo to smiech akurat). gralem juz za faworytami ze 3 lata temu na bf i sie nie sparwdzilo. a skutecznosc mialem 47%. wytrzymalem 700 meczy ????
 
twein 12

twein

Użytkownik
nie chce wyjsc na wszechwiedzacego ale to jest poczatek i beda szly czarne serie (nie takie jak teraz,bo to smiech akurat). gralem juz za faworytami ze 3 lata temu na bf i sie nie sparwdzilo. a skutecznosc mialem 47%. wytrzymalem 700 meczy ????
Mówiąc czarne serie masz na myśli, że będzie dużo remisów i wygranych underdogów?
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
@up, skoro daje on lay na faworytów(czyt. faworyt nie wygra), to mówiąc czarne serie raczej miał na myśli, że będą padały dłuższe serie wygrane przez ot faworytów.
 
twein 12

twein

Użytkownik
Potrafię czytać...twoja odpowiedź w stylu raczej miał na myśli mnie nie satysfakcjonuje. Pytanie było do autora wątku. &quot;Błędy&quot; komunikacyjne zdarzają się nader często, dlatego wolę zapytać.
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
jego poprzedna wypowiedz rozumiem nastepujaco - czarna seria odnosnie wlasnie lay na faworytow, a dopiero w nastepnej czesci posta nawiazuje do sugestii grania podwojnej progresji - ta druga na win fawor~ . jasniej tego nie ujme;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
piszac czarne serie mialem na mysli najpierw zwyciestwa seryjne faworytow (max 8-10 z rzedu) grajac LAY, nastepnie mialem na mysli propozycje kolegi ZeN7, ze beda szly seriami remisy i zwyciestwa dogów. siedze w tych kursach 2,0 od 2005 roku i albo bankrutuje (zdarzylo mi sie raz) albo gram i zarabiam ale ocieram sie o bankruta i rezygnuje. to jest kolejny moj pomysl. jest jeszcze klika ????
 
twein 12

twein

Użytkownik
Ok dzięki o to mi chodziło ???? To teraz mi się rodzi kolejne pytanie. Napisałeś seryjne zwycięstwa faworytów...czy to znaczy, że masz z góry ustalone jakie zespoły grasz?
Ja np. gram czasami tak: patrze na http://www.sportstats.com na faworytów którzy w najbliższych killku (im wiecej tym lepiej) spotkaniach wygrali jako faworyci (czyli weszły same niższe kursy i nie było remisów) i wtedy gram tak jak by przeciwko bukowi na remis bądź underdoga. Można stosować odwrotnie tzn zdarza się, że w kilku meczach pod rząd danej drużyny buk źle wytypuje faworyta. I wtedy grasz na faworyta. W tym przypadku minusem, może być niski kurs na faworyta w następnym spotkaniu.
 
Do góry Bottom