>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
5 tys zl x 12 miesecy przy 100 tys zl budzetu to daje ci 60% zysk. oprocentowanie lokaty b dobre. problem w tym, ze jak kazda inwestycja niesie za soba ryzyko.
 
seb4 2

seb4

Użytkownik
Zdzisiu- dokładnie o to mi chodzi wiem juz w miare wszystko na czym to polega ale gram na Betclic i jeszcze nigdy nie trafiłem kursu takiego jak Ty zawsze jak gram X1 lub X2 to kurs wacha sie od 1.75-1.9 , co zrobić ?
 
K 26

krom

Użytkownik
Zdzisiu- dokładnie o to mi chodzi wiem juz w miare wszystko na czym to polega ale gram na Betclic i jeszcze nigdy nie trafiłem kursu takiego jak Ty zawsze jak gram X1 lub X2 to kurs wacha sie od 1.75-1.9 , co zrobić ?
Graj w Pinnacle, albo azjatyckich bukach. Kursy są lepsze, limitów brak.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Zdzisiu- dokładnie o to mi chodzi wiem juz w miare wszystko na czym to polega ale gram na Betclic i jeszcze nigdy nie trafiłem kursu takiego jak Ty zawsze jak gram X1 lub X2 to kurs wacha sie od 1.75-1.9 , co zrobić ?
Obrocic bonus(jesli to cie tam trzyma)i przeniesc srodki do BF.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Zdzisiu- dokładnie o to mi chodzi wiem juz w miare wszystko na czym to polega ale gram na Betclic i jeszcze nigdy nie trafiłem kursu takiego jak Ty zawsze jak gram X1 lub X2 to kurs wacha sie od 1.75-1.9 , co zrobić ?
no jak co zrobic? ???? to nie graj na betklikach i innyc esteesach tylko przenies swoje srodki do betfera. ja kursow z sufitu nie podaje tylko takie jakie sa rzeczywiste w danym moemencie. malo tego. czasami ten kurs na faworyta znacznie maleje po moim obstawieniu wiec i nasze zobowiazanie bylo by mniejsze. czasem jednak rosnie.. no ale gdybym umial przewidziec takie rzeczy to mialbym tysiac funtow profitu codziennie zanim mecz sie zacznie.
 
K 26

krom

Użytkownik
no jak co zrobic? ???? to nie graj na betklikach i innyc esteesach tylko przenies swoje srodki do betfera. ja kursow z sufitu nie podaje tylko takie jakie sa rzeczywiste w danym moemencie. malo tego. czasami ten kurs na faworyta znacznie maleje po moim obstawieniu wiec i nasze zobowiazanie bylo by mniejsze. czasem jednak rosnie.. no ale gdybym umial przewidziec takie rzeczy to mialbym tysiac funtow profitu codziennie zanim mecz sie zacznie.
A dlaczego nie grasz np. w Pinnacle, gdzie kursy są lepsze ?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
lepsze? nie wszystkie pewnie. przyzwyczailem sie do BF i tak juz zostanie. dobra obsluga. place karta i wyplacam na karte. kase mam na koncie po 2 dniach. gram z bratem platne typy i kiedys tam wplacilem na pinakla. pamietam ze nie moglem wyplacic kasy na karte tylko przez MB i tego typu. nie ulatwia to wspolpracy. no ale kwetsie wplat i wyplat i w ogole obslugi klienta jako mieszkaniec Uk aPolski to niebo a ziemia u wszystkich bukow.
 
K 26

krom

Użytkownik
W poprzednim temacie, w którym zbankrutowałeś, już Ci pisałem, że jedną z najważniejszych reguł w bukmacherce jest gra z możliwie jak najwyższym kursem. Różnica między kursem 2,0 a 1,95 wydaje się mała. Jednak w dłuższej perspektywie przy stawkach jakimi operujesz różnica będzie bardzo duża.

Na błędach powinno się uczyć.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
W poprzednim temacie, w którym zbankrutowałeś, już Ci pisałem, że jedną z najważniejszych reguł w bukmacherce jest gra z możliwie jak najwyższym kursem. Różnica między kursem 2,0 a 1,95 wydaje się mała. Jednak w dłuższej perspektywie przy stawkach jakimi operujesz różnica będzie bardzo duża.

Na błędach powinno się uczyć.

???? to do mnie? nie zbankrutowalem w zadnym poprzednim temacie. i nie wiem o jakich roznicach iszesz. moglbys jasniej?
 
K 26

krom

Użytkownik
???? to do mnie? nie zbankrutowalem w zadnym poprzednim temacie. i nie wiem o jakich roznicach iszesz. moglbys jasniej?
Racja. Nie zbankrutowałeś, bo w porę się wycofałeś.

Piszę o różnicach kursowych między Betfair, a Pinnacle i innymi bukami. Z powodu prowizji Betfair bardzo rzadko ma najwyższe kursy i dlatego obstawianie w Betfair to amatorka. Przy tym systemie gry będziesz stawiał kwoty w tysiącach funtów. Stosunkowa niewielka różnica kursu np. 2,0 a 1,95 przy stawce 1k funtów to w przypadku wygranej strata 50 funtów, czyli 50% Twojej stawki początkowej. Jeżeli Cię stać na takie straty to luz.
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
nie wiem jak sie zachowa pinakle jak ktos ich ogrywa na 5 kola zl miesiecznie. wiem jak sie zachowal bet365. zlimitowal maksymalna stawke do 10 funtow. BF poki co jest ok. problemy zaczna sie gdy sie wejdzie w obszar - premium charge.
 
Do góry Bottom