>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
bylem, bylem. jako bartas. pisalem na poczatku tego tematu, ze gralem Twoje konie. calkiem niezle szlo ale stanowczo zaduzy pochlaniacz czasu jak dla mnie. ogolnie moja przygoda z bet-tradingiem to pasmo niepowodzen. moja ponowna porazka z LTD i te platne typy.. hehe. a jak tam Twoje konie?
 
L 0

loopez

Użytkownik
ja grałem tylko US i layowalem wszystko ponizej kursu 4, nawet jak biegły 3 konie z nizszym kursem, teraz gram konie GB ale cos innego bo tamto sie sprawdzało tylko na konie US
 
seb4 2

seb4

Użytkownik
Wybaczcie że zaśmiecam ale odnośnie kursów to ciężko znaleść po takich jak gra Zdzisiu, mi zawsze wychodzi 1,75 - 1,9 max co w takim wypadku zrobic, grac za wiecej?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
Wybaczcie że zaśmiecam ale odnośnie kursów to ciężko znaleść po takich jak gra Zdzisiu, mi zawsze wychodzi 1,75 - 1,9 max co w takim wypadku zrobic, grac za wiecej?
nie zasmiecasz. kazde pytanie jest mile widziane za wyjatkiem jednego ???? co to jest LAY? hehe. rozumiem, ze dzisiaj np szukales meczu Bradford v Dag And Red u buka, bo chcesz obstawic X2. dobrze mysle?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
po roku byc moze bedzie mozna powiedziec, ze majac 100 tys zlotych mozna robic solidna wyplate (ok 5tys zl miesiecznie) grajac na betferze przeciwko faworytom.
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
czyli chcesz powiedzieć, że aby było bezpiecznie i dochodowo to jest to system za grubą kasę ale na słaby procent?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@czarrny &gt;&gt; 5k miesięcznie to 60k rocznie a to jest 60% od 100k - więc nie mów tu o słabym procencie...
 
Do góry Bottom