>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zdzisu wraca czyli FOOTBALL LAY SYSTEM za "grubą kasę"

zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
+95 GBP
bilans: +4122 GBP







The Strongest v Arsenal FC

LAY The Strongest
kurs: 2,04
zobowiazanie: 104 GBP
potencjalna wygrana: 100 GBP
-104 GBP
bilans: +4018 GBP





Luton v Millwall

LAY Millwall
kurs: 2,1
zobowiazanie: 220 GBP
potencjalna wygrana: 200 GBP
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
Zdzisiu błagam... istnieją BOTY ???? Ustawiasz sobie kryteria a dalej już sobie sam poradzi. U mnie działa to 24 godziny na dobę, jedyne co robię to zerkam raz na parę godzin czy wszystko jest w porządku. Polecam ????
takie perpetum mobile? Podpowiesz jak optymalnie ustawić bota? Z jakiego korzystasz?
 
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
-220 GBP
bilans: +3798 GBP



Fiorentina v Inter

LAY Fiorentina
kurs: 2,04
zobowiazanie: 416 GBP
potencjalna wygrana: 400 GBP

-416 GBP
bilans: +3382 GBP





OFI v Platanias

LAY OFI
kurs: 2,1
zobowiazanie: 770 GBP
potencjalna wygrana: 700 GBP
 
B 65

barylkaq

Użytkownik
hmm nie rozumiem stawek z poprzedniej strony 1 krok Mgladbach-Lazio. Pisałes ze grasz 100, 200, 400 itd... a tam widze stawka tego meczu podałes 124, a w nastepnym kroku podobnie stawka 104 a nie 100? nie czaje...
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
hmm nie rozumiem stawek z poprzedniej strony 1 krok Mgladbach-Lazio. Pisałes ze grasz 100, 200, 400 itd... a tam widze stawka tego meczu podałes 124, a w nastepnym kroku podobnie stawka 104 a nie 100? nie czaje...
Czy ty wiesz co to jest LAY????:razz:
proponuje najpierw zaznajomić się z tematem Betfair a potem dopiero pisać jakiś komentarz:grin:
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
kurs na Lay 2,04 chcesz wygrać 100 to twoje zobowiązanie czyli tyle ile możesz przegrać to 104
200 to 208
400 to 416
Kurs na LAY 2,10
chcesz wygrać 100 to musisz zaryzykować 110
200 to 220
400 to 440
Prościej już nie potrafię.....
 
seb4 2

seb4

Użytkownik
Ja mam pytanie odnośnie kursów, bo szczerze ciezko znalesc po tak wysokim na zdarzenie jak Ty to robisz, w jakim bukmacherze najlepiej miec konto?
 
seb4 2

seb4

Użytkownik
No ok ale moge grac te same mecze tylko X1 lub X2 i jest to samo,problem w tym ze kursy sa niższe jak u Zdzisia.
i pytanie czy wyjdzie to równie dobrze po kursie np. 1,85?
Jeszcze pytanie do Zdzisia, jak to dokładnie wyglada z tym stawkowaniem? zaleznosci od kursu grasz rózne stawki tak? dlaczego nie grasz jednej stałej stawki? przeciez po kursie 2.0 i wyzszym w sumie zawsze bedziesz na plusie?
 
postrach 0

postrach

Użytkownik
No ok ale moge grac te same mecze tylko X1 lub X2 i jest to samo,problem w tym ze kursy sa niższe jak u Zdzisia.
i pytanie czy wyjdzie to równie dobrze po kursie np. 1,85?
U bukmacherów można często znaleźć lepsze kursy niż na betfair. Trzeba wziąść poprawkę na dwie rzeczy: LAY i prowizja.
W ostatnim przykładzie LAY Bayern po kursie 2,04 Zdzisiu ryzykuje 104 funty aby wygrać 95 (po odjęciu prowizji), a więc ewentualny zysk netto to 95/104*100% = 91,3%. A więc Zdzisiu tak naprawdę gra 1X po kursie 1,913. Prowizja 5% to wbrew pozorom dużo. Biorąc pod uwagę ofertę różnych bukmacherów łączne kursy na taki mecz oscylują na granicy surebeta, a więc podejrzewam, że to u buków można wyłapać lepsze kursy. Niestety Zdzisiu, ze względu na kwoty jakimi obraca, nie jest tam mile widziany :grin:
 
seb4 2

seb4

Użytkownik
Dobra wszystko fajnie ale jak tak sobie liczyłem to cos nie bardzo chce mi to wyjść.
Dla przykładu.gramy cały czas z kursem 1,95 to na którymś z poziomów w koncu nie bedzie sie opłacało grać bo wkład bedzie wyzszy od wtopionych pieniedzy.
Nie jestem zbyt kumaty,bo nie bawie sie w to tak profesjonalnie jak niektórzy, ale jest to ciekawe i po prostu chce to zrozumiec.
1 Poziom: kurs 1,95 stawka 100zł ew wygrana 195zł (PRZEGRYWAMY)
2 Poziom kurs 1,95 stawka 200zł ew wygrana 390zł (Przegrywamy)
3. Poziom kurs 1,95 stawka 400zł ew wygrana 780zł ( Przegrywamy)
4. Poziom kurs 1,95 stawka 800zł ew wygrana 1560zł ( Tutaj w razie wygranej jestesmy tylko 60zł na plusie, ale dalej przegrywamy)
5. Poziom kurs 1,95 stawka 1600zł ew wygrana 3120zł ( Tu juz 20zł na plusie)
Siłą rzeczy w koncu nie bedzie sie to opłacało tak? Czy sposobem na to ma byc ten skok o 2 poziomy wstecz jezeli wygramy? czy po prostu trzeba grac kursy powyzej luib równe 2?
Pomóżcie zrozumiec
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Kolega Zdzisiu gra stawkowaniem FK,znajdziesz w sieci tak samo jak i kalkulatory do stawkowania innych kursów
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zdzisiu-krecin 123

zdzisiu-krecin

Użytkownik
ogolnie to.. dzieki wudar72 za wyjasnienie koledze. ja to wszystko rozumiem ale nie potrafie sensownie wytlumaczyc ???? od siebie moge tylko dodac, ze czasami schodzac z wysokich progow nie warto trzymac sie sztywno zasad stawkowania. dobrze samemu czasem skalkulowac co bardziej sie oplaca. praktyka i jeszce raz praktyka.
 
Do góry Bottom