>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Happy Hours jest kazdego dnia, tyle, że niewiadomo o której godzinie! :mrgreen:

ODRAZU PRZY OKAZJI TAKA INFORMACJA. JESLI DANEGO DNIA ODBEDZIE SIE JUZ HAPPY HOURS TO PSIZCIE , ZE SIE ODBYŁ, ALBO POPROSTU DAJCIE TEZ NAMAIR , ZE W DANEJ CHWILI SIE ODBYWA. ZEBY POZNIEJ LUDZIE NIE CZEKALI, JAK JUZ SIE ODBYŁO! DZIEKI
 
F 0

frantic20

Użytkownik
dziwne to troche .,.... był ktos kto nietrafil nic ? nie dziwi was że tyle kasy rozdaja ....? zna ktos tego buka ?wpłacał wypłacał ?

a propo heppy hours ;d jest kilku chetnych do tego zeby latwiej upolowac ta godzinke bonusowa;&gt;? jak cos pisac na pw :p
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
frantic,

Buk chce sie zareklamować i zdobyć użytkowników, więc dlatego zainwestował kasę na początek. Jeśli chodzi o wypłaty to jeszcze chyba nikt tego nie robił. A z tego co wiem to wszyscy dostają kase ;) CHociaż 2 euro ;)

Jeśli chodzi o dyskusje poza promocją u tego buka proszę psać w tym temacie: KLIK
 
F 0

frantic20

Użytkownik
heppy hours
jest mozliwosc sie zorganizowac w kilka osob z forum ?
Taki system dawania cynku hehe. Wiemy ze codziennie mozna zgarnac 3e na zaklady ...to nie jest malo żadko sie zdaza takie cos ... Wiec może zrobmy tak że wymienimy się nr kom na pw i jak będzie ta godzina i ktos na nia natrafi poprosut pusci cynka paru osobom te osoby nastepnym kilku. Np nie siedizmy na kompie caly czas i nie logujemy sie na ta stronke ale mamy dostep do kompa i możemy skozystac z tego jesli dostaniemy cynk :p mam nadzieje ze nie namieszalem za bardzo.
Wiec czakam na opinie co myslicie o tym ;]
 
S 11

support75

Użytkownik
człowieku daj spokój.
bedzie HH wystarczy napisac w temacie, kto bedzie to zgarnie bonus, komu sie nie uda poczeka do jutra proste ?
mam wrazenie ze niektórzy to by umieli 48h nie spac gdybym im obiecał 5E.
:-?
 
K 0

kokos89

Użytkownik
Cytat z zasad promocji Happy Hours:

&quot;Kombinowanie bonusów
Niniejsza oferta promo może być kombinowana z którąkolwiek inną ofertą promo na Jetbull.com. Każdy użytkownik może uzyskać maksymalnie 1 bonus w czasie 24 godzin, a 2 bonusy w ciągu 7 dni.&quot;
 
F 0

frantic20

Użytkownik
człowieku daj spokój.
bedzie HH wystarczy napisac w temacie, kto bedzie to zgarnie bonus, komu sie nie uda poczeka do jutra proste ?
mam wrazenie ze niektórzy to by umieli 48h nie spac gdybym im obiecał 5E.
:-?
wlasnie o to chodzi ze niewystarczy napisac w temacie bo np dzis bylo napisane a ja spalem jeszcze hehe :p i nie przesadzaj bo jesli moge postawic kupon za 10 zl za fre nie wydajac swojej kasy u buka to czemu mam nie skozystac ...juz dosc przegralem swojej kasy i teraz gram na bonusach tylko albo to co ugram na freerollach ????

no niestety 1 bonus na tydz wiec mysle że przez 7 dni bed kombinowania powinno sie udac trafic ... sokri za ten pomysl nie wiedzialem ze 1 raz na tydz ???? Prosze sie nie złoscic na mnie !!!;]
 
S 11

support75

Użytkownik
frantic20, dorośnij...
trudno spałeś też spałem, jutro bedzie o 3 w nocy trudno, bedziesz na kompie trafisz na HH to zgarniesz.
A mam wrazenie ze z drugiego konca miasta byś leciał po te 10 zł gdybyś wiedział że dolecisz do godziny.
:-?
 
F 0

frantic20

Użytkownik
czemu myśli że masz racje ? ktos daje mam nie brac ? nie nie bede lecial zle to zrozumiales ... poprostu bede oglodal tv a nie siedzial na kompie/obieral ziemniaki na obiad/robil klocka/ kompal sie/ dzemał/ grał na git/ i chodzilo mi o to ze ktos pusci cynka i pojde odebrac bonus a nie zauwazylem że raz taki bonus na 7 dni można odebrac bo gdyby co 24 to by miało sens ... sam dorosnij ...
juz niebede pisal nic innego benek :p koniec!
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
DOŚĆ JUŻ JAKICHKOLWIEK KŁÓTNI NA TEMAT BONUSÓW, MA BYĆ SPOKOJNA DYSKUSJA BEZ KŁÓTNI , BO TEMAT ZOSTANIE ZAMKNIĘTY.

I jeszcze jedno nie pisać każdy z osobna ,że&quot; stronka mu działa lub nie&quot;-maja kłopoty techniczne z tą stroną, więc jak nie działa w danym momencie będzie działała za 1/2 h i nie ma co 100 razy o tym pisać.
 
dj_spoooke 0

dj_spoooke

Użytkownik
dzis juz happy hours bylo jakos kolo 10:00 bo dzwonil budzik zalogowalem sie i 3 euro na koncie, zreszta tam na stronie jest link tej promocji i tam pisze o ktorej byla promocja w danym dniu
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Spełniłeś warunki do przypisania bonusa: Wkładowy bonus zakładu.

Na Twoje konto zostały przypisane środki finansowe: 7.00 EUR

Gratulujemy
Jetbull team

Miło ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom