>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
msjr 0

msjr

Użytkownik
wygralem 17 euro ciekawe czy jak wplace przez moneybookers 23euro to bede mogl wypalcic? co wy na to? jak myslicie?
 
bekas 1

bekas

Użytkownik
Ja zdrapałem 270zł ale postawić nie mogę bo strona nie działa...
Jeżeli postawie całość i wygram to wiadomo, że dopisza kase a jeżeli przegram to oddają tą stawke za ten pierwszy kupon tak?
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
Ja zdrapałem 270zł ale postawić nie mogę bo strona nie działa...
Jeżeli postawie całość i wygram to wiadomo, że dopisza kase a jeżeli przegram to oddają tą stawke za ten pierwszy kupon tak?
tak tylko jak potem postawisz i wygrasz to dopisza Ci tylko sume ponad ten zwrot ( przyklad dostajesz zwrot 270 PLN stawiasz za calosc po kursie 1,5 to wygrywasz tylko 335 - 270 = 65 PLN) tak wiec oplaca sie trafic pierwszy kupon...
 
K 0

kokos89

Użytkownik
Właśnie trwa Happy Hours ????
Dostałem 3 euro :jupi:
Są problemy z zalogowaniem, ale trochę cierpliwości i powinno się udać
 
M 0

michaleklegia

Użytkownik
Dear customers,
This website is temporarily unavailable due to a technical maintenance. Please visit us later. For any questions, please contact our Customer Servic


Coś takiego mi sie pojawia jak wchodze na jetbull a zdrapałem 15 zł ????
 
A 0

adam860

Użytkownik
ja tam odswiezam co chwile, i jak zadziala to tylko na kilka sekund ze nawet zaklada nie zadaze puscic... A propos jaka jest tam najmniejsza stawka na kupon?
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
WYMAGANA STRONA NIE ZOSTAŁA ZNALEZIONA -i tak mam jak klikam w link tej zdrapki - poradził sobie już ktoś z tym fantem? ja zawsze mam pecha...
 
pusio 0

pusio

Użytkownik
nie wiem jak to działa ale ja o 10 dostałem 2 euro ;) tak mi sie wydaje bo poszedłem spać mając 0 (przegrałem w kasynie) i wszedł mi zakład na 2.21 euro rozliczyli mi go a jak weszłem to miałem 4.21 euro czyli nie wiem skąd dostałem 2 euro a zalogowałem się o 10 z groszami czyli juz po Happy Hours...moze to jakąs nagroda pocieszenia dla spóżnialskich :jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom