>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
emde 0

emde

Użytkownik
Zarejestrowałem się 30 min. temu i nie dostałem jeszcze żadnego mail&#39;a :przeklina: A mam konto na gmail&#39;u :;/:
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
patrz ja rejestrowałem się po 18 poczta na wp i w moment otrzymałem maila. Tak sie zastanawiam bo jak walute euro jak stawiam to mam polskie złote co z tym zrobić? Nie wei mjak zagrać za całość bo nie mam przelicznika (kursu euro)

Nie mogę sie zalogować teraz. Macie to samo?
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
CO TO KUR....... JEST!!!


TemplatePower Error: Couldn&#39;t open [ _tpl/logged_user.tpl.html ]!


Dlaczego?! Dlaczego?! ???? :zy3ou: Z 2Euro obróciłem do 28 i nagle stronka nie działa... :przeklina:

Za używanie takich słów oraz obrażanie unserów na PW dla ochłody troszkę urlopu.

A kto kasuje moje teksty z moderów sprawdzi Marcin i za taki postępek powinien wylecieć z Modera!!!
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
ja dostalem 17 euro...

EDIT:

jak jest z tym zwrotem jesli mam 17 euro i postawie te 17 euro to oni wysylaja kod i nawet jak wygram zaklad to i tak dopisza 17 euro??
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Mail przyszedł od razu na o2. Stronka już śmiga bez problemów (przynajmniej narazie). Tylko czy dostał już ktoś od nich kase? Bo coś dużo tych promocji...
 
S 11

support75

Użytkownik
dziekuje za promocje, Ci co trafili wiecej niz 10 Euro to ładny bonus zgarna - gratulacje dla nich.
Mnie sie udało całe 4E zdrapac, pomnożyłem w kasynie do 10E.
I teraz pytanie... Jak zagram kupon dostane zwrot 10E ? czy 4E ?
Pozdrawiam
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
dziekuje za promocje, Ci co trafili wiecej niz 10 Euro to ładny bonus zgarna - gratulacje dla nich.
Mnie sie udało całe 4E zdrapac, pomnożyłem w kasynie do 10E.
I teraz pytanie... Jak zagram kupon dostane zwrot 10E ? czy 4E ?
Pozdrawiam
hmm wydaje mi się, że 10 euro... w sumie ciezkie pytanie, bo ja tak nierobiłem, ale na 95% - dostaniesz kod z wartoscia pierwszego kuponu... czyli za tyle ile puscisz :mrgreen:
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
ale ja jestem glupi wygralem 17E i chcialem wszytsko postawic na czerwone, mysla ze tak zorbilem to dalem na 0 i wtopa wrrr
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam,

Z góry dziękuje za info o promocji mam całe 7 euro. A teraz pytanko ludziska:
- Załórzmy ze postawie za 7 euro cos tam, wysla mi kod dostane drugie 7 euro i trafie kupon i mam na koncie juz 40 euro (oczywiście przykład :p ) to moge od razu wypłacać bez, żadnego ale :?: :&gt; :p

pzDr ;)
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Witam,

Z góry dziękuje za info o promocji mam całe 7 euro. A teraz pytanko ludziska:
- Załórzmy ze postawie za 7 euro cos tam, wysla mi kod dostane drugie 7 euro i trafie kupon i mam na koncie juz 40 euro (oczywiście przykład :p ) to moge od razu wypłacać bez, żadnego ale :?: :&gt; :p

pzDr ;)
Co do wypłat jeszcze ciezko coś napisać, poniewaz nikt tego nie zrobił.. najlepiej samemu zobaczyc... :mrgreen:
 
pusio 0

pusio

Użytkownik
Ja tez chciałem podziękować za info ???? ale jak u was jest z zaliczaniem kuponów? Już dawno mi podało wyniki że wygrałem wszyskie mecze na kuponie a jeszcze kasy nie przesłali na konto za te zakłady...
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Ja tez chciałem podziękować za info ???? ale jak u was jest z zaliczaniem kuponów? Już dawno mi podało wyniki że wygrałem wszyskie mecze na kuponie a jeszcze kasy nie przesłali na konto za te zakłady...
spokojnie, nawałnica ludzi robi swoje... ;-)
 
pusio 0

pusio

Użytkownik
Jeszcze jedno bo jakoś znaleść nie moge takiej funkcji ???? czy jest tu gdzieś opcja żeby pokazywało zakłady na dzisiaj (tak jak na BAH)??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom