>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

ZDRAPKA - www.jetbull.com

Status
Zamknięty.
B 0

bb

Użytkownik
Ludzie, wyluzujcie troche. Strona każdemu pada, więc nie rozmywajcie tematu ciągłymi wpisami typu &quot;o nie, zablokowali mnie&quot;... Zobaczcie jaka pogoda, może mają problemu z łączami, najważniejsze, że dają kase :mrgreen: Ja puściłem kuponik za 4 euro z kursem 19.50 na tennis i piłke nożną (wszystko wchodzi jak w masełko :jezora: ) więc jak narazie wszystko jest super. Dziwi mnie tylko jedna rzecz - to, że popimo przegranej zwracają kase... Bardzo dziwne, że rozdają ludziom tyle kasy, mam nadzieje, że zobacze swoje 80 euro które wygram jak wejdą jeszcze 3 mecze tennisa z małymi kursami.
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Ciezko jest okreslic cała ta sytuacje, zobaczyłem więc dałem - co ma byc to bedzie. Całkiem mozliwe, że ta firma na poczatku zainwestowała troche kasy i daltego tak rozdaja, co jak co, ale przez ten jeden dzień nawaliło się tyle polaków, że głowa boli. Pomyslcie, że nie tylko polaków - w taki własnie sposób zrobili reklame i nie narzekaja napewno. Nawet im serwer się wali, bo pewnie nie byli przygotowani na taką &quot;nawałnice&quot;.
 
B 0

bb

Użytkownik
Szanowny Kliencie.

Witamy Państwa w świecie zakładów sportowych. A ponieważ z Jetbullem dostaniecie zawsze coś dodatkowo, mamy dla Pana/Pani, jako nowego klienta, 100 % Bonus!

Tu posyłamy Wasz unikalny kod - klucz do zakładu - Za darmo. Wystarczy przepisać go do rubryki na kuponie kontrolnym, który znajdziecie na każdej stronie sekcji Sportovní sázky (Zakłady sportowe).

Wasz kod to: XXXXXXX

Wiele szczęścia życzy
team Jetbull.com.
Gdzie należy wpisać ten kod? :roll:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Bez ich wcześniejszej weryfikacji dokumentu - nie mozna nawet ZLECIĆ wypłaty-no dziwny trochę buk-zobaczymy jak zweryfikują dokument czy odblokują rubrykę wypłat i czy wypłacą.
Weryfikowali już komuś konto? zlecał ktos wypłatę?
 
B 0

bb

Użytkownik
To, że chcą dokument wcale nie oznacza, że są podejrzani. To nawet lepiej - z promocji skorzystają tylko dorośli ale 13 letni gówniarze którzy grają po 2zł na kurs 1.10 w tenisa (bez urazy) ;-) Mi wchodzi kupon i zaraz będzie 90 euro na koncie czyli 360zł, nie ciesze się jeszcze bo nie wiadomo czy wypłacą, jutro zlece wypłate, wyśle skan dokumentów i zobaczymy...
 
emde 0

emde

Użytkownik
A ja się rejestrowałem wczoraj i dalej nie dostałem zdrapki :przeklina: :przeklina:
Mógłby mi ktoś pomóc w napisaniu maila do suppportu po angielsku ????
 
Q 0

quest

Użytkownik
Cytat:
Szanowny Kliencie.

Witamy Państwa w świecie zakładów sportowych. A ponieważ z Jetbullem dostaniecie zawsze coś dodatkowo, mamy dla Pana/Pani, jako nowego klienta, 100 % Bonus!

Tu posyłamy Wasz unikalny kod - klucz do zakładu - Za darmo. Wystarczy przepisać go do rubryki na kuponie kontrolnym, który znajdziecie na każdej stronie sekcji Sportovní sázky (Zakłady sportowe).

Wasz kod to: XXXXXXX

Wiele szczęścia życzy
team Jetbull.com.
Jak to jest z tym darmowym zakladem. Ja ani kolega nie dostalismy takiego mejla z kodem wiec jak mozna skorzystac z tej oferty ?
 
T 11,3K

termii

Użytkownik
Jak nie otrzymales takiego maila to z jakiej laski masz z niej skorzystac? Oferta nie dla Ciebie, tylko dla tych co dostali maila.
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Z tego co się dowiedziałem, ale wiadomo nieoficjalne wiadomosci, bo sam nie wypłacałem...

po 1. gdy mamy juz 40 ojro, WPŁACIĆ 15 ojro, wtedy odblokowuje nam sie okienko wypłat

po 2. Odczekac tydzien czasu

po 3. WYPŁACAĆ!

NIEOFICJALNE! :spokodfhgfh:
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ja jak sie rejestrowalem o 11 to mi jakis dzwonek dzwonil ale myslalem ze to reklama ;p ale nie dostalem nic bo pozniej juz stronka nie dzialala, on chyba dzowni tylko na poczatku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom