>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakład bez ryzyka do 500 PLN! Nowy rok ze Sportingbet

Status
Zamknięty.
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Podczas pierwszej rozmowy na czacie mnie rozlaczylo . zajelo mi chwile zeby wrocic przez czas oczekiwania ale wszystko trwalo 15-20 min...
 
T 135

trutek

Użytkownik
Nawet niech sobie jaj nie robią, bo mam w planach obstawić dzisiejszy finał Dartów za tego freebeta.. W regulaminie jest wyraźnie napisane &quot; Darmowy zakład 500 PLN zostanie automatycznie przyznany 1 stycznia 2013 roku.&quot; Więc nie może być tu lecenia w kulki z jutrem.
 
brak2sensu 0

brak2sensu

Użytkownik
Nawet niech sobie jaj nie robią, bo mam w planach obstawić dzisiejszy finał Dartów za tego freebeta.. W regulaminie jest wyraźnie napisane &quot; Darmowy zakład 500 PLN zostanie automatycznie przyznany 1 stycznia 2013 roku.&quot; Więc nie może być tu lecenia w kulki z jutrem.
Może taki mieli cel, dla tych którzy się wcześniej przygotowali do freebeta.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
I co w tym złego że ktoś zaplanuje dany zakład? ja też mam pomysł na zakład na dziś.

To że Trutek zaplanował grę na finał dartów potwierdza że się umówił z Darterami na taki wynik? Dura Lex et Lex.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
I co w tym złego że ktoś zaplanuje dany zakład? ja też mam pomysł na zakład na dziś.

To że Trutek zaplanował grę na finał dartów potwierdza że się umówił z Darterami na taki wynik? Dura Lex et Lex.
To z tego,że jak ktoś miał już dzisiaj coś już upatrzone,to np. dostanie jutro freebet i będzie musiał kombinować,żeby zagrać coś innego.I tą łacinę na koniec to sobie mogłeś darować????
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Jak są tacy ,,dobroduszni&quot; by dać taką promocję to niech się potem wywiązują. To nie użytkownicy tego forum tylko sportingbet wymyślił tą promocję, mogli napisać, że freebet będzie 2 stycznia.
 
brak2sensu 0

brak2sensu

Użytkownik
Ja za bardzo przeceniłem tegoż bukmachera, chciałem postawić jeszcze dzisiaj coś w NBA w nocy, bo poprostu pewne rzeczy powinni robić z automatu, a nie ręcznie dopisywać kiedy im się podoba. Typ okazał by się trafiony po fajnym kursie, dlatego też jest mi trochę smutno ????
Ma ktoś jakieś nowe info?
 
pupinho 37

pupinho

Użytkownik
masz racje mirgosik &#39;dura lex et lex&#39; ! na pohybel z nimi i przed wymiar sprawiedliwosci... a nie zapomnialem ze mozemy im co najwzej naskoczyc na detke od roweru bo niestety gramy tam nielegalnie
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
informacja z live chatu:
Zdzislaw I: Witam w Sportingbet. Proszę chwilę zaczekać, sprawdzam podane informacje
Zdzislaw I: Do jutra, do 10 rano
You: a dlaczego w regulaminie jest termin 1 stycznia?
na moje pytanie nie dostałem odpowiedzi przez 10 minut więc się rozłączyłem ????
Pupinho i tak to prawo jest martwe, prezes PZPN reklamuje jednego z bukmacherów i twierdzi pytany o to publicznie, że nic w tym złego.
Gdyby to prawo było żywe z polskiego IP powinien być zakaz logowania a gdybyśmy byli w Chinach to forum powinno być zakazane.
 
pupinho 37

pupinho

Użytkownik
martwe nie martwe, przed sąd takiej osoby prawnej już nie postawisz wiec walczyć z bukiem nie możemy i dopóki prawo mamy takie to buki mogą robić co chcą z graczami polskimi - ot sens mojej wypowiedzi, jak widać nieco opacznie ją zinterpretowałeś
żeby nie robić już tak wielkiego off topiku bo dyskusja o prawie toczy się w innym dziale to dopisze tylko ze na podobne do Twojego pytania otrzymałem od Pana Zdzisława odpowiedź, że pracują nad tym, więc nic konkretnego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom