>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakład bez ryzyka do 500 PLN! Nowy rok ze Sportingbet

Status
Zamknięty.
T 135

trutek

Użytkownik
Wystarczyło, że raz napisałeś :p U mnie też freebet dostępny, Darty obstawione, piękny kurs można upolować (1,95), a biorąc pod uwagę grę Van Gerwena w ostatnich fazach turnieju to prawie pewniak. Ale nie robię już OT.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Potwierdzam u mnie również dostępny, tylko co zagrać....
chyba spróbuję sposobem sure beta ale z jak najwyzszym kursem w sportingbecie, wtedy wygrana bedzie wyzsza
 
damian99 67

damian99

Użytkownik
Nie wiem czy to ja siebie wydymalem czy oni mnie, ale dobra bk.
Lubie pograć DNB - ogolnie zagranych 16 zakładów - z czego 7 anulowanych bo był remis ???? ) I bonus mi nie przysługuje.
Dziwne, bo u każdego bukmachera grając &#39;remis nie ma zakładu&#39; kwota liczy się do obrotu - jest ryzyko, więc dla mnie to jasne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Nie u każdego,bo z tego co pamiętam to w bet365 przy remisie DNB nie był liczony do obrotu,więc raczej sam się wydymałeś.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ten Buk , jak i cala promocja to JEDNA WIELKA SCIEMA i naciaganie ludzi.
Zalozylem konto 3 dni temu. Wplacilem 400 zl. Postawilem 10 zakladow regulaminowych.
Mam obecnie 206 zl ( czyli przegralem troche ).
Dzis wchodze na czata dopytac czy spelnilem warunki bonusa i dowiaduje sie najpierw ze tak a po 15 min ze MAM STATUS GRACZA zawodowego i zadne promocje mi nie przysluguja !
To jest kpina jakas ! Konto od 3 dni aktywne , z wiekszoscia zakladow przegranych !
Bede pisal reklamacje ale to i tak pewnie **** da.... Ale niezle mi cisnienie podniesli...
Wyplacac i out z tamtad.... szkoda nerwow... :/
A ostrzegalem wszystkich zeby pytali o swoj status nie informuja o tym ale tj wkurzajace co oni robi.....Ale takie jest zycie....
Nie wiem czy to ja siebie wydymalem czy oni mnie, ale dobra bk.
Lubie pograć DNB - ogolnie zagranych 16 zakładów - z czego 7 anulowanych bo był remis ???? ) I bonus mi nie przysługuje.
Dziwne, bo u każdego bukmachera grając &#39;remis nie ma zakładu&#39; kwota liczy się do obrotu - jest ryzyko, więc dla mnie to jasne.
Miales zaklady uniewaznione sprawa jasna ze ci nie przysluguje zapewne licza sie tylko zaklady rozliczone.....
 
C 8

crackp

Użytkownik
Wystarczyło, że raz napisałeś :p U mnie też freebet dostępny, Darty obstawione, piękny kurs można upolować (1,95), a biorąc pod uwagę grę Van Gerwena w ostatnich fazach turnieju to prawie pewniak. Ale nie robię już OT.
Trutek a skad ta pewnosc, ze Gerwen jest takim pewniakiem?
Spójrz na wyniki całego turnieju i lepsze mecze rozegrał Phil Taylor.
Więc?
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
A ostrzegalem wszystkich zeby pytali o swoj status nie informuja o tym ale tj wkurzajace co oni robi.....Ale takie życie...
To co o mnie powiesz? Pytałem czy bonus mi przysługuje jeszcze wczoraj wieczorem i uzyskałem informację, że tak a freebeta nie ma...
 
C 8

crackp

Użytkownik
Ja postawiłem na over 3.5 w meczu Southampton vs Arsenal, który zaczyna się za 15 minut. Kurs 2.55, zobaczymy czy wejdzie ????
 
M 510

mican

Użytkownik
Ja juz jestem po zabiegu. Postawiłem na Jacobsena że wygra dzisiejszy konkurs. I popierwszej serii pożegnałem się z free betem. Jak zobaczyłem jak wyszedł z progu to mi się kolana ugięły. Drugiej serii nawet nie ogladałem. Jak zobaczyłem końcowe wyniki to nie mogłem uwierzyć. Przytuliłem 750 pln.
 
blads 187

blads

Użytkownik
Wielki plus na Sportingbetu za promocję. Kto jest kumaty i przeczytał regulamin nawet nie musiał nikogo pytać i spokojnie dostał kase. Postawiony Youzhny po kursie 2,5 na live i 750zł darmowej kasy wpada na konto ???? super promocja oby więcej takich
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
a ja powiem oby takich promocji mniej, żadnego zakładu nie przegrałem u nich od chwili rejestracji, udało mi się na tych kursach 1,2-1,4 wygrać 100 zł to już 500 nie dostanę pewnie skoro już wszyscy dostali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom