>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Argentyna U19 - Korea Południowa U19
Ręczna. Gospodarze grali w najsłabszej grupy a mimo to nie potrafili awansować do ćwierćfinału. Co do Koreańców to byli oni w bardzo wyrównanej grupie, wygrali z niezłą Tunezją oraz zremisowali z Rosją i napsuli krwi Duńczykom. Całkiem fajny zespół. Grający bardzo szybko i naprawdę trzeba się namęczyć aby stłamsić ambitnych Azjatów. Argentyńczycy takich atutów nie posiadają i wydaje mi się, że nie podołają &#39;skośnym&#39;.
Korea Południowa U19 @1.85 6/10 PartyBets ⛔
-------------------------------------------------------
Francja U19 - Chorwacja U19
Mistrzowie Europy Chorwaci kontra zwycięzcy Letnich Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Singapurze 2010. Przed mistrzostwami głośno mówiło się o Chorwatach, że są to główni faworyci do końcowego triumfu w tej imprezie, bo ten rocznik mają bardzo mocny co pokazali już na ME. Jednak w grupie grali trochę na pół gwizdka, ale jakoś trudno na poważnie brać wszystkie grupowe rezultaty, bo sporo zespołów kombinowało, aby trafić na wymarzone przeciwnika w ćwierćfinale. Widzę tutaj spore value na Chorwatów i to im powierzam swoje pieniądze, bo Francuzi mimo wszystko jakoś mnie nie przekonują.
Chorwacja U19 @2.50 6/10 Bwin ⛔
-------------------------------------------------------
Szwecja U19 - Egipt U19
Egipcjanie zawiedli mnie trochę w ostatnim meczu grupowym z Francuzami, ale trochę chyba kalkulowali i odpuścili ten mecz aby w 1/4 trafić na Szwedów zamiast Chorwatów. Szwedzi 7 ekipa ostatnich ME a Chorwaci mistrzostwie Europy. Ten rocznik Szwedzi mają wyraźnie słabszy i jakoś nie wróżę im tutaj sukcesu. Egipcjanie wydają mi się solidniejsi i mocniejsi. Wierzę, że jako jedyna ekipa w 1/4 spoza Europy uratują honor reszty świata.
Egipt U19 @3.55 5/10 Bwin ⛔
-------------------------------------------------------
Dania U19 - Szwajcaria U19
Duńczycy bardzo solidnie grają na tym turnieju. Zresztą oni zawsze słynęli z mocnym reprezentacji młodzieżowych co później procentuje w reprezentacjach seniorskich. Chłopaki grają w najlepszych klubach duńskich, a więc gdzie tam Szwajcarom do nich.
Dania @1.60 9/10 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Nadia Petrova - Ana Ivanovic
Kursy mocno przeszacowane bo Ana gra ostatnio piach. Co innego Nadia, która wygrała ostatnio turniej w Waszyngtonie i ogólnie forma rośnie. Co do Ivanovic to popełnia sporo błędów, serwis nie funkcjonuje póki co najlepiej, sporo DF, forma może będzie rosła, ale póki co jest słabo. Mecz na live na Bet365.
Nadia Petrova @2.75 5/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Simon - Tipsarevic 1 @1.67 9/10 Pinnacle
Simon - Tipsarevic 2:0 @2.66 6/10 Pinnacle
----------------------------------------------------
Dania U19 + Niemcy U19
AKO: 2.02 7/10 Bwin
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Podsumowanie tematu od początku kwietnia, stawkując 1j-10j przy założeniu teoretycznym, że 1j = 100 PLN.

Sierpień : ✅ 77,17j = 7 717 PLN

Temat: ✅ 541,87j = 54 187 PLN
Kryzys formy ... :|:|:|
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Turkey - China
Girls&#39; Youth World Championship in Volleyball. Mistrzynie Europy a zarazem gospodynie tego turnieju grają tutaj fenomenalnie. Mają piekielnie mocny skład co pokazywały w sparingach i potwierdzają to na mistrzostwach, bo w pięciu dotychczas rozegranych meczach nie straciły nawet seta gromiąc kolejne rywalki i z Chinkami zapewne też sobie poradzą, bo ciężko znaleźć tuta drużynę, która mogłaby im dorównać. Wspierane przez bardzo gorącą turecką publiczność powinny to wygrać 3:0 lub 3:1, bo nie wierzę, że będą kalkulowały przez półfinałami.
Turkey @1.50 9/10 Bwin ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Andrea Petkovic - Petra Kvitova
Andrea sporo ostatnio grała i może już być trochę zmęczona. Petra natomiast wraca dopiero do wysokiej formy po ciężkich treningach w Prostejovie i potrzebuje jak najwięcej gry i ich dzisiejszy pojedynek napewno będzie całkiem inny niż ten przed tygodniem kiedy to Petra raz po raz słała piłki po autach. Jej gra wygląda coraz lepiej i forma zwyżkuje.
Petra Kvitova @1.88 8/10 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Chiny - Dominikana
Ostatnio brak czasu i stąd takie smuty w temacie, ale czas powrócić do wygrywania ... W tej edycji WGP Chinki prezentują się póki co słabiutko więc takie faworyzowanie tej ekipy w starciu z Dominikankami wydaje mi się sporą przesadą. Dominikana to zespół o sporym potencjale, ale potrafią czasem same przegrać mecz przez swoje błędy. Wydaje się, że ich forma rośnie z meczu na mecz i myślę, że spokojnie są w stanie urwać seta Chinkom.
Dominikana +2.5 seta @1.50 8/10 Betsafe ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Serbia U19 - Portoryku U19
MŚ w siatkówce kadetów do lat 19. Serbowie jako ME przyjechali tutaj z dużymi apetytami na medal. Mają w składzie gwiazdę w postaci Urosa Kovacevica, który niedawno grał na ME juniorów. W lipcu grali na
European Youth Olimpic Festival gdzie zajęli 4 miejsce za Francuzami, Rosjanami oraz Turasami, ale grali tam bez Urosa więc wszystko jasne. Przed samymi MŚ lali w sparingach Bułgarów. Forma jest niezła i potencjał też ogromny. Co do Portorykańczyków to widziałem ich podczas mistrzostw panamerykańskich i blado to wyglądało. Sporo problemów z przyjęciem, niepoukładany zespół miewający spore przestoje. Widzę szybkie 3:0 dla Serbów.
Poniżej 130.5 pkt @1.85 7/10 Partybets ⛔
Wkrótce kolejne typy z tego turnieju ...
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
a i taka informacja ... jeśli ktoś planuje ze mną grać MŚ kadetów w siatkówce, a typów z tego turnieju zapewne będzie sporo to proponuje założyć konto w PANBECIE gdzie ten turniej jest w ofercie oraz limity są dość przyzwoite, bo z tego co się orientuję to największe firmy bukmacherskie typu Bet365 nie zamierzają oferować tego rynku ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Kuba U19 - Francja U19
MŚ w siatkówce kadetów. Parę dni temu drużyny zmierzyły się podczas towarzyskiego turnieju w Argentynie i wygrali Kubańczycy 3:0, którzy zresztą później wygrali ten turniej przed Argentyną i Hiszpanią. Ostatnie miejsce zajęli Francuzi, którzy zdobyli tylko 1 pkt i dostali od wszystkich solidne baty. Przez parę dni raczej niewiele się zmieniło i dziś też spodziewam się pewnej wygranej Kubańczyków.
Kuba U19 @1.49 9/10 Panbet ✅
------------------------------------------------------
Kuba U19 + Rosja U19
AKO: 1.92 7/10 Panbet
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Rafael Nadal - Mardy Fish
Oj dawno nie widziałem takiego kursu na Nadala w meczu z takim średniakiem jak Mardy. W poprzednich ich wspólnych pojedynakch kurs na Nadala rzadko przekraczał 1.10. Może i Rafael nie jest jeszcze w najwyższej formie, ale na pewno im więcej będzie grał tym będzie coraz lepiej. Większość zawodników przegrywa mecze z Nadalem już w szatni, no bo gdy ma się z nim bilans 0:6 i 2:15 w setach to ciężko być optymistą przed kolejnym meczem, a taki właśnie bilans z Rafą ma Fish. Amerykanin sporo ostatnio grał i może być już trochę zmęczony. Druga sprawa, że styl gry Fisha będzie odpowiadał Nadalowi co pokazują dotychczasowe ich pojedynki, bo lubi on grać w defensywie i kąsić z kontry i uważam, że po takim kursie grzech nie zagrać Rafy, bo Nadal to jednak Nadal. Przykładam grubo, bo dostałem znak od Boga, że będzie easy 2:0.
Rafael Nadal @1.66 10/10 Pinnacle ⛔
Rafael Nadal 2:0 @2.62 5/10 Pinnacle
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Andrea Petkovic - Nadia Petrova
Spore value jak dla mnie. Nadia niezła forma jak na nią. Widać, że wygrany turniej w Washingtonie to nie przypadek, a kurs apetyczny. Andre sporo ostatnio gra i gdzieś musi w końcu spasować
Nadia Petrova @2.33 6/10 Pinnacle ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Argentyna - Bułgaria
MŚ w siatkówce kadetów. Argentyńczycy to gospodarze turnieju. O tym, że Argentyna dobrze stoi młodzieżą można było się przekonać podczas ostatnich MŚ juniorów kiedy to zajęli drugie miejsce. Tutaj też mają fajny wyrównany skład. Ostatnio grali turniej towarzyski gdzie pokonali Hiszpanów oraz Francuzów ulegając jedynie Kunańczykom po 5-setowym boju. Bułgaria to Ivan Ivanov i długo długo nic. Od tego chłopaka zależy naprawdę wiele w tej drużynie. Przed mistrzostwami Bułgarzy dostawali w sparingach lania od Serbów.
Argentyna @1.38 8/10 Panbet ⛔ 2:3
-----------------------------------------------------------
Chiny - Tunezja
Chińczycy przyjechali tutaj bez kilku podstawowych zawodników, z którymi zdobywali mistrzostwo Azji i mają dość anonimowych zawodników. Iran dzisiaj pokazał, że te roczniki azjatyckich ekip mogą nie być tak mocne jak starsi koledzy, bo dostał straszne baty od Hiszpanów. Co do Tunezji to mają wysokich nieźle zbudowanych chłopaków. Siatkówka w Afryce stoi na coraz wyższym poziomie co pokazali już juniorzy z Tunezji czy Egiptu i po kursie oferowanym przez Panbet jestem skłonny zaryzykować na Tunezyjczyków.
Tunezja @2.24 4/10 Panbet ⛔ 2:3
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Russia - Serbia
WGP. Na tą chwilę Rosjanki są dla mnie lepszą ekipę. Obie drużyny imponują grą w ataku oraz na bloku, ale Rosjanki mają zawodniczkę, która robi różnicę, Jokaterinę Gamovą, która jest zawsze solidnie wspierana przez Goncharovą.
Russia @1.70 7/10 Doxxbet ✅
Russia -1.5 sets @2.40 4/10 Bet365 ⛔
-------------------------------------------------
Japan - South Korea
W Korei Japonki wygrały bez problem 3:0 więc u siebie powinny wygrać tym bardziej, bo w swoich halach dopingowane przez żywiołową japońską publiczność są w stanie walczyć z najlepszymi. Obie ekipy prezentują podobny styl gry aczkolwiek to Japonki na większości pozycji mają lepsze, bardziej doświadczone zawodniczki. Siostry Saori poprowadzą swój zespół do wygranej.
Japan @1.45 8/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Turkey - Serbia
Zauważyłem ostatnio taką zależność, że co bym nie podał to nie wchodzi więc może moje typy trzeba grać odwrotnie ? :p Półfinały MŚ w siatkówce kadetek. Turczynki to dla mnie główne faworytki do tytułu. Mimo ostatniej porażki z Chinkami to grają tutaj świetnie. Serbki mają młody utalentowany zespół, ale są strasznie chimeryczne. Turczynki przy swoich trybunach mogą być nie do zatrzymania.
Turkey @1.45 9/10 Fonbet ✅
--------------------------------------------------
Spain - Puerto Rico
MŚ w siatkówce kadetów. Tutaj powinno być raczej szybko 3:0, bo Portorykańce są dużo słabsi od reszty ekip, przynajmniej europejskich. Hiszpanie wczoraj roznieśli niezłych Irańczyków i dzisiaj to samo powinno zrobić z o wiele słabszymi Portorykańczykami, którzy mają strasznie niepoukładany zespół. Popełniają wiele prostych błędów czy też mają częste problemy z przyjęciem zagrywki. Hiszpanie mają rewelacyjnego Villene i ten chłopak robi różnicę.
Poniżej 160.5 pkt @1.49 8/10 Panbet ✅ --------------------------------------------------
South Korea - France
Francuzi dostali wczoraj solidne baty od Kubańczyków, a Koreańce wygrali z Brazylijczykami 3:2 co było mega sensacją i dzisiaj napewno stać ich na urwanie seta jeśli nie dwóch Francuzom, którzy raczej nie będą tutaj wiodącą ekipą na tym turnieju co pokazywały już sparingi, w których zbierali solidne baty.
South Korea +9.5 pkt @1.909 6/10 Panbet ⛔ 1 pkt ...
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Egypt U19 - Switzerland U19
MŚ w ręczną. Kursy są dość wyrównane, bo Szwajcarzy zniszczyli ostatnio Chorwatów, ale jakoś nie sugerowałbym się tym bo pewnie Chorwaci zbytnio się nie starali, bo bardzo zaskakujący ten wynik. Egipcjanie to znacznie mocniejsza ekipa do Szwajcarów i nie powinna mieć z nimi większych problemów.
Egypt U19 @2.05 7/10 Panbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Mardy Fish - Andy Murray
Może ktoś w końcu skończy ten cudowny sen Mardego i wyśle go do domu. Kurs napewno jest dla mnie wart ryzyka, bo Andy jest dla mnie dużo lepszym grajkiem. Forma może jeszcze nie ta co u Fisha, ale z meczu na mecz zapewne będzie coraz lepiej. Już miał na tym turnieju przebłyski fajnej gry, no a Fishowi może w końcu zdarzy się jakiś słabszy dzień.
Andy Murray @1.96 6/10 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Russia - Tunisia
Ruscy dostali wczoraj baty od Greków więc muszą kolejne mecze wysoko wygrać. A różnica pomiędzy Grekami i Rosjanami, a resztą drużyn w tej grupie jest spora co już dzisiaj pokazali Grecy gromiąc Chińczyków, którzy wczoraj wygrali z Tunezją. Tunezyjczycy nie mają argumentów aby powalczyć z Rosjanami. Nasi wschodni sąsiedzi zapewne zdominują grę na siatce mocnymi atakami oraz dobrą grą blokiem i Tunezja nie będzie istnieć.
Poniżej 160.5 pkt @1.88 8/10 Panbet ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Brazil - France
MŚ w siatkówce kadetów. Brazylijczycy może nie są aż tak mocni jak się po nich można było spodziewać, ale na Francuzów powinno wystarczyć. Mecz decydujący o awansie i myślę, że Canarinhos to spokojnie wygrają, bo mimo wszystko mają dużo lepszy skład o większym potencjale.
Brazil @1.615 7/10 Panbet
------------------------------------------------
Serbia - Spain
Serbowie jedni z głównych faworytów do tytułu z Urosem Kovacevicem w składzie powinni sobie poradzić z Hiszpanami. Wczoraj zaliczyli wtopę z Irańczykami i dzisiaj muszą koniecznie wygrać i raczej powinni spokojnie to uczynić i awansować dalej.
Serbia @1.833 9/10 Panbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom