>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
France U19 - Qatar U19
No i moja perełka na dzisiaj. Miałem poczekać z jej podaniem, ale nie wiem jak później będzie z czasem.
MŚ w ręcznej mężczyzn do lat 19. Katar przywiózł tutaj bardzo mocną ekipę, ale Katar to jest to tylko z nazwy, bo drużyna pełna jest różnych naturalizowanych zawodników. Federacja katarska wyłapuje największe talenty z północnej Afryki oraz z mniejszych krajów europejskich i oferuje im duże pieniądze w zamian za grę w drużynie katarskiej. Sytuacja ta ma miejsce nie tylko w ręcznej, ale też w wielu innych dyscyplinach. I tak w kadrze Kataru możemy zobaczyć Algierczyków, Egipcjan, Tunezyjczyków czy też Bośniaka. Wyniki przed turniejem jak i na turnieju pokazują, że jest to już bardzo silna ekipa, bo przegrali minimalnie jedną bramką z jednym z głównych faworytów do tytułu Egiptem. Francja nie jest tutaj aż tak mocno, męczyli się ze średnią Brazylią zdobywając mecz na wagę zwycięstwa w ostatnich sekundach. Dla porównania Egipt, który stoczył wyrównany mecz z Katarem rozniósł Brazylię bardzo wyraźnie coś około +15. Szanse w tym spotkaniu oceniam 65-35 na korzyść Katarczyków.
Qatar U19 @3.30 9/10 Centrebet (3.05 Bwin) ⛔
----------------------------------------------------------- Russia U19 W - France U19 W
ME kobiet do lat 19 w ręczną. Rosjanki miały tutaj bić się o medale, ale przyszło im walczyć o 9 miejsce. Są bez wątpienia najsilniejszą ekipą w tej gorszej grupie i powinny bez problemu poradzić sobie z Francuzkami.
Russia @1.50 8/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Sweden U19 - Serbia U19
MŚ w ręcznej mężczyzn do lat 19. Tutaj widzę mocno zawyżone kursy, bo nie ma aż takiej różnicy pomiędzy zespołami, a nawet Serbia jest dla mnie trochę faworytem. Wygrali ostatnio z bardzo mocną Chorwacją i naprawdę są tutaj mocni. Szwedzi nie mają aż tak mocnego tego rocznika i raczej wiele tutaj nie zdziałają.
Serbia U19 @2.90 6/10 Bwin ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Korea U19 - Russia U19
MŚ U19 w ręczną. Suchy typ, bo mecz niedługo. Rosja słabiutki ma ten rocznik i nic tu nie powalczą. Koreańce ładnie powalczyli z mocną Dania i z Ruskimi też powalczą. Mecz na live na Bet365.
Korea U19 +2.5 goals @1.85 7/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Victoria Azarenka - Serena Williams
O grze obu zawodniczek nie ma co się rozpisywać, bo chyba każdy je zna. Serena wraca do wysokiej formy na zbliżający się US Open, a jak ona jest w formie to ciężko znaleźć zawodniczkę, która byłaby w stanie ją zatrzymać. Victoria oczywiście gra tu świetne zawody, młoda, zdolna zawodniczka, ale pewnego poziomu nie przeskoczy, poziomu, na którym znajduje się Serena Williams. A kurs piękny ...
Serena Williams @2.20 7/10 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Russia Men - Ukraine Men
Uniwersjada, siatkówka mężczyzn. Rosjanie przywieźli tutaj bardzo mocny skład z zawodnikami ogranymi w najlepszych klubach rosyjskiej Superligi z Shivozelezem, Kruglovem, Amrosimovem, Nosenko na czele. Pierwszym rozgrywającym tej reprezentacji jest Konstantin Lesik podobno wielce utalentowany rozgrywający Iskry Odintsovo. Skład Ukraińców jest nieporównywalnie słabszy. Ich wiodącą postacią jest przyjmujący drużyny z Wielunia Dyma Babkov, a więc z czym do ludzi ;)

Russia Men @1.40 10/10 Bet365 ✅
Russia Men -1.5 @1.85 8/10 Fonbet ✅
Russia Men 3:0 @4.0 5/10 Fonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
China Women - Belgium Women

Uniwersjada, siatkówka kobiet. Belgijki przywiozły tutaj całkiem niezły niezły skład złożony z doświadczonych zawodniczek takich jak Charlotte Lays, ale jest w składzie też kilka juniorek jak chociażby najlepiej punktująca zawodniczka ostatnich MŚ juniorek Lisa Van Hecke czy też Van De Vyver. U Chinek też jest kilka zawodniczek znanych z gry w pierwszej reprezentacji jak chociażby kapitan zespołu Zhang Lei, ale jest tez kilka anonimowych dla mnie zawodniczek. Wszystko przez to, że Chinki muszą łączyć występy na Uniwersjadzie z występami w WGP. Myślę, że Belgijki na pewno stać na urwanie seta gospodyniom. Mecz na live na Bet365 oraz na Fonbecie, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało w praniu. Relację przeprowadza Eurosport 2.
Belgium Women +2.5 sets @1.95 5/10 Fonbet ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Heuscher P./Bellaguarda J. - Nummerdor R./Schuil R.
Plażówka. Kursy wydają mi się mocno przesadzone, bo Holendrzy pokazali na tym turnieju naprawdę niezłą dyspozycję eiliminując m.in. Fijałka i Prudla.
Nummerdor R./Schuil R. @2.75 5/10 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Netherlands U19 - Denmark U19
Finał ME w ręczną juniorek. Od początku mówiłem, że te drużyny będą bić się w finale i się nie pomyliłem. Chociaż finał bardziej obstawiałem Dania - Szwecja, no ale mamy gospodynie. Obie ekipy w tym turnieju grają znakomicie, ale Holenderki z racji tego, że są gospodyniami to tak naprawdę miały dość łatwe grupy i żadnego poważniejszego sprawdzianu. Mecz ten oceniam 60-40 na korzyść Dunek, a więc kurs na tą drużynę proponowany przez Bwin biorę z przyjemnością, bo wydaję mi się, że to jednak Dunki mają lepsze, bardziej utalentowane zawodniczki i dużo mocniejszą ławkę rezerwowych.
Denmark U19 @2.20 6/10 Bwin ✅
----------------------------------------------------
South Korea W - Argentina W
Koreanki wczoraj wypunktowały Polki i dzisiaj zrobią to samo z Argentynkami. Zespół azjatycki praktycznie nie ma przestojów w swojej grze, cały czas gra dobrze, równo i tym pokona Argentynki. Dla zawodniczek z Ameryki Południowej zaskoczeniem może być azjatycki styl gry, bo praktycznie nigdy nie miały okazji mierzyć się na takim poziomie z zespołem z Azji i jakoś nie widzę argumentów jakimi mogłyby przeciwstawić się Koreankom. No i Azjatki mają dziewczynę, która robi różnicę, potrafi skończyć piłkę z niemal każdej pozycji - mówię o Kim.
South Korea W -1.5 sets @1.50 10/10 WillHill ✅
South Korea W -2.5 sets @2.60 7/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
China Girls - USA Girls
MŚ w siatkówce dziewczyn do lat 19. Chinki już są pewne awansu z pierwszego miejca, a Amerykanki muszą wysoko wygrać mecz 3:0 aby zająć 2 miejsce, ale jakoś mi się to nie widzi. Chinki mają bardzo dobry skład. Wysokie dziewczyny świetnie grają ataku oraz na bloku do tego do dochodzi niezła libero, która szaleje w obronie. W ataku błyszczy wysoka skrzydłowa mierząca 192 cm wzrostu, która wykonuje bardzo dużo ataków. Amerykanki na tym turnieju mają słabszy rocznik i chyba nie wejdą do ósemki.
China Girls @1.50 8/10 Partybets (1.42 Bwin) ✅
China Girls -1.5 sets @1.85 5/10 Partybets ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Egypt U19 - New Zealand U19
MŚ w ręczna. Nowa Zelandia to outsaider tych mistrzostw, a Egipt jeden z głównych faworytów do triumfu. NZ przegrała różnica 39 bramek z Katarem oraz Brazyli, a także 40stoma z Francja, a Egipt jest lepszą ekipą od tych trzech, a więc myślę, że spokojnie narzucają im +40, bo to zwycięstwo zapewni im awans dalej bez oglądania się na mecz z Francuzami
Egypt U19 -37.5 goals @1.80 6/10 Bwin ⛔
zabrakło jednej bramki ...
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Kimiko Date Krumm - Kristina Barrois
Kwale do turnieju WTA w Cincinatii. Babcia Kimiko ostatnio w całkiem niezłej dyspozycji. W pierwszej rundzie kwali zagrała bardzo dobry mecz przeciwko Patrici Mayr, dużo trafiając pierwszym i praktycznie nie dając jej szans na przełamanie. Styl Niemki może leżeć Japonce. Będzie ją umiejętnie rozrzucała po korcie czy też zapraszała do siatki. Ciężko gra się przeciwko takiej zawodniczce jak Japonka, bo jest to bardzo inteligentna zawodniczka i ciężko &#39;ją skończyć&#39;. Barrois ostatnio w miernej formie, błysnęła raz w tym sezonie w Estoril dochodząc do finału turnieju rozgrywanego na mączce, a tak to słabizna. Kimiko sobie z nią poradzi ;)
Kimiko Date Krumm @1.81 7/10 10Bet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Podsumowanie tematu od początku kwietnia, stawkując 1j-10j przy założeniu teoretycznym, że 1j = 100 PLN.

Sierpień : ✅ 109,82j = 10 982 PLN

Temat: ✅ 574,52j = 57 452 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Czech Republic Men - USA Men
Uniwersjada, siatkówka mężczyzn. Zawodowi gracze czeskiej esktraligi kontra studenciaki z USA. Można lekko spróbować na live w stronę pepiczków, bo kursy jak na moje oko przesadzone. Obie ekipy z kompletami zwycięstw. Mecz leci na live na Bet365.
Czech Republic Men @4.0 3/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Italy Women - Ukraine Women
Uniwersjada, siatkówka kobiet. Włoszki przywiozły tutaj całkiem niezły skład. Dziewczyny grywają w włoskiej A1 w najlepszych klubach bądź też w A2. Większość z nich zdobywało też medale na juniorskich ME w 2008 roku w Turcji. Ogólnie młody i ciekawy skład, aczkolwiek wielce utalentowane dziewczyny ograne już w najwyższej klasie rozgrywkowej we Włoszech. Co do Ukrainek to jest to praktycznie seniorska reprezentacja Ukrainy. Dziewczyny grają gdzieś tam w swojej lidze. O tym jak mocna jest ta drużyna można było się przekonać podczas ostatniego Yeltsin Cup kiedy to dziewczyny dostawały od wszystkich solidne baty i nie ugrały nawet seta.
Italy Women -2.5 seta @1.95 7/10 Bet365 ????
Italy Women after 2 sets 2:0 @1.60 9/10 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Andrea Petkovic - Jarmila Gajdasova
Tenis w Cincinati. Kursy na ten mecz wydają mi się mocno przesadzone, bo dziewczyny mają zbliżony potencjał aczkolwiek formę trochę różną. Obie liczą sobie po 24 latka, a więc młode dziewczyny. Bardzo lubię grę Jarmili, bo gdy jest ona w formie, dobrze wejdzie w mecz to jak trafia to po prostu nie ma co zbierać. Gra bardzo mocno, szybko, kątowo, dysponuje świetnym serwisem i naprawdę ciężko ją złamać. Imponowała formą na początku roku kiedy to wygrała turniej w Hobart nie przegrywając nawet seta, teraz trafił jej się kryzys i przegrywa mecz za meczem, ale wierzę, że forma będzie rosła i w końcu się przełamie, bo ta dziewczyna naprawdę ma spory potencjał. W podobnym tonie można wypowiadać się o Petkovic. Też gra mocno, szybko, jest świetnie przygotowana fizycznie, ale gra ostatnio naprawdę sporo meczów i może w końcu gdzieś &#39;zatankować&#39;. Wierzę, że Jarmila postawi się mocno będącej ostatnio w niezłej formie Niemce i powalczy o wygraną, bo w końcu trzeba zacząć grać na miarę swoich możliwości. Dodam jeszcze, że gdy dziewczyny grały dwa razy w tym roku ze sobą to kursy na Jarmile wynosiły 2.20-2.50 więc ten ponad 5 biorę z pocałowaniem w rączkę.
Jarmila Gajdasova +1.5 sets @2.61 7/10 Pinnacle ✅
Jarmila Gajdasova @5.11 3/10 Pinnacle ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Egypt U19 - France U19
MŚ w ręcznej mężczyzn. Mecz o pierwsze miejsce w grupie i punkty w następnej fazie. Egipcjanie przywieźli tutaj bardzo mocny zespół. Mówi się, że ta ekipa jest mocniejsza od juniorskiej, która niedawno zajęła 4 miejsce na MŚ juniorów, a więc widać, że szkolenie młodzieży jest na coraz wyższym poziomie w kraju faraonów. Sparingi wypadły bardzo dobrze i tutaj też imponują swoją grą. Mają bardzo wysoką ekipę, chłopaki imponują warunkami i naprawdę ciężko się z nimi gra. Kursy według mnie są bardzo przesadzone, bo ja wystawiłbym odwrotnie niż te Bwin, no ale zamiast narzekać trzeba grać, bo widzę spore Value. Francuzi nie są aż tak mocni jak ich seniorska reprezentacja. Wygrali tutaj fartem z Brazylia zdobywając bramkę na wagę zwycięstwa w ostatnich sekundach mecz, dla porównania Egipcjanie zmietli Brazylijczyków różnicą 17-stu bramek. Egipt to raczej pewny kandydat do półfinału i powinni sobie poradzić z &#39;trójkolorowymi&#39;.
Egypt U19 @2.55 8/10 Bwin ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Qatar U19 - Brazil U19
Coś mi nie idzie z tym turniejem póki co. Mecz o trzecie miejsce w grupie. Wydaję mi się, że Brazylijczycy odstają poziomem od trzech pozostałych drużyn w grupie. Dostali solidne baty od Egipcjan i Francuzów, a Katarczycy minimalnie przegrywali z tymi ekipami. Pisałem o nich wcześniej, że to zlepek talentów z innych krajów i mają całkiem niezłą ekipę. Powinni spokojnie ogarnąć Brazylijczyków.
Qatar U19 @1.70 9/10 BAH ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom