>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Russia U19 - Norway U19
Norweżki przyjechał tutaj przetrzebione kontuzjami i o ile ich słabe wyniki nie był jakimś zaskoczeniem, bo w sparingach też dostawały lania to postawa Rosjanek może trochę zaskakiwać. Dziewczyny przyjechały tutaj bić się o medale, a tymczasem będą walczyć o miejsca 9-16. I teraz pytanie co z ich motywacją? Skład Rosjanki mają napewno dużo lepszy i jeśli tylko dziewczynom nie braknie ambicji to spokojnie poradzą sobie z Norweżkami.
Russia U19 @1.80 7/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Russia U21 - Serbia U21
Jakoś mam dziwne przeczucia co do tego meczu. Wszyscy napalają się na Sowietów więc trzeba grać w drugą stronę. Serbowie przyjeżdżali tutaj jako główni faworyci do końcowego triumfu, bo jeśli ma się w składzie gwiazdeczki pokroju Kovacevica czy też Atanasijevica to można śmiało celować w złoto. Prognozy prognozami, ale chłopaki z Serbii nie grali jakoś specjalnie na tym turnieju. Świetne sety przeplatali słabymi więc może czas aby cały mecz zagrali na 100% swoich możliwości, bo to, że mają umiejętności aby pogonić Sowietów nie ulega wątpliwości tylko czy im się to uda ? Ja dostałem znak od Boga, że tak będzie ;)
Serbia U21 @3.25 7/10 Betsafe ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
posty wyżej do usunięcia
Spain U21 - Brazil U21
MŚ w siatkówce juniorów. O Brazylii pisałem już kilkakrotnie i w sumie sprawdziło się to o czym mówiłem, bo ekipa ta nie dotarła nawet do półfinałów. Dziś stają na przeciw ekipy wobec, której oczekiwania był znacznie większe na tym turnieju. Hiszpanie ten rocznik mają bardzo utalentowany w odróżnieniu od Brazylijczyków. Wyróżnia się Fernando Ruiz jeden z czołowych zawodników hiszpańskiej ekstraklasy, będą Hiszpanie mieli pociechę z tych chłopaków w przyszłości, bo grają naprawdę fajną siatkówkę. Na przestrzeni ostatni dwóch-trzech miesięcy co najmniej 4 razy zlali Brazylijczyków w sparingach, a więc widać, że mają jakiś patent na kanarkowych. Jednak sparingi sparingami, a turniej turniejem, Brazylijczycy grają u siebie i to jest ich handicap, bo jeśli idzie o składy i potencjał to większy widzę u utalentowanych Hiszpanów.
Spain U21 @3.77 8/10 Sbobet (3.55 Bwin) ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Nikaragua - juniorki v Honduras - juniorki
Tutaj widzę trochę przesadzone kursy na Honduras, bo te dziewczyny są znacznie lepsze od zawodniczek Nikaragui. Urwały po secie mocnej Kostaryce czy też Salvadorowi, a w pozostałych spotkaniach tez prezentowały się znacznie lepiej. Dysponują bardzo kąśliwą zagrywką i nieźle blokują. Widzi mi się pewna wygrana dziewczyn z Hondurasu.
Honduras - juniorki @1.50 9/10 Bet365 ???? Honduras - juniorki -1.5 seta @1.95 6/10 Bet365 Honduras - juniorki 3:0 @3.10 3/10 Bet365
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Podsumowanie tematu od początku kwietnia, stawkując 1j-10j przy założeniu, że 1j = 100 PLN.

Sierpień : ✅ 43,32j = 4 332 PLN

Temat: ✅ 507,96j = 50 796 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Romania U19 - Austria U19
ME w piłce ręcznej juniorek. Kolejny suchy typ, bo dzisiaj na prawdę nie mam czasu. Może wieczorem jeszcze coś podam jak wrócę do domu.
Romania U19 @1.75 8/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Thailand W - Brazil W
Problemy z netem w ostatnim czasie stąd taka cisza i trochę lipa. Linia wystawiona przez Gamebookers wydaje mi się za niska, bo skoro Koreanki, Niemki i Japonki potrafiły z Brazylijkami nagrać grubo ponad 130 pkt to czemu ma się to nie udać Tajkom? Chyba nikt nie lubi z nimi grać, bo grają świetnie w obronie, do tego dobrze obijają bloki, kąśliwa zagrywka no i grają bardzo szybko. Ich atutem jest zgranie, bo w tym samym składzie praktycznie grają na co dzień w klubie, który jest mistrzem Azji i tam się ogrywają przed kadrą.
Powyżej 130.5 pkt @1.85 6/10 Gamebookers ⛔
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Thailand W - Brazil W
Problemy z netem w ostatnim czasie stąd taka cisza i trochę lipa. Linia wystawiona przez Gamebookers wydaje mi się za niska, bo skoro Koreanki, Niemki i Japonki potrafiły z Brazylijkami nagrać grubo ponad 130 pkt to czemu ma się to nie udać Tajkom? Chyba nikt nie lubi z nimi grać, bo grają świetnie w obronie, do tego dobrze obijają bloki, kąśliwa zagrywka no i grają bardzo szybko. Ich atutem jest zgranie, bo w tym samym składzie praktycznie grają na co dzień w klubie, który jest mistrzem Azji i tam się ogrywają przed kadrą.
Powyżej 130.5 pkt @1.85 6/10 Gamebookers
Sory za lekkie OT ale zagrałeś ten zakład w GB ?
E/ Nie węszę tylko zdziwiłem się bo sam sam przyglądałem się wcześniej temu zakładowi na GB i limit był do 69 zł więc stąd moje zapytanie.
Posty do kasacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Sory za lekkie OT ale zagrałeś ten zakład w GB ?
taaa na 30 kontach na kazdym po 20 PLN, jakis problem ? :wink:
wiec daj sobie siana i przestan węszyc, bo wiem do czego zmierzasz ...
przy typach podaje stawki w jednostkach, a nie w kwotach, a przy podsumowaniach zakladam tylko czysto teoretycznie jaki mozna by osiagnac MNIEJ WIECEJ zysk na tych typach jesli 1j = 100 PLN
dziekuje pozdrawiam
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Marissa/Melati - Gutta/Ponappa
MŚ w badmintonie, gra podwójna kobiet. Indonezyjki grają u siebie i grają naprawdę nieźle. Nie jestem jakimś ekspertem w tej dyscyplinie, ale sporo ostatnio tego oglądałem. Sporo ludzi, którzy siedzą w temacie i interesują się tym niszowym sportem twierdzą iż będzie sporą niespodzianką jeśli Indonezyjki odpadną i dość mocno rekomendują ten typ więc należy im zaufać, bo już kilka razy dali mi zarobić to i z wami podzielę się typem.
Marissa/Melati @1.55 8/10 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Plavins-Smedins, J. LAT [5] - Hoidalen-Eithun NOR [30]
Plażówka w Norwegii. 4 para MŚ kontra przeciętniaki z Norwegii. Łotysze ostatnio w niezłej formie, raczej nie zwykli przegrywać z takimi leszczami czy też tracić setów więc powinni spokojnie ogarnąć to w dwóch setach, bo jeśli idzie o umiejętności to dzieli ich spora różnica. Mecz na live na Bet365.
Plavins-Smedins, J. 2:0 @1.50 8/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Benes P./Kubala P. - Skarlund T./Spinnangr M.
Czesi to porządna firma, poniżej pewnego poziomu nie schodzą i najlepsi mają z nimi problemy. Co do Naorwegów to bardzo słabiutko tutaj grają. Awans wywalczyli dzięki jedynej wygranej po TB ze słabymi Ukraińcami. Widzę pewną wygraną &#39;pepiczków&#39;.
Benes P./Kubala P. @1.50 8/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Ahsan/Septano - Ko/Yoo
MŚ w badmintonie, gra podwójna kobiet. Indonezyjczycy grają tutaj świetny turniej, w poprzednich rundach wyeliminowali już bardzo mocne pary, z którymi mieli do tej pory bilans 0/3, a mimo to udało im się zmienić tą niekorzystną statystykę i wygrać. Bez wątpienia są w życiowej formie i Indonezyjczycy pokładają w nich naprawdę spore nadzieje w walce o tytuł. Widzę tutaj spore value, bo mecz oceniam 50/50 więc grzech nie zagrać po kursie oferowanym przez Bet365.
Ahsan/Septano @2.75 4/10 Bet365
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Klemperer D./Koreng E. - Nummerdor R./Schuil R.
Holendrzy imponują tutaj formą, pokonali naszych chłopaków Fijałka i Prudla więc nie ma lipy. Z Niemcami chyba im się dobrze gra bo mają z nimi bilans 12-2. Jeśli nie wygrają z nimi po raz 13 to będę bardzo niemile zaskoczony.
Nummerdor R./Schuil R. @1.69 8/10 Pinnacle ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Włochy - Tajlandia
Włoszki jakoś nie grają specjalnie dobrze. Tajki napewno stać na seta. Mecz u większości dobrych buków na live. Sory, że tak późno podałem, ale wcześniej nie dało rady.
Tajlandia +2.5 sets @1.65 6/10 Bet365 ✅
Tajlandia @5.50 2/10 Bet365
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Polska - Korea Południowa
Polkom nigdy nie leżał azjatycki styl gry i leżeć nie będzie tym bardziej teraz gdy nasze dziewczyny nie mają jeszcze optymalnej formy. Polkom zdarzają się częste przestoje, mają problemy z przyjęciem zagrywki, a Azjatki zagrywkę mają bardzo niebezpieczną. Ponadto mają zawodniczkę, która robi różnicę, Kim. Grają mądrze i rozważnie cały mecz rzadko popadając w serie traconych punktów. Mam wrażenie, że im dłuższe są akcje tym Polki bardziej się gubią, a z Koreankami będzie mnóstwo przedłużonych akcji, bo gra obronna to domena azjatyckiej ekipy.
Korea Południowa @2.20 7/10 Ladbrokes ✅
Korea Południowa -1.5 sets @2.75 3/10 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
France U18 W - Sweden U18 W 1 @1.38 ✅
Cicolari/Menegatti - Hansel/Montagnolli 1 @1.35 ✅
Bardzo mocny dubelek na dzisiaj. Jestem wielkim fanem gry drużyny szwedzkiej, szczególnie imponuje mi zawodniczka Amanda Zahui, która już niebawem może być gwiazdą europejskiego basketu, bo potencjał ma naprawdę spory. Wczoraj Szwedki w ostatniej minucie meczu wyszarpały awans Serbkom, mecz ten musiał je kosztować mnóstwo sił, bo cały mecz goniły wynik, do przerwy przegrywając nawet -11. Dzisiaj mierzą się z wicemistrzyniami świata, które również grają tutaj świetny turniej. Mają mocny równy skład. W sparingach wygrywały ze Szwedkami i teraz powinno być podobnie.
Drugi typ to finał ME w plażówce kobiet. Cicolari i Menagetti to najlepsze europejska para ostatnich tygodni. Potrafią walczyć i wygrywać z najlepszymi parami brazylijskimi czy też amerykańskimi w zawodach World Tour. Przeciwniczki w finale mają niezbyt mocne, bo były tutaj dużo groźniejsze pary, ale poodpadały wcześniej, a więc powinna być pewna wygrana tych młodszych Włoszek.
AKO: 1.86 10/10 Bet365 ✅
--------------------------------------------------------------------------- Cicolari/Menegatti - Hansel/Montagnolli 2:0 @2.20 6/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Cuba W - Argentina W
Jakoś nie mam przekonania do tych Argentynek. Polki je leją jak chcą więc Kubanki nie dadzą rady ? Nie widzę argumentów po stronie Argentynek, którymi mogłyby zaskoczyć wyrośnięte Kubanki. Drużyny mierzyły się niedawno podczas mistrzostw panamerykańskich i Kubanki wygrały 3:1, ale po przegranym pierwszym secie zmiotły rywalki z parkietu więc ten przegrany set też pewnie wynikał ze zlekceważenia rywala. Jeśli Kubanki nie będą popełniały wielu błędów i poradzą sobie z przyjęciem zagrywki to będzie szybkie 3:0.
Poniżej 180.5 pkt @1.50 9/10 Betway ⛔
Cuba W 3:0 @2.50 6/10 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Stosur - Radwańska
Początkowo miałem nie ruszać tego meczu, bo nie lubię grać przeciwko swoim ziomkom, ale wobec takiego kursu na Samanthe nie mogłem przejść obojętnie. Agnieszka ostatnio bardzo duże natężenie spotkań, może już być przemęczona, poza tym czas skończyć tą jej passe. Sam świetnie serwuje w tym turnieju i będzie Polkę ganiać po korcie swoim świetnym fh i widzę w niej faworytkę tego meczu.
Stosur @2.26 7/10 Pinnacle ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom