>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
nie chce mi się teraz grzebać, ale z tego co pamiętam to było 4 albo 5 długich setów over
Russia - Iran
Czas zapodać mój &#39;bet of the day&#39; ^^ bo później może mnie nie być. O tym, że dla Rosjan ten turniej skończył się wraz z brakiem awansu do ósemki napisałem już wczoraj i poniekąd się sprawdziło, bo przegrali z Amerykanami 3:2. Grają naprawdę słabo, popełniają masę błędów i nie błyszczą na bloku do czego nas Rosjanie w każdej kategorii wiekowej przyzwyczaili, a tutaj naprawdę słabizna w tym elemencie. Zapewne chcą już jak najszybciej zakończyć ten turniej i wracać do domu. Ponadto grali dzień po dniu 5-setowe mecze, bardzo długie i męczące, a więc zapewne są zmęczeni. Irańczycy też przyjechali tutaj walczyć o podium. Odpadli z bardzo mocnej grupy wręcz powiedziałbym &#39;grupy śmierci&#39; i to odpadli tylko ze względu na gorszy bilans setów niż Serbia i Argentyna. W drugiej fazie idą jak burza niezrażeni niepowodzeniem w pierwszej fazie i notują kolejne przekonywujące zwycięstwa. Mają bardzo wysokich chłopaków, którzy świetnie grają na bloku i dysponują piekielną zagrywką, a przy słabym przyjęciu Rosjan to może być woda na młyn. Dla mnie pewna wygrana Azjatów.
Iran @1.64 9/10 Panbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Thailand - Japan
Pojedynki wewnątrzazjatyckie zawsze rządzą się swoimi prawami bez względu na to w jakiej formie są zespoły. Zarówno Tajlandia jak i Korea prezentują bardzo, ale to bardzo podobny styl gry. Z tym, że to Japonki mają bardziej doświadczone i klasowe zawodniczki na większości pozycji, jak chociażby Takeshita, Sano czy też siostry Saori więc każdy inny wynik niż pewna wygrana Japonek będzie dla mnie sporą niespodzianką.
Japan -1.5 sets @1.80 7/10 Expekt ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
USA - Serbia
Amerykanki to dla mnie najlepsza ekipa ostatnich tygodni obok Brazylijek i ciężko mi sobie wyobrazić inny finał. Drużyna ze Stanów Zjednoczonych to świetne połączenie doświadczenia z młodością. Każda z dziewczyn wie co ma robić na boisku, świetnie grają zagrywką oraz na bloku czy też w ataku, nie popełniają prostych błędów i rzadko zdarzają im się przestoje. Widzi mi się pewna wygrana USA, bo na tą chwilę są po prostu znacznie lepsze.
USA @1.60 9/10 Unibet ✅
USA -1.5 sets @2.20 6/10 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
USA - Serbia
Amerykanki to dla mnie najlepsza ekipa ostatnich tygodni obok Brazylijek i ciężko mi sobie wyobrazić inny finał. Drużyna ze Stanów Zjednoczonych to świetne połączenie doświadczenia z młodością. Każda z dziewczyn wie co ma robić na boisku, świetnie grają zagrywką oraz na bloku czy też w ataku, nie popełniają prostych błędów i rzadko zdarzają im się przestoje. Widzi mi się pewna wygrana USA, bo na tą chwilę są po prostu znacznie lepsze.
USA @1.60 9/10 Unibet
USA -1.5 sets @2.20 6/10 Unibet
Napisałeś kilka zdań o USA i ani jednego o Serbii. Nie zgodzę się z tym że Amerykanki są zdecydowanie lepsze. O tym że tak nie jest świadczą dwa mecze grupowe w fazie eliminacyjnej jeden wygrany przez USA 3-2 drugi wygrany przez Serbie 3-1. Dlatego nie powiedziałbym że USA jest zdecydowanie lepsze. Drużyny mają wg. mnie zbliżony do siebie potencjał i nie był bym taki pewien co do zwycięstwa w tym meczu drużyny z Ameryki Północnej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
no i masz prawo sie nie zgadzac ;) analiza pisana na szybko, dlatego taka uboga. moze nie znam sie az tak na siatkowce, aczkolwiek mialem sporo argumentow, ktore sklanialy mnie do zagrania na Americanos no i wyszlo jak wyszlo ????
Greece - Argentina
Grecy trochę zaczęli cieniować po pierwszej fazie i grają już dużo słabiej niż na początku. Argentyńczycy natomiast to jedna z 3-4 najlepszych drużyn na tym turnieju i tylko ciężka i bardzo wyrównana grupa sprawiła, że nie awansowali do półfinału. Grają u siebie i napewno chcą zająć jak najwyższe miejsce. Maja większy potencjał i powinni ten mecz spokojnie wygrać. Quiroga i Lapera powinni pozamiatać.
Argentina @1.50 8/10 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik

Spain - Cuba
MŚ kadetów w siatkę. Kubańczycy maja naprawdę fajną drużynę, która tutaj powinna zameldować się w finale. Świetnie grają na zagrywce oraz w ataku. Mają wyrośniętych, skocznych chłopaków i naprawdę ciężko z nimi grać o czym wczoraj przekonali się gospodarze przegrywając 3:1. W czołowej piątce Kubańczycy mają dwóch najlepiej punktujących zawodników turnieju, ponadto Bisset Astengo Yordan jest najlepiej zagrywającym, bo zaliczył już 14 asów. Nie najgorzej też prezentują się w statystykach bloku. Hiszpania to głównie Villena i długo długo nic, na nim opiera się głównie gra zespołu hiszpańskiego. Kubańczycy potrafią grać z Hiszpanami co już pokazali kilka dni przed mistrzostwami gromiąc ich 3-0 ( 25-17, 25-18, 25-16). Dzisiaj też spodziewam się wyniku 3:0 lub 3:1, bo Kubańczycy są po prostu znacznie lepsi i mają dużo większy potencjał.
Cuba @1.78 8/10 Panbet ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
12:30 Kenenisa Bekele wygra 10 000m @3.50 4/10 Unibet
Finał na 10000 m na MŚ w Daegu. Jak dla mnie kursy tutaj mocno przesadzone. Przez ostatnie kilka lat Bekele to król 5000 i 10000. W tym roku nie biegał jeszcze na 10km, ale przygotowywał się docelowo na MŚ. Jego głównym rywalem będzie Mohamed Farah, brytyjczyk trenujący w USA. W tym roku ma najlepsze rezultaty na 5km i 10km, ale te dłuższe dystanse biega się dość rzadko na mitingach szczególnie 10km. Będzie się ciekawie oglądało ;)
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Suche typy z MŚ kadetów, bo mam ograniczony dostęp do neta. Może później coś dopiszę, ale o większości drużyn było już sporo powiedziane wcześniej.
Greece - China
Greece -1.5 sets @1.65 8/10 188Bet ✅
Argentina - Bulgaria
Argentina @1.65 6/10 Panbet ✅
Cuba - France
Cuba @1.65 8/10 Fonbet ✅
Cuba -1.5 sets @2.05 4/10 Sportingbet ✅
Serbia - Spain
Serbia @1.60 10/10 Fonbet ✅
Brazil - Iran
Iran @2.18 5/10 Panbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
USACH - Manquehe
Play-offy w chilijskiej lidze siatkówki mężczyzn. Manquehe wymiótł w tym roku w sezonie zasadniczym kończąc go na 1 miejscu z bilansem 10/1, dla porównania USACH 6/6. Gwiazdą Manquehe jest reprezentant kraju Sebastian Gevert i to na nim w dużej mierze opiera się gra zespołu. Wczoraj faworyci wygrali pewnie 3:0, w sezonie zasadniczym również wygrywali pewnie dwa razy i nie inaczej będzie dzisiaj, bo zespół przyjezdny nie ma sobie równych w tym roku w lidze.
Manquehe @1.40 10/10 Bet365 ⛔ Manquehue 1-3 Usach (25-23, 15-25, 22-25 y 17-25) Golden Set: 25-12 :;/::;/::;/:
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
CEDEF - Providencia
Mecz za moment na live BEt365. PO w chilijskiej siatkówce kobiet. Wczoraj CEDEF po wyrónanym meczu wygrało 3:1 co było trochę niespodzianką, dzisiaj czas na rewanż. Providencia była drugą siłą sezonu zasadniczego za Boston Colege i wygrywała dwa razy z CEDEF. Liczę, żę dzisiaj pokusza się o rewanż za wczoraj i awansują do finału. Napewno spore value.
Providencia @2.50 6/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
przypominam o bardzo mocnym typie na noc z dzisiejszego finału MŚ kadetów
01:00 Honduras - Guatemala
Mecz na live Bet365. Obie drużyny póki co niepokonane na tym turnieju, a Honduras nawet nie stracił seta a grał z niezłym Salvadorem oraz Nikaraguą. Drużyna Hondurasu dysponuję potężnym atakiem oraz wysokimi chłopakami i napewno będą mieli przewagę na siatce, bo mają dużo wyższy zespół. Ich jedynym mankamentem może być przyjęcie, ale Guatemala nie dysponuje jakąś super zagrywką więc napewno stać ich tutaj na zwycięstwo.
Honduras @3.40 6/10 Bet365
------------------------------------------------ 03:00 Nikaragua - Salvador
Kursy tutaj mocno przesadzone w stronę Salavadoru. Drużyny juniorskie z tego kraju ostatnio grają coraz lepiej i trzeba się z nimi liczyć w rozgrywkach w tej części świata. Obie ekipy póki co tutaj mocno zawodzą. O ile po Nikaragui można się było tego spodziewać o tyle postawa Slawadoru jest tutaj niespodzianką, bo mieli walczyć o czołowe miejsca, ale grali do tej pory z mocnymi ekipami więc można ich po części usprawiedliwić. Co do Nikaragui to ich ostatni mecz to męki z Belize 3:2, a Belize jest mega słabą ekipą, u którego przyjęcie praktycznie nie istnieje więc nie wiem jak ugrali te dwa sety z Nikaraguą. Drużyny mierzyły się jakoś miesiąc temu podczas towarzyskiego turnieju w Gwatemali i górą był Salvador w stosunku 3:0, który ostatecznie wygrał ten turniej.
Salvador @2.20 9/10 Bet365
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Oudin - Oprandi
Miałem ostatnio przyjemność albo bardziej nieprzyjemność oglądania Melanie w akcji z Kerber i naprawdę przykro było patrzeć co wyprawia ta dziewczyna. Kompletnie bez formy, nie mam pojęcia gdzie pojawiła się ta dziewczyna sprzed sezonu czy dwóch kiedy nieźle grywała w turniach WTA. Co do Włoszki to solidna firma. Przeszła tutaj bez problemów kwale i ten sezon ma naprawdę całkiem niezły. Wobec obecnej formy Oudin to nie powinna mieć z nią większych problemów, bo Amerykanka sama się wykańcza własnymi błędami.
Oprandi @1.57 8/10 Bet365 ✅
Oprandi 2:0 @2.44 5/10 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Podsumowanie tematu od początku kwietnia, stawkując 1j-10j przy założeniu teoretycznym, że 1j = 100 PLN.

Sierpień : ✅ 63,78j = 6 378 PLN

Temat: ✅ 528,48j = 52 848 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Podsumowanie tematu od początku kwietnia, stawkując 1j-10j przy założeniu teoretycznym, że 1j = 100 PLN.

Kwiecień: ✅ 71,93j = 7 193 PLN
Maj: ✅ 95,25j = 9 525 PLN
Czerwiec: ✅ 121,91j = 12 191 PLN Lipiec : ✅ 175,55j = 17 55 PLN
Sierpień : ✅ 63,78j = 6 378 PLN
Temat: ✅ 528,48j = 52 848 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Andrea Petkovic - Jie Zheng
Dla mnie tutaj spore value. Andrea grała ostatnio naprawdę sporo. Podczas gdy większość czołowych zawodniczek szachowało siłami oszczędzając je na US Open to Andrea grała w kolejnych turniejach na maksimum możliwości nigdzie nie odpuszczając i tak zanotowała kolejno 1/2 w Carsbad, 1/4 w Toronto oraz 1/2 w Cinncinati. We wszystkich tych turniejach grała również debla, a więc natężenie spotkań było sporo, a nie wierzę, że przez 3-4 tygodnie uda jej się grać na tym samym poziomie przy takim zmęczeniu co już można było zaobserwować w meczu z Bychkova kiedy to ilość UE była dwukrotnie większa niż ilość winnersów. Dzisiaj Niemka naprzeciw siebie ma nie byle kogo, bo dwukrotną półfinalistkę wielkich szlemów. Ta dziewczyna ma spokojnie potencjał na top 20-30. Ostatnio jej gra wygląda coraz lepiej. Myślę, że styl Andrei będzie leżał Chince, bo potrafi ona grać z zawodniczkami typu &#39;trafie, albo nie trafie&#39;. Nieźle gra w defensywie jak to azjatki, potrafi też nieźle skontrować czy też wyczekać na błąd rywalki, a tych Niemka popełnia ostatnio sporo i to może być woda na młyn dla Zheng.
Jie Zheng @3.15 6/10 Panbet ⛔
Jie Zheng +1.5 sets @1.88 8/10 Pinnacle ✅
mecz przegrany z 6:3 3:0 ...
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Alejandro Falla - Tommy Haas
Krótko, bo mecz niedługo. Falla zrobił na mnie i nie tylko spore wrażenie wygrywając można powiedzieć przegrany mecz z Troickim, to napewno podbuduje go psychicznie i pozwoli uwierzyć w swoje umiejętności. Dziś powinien mieć łatwiej niż ostatnio z Serbem, bo naprzeciw siebie ma niemieckiego weterana Tommego Hassa. Tommy próbuje wrócić do wielkiego tenisa po serii kontuzji, ale blado to wygląda. Kiepko w wymianach, serwis jeszcze jako tako co pozwala mu czasem biegać do sieci, ale Falla nieźle returnuje i w dłuższych wymianach powinien niszczyć Niemca.
Alejandro Falla @1.80 8/10 Panbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Krajicek M. - Williams S.
W 1 rundzie Serena pokazała, że jest mocno zmobilizowana aby wygrać ten turniej po raz kolejny. Mimo, że w meczu prowadziła bardzo wysoko to walczyła o każdą piłkę. Widać, że zależy jej na jak najszybszym kończeniu pojedynków i zachowaniu sił na dalsze rundy. Skoro Serbka w pierwszej rundzie mimo świetnej jak na siebie gry nie dała rady wywalczyć więcej niż dwa gemy to i Krajicek powinna również zakręcić się około 2 gemów jeśli nie mniej, bo nie ma argumentów aby postraszyć młodsza z sióstr.
Poniżej 16.5 gema @1.80 8/10 Bet365 ✅
Poniżej 7.5 gema w 1 secie @2.25 6/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Cilic - Tomic
Krótko, bo mecz zaraz. Cilic zrobił niezłe wrażenie w pierwszej rundzie niszcząc Harissona. Tomic z sezonu na sezon coraz lepiej, ale nie lubi grać graczami typu Cilic, którzy walą mocno, płasko i szybko, bo nie jest jakimś wirtuozem w obronie i porusza się dużo gorzej od Cilica po korcie.
Cilic -1.5 sets @2.0 8/10 Unibet ✅
---------------------------------------------
Cilic + Gasquet
AKO: 1.83 7/10 Pinnacle
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Vania King - Jarmila Gajdasova
Jestem fanem gry Gajdasovej, ale tylko wtedy gdy jest w formie, bo gdy w niej nie jest to popełnia mnóstwo niewymuszonych błędów i jej gry nie da się oglądać. Tak jak miało to miejsce w meczu z Benasova 57 UE meczu trwającym dwa sety, przy czym zrobiła 16 DF, dawno nie widziałem takiego wyniku. Vania nieźle serwuje i ładnie gra przy siatce jak na świetną deblistkę przystało. Potrafi też pobiegać w obronie i nie będzie bez szans w starciu z Australijką tym bardziej, że przy swoich trybunach zawsze jest groźna.
Vania King @2.30 7/10 Panbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom