>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Lima/Viera vs Maia/Bezerra
Dzisiaj spory plus więc można poszaleć, tym bardziej, że w końcu wystartowała moja ulubiona dyscyplina ~ siatkówka plażowa. Przechodząc do typu to różnica pomiędzy zespołami jest dość spora i spotkanie powinno zakończyć się w dwóch szybkich setach.
Poniżej 79.5 pkt @1.85 4/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Gimnasia L.P. - River Plate
Velez zremisował więc jest okazja odskoczyć punktowo. GLP prowadzi były trener River. W drużynie River Plate duża mobilizacja na to spotkanie i zapowiadają, że jadą po 3 pkt i wypada im wierzyć, bo ostatnio grają dużo lepszą piłkę niż gospodarze. Ja próbuje opcję DNB.
River Plate @2.30 3/10 Ladbrokes ⛔
River Plate DNB @1.70 7/10 Wiliam Hill - ZWROT
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Hiszpania - Juniorzy vs Ukraina - Juniorzy 1 @1.50 6/10 Bwin ✅
Hiszpanie mieli być tutaj czarnym koniem, a póki co mają dwie porażki. O ile porażki z Rosją można się było spodziewać o tyle z Belgią można było powalczyć. Ruscy ich wczoraj rozjechali 3:0, ale mecz nie był, aż tak jednostronny jak pokazuje wynik, długimi momentami w setach prowadzili nawet Hiszpanie, aby oddać inicjatywę w końcówkach. Mimo większej porażki niż w Sobotę to właśnie wczoraj Hiszpanie zagrali dużo lepszy mecz niż w sobotę z Belgami kiedy to popełniali mnóstwo błędów, sam trener mówił, że zaczynają łapać rytm. Grę Hiszpanów ciągnął ich kapitan oraz najlepszy zawodnik Andrés Jesus Villena, zdobywca 16 pkt, chłopak ma niemałe umiejętności i w meczach z takimi średniakami jakim jest Ukraina może zrobić różnicę. Ukraina wczoraj po mękach wygrała z Finlandia 3:2. Dzisiaj mecz o życie dla Hiszpanów, bo wobec porażki mogą zapomnieć już o dobrej lokacie.
Grecja - Juniorzy vs Turcja - Juniorzy 1 @1.40 7/10 Bwin ⛔
Turcja to najsłabszy zespół tego turnieju. Popełniają mnóstwo prostych błędów, mają problemy z przyjęciem, zapowiada się, że w tej grupie będą dostarczycielem punktów. Grecja póki co lider grupy z dwoma zwycięstwami i czarny koń tych mistrzostw. Mają wielu doświadczonym zawodników. Liderem jest kapitam Menelaos Kokkinakis, który wczoraj w meczu z Niemcami dwoił się i troił, ale poprowadził Greków do zwycięstwa. Jeśli Grecy dzisiaj wygrają to zapewnią sobie komfortową sytuację w dalszej części rozgrywek, a czekają ich jeszcze mecze z mocnymi Serbami i Bułgarami oraz Niemcami. Pamietajmy, że z każdej grupy wychodzą po dwa zespoły., które walczą o miejsca 1-4, a miejsca 3-4 z każdej grupy walczą o miejsca 5-8, które gwarantują udział w MŚ .
Serbia - Juniorzy vs Polska - Juniorzy 1 @1.45 4/10 Bwin ✅
Serbowie wczoraj długo się rozkręcali, ale ostatecznie wymęczyli 3:2 z Bułgarami. Liderem w tej drużynie jest Uros Kovacevic, który wczoraj zdobył bodajże 30pkt, a więc ten chłopak może zrobić różnicę. Jedyne co mnie martwi to fakt, że dwa dni z rzędu Serbowie grali po 5 setów. Polacy póki co mnie nie przekonują, wczoraj niby wygrali, ale ta Turcja słabiutka jest. Cenię sobie dużo wyżej Serbów, którzy pzyjechali tutaj po medale.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Mello R. - Romboli F.
Romboli kompletnie bez formy, ostatnio zawodnik z futuresów ~ Demoliner zmiótł go z kortu. Serwis na beznadziejnym poziomie. Nawet 50% piłek nie wygrał przy swoim serwisie. Mello też ostatnio przegrywa, ale trafiał na niezłych grajków. Powinien być szybki mecz, bo Romboli nie powinien stawiać oporu doświadczonemu Mello. Zwycięzca może być tylko jeden, dlatego trochę poszaleje z jednostkami.
Mello R. @1.36 10/10 Paddy Power
Mello R. 2:0 @1.83 9/10 Bet365
Mello R. -5.5 games @1.93 @7/10 Nordicbet.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Nystrom/Nystrom vs Cicolari/ Menegetti
Widzę tutaj trochę value po stronie sióstr Nystrom. Obie pary są obok siebie w rankingu. Blizniaczki Nystrom grają ze sobą od ponad 10 lat, a więc znają się na pamięć. W poprzednim roku zajęły w Brazylii 5 miejsce, a więc służą im piaski Copacabany. Finki są dla mnie lepszą parą, dużo lepiej wypadają na dużych imprezach takich właśnie jak ta w Brazylii. Przepracowały mocno okres przygotowawczy na obozie w Grecji oraz Cyprze gdzie sparowały z mocnymi Niemiecki parami. Włoszki ciułają punkty zazwyczaj na słabiej obsadzonych turniejach. Stawka niska, bo początek sezonu.
Nystrom/Nystrom @2.20 2/10 Bwin
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Klapalova/Hajeckova vs Kuhn/Zumkeh r

Krótko, bo mecz niedługo. Różnica pomiędzy obiema parami dla mnie jest dość spora. Szwajcarki miały świetną końcówkę poprzedniego sezonu kiedy to raz po raz meldowały się wysoko w mocno obsadzonych turniejach. Tutaj są rozstawione z 14 numerem. Miały małe problemy z dotarciem na miejsce z powodu awarii samolotu, ale finalnie dotarły w piątek odbyły kilka treningów i same mówią, że są bardzo mocne i świetnie przygotowane do tego turnieju, gdzie już wcześniej notowały niezłe wyniki. Za rywalki mają rozstawione tutaj z 19 Czeszki. Dziewczyny te grają ze sobą drugi sezon. Szwajcarki w poprzednim sezonie regularnie sobie z nimi radziły i dzisiaj powinno być podobnie. Pinnacle wyróżnił się z kursem więc trzeba korzystać. Mecz na live na Bet365.

Kuhn/Zumkehr @1.57 4/10 Pinnacle
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Christophe Legout vs Igor Rubtsov
Liga francuska, pojedynek pomiędzy Istres oraz Levallois. Zawodnik gospodarzy Christophe Legout to aktualnie druga rakieta Francji, niegdyś 15 zawodnik na świecie, przed laty grał w zespole gości. Zespół gości w ostatniej kolejce zapewnił sobie tytuł mistrza Francji, dodatkowo przed kilkoma dniami zaliczyli daleką podróż do Moskwy gdzie wygrali mecz pucharowy i czeka ich finał europejskich rozgrywek za parę dni. Legout to jedna z wiodących postaci w jego zespole i to na nim spoczywa duża odpowiedzialność za wynik, a jako, że jego zespół wciąż walczy o 2 miejsce w tabeli bądź też broni 3 to musi swoje pojedynki wygrywać tym bardziej, że przyjeżdża przeciwnik rozluźniony po zdobyciu mistrzostwa oraz będący już myślami przy następnym meczu pucharowym. Spora mobilizacja w zespole gospodarzy oraz fakt, że doświadczony Legout do tej pory radził sobie bez problemu z Rubtsovem sprawiają, że inwestuję w wygraną Christopera.
Christophe Legout @1.72 5/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Ciudad Real - Barcelona
Mimo, że obie ekipy dzieli w tabeli 6 pkt, to pojedynek między tymi drużynami to jest coś więcej niż tylko kolejny mecz ligowy, to swego rodzaju takie małe &#39;gran derbi&#39; w piłce ręcznej w Hiszpanii. Barcelona w tym sezonie mocna jak nigdy jednak mimo wszystko to Ciudad Real jest dla mnie wciąż najlepszym hiszpańskim klubem, głupio potrafił punkty z cieniasami i teraz ciężko będzie o mistrzostwo. Skład mają podobny, a nawet według mnie Real jest trochę lepszy, ma większe indywidualności z Lazarovem na czele, który przez sporą część sezonu pauzował jednak teraz gra i to jak gra. Do tego wszystkie dochodzi jeszcze fakt, że Real jest niepokonany na własnym parkiecie od kilku lat, dokładnie nie wiem ile to trwa i nie mam teraz czasu aby to sprawdzić, ale coś słyszałem, że to fenomenalna seria trwająca kilka sezonów. Własny parkiet oraz chęć udowodnienia kto jest najlepszy w Hiszpanii sprawia, że to Ciudad Real jest dla mnie faworytem tego meczu.
Ciudad Real @1.44 8/10 Pinnacle ✅
Ciudad Real -2 @1.63 6/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Komada J./Urata S. - Ryabova E./Ushkova M.
Damskie rozgrywki przenoszą się do Chin gdzie dzisiaj w nocy ruszają kwale i oto już mój pierwszy typ. Rosjanki zaliczyły całkiem niezły występ w Brazylii gdzie zajęły 17 miejsce. Przeszły tam bez problemów kwale i można je było oglądać na żywo w meczu z Larissa i Juliana i mimo porażki 0:2 to przez długie fragmenty setów potrafiły walczyć z Brazylijkami na równi. Mogłyby i zająć lepsze miejsce w tym turnieju, ale trafiły na trudną drabinkę i jeśli już przegrywały to z przeciwniczkami dużo wyżej notowanymi, ale potrafiły też pokonać niezłą parę sióstr Nystrom. Przed turniejem w Brazylii uczestniczył w turnieju mniejszej rangi w Rosji, gdzie zajęły 3 miejsce. Turniej był głownie obsadzony przez najlepsze pary rosyjskie oraz polskie. Co do Japonek to jest to bardzo mało znana para, aczkolwiek już 32 i 33-letnie. Grają ze sobą pierwszy turniej i ciężko coś więcej o nich powiedzieć, rzadko pojawiają się na międzynarodowych imprezach, a jeśli już gdzieś gościły to odnosiły szybkie porażki ze swoimi partnerkami. Rosjanki są dla mnie znacznymi faworytkami tego pojedynku
Ryabova E./Ushkova M. @1.40 6/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Hinchley/Rohkamper vs Kolosinska/Brzostek
Polki grały przeciwko Australijkom w zeszłym tygodniu w pierwszej rundzie kwali do brazylijskiej imprezy i rozniosły rywalki 2:0 (21:14, 21:15) więc czemu nie miałyby zrobić tego drugi raz. Poźniej więcej napiszę o tym spotkaniu, ale wydaję mi się, że z racji przewagi psychicznej po stronie Polek oraz wyższej formy warto zagrać na Polki po kursie oferowanym przez Bet365.
Kolosinska/Brzostek @1.55 2/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Nilsson C./Hansson T. - Niemc L./Suwinska K.

Kolejny typ z udziałem polskiej pary. Polką przyjdzie zmierzyć się z doświadczonymi już Szwedkami. Dziewczyny te są już ograne ze sobą bo grają od kilku ładnych sezonów ze sobą (mowa o Szwedkach), dodatkowo są bardziej doświadczone i ograne na wielkich imprezach, bo miały już okazję grywać z najlepszymi parami na świecie. W Chinach są już od ponad tygodnia i tutaj finalnie przygotowują się do tego turnieju. Przed wylotem do Chin trenowały ciężko w Szwecji w specjalnie do tego przeznaczonych halach i same mówią, że są w niezłej dyspozycji i nie mogą się doczekać pierwszego spotkania. Przyjdzie im się zmierzyć z niedoświadczoną młodą polską parą, która nie jest jeszcze ograne na dużych międzynarodowych turniejach. Z racji doświadczenia, większych umiejętności oraz dłuższego okresu aklimatyzacji do trudnych chińskich warunków gdzie jest bardzo gorąco widzę tutaj faworytki w parze szwedzkiej, która nie powinna mieć większych problemów z młodymi Polkami.

Nilsson C./Hansson T. @1.50 5/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Despar Perugia W - Yamamay Busto Arsiz W
Zawodniczki Arsizio po ostatniej demolce nad wiceliderem Villa Cortese kiedy to pokonały je pewnie 3:0 awansowały na 4 miejsce, a dwie kolejki przed końcem mają stratę tylko 1 pkt do drugiego miejsca w tabeli na koniec rozgrywek, a wiadomo im lepsze miejsce na koniec sezonu zasadniczego tym lepsza sytuacja w PO. Perugia walczy o utrzymanie, ale nie sądzę aby zawodniczki przyjezde mogły coś odpuścić, bo po ostatniej wygranej są bardzo zmotywowane i nie zdziwi mnie kolejne 3;0, bo mają o co walczyć i grały naprawdę fajnie. Oglądałem ten ich ostatni mecz i bardzo podobała mi się ich gra, były bardzo skuteczne w ataku, do tego świetnie funkcjonowały elementy wybloku oraz kontry, szczególnie świetnie spisywały się dwie zawodniczki z reprezentacji Czech Havelkova oraz Havlickova, które tam ciągną grę wspierane wydatnie przez Lucie Crisanti.
Yamamay Busto Arsiz W @1.70 4/10 Bet365 ⛔
Yamamay Busto Arsiz W -1.5 sets @2.38 3/10 Paddy ⛔ /edit ale pudlo ... we wszystkich trzech setach dziewczyny z Arsizio wysoko prowadzily, zeby w koncowkach tracic seriami po kilka pkt i oddawac sety ... 1 set oddany bez walki
2 set nagle z 16-13 robi sie 18-18 i potem seria na 21-25
3 set 20-16 i nagle 22-25
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Bawden L./Palmer B. - Fernandez S. L./Baquerizo E.
No to zaczynamy w końcu turniej główny w Chinach. O Australijkach pisałem już przy okazji poprzedniego turnieju, ale chętnie to przypomnę, bo to jedna z moim ulubionych par i być może nie każdy to czytał no i warto o tym przypominać bo ta para może namieszać w tym sezonie. Bawden L./Palmer B. mają naprawdę możliwości na całkiem niezłe granie. Widziałem je rok temu w Starych Jabłonkach i byłem mile zaskoczony ich grą. Szczególnie imponuje 22-letnia Palmer, która zaczynała swoją przygodę z siatkówką, od jej halowej wersji. Ma ona niezłe warunki fizyczne co w połączeniu z dużym wyskiem stanowi czasem na siatce zapore nie do przejścia. Zawodniczka ta posiada też bardzo mocny serwis, którym straszny rywalki. Jej młodość plus doświadczenie 29-letniej Bawden sprawiają, że ta para jest groźna dla wszystkich. Sezon zaczęły już w marcu kiedy to bez problemu zdobyły mistrzostwo Australii, a więc forma jest. Widać, że są bardzo dobrze przygotowane do sezonu oraz już miesiąc temu weszły w rytm turniejowy. W poprzednim tygodniu w Brazylii pokazały naprawdę kawał dobrego volleyballa kiedy to przeszły bez problemu kwale, aby później sprawić sensację i demolująć czołową parę świata Kessy/Ross późniejsze zdobywczynie trzeciego miejsca w tym turnieju, w następnej rundzie pokonały solidne Rosjanki, aby w trzeciej rundzie po wyrównanej walce ulec najlepszej parze ostatnich dwóch sezonów Larrisie i Julianie, które później wygrały ten turniej. Finalnie Australijki zajęły w tym mocno obsadzonym turnieju świetne 9 miejsce. Widać, że forma jest i będą w tym sezonie groźne dla najlepszych. Tutaj w Chinach już przeszły bez problemu kwale i teraz przychodzi im się mierzyć z hiszpańską parą, dla której jest to pierwszy turniej w tym sezonie. Jako, że Australijki już dawno weszły w sezon, ograne są już na chińskich piaskach i naprawdę imponują formą to im powierzam swoje pieniądze, bo są w stanie powalczyć z każdym co pokazuje ostatni turniej, a jestem przekonany, że takie średnie pary jak hiszpański duet to niebawem będą ogrywać bez problemu.
Bawden L./Palmer B. @1.75 6/10 Nordicbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Huang Y./Yue Y. - Giombini L./Rosso V.
Chinki i Chińczycy zawsze są groźni na swoich śmieciach może to trochę wynikać z trudnych warunków jakie tam panują, bo temperatura powietrza w Sanyo w czwartek ma oscylować w okolicy 30 stopni celcjusza, wiele zawodniczek narzeka na te wysokie temperatury bo w Europie teraz dużo chłodniej. Wybrałem konfrontację, w której naprzeciw siebie stanie młoda aczkolwiek już utytułowana chińska para ze średnimi Włoszkami. Nie wiem dlaczego takie kursy na ten mecz, bo dla mnie Chinki są o klasę lepszym duetem. Wydaję mi się, że kursy te mogą po części wynikać z faktu, że Włoszki mają tutaj już za sobą kwalifikacje, które przeszły bardzo pewnie, ale przeciwniczki miały raczej słabe m.in. naszą parę Sowala/Urban. Chinki to 9 tutaj para z rozstawienia. Jedna ma 18 lat a druga 22, a więc wielka przyszłość przed nimi, ale mimo tak młodego wieku to są drugą parą w Chinach, a tam konkurencja jest niemała. W zeszłotygodniowym turnieju w Brazylii pokonały mocne Czeszki Klocovą i Slukovą, ale poległy z dwoma Amerykańskimi parami, ale wszystkie pary ze Stanów Zjednoczonych na początku tego sezonu prezentują się znakomicie więc te porażki zbytnio nie zaskakują. Dzisiaj za przeciwniczki mają średnią parę z Włoch, rozstawioną tutaj z numerem 24. Dziewczyny te bez rewelacji zaprezentowały się w Chinach bo wygrały tylko jeden mecz i przegrywały z parami mniej więcej na poziomie Chinek. Jako że Chinki grają u siebie, a na takie turnieje jest podwójna mobilizacja wśród Chinoli oraz wydają się mimo wszystko o klasę lepszą parą to im powierzam swoje pieniądze.
Huang Y./Yue Y. @1.62 5/10 Pinnacle ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Huang Y./Yue Y. - Keizer/Van Iersel
Oglądałem mecze obu par w pierwszej rundzie i dużo większe wrażenie na mnie zrobiły Holenderki. Widać, że Chinki są jeszcze trochę pod formą, szczególnie ta młodsza z pary Huang, miała spore problemy z przyjmowaniem zagrywki oraz popełniała błędy w ataku. Głównie to po jej błędach Chinki przegrały 2 seta chociaż już w nim prowadziły kilkoma punktami. W 3 secie też pod koniec meczu roztrwoniły sporą przewagę przez błędy w przyjęciu zagrywki Huang. No ale na średnie Włoszki to wystarczyło, finalnie jakoś wymęczyły wygraną, ale czy to wystarczy na Holenderki, które są o klasę lepsze od Włoszek? Jakoś nie sądzę, bo Holenderki już od pierwszego turnieju w Brazylii prezentują się jako jedna z lepszych europejskich par. Tutaj też planowo przeszły 1 rundę demolując rosyjską parę. Jako, że Chinki grają u siebie to trochę ostrożnie ze stawką.
Keizer/Van Iersel @1.60 4/10 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
May-Treanor M./Walsh K. - Maria Clara/Carol

Amerykanki to jednak klasa wyżej. W meczu pierwszej rundy gdy tylko przycisnęły swoje rywalki to od razu szły serie punktowe, wyraźnie było widać różnicę doświadczenia i umiejętności. Brazylijki też przeszły pierwszą rundę, ale jakoś bez rewelacji grały. Już w poprzednim turnieju widać było, że średnio z formą jest, rozgrywki w Brazylii przed rozpoczęciem międzynarodowego sezonu też średnio im wychodziły. Amerykanki jeśli będą z kimś przegrywać w tym sezonie to ewentualnie będzie to para Larissy i Juliany, bo reszcie póki co sporo do nich brakuje.

May-Treanor M./Walsh K. @1.42 6/10 Bwin ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Akers/Branagh vs Hinchley/Rohkamper

Takie kursy wystawione przez Bet365 to mega prezent, bo pomiędzy obiema duetami jest różnica co najmniej dwóch klas. Oddsmakerzy zasugerowali się chyba faktem, że Australijki pokonały Goller/Ludwig, ale Niemki już od pierwszego turnieju wyglądają nie najlepiej i pewnie doszedł aspekt zlekceważenia mało znanego rywala i mamy niespodziankę. Australijki te były bliskie odpadnięcia z Polkami w kwalach kiedy to broniły piłek meczowych, a w zeszłym tygodniu Polki zdemolowały je w dwóch setach i to raczej uważałbym za wyznacznik ich poziomu. Co do Amerykanek to światowa czołówka jak większość amerykańskich par. Jeśli dodać do tego świetne przygotowanie do sezonu amerykańskich zespołów to widzę bardzo pewne zwycięstwo Amerykanek.

Akers/Branagh @1.44 9/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom