>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Ivo Karlovic v Ryan Sweeting
Krótko, bo mecz niedługo, ale będzie na live u kilku bukmacherów. Ivo świetnie czuje się na tej szybkiem amerykańskiej mączce. Wogóle ostatnio jest w całkiem niezłej formie, jak zawsze świetny serwis, ale też z głębi kortu potrafi czasami wytrzymać wymianę, a do tego świetna jak zawsze gra przy siatce. Te wszystkie elementy sprawiają, że odprawia kolejnych rywali bez problemu i z Ryanem też nie powinien mieć problemów, bo &#39;Doctor&#39; ma ogromny apetyt na końcowe zwycięstwo tutaj.
Ivo Karlovic @1.52 8/10 Pinnacle ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
AS Cannes - Poitiers
Ostatnia kolejka we francuskim volleyballu, mecz o pietruchę tak naprawdę. Może i mecz bez znaczenia, bo żadna z drużyn już nie może zmienić swojego miejsca w tabeli, ale hala drużyny Cannes to silna twierdza i zaznali tam przez cały sezon tylko dwie porażki. Do tego dzisiaj przyjezdni wystąpią w mocno rezerwowym składem, bo czeka ich niebawem ćwierćfinał pucharu Francji i dają dzisiaj pograć rezerwowym.
AS Cannes @1.55 7/10 Bwin ✅
AS Cannes -1.5 sets @2.03 5/10 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Sisley Treviso - Lube Macerata
Krótko, bo nie mam czasu dzisiaj. W 1 meczu tych drużyn Macerata zrobiła miazgę z rywali ogrywając ich 3:0, ale moim zdaniem to był trochę wypadek przy pracy dla drużyny Sisleya, bo obie ekipy są bardzo zbliżone jeśli idzie o potencjał kadrowy, a nawet trochę wyżej cenię sobie ekipę z Treviso. Dzisiaj napewno będą rządni rewanżu za klęskę na wyjeździe i myślę, że im się to uda. Osobiście grubiej zainwestowałem w to spotkanie.
Sisley Treviso @2.0 7/10 Bet365 ⛔
Marmi Lanza Verona - Lannutti Cuneo
Tutaj natomiast sytuacja jest dla mnie jasna. Cuneo to obok Trentino główny faworyt do mistrzowskiego tytułu i nie powinni mieć problemów z ograniem Verony, bo są znacznie mocniejsi kadrowo i są w stanie zakończyć tą rywalizację bez porażki.
Lannutti Cuneo @1.49 7/10 Pinnacle ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
BM. Ciudad Real - Valladolid
Finał pucharu Hiszpanii w &#39;handballu&#39;. Nikt pewnie nie spodziewał się, że te dwie ekipy zmierzą się w finale, bo nikt tez raczej nie wierzył, że Valladolid poradzi sobie z Barcelona, ale o dziwo im się to udało. Z tego też faktu napewno cieszą się zawodnicy Realu, bo ekipa Valladolid jest dla nich dużo łatwiejszym przeciwnikiem niż Blaugrana. Mają oni dużo mocniejsza ekipę i w ostatnich sezonach regularnie sobie z nimi radzili, na 16 ostatnich pojedynków wygrali 14. Gracze Ciudad Realu celują w tym sezonie w potrójną koronę: mistrzostwo Hiszpanii, ligę mistrzów oraz puchar Hiszpanii i pierwszy krok do tego osiągnięcia zrobią już zapewne dzisiaj. Każdy inny wynik niż pewne zwycięstwo Realu będzie dla mnie sporą niespodzianką.
BM. Ciudad Real @1.30 10/10 William Hill ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Guatemala U20 v Panama U20
Ekipa Panamy jest strasznie nie doceniana przez bukmacherów na tych mistrzostwach, a grają naprawdę fajną piłkę. Ja rozumiem, że Gwatemala to gospodarze, ale dla mnie to Panama dużo lepiej prezentuje się na tym turnieju i to w nich widzę faworyta tego meczu. Mecz na live na Bet365.
Panama U20 DNB @2.62 7/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Nian Feng v Di Wu
1 runda Futuresa w chińskim Chengdu. Może i różnica pomiędzy oboma zawodnikami jest spora, ale co to za kursy?! 15.0-1.01? W Futuresie ?! Zrozumiałbym gdyby grał tu jakiś zawodnik przynajmniej z czołowej setki, albo nawet dwusetki, ale tutaj graja dwaj Chińczycy do tego gówniarze w podobnym wieku, odpowiednio 21 i 20 lat. Ciężko cokolwiek o nich powiedzieć, bo wiadomo jak to w Chinach jest, ale u nich takich tenisistów jest na pęczki i nawet jeśli gość jest sklasyfikowany kilka setek niżej od rywala w cale nie powiedziane, że nie potrafi grać. Di Wu aktualnie sklasyfikowany w 4 setce rankingu, ostatnio próbował swoich sił w challengerach, ale odpadał w pierwszych rundach. Za przeciwnika ma pewnie jakiegoś miejscowego grajka, który w trzech meczach kwalifikacji stracił łącznie 7 gemów, a więc odbijać coś tam potrafi i do tego ograny na miejscowych kortach, dlatego kursy wystawione przez Bet365 to według mnie kpina, bo kilka gemów napewno Feng ugra. Póki co atakuje over gemowy, bo linia jest strasznie niska oraz na live będę próbował handicap gemowy.
Powyżej 16.5 gema @1.85 Bet365 4/10 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Thiago Fernandes - Leonardo Mayer
Thiago w ubiegłym tygodniu zaliczył finał chelka w Recife rozgrywanego na hardzie. Finał poddał walkowerem, bo jak się dowiedziałem, był tak zmęczony oraz towarzyszył mu prawdopodobnie jakiś ból, że nie był w stanie podjąć walki. Chciał przełożyć finał na poniedziałek, ale organizatorzy się nie zgodzili. Dzisiaj gramy na cegle. Leonardo nie powinien mieć z nim dzisiaj większych problemów, zmęczenie oraz zmiana nawierzchni nie wpłyną dobrze na młodego utalentowanego brazylijczyka, ponadto Leonardo mimo, że wciąż bez formy sprzed roku-dwóch to wciąż jest o klasę lepszym tenisistą. Mecz będzie na live na Bet365.
Leonardo Mayer @1.30 6/10 5Dimes ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Ziraat Bankasi - Fenerbahce
Półfinał PO w tureckim &#39;Volleyballu&#39;. Drużyna Fenerbahce, była budowana z myślą o mistrzostwie Turcji, bo mając takich zawodników jak Marshall, Milijkovic czy też Geric to śmiało można celować w to trofeum. Jednak sezon zasadniczy trochę przespali zajmując dopiero 5 miejsce. Drużyna długo się docierała, szukała formy, ale teraz jest już nowy trener w osobie Daniela Castellaniego i wszystko wygląda bardzo dobrze. Wszystko zaczyna funkcjonować tak jak powinno, a Milijkovic oraz Marshall prowadzą tą drużynę od zwycięstwa do zwycięstwa. Dzisiaj za przeciwnika mają pierwszą drużynę sezonu zasadniczego. Mimo wszystko Fenerbahce jest dla mnie mocniejszą ekipą z lepszym składem oraz trenerem i to w nich widzę faworyta tej rywalizacji. Pierwszy krok ku temu zrobili już w pierwszym meczu pokonując Ziraat 3:1 u siebie, dzisiaj trzeba dobić rywala na jego terenie.
Fenerbahce @2.62 6/10 Paddy Power ⛔ Ziraat Bankasi - Poniżej 95.5 pkt @1.85 6/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Arkasspor- Halk Bankasi
Kolejny półfinał w tureckim &#39;Volleyballu&#39;. Arkasspor to bardzo mocna ekipa. Z tej pary to pewny kandydat do gry w finale. W tym sezonie na swojej hali przegrali tylko jeden mecz. W pierwszym meczu tych drużyn wygrali pewnie 3:1 na wyjeździe więc teraz trzeba postawić &#39;kropkę nad i&#39; na swoich śmieciach. Agamez i Bravo powinni bez problemu pociągnąć drużynę do zwycięstwa. Mecz na live na Bet365.
Arkasspor @1.26 8/10 ✅
Arkasspor -1.5 sets @1.51 6/10 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Gentofte - Hvidovre
Mecz o 3 miejsce w duńskim &#39;Volleyballu&#39;. W Danii są 3 niezłe zespoły: Marienlyst, Middelfart i właśnie Gentofte. Te zespoły rozstrzygają zazwyczaj między sobą walkę o mistrzowski tytuł, bo reszta stawki mocno odstaje. Rzadko tracą z pozostałymi drużynami sety a co dopiero punkty. Dzisiaj mamy spooore value na Gentofte. Gdy te drużyny grały ze sobą w sezonie zasadniczym to kurs na gospodarzy wynosił około 1.05. Dzisiejsze 1.20 jest spowodowane tym, że pierwszy mecz tych drużyn Hvidovre niespodziawanie wygrało 3:1, co było spooorą niespodzianką, no ale chłopaki z Gentofte może chcieli zarobić i im się podłożyli. Dzisiaj już nie ma miejsca na żarty trzeba to pewnie wygrać, aby zająć 3 miejsce, a jeśli zagrają przynajmniej na 70% możliwości to zmiotą gości z parkietu. Pewnie niektórzy sądzą, że 22j na 1 spotkanie to szaleństwo, ale dla mnie to &#39;value of the week&#39;.
Gentofte @1.20 10/10 Bet365 ✅
Gentofte -1.5 sets @1.40 8/10 Nordicbet ✅
Gentofte -2.5 sets @2.35 4/10 Pinnacle ✅
Gentofte vinder bronze!Og tilmed i sikker stil: 25-17, 25-17, 25-13 og 25-19 i det gyldne sæt - Stort tillykke
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Alemannia Aachen W - USC Munster W
Nie mam pojęcia skąd takie spadki na drużynę przyjezdnych, ale mam zamiar z tego skorzystać. Przypuszam, że spadki te spowodowane są znakomitą formą jaką prezentują ostatnio zawodniczki z Muster, bo wygrały on 5 ostatnich spotkań tracąc zaledwie seta. Tylko, że zwycięstwo te odnosiły m.in z trzema ostatnimi drużynami tabeli. Dzisiaj jadą do trudnej hali w Aachen i spodziewam się zakończenia tej dobrej passy. W swojej hali zawodniczki Alemanni pokonywały już dużo trudniejsze zespoły niż USC i legitymują się domowym bilansem 8/3. Dodatkowo do zespołu powraca dzisiaj najlepsza zawodniczka Czeszka Karolina Bednarova co będzie bez wątpienia sporym wzmocnieniem. Trener gości ma problem z obsadzeniem środka siatki, bo obydwie podstawowe środkowe Lea Hildebrand oraz Andrea Berg narzekają na kontuzje i dzisiaj nie wystąpią. Wobec sytuacji kadrowej oraz przewagi własnej gorącej hali, na której ponad 1000 żywiołowych fanów będzie wspierać drużynę gospodyń, typuję zwycięstwo drużyny z Aachen.
Alemannia Aachen W @1.65 3/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Demoliner M. - Romboli F.

Analiza pisana na szybko, bo mecz niebawem. Pojedynek dwóch 22-letnich Brazylijczyków w drugiej rundzie challengera w brazylijskim Blumenau na cegle. Różnica pomiędzy nimi wydaje się być dość spora, Demoliner jest to zawodnik grający głównie na szczeblu Futures, Ramboli systematycznie próbuje swoich sił w challengerach. Demoliner w tym roku póki co bez formy, gdzie się nie pojawia tam przegrywa. Co do Ramboliego to w tym roku zaliczył on już finał challengera w Kolumbii, a w pozostałych turniejach jeśli już przegrywał to przegrywał z rywalami wyżej notowanymi. Na turnieje rozgrywane w rodzimej Brazylii jest zawsze bardzo zmotywowany, w latach 2009-10 wygrał tutaj już 7 turniejów na cegle. Typuję zwycięstwo Romboliego, bo wydaje się on być o klasę lepszym zawodnikiem i pasuje mu styl gry rywala o czym świadczy m.in H2h pomiędzy tymi dwoma zawodnikami 6:1 na korzyść Fernando. Co więcej wygrał on tutaj ten turniej w roku 2009.

Romboli F. @1.41 5/10 5Dimes ⛔
patrząc na wynik oraz statystyki z tego meczu to jakoś trudno mi uwierzyć, że wszystko tutaj było fair i nie sugerowałbym się zbytnio tym wynikiem w kontekście dalszej rywalizacji w tym turnieju, bo Demoliner to naprawde nie jest żaden wybitny zawodnik i pewnie odpadnie w następnej rundzie ...
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
wczoraj wydaje mi się że widziałem u ciebie kupon z tenisa pojedynek 2 chińczyków z kursem 15 stawka 1 gdzie jest ten kupon bo nie mogę go znaleźć , moje Pw nie dochodzi był w poście chyba 278
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
suche typy bez analiz, bo już późno ...
Oklahoma City Thunder - Milwaukee Bucks 2 +10.5 pkt @1.71 6/10 Bet365 ✅
Estudiantes LP v Cruzeiro 1 @2.62 3/10 Pinnacle ⛔ Estudiantes LP v Cruzeiro 1DNB @1.72 4/10 Bet365 ⛔
Estudiantes LP v Cruzeiro Estudiantes LP -1, -1.5 @4.65 1/10 Bet365 ⛔
Jin-A Lee v Katherine Westbury 2 @5.0 2/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
SK Posojilnica vs Hypo Tirol

Finał PO w austriackiej lidze &#39;Volleyballa&#39;. Hypo w tym sezonie regularnie leje rywala, który mimo wszystko jest największą niespodzianką in plus ligi MEVZA oraz austriackiej a zarazem pucharu Cev, w którym dotarł do półfinału. Co do Hypo Tirol jest to drużyna, którą bez wątpienia wielu zna z występów na parkietach Ligi Mistrzów. Jest ona drużyną o klasę lepszą o dzisiejszego rywala, póki co w rywalizacji prowadzi 3:0 i dzisiaj zapewne będzie ostatni decydujący mecz, bo chłopaki pewnie chcą już na zasłużone wakacje. Nie tak dawno te drużyny spotkały się również w półfinale ligi MEVZA i wtedy również drużyna z Tirolu była góra w stostunku 3:1. Dzisiaj spodziewam się wyniku 3:0 bądź 3:1. Jedyny fakt jaki mnie niepokoi to to, że zawodnicy Hypo Tirol mogą chcieć dokończyć rywalizację we własnej hali i tam celebrować mistrzostwo, ale miejmy nadzieję, że nie będą kombinować i zakończą to dzisiaj, bo sami mówią o wielkiej mobilizacji, dużej przewadze psychicznej nad rywalem po ostatnich miazgach jakie im zrobili oraz o chęci zakończenia tego dzisiaj.

Hypo Tirol @1.45 7/10 Sportingbet ✅
Hypo Tirol -1.5 sets @1.90 5/10 Sportingbet ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Braga - Dinamo Kiev

Zazwyczaj staram się unikać piłki nożnej i dobrze na tym wychodzę, ale dzisiaj skuszę się na LE, bo wobec takich kursów nie mogę przejść obojętnie. Braga jak dla mnie to i tak już za daleko doszła, bo to cień drużyny z poprzedniego sezonu, większość piłkarzy, którzy wywalczyli w zeszłym sezonie grę w pucharach europejskich to już nie ma w klubie. Po odpadnięciu z LM drużyna Bragi trafiła do LE gdzie póki co według mnie ma masę szczęścia. Bo jak nazwać fakt, że najpierw trafili na słabego Lecha, z którym ledwo ledwo wygrali, a później na Liverpool, któremu wogóle nie zależało na tych rozgrywkach (kto ogląda ich grę w Premiership oraz widział tą w meczach w lidze europejskiej to wie o czym mówię). W pierwszym meczu w Kijowie też mieli masę szczęścia, bo głupią czerwoną kartkę dostał Sheva. Dzisiaj mam nadzieję, że ich fart się skończy, bo Dinamo dużo bardziej zasługuje na dalszą grę w tych rozgrywkach, bo są poprostu drużyną dużo lepszą. Mam nadzieję, że nie będziemy dzisiaj oglądać &#39;obrony Częstochowy&#39; w wykonaniu Bragi, jakoś strasznie nie lubię ich gry, bo grają całkowicie bez polotu ostatnio. Dzisiaj są mocno osłabieni szczególnie w liniach defensywnych, bo nie ma kilku podstawowych graczy co będzie wodą na młyn dla Kijowian, którzy muszą atakować, a mają kim. Trener Bragi ma do dyspozycji 13-osobową kadrę. Co do Dynama to pełny skład za wyjątkiem Szewy, który pauzuje za czerwoną kartkę, ale i bez niego drużyna z Kijowa ma czym straszyć, bo ma dużo większy potencjał kadrowy niż Braga i mam nadzieję, że w końcu skończą przygodę Portugalczyków z europejskimi pucharami, bo Ci są poprostu według mnie za słabi na tą fazę rozgrywek. Jestem bardzo mocno przekonany co do tego typu stąd tak duża ilość jednostek zainwestowanych w ten mecz.

Dinamo Kiev @3.02 5/10 Pinnacle ⛔
Dinamo Kiev DNB @2.20 7/10 Nordicbet - ZWROT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom