>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

~~ Z bukmacherki można żyć ~~

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Nicholas Monroe v James Blake
Monroe to lucky losser z kwalifikacji do tego turnieju i bardzo łatwa drabinka sprawiła, że widzimy go w ćwierćfinale co jest dla mnie mimo wszystko sporą niespodzianką. Blake ostatnio w całkiem niezłej formiem na tutaj sporą ochotę na końcowe zwycięstwo i powinien szybko i łatwo poradzić sobie z Nicholasem, który jest o dwie klasy słabszym tenisistą od James&#39;a. Mecz na live na Bet365 więc trochę poszalejemy z jednostkami ;)
James Blake @1.20 10/10 5Dimes ✅
James Blake 2:0 @1.50 8/10 Bet365 ✅ James Blake -5.5 games @2.00 6/10 Nordicbet ✅ James Blake poniżej 12.5 gemów @1.66 4/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Caracas - Velez Sarsfield
Dwa razy dzisiaj próbowałem grać piłkę nożną i dwa razy nie wyszło mi to na dobre, ale jak to się mówi - do trzech razy sztuka ^^. Mecz o życie i awans do kolejnej fazy Copa Libertadores. Velez to obok Estudiantes druga obecnie siła argentyńskiego futbolu więc bardzo dużą niespodzianką byłoby gdyby ta ekipa nie awansowała dalej, bo w ostatnich tygodniach grają naprawdę fajny futbol. Nie od dziś wiadomo, że ekipy brazylijskie oraz argentyńskie są o klasę lepsze niż ekipy z pozostałych lig tego kontynentu tylko, że w Ameryce Południowej strasznie trudno gra się zespołom, które są na wyjeździe stąd tak dużo niespodzianek w Copa Libertadores. Jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie to Argentyńczycy są o klasę lepszą drużyną od rywali. W pierwszym meczu na swoim stadionie roznieśli ich 3:0. Liczę, że dzisiaj powtórzą ten wyczyn i zapewnią sobie awans do kolejnej rundy.
Velez Sarsfield @2.00 8/10 Pinnacle ✅
Velez Sarsfield -1 (handicap azjatycki) @2.75 7/10 Bet365 ✅
Velez Sarsfield -1.5 (handicap azjatycki) @3.45 5/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Oriente Petrolero - Gremio
Teoretycznie to mecz o pietruchę, bo Gremio ma już pewny awans, a gospodarze już pewne odpadnięcie, ale drużyna Gremio wciąż walczy o pierwsze miejsce w grupie, które ułatwi im rywalizację w dalszej części rozgrywek. Zresztą sami zawodnicy zapowiadają, że jadą po zwycięstwo i nie ma mowy o odpuszczaniu. Co do gospodarzy to dzisiaj pograją trochę rezerwowym składem, bo ten mecz nic im już nie daje i chcą skupić się na ligowych rozgrywkach gdzie walczą o mistrzostwo.
Gremio @2.28 6/10 Pinnacle
Gremio DNB @1.60 8/10 Unibet
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Aljaz Bedene v Javier Marti
Widzę tutaj value po stronie Hiszpana. Aljaz to nowe objawienie challengerowych kortów. Wygrał ostatnio chelka we Włoszech pokonując cały zastęp Włochów. Jest to wysoki, nieźle zbudowany zawodnik, dysponujący niezłym serwisem, dobrze porusza się po korcie, biega do wszystkiego, umie przytrzymać piłkę w korcie oraz groźnie zaatakować fh. Wszystko wszystkim jeszcze sporo grania przed nim, ale chłopak ma 9 wygranych meczów z rzędu,(tutaj zaczynał od kwalifikacji) myślę, że czas zakończyć tą passę. Za przeciwnika dzisiaj ma niezłego 19-letniego Hiszpana, który do tej pory próbował swoich sił w futuresach gdzie osiągał całkiem niezłe wyniki, ale czas wskoczyć level wyżej i ostatnio coraz częściej próbuje swoich sił w challengerach. W poprzednim tygodniu zagrał niezły turniej w Kolumbii przegrywając po walce dopiero z bardzo dobrym ostatnio Dutra da Silvą. Myślę, że ogranie Javiera na kortach południowo amerykańskich, które bądź co bądź są trochę inne niż te europejskie oraz forma wskazują na bardziej wyrównany pojedynek niż sądzą bukmacherzy. Ja nawet spodziewam się wygranej Martiego i po kursie oferowanym przez Bet365 biorę go w ciemno.
Javier Marti @3.25 4/10 Bet365 Javier Marti +1.5 sets @1.95 6/10 Nordicbet
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Aljaz Bedene v Javier Marti
Widzę tutaj value po stronie Hiszpana. Aljaz to nowe objawienie challengerowych kortów. Wygrał ostatnio chelka we Włoszech pokonując cały zastęp Włochów. Jest to wysoki, nieźle zbudowany zawodnik, dysponujący niezłym serwisem, dobrze porusza się po korcie, biega do wszystkiego, umie przytrzymać piłkę w korcie oraz groźnie zaatakować fh. Wszystko wszystkim jeszcze sporo grania przed nim, ale chłopak ma 9 wygranych meczów z rzędu,(tutaj zaczynał od kwalifikacji) myślę, że czas zakończyć tą passę. Za przeciwnika dzisiaj ma niezłego 19-letniego Hiszpana, który do tej pory próbował swoich sił w futuresach gdzie osiągał całkiem niezłe wyniki, ale czas wskoczyć level wyżej i ostatnio coraz częściej próbuje swoich sił w challengerach. W poprzednim tygodniu zagrał niezły turniej w Kolumbii przegrywając po walce dopiero z bardzo dobrym ostatnio Dutra da Silvą. Myślę, że ogranie Javiera na kortach południowo amerykańskich, które bądź co bądź są trochę inne niż te europejskie oraz forma wskazują na bardziej wyrównany pojedynek niż sądzą bukmacherzy. Ja nawet spodziewam się wygranej Martiego i po kursie oferowanym przez Bet365 biorę go w ciemno.
Javier Marti @3.25 4/10 Bet365 ⛔ Javier Marti +1.5 sets @1.95 6/10 Nordicbet ⛔
Podsumowanie od postu #248, od którego prowadzone są statystyki:

Kwiecień: ✅ 40,31j = ✅ 4031 PLN
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Donald Young v James Blake 2 @1.57 7/10 Bet365
Donald Young v James Blake 0:2 @2.50 3/10 Bet365
James&#39;a widziałem bodajże podczas IW w meczu z Djoko i zaimponował mi swoją grą. W tym turnieju idzie jak burza, widać ze forma jest i ochota na końcowe zwycięstwo rówież. Young z sezonu na sezon coraz lepiej, ale wciąż o klasę słabszy od &#39;007&#39; ;)
Demoliner M. - Bagnis F. 2 @1.33 9/10 Bet365
Demoliner M. - Bagnis F. 0:2 @1.90 4/10 Bet365
To jest typ bardziej przeciwko Demolinerowi niż na Bagnisa, ten 1 dla mnie to typowy dziad z poziomu futures, już w poprzedniej rundzie powinien odpaść, ale pewnie jakiś wałek poszedł i się Brazylijczycy dogadali. Bagnis to bardzo solidny challengerowy grajek i nie powinien mieć najmniejszych problemów z rywalem, bo jest w niezłej formie i przewyższa znacznie rywala jeśli idzie o umiejętności tenisowe.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Donald Young v James Blake 2 @1.57 7/10 Bet365 ⛔
Donald Young v James Blake 0:2 @2.50 3/10 Bet365 ⛔
James&#39;a widziałem bodajże podczas IW w meczu z Djoko i zaimponował mi swoją grą. W tym turnieju idzie jak burza, widać ze forma jest i ochota na końcowe zwycięstwo rówież. Young z sezonu na sezon coraz lepiej, ale wciąż o klasę słabszy od &#39;007&#39; ;)
Demoliner M. - Bagnis F. 2 @1.33 9/10 Bet365 ⛔
Demoliner M. - Bagnis F. 0:2 @1.90 4/10 Bet365 ⛔
To jest typ bardziej przeciwko Demolinerowi niż na Bagnisa, ten 1 dla mnie to typowy dziad z poziomu futures, już w poprzedniej rundzie powinien odpaść, ale pewnie jakiś wałek poszedł i się Brazylijczycy dogadali. Bagnis to bardzo solidny challengerowy grajek i nie powinien mieć najmniejszych problemów z rywalem, bo jest w niezłej formie i przewyższa znacznie rywala jeśli idzie o umiejętności tenisowe.
Podsumowanie od postu #248, od którego prowadzone są statystyki:

Kwiecień: ✅ 17,31j = ✅ 1731 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
startują dzisiaj Mistrzostwa Europy Kadetów w Turcji, zasięgnąłem opinii na temat drużyn tam grających od ludzi, którzy się na tym znają, pierwszy dzień, może być trochę niespodzianek, ale zobaczymy jak to wyjdzie. i oto co dziś wybrałem:
Hiszpania – Juniorzy vs Belgia - Juniorzy 1 @1.65 6/10 Pinnacle ⛔
Hiszpania ma całkiem niezłą ekipę, kwale przeszli jak burza, pokonując nawet Bułgarię, a pozostałe mecze wygrywając po 3:0. Powinni sobie poradzić z Belgami, którzy ten rocznik mają bez szału.
Turcja Juniorzy vs Bułgaria - Juniorzy 2 @1.93 6/10 Pinnacle ✅
Takie kursy to prezent według mnie. Bułgarzy jeden z faworytów do końcowego zwycięstwa, jak zawsze zresztą. Kursy podobne, bo Turcja gospodarz, ale myślę, że nie wiele im to pomoże. Parę dni temu w Ankarze w sparingach dostali baty od Francji 4:0 oraz 3:1.
Serbia – Juniorzy vs Niemcy - Juniorzy 1 @1.38 7/10 Pinnacle ✅
Obydwie ekipy wygrały swoją grupę eliminacyjną. Serbowie mierzą tutaj w złoto i mają ku temu predyspozycje. Bronią tutaj srebrnego medalu jeśli mnie pamięć nie myli. Powinni bez problemu ograć przeciętnym Niemiaszków.
Ukraine Youth vs Francja - Juniorzy 2 @1.22 ✅
Russia Youth vs Finlandia - Juniorzy 1 @1.16 ✅
Francuzi głośno mówią o tym, że chcą obronić tytuł i że przywieźli bardzo mocną ekipę. Sparingi pokazują, że chyba mają rację. Rosjanie też jak zawsze mocni mimo, że bez dwóch najlepszych zawodników to i tak będą groźni. Obie ekipy mierzą się dzisiaj z najslabszymi drużynami na tych mistrzostwach i nie powinni mieć większych problemów z wygraną.
AKO: 1.41 10/10 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Chaumont Volley-Ball 52 v Beauvais
Półfinał Pucharu Francji. Chaumont to lider drugiej ligi francuskiej, który radzi sobie w tym pucharze bardzo dobrze. W poprzedniej rundzie pokonał innego pierwszoligowca TLM w stosunku 3:2. Dzisiaj napewno są w stanie urwać seta tym bardziej, że Beauvais zawodzi w tym sezonie na całej linii. Mecz na live na Bet365.
Chaumont Volley-Ball 52 @6.0 2/10 Bet365 ⛔
Chaumont Volley-Ball 52 +2.5 sets @1.72 8/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Russia Youth vs Finlandia - Juniorzy
Kurs na Rosjan rośnie więc trzeba korzystać, bo mimo osłabień Rosjan to Finowie maksymalnie co mogą ugrać w tym meczu to seta ... Russia Youth @1.30 10/10 Bet365 ✅ Russia Youth -1.5 sets @1.55 8/10 Betsafe ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Pribram vs Ceske Budejovice
Finał PO w czeskim &#39;Volleyballu&#39;. Rozgrywki PO w Czechach potoczyły się bardzo dziwnie, bo drużyny, które wiodły prym w sezonie zasadniczym, za bardzo szybko poodpadały, za wyjątkiem Budejovic oczywiście i dlatego w finale widzimy taką drużynę jak Pribram. Ceske Budejovice wygrało sezon zasadniczy bez problemów i pewnie zmierza po tytuł mistrzowski, bo w finale PO prowadzi 2:1. No ale mając w składzie takich zawodników jak chociażby Torcello czy też Smrcka to trzeba od tej ekipy oczekiwać tytułów. Są oni kadrowo znacznie mocniejsi od rywali. Wygrali pierwsze dwa mecze u siebie, wczoraj niespodziewanie polegli na wyjeździe 3:0, ale to być może było zlekceważenie rywala. Sami zawodnicy mówią, że drugiego tak słabego spotkania jak wczoraj zagrać nie mogą, bo popełniali mnóstwo błędów. Dzisiaj są zdeterminowani aby wygrać, zdobyć mistrzowski tytuł i w końcu zakończyć ten długo sezon i udać się na wakacje. Gdy te ekipy grały ze sobą w sezonie zasadniczym to kursy na Ceske Budejovice na wyjeździe wynosiły około 1.25-1.30. Dzisiaj wynoszą 1.65-1.73 więc grzechem jest nie skorzystać, bo różnica pomiędzy tymi drużynami jest dość spora.
Ceske Budejovice @1.73 8/10 Sportingbet ⛔
Ceske Budejovice -1.5 sets @2.40 5/10 Bwin ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Treviso - Cajasol
Mecz zaraz więc nie ma czasu się rozpisywać. Swoja hala oraz bardziej wyrównany skład powinny zadecydować w tym spotkaniu. Widzę pewne zwycięstwo zespołu gospodarzy. Mecz dostępny na live u większości bukmacherów.
Treviso @1.53 8/10 Ladbrokes ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Real Madrid - Barcelona
Krótko - Visca El Barca! Tego nie można dziś nie zagrać ;p Jak szaleć to szaleć.
Barcelona @2.45 10/10 Pinnacle ⛔
Barcelona HT/FT @4.50 10/10 Betsafe ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Niemcy - Juniorzy vs Grecja - Juniorzy 2 @1.75 7/10 Bet365 ✅
Grecy przywieźli tutaj bardzo mocną ekipę, co już pokazali wczoraj deklasując faworyzowanych Polaków. Mają wielu zawodników ogranych na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Grecji, sparingi wypadły bardzo udanie. Dla mnie to będzie czarny koń tych mistrzostw. Niemcy wczoraj po TB przegrali z Serbami. Trener Niemiaszków przed mistrzostwami mówił, że sam nie jest zadowolony z przygotowania drużyny do tych mistrzostw, bo mieli stanowczo za krótkie zgrupowanie.
Belgia - Juniorzy vs Francja - Juniorzy 2 @1.40 6/10 Bet365 ✅
Francuzi wczoraj zaczęli od przegranego seta, ale później w trzech kolejnych zdeklasowali Ukraińców. O tym, że przywieźli silną ekipę pisałem już wczoraj. W Turcji są już od ponad tygodnia, bo grali sparingi z gospodarzami. Dla mnie to bardzo mocna ekipa i jeden z głównych faworytów do obrony tytułu. Belgowie wczoraj niespodziewanie dla mnie pokonali Hiszpanów. Bet365 wychylił się z kursem na Francuzów więc trzeba korzystać.

Turcja Juniorzy vs Polska - Juniorzy 2 @1.90 7/10 Bet365 ✅ &amp; 2 -1.5 sets @2.60 5/10 Bet365 ✅
Po przemyśleniu oraz przeczytaniu relacji z wczorajszych spotkań zdecydowałem się jeszcze zagrać na Polaków. Turcy podobny strasznie słabi, zaprezentowali się póki co jako jedna z gorszych ekip na tych mistrzostwach. Polacy szumnie zapowiadali że przyjeżdżają tutaj po medal, sparingi wypadły bardzo dobrze. Wczoraj zaliczyli falstart z mocną Grecją, więc dzisiaj dla nich bardzo ważny mecz, bo jeśli nie wygrają to może być mega ciężko później wyjść z grupy.
Co do pozostałych spotkań, to w meczu Bułgaria Serbie jest napewno value na Bułgarów, bo obie ekipy mają indywidualności, które mogą przeważyć szale zwycięstwa. Obie ekipy grały też wczoraj TB. Jeśli miałbym typować tutaj zwycięzcę to mimo wszystko Serbów, ale nie po takim kursie ...
W meczu Rosja - Hiszpania niby faworyt jest jeden. Rosjanie wczoraj planowo rozjechali Finów, a Hiszpanie trochę zawiedli z Belgami i w sumie wciąż nie wiadomo na co ich stać, bo mieli być czarnym koniem tych mistrzostw.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Serbia – Juniorzy vs Bułgaria - Juniorzy
Bukmacherzy szaleją z kursami. W Betsafe są takie spadki na Serbów, że grzech nie skorzystać. Ja briorę handi +2.5 na Bułgarów, bo napewno są oni w stanie ugrać seta jeśli nie dwa, bo skoro Niemcom się udało to czemu Bułgarom ma się nie udać. Wiadomo, że to są kadeci a u nich nie trudno o jakąś zapaść, ciężko im utrzymywać cały czas ten sam poziom gry, częściej zdarzają im się słabsze momenty, a więc niewiele na tych mistrzostwach będziemy mieli pogromów po 3:0. Serbowie napewno są faworytem, ale Bułgarzy mają rewelacyjnego Ivanova, który potrafi zrobić różnicę i myślę, że seta Bułgarzy spokojnie wygrają.
Bułgaria - Juniorzy +2.5 sets @1.80 7/10 Betsafe ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Czarni Slupsk - Asseco Prokom
Może i Prokom jest najsłabszy od kilku lat, ale i tak przewyższa o klasę pozostałe ligowe zespoły. Dla mnie jest tutaj spore value. Podobny kurs na Prokom w tym sezonie mieliśmy bodajże tylko raz, gdy na początku sezonu grali derby z Treflem, a więc trzeba korzystać z okazji, bo nie często bukmacherzy za Asseco płacą po 1.50, tym bardziej, że mistrzowie Polski przyjeżdżają podrażnieni ostatnią porażką u siebie.
Asseco Prokom @1.55 10/10 Betgun ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Shaylyn/Leao vs Luana / Lili
Eliminacje do Brazylijsiej imprezy w siatkówce plażowej. Shaylyn/Leao grają pierwsze sezon ze sobą, dokładniej to jest ich pierwszy turniej jeśli się nie mylę. Leao grała w poprzednim sezonie w Vieira i nawet im to wychodziły bo były 29 parą na świecie, często można je było oglądać w największych imprezach. Za przeciwniczki mają dzisiaj dużo mniej znane Brazylijki, które grają ze sobą od 2008 roku bodajże, ale bez większych sukcesów. Grywają na mniejszych imprezach często odpadając w kwalach. Typuję zwycięstwo tych bardziej doświadczonym i bardziej utytułowanych mimo, że to ich pierwszy wspólny turniej.
Shaylyn/Leao @2.10 3/10 Bwin ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom