>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

XI kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
3 na Grudziądz przed uwolnieniem kursów - juz 2, 25 ciekawie sie to zapowiada ....a zdrowia Panowie oczywiste , ale Nikodem serio przesadza czasem

No to trzeba grac po 1,25 Lambo i po 12 Lewego ---jak pojada drużynowo Norbi nie ogarnie z 4-tego
 
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Gdzie wy do cholery widzicie tu winę Nickiego ? Bo jak tu jest jego wina to ja od wczoraj oglądam żużel. Jak już coś to Bjerre zawężał tor jazdy a ich wynosiła siła odśrodkowa. Sytuacja torowa , ale ja bym poszedł z duchem sportu i puścił w 4
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Tez bym puścił w czterech. Obie drużyny tracą liderów - jednak dla Grudziądza to nieporownywalnie większą strata. Czy Lachbaum udzwignie? Trudno się tego spodziewać


Rozbawił mnie za to komentarz - "po cholerę bandę robią jak w czwartym Miedziak"
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Tez bym puścił w czterech. Obie drużyny tracą liderów - jednak dla Grudziądza to nieporownywalnie większą strata. Czy Lachbaum udzwignie? Trudno się tego spodziewać


Rozbawił mnie za to komentarz - "po cholerę bandę robią jak w czwartym Miedziak"
Ja już nic nie rozumiem, moim zdaniem tez więcej Gkm traci, a kurs 3 na Toruń. Pograłem grubo, będę się smarzyc w piekle
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Wezcie wyluzujcie wakacje sa nic nie gra to mozna emocjonowac sie zuzlem.

Nigdzie nie pisalem ze Krosno genialnie szkoli i rozdaje zawodnikow, pisalem ze dostaje spady z ktorymi czyni cuda

A ze to moje regiony, to mozna chyba pospkulowac ze skrzywieniem pozytywnym, zle piszesz o klubach - nie ladnie, a jak juz z pozytywnym nastawieniem to tez zle

Nie dogodzisz :D

Co tam komu Zielona zaplacila zeby skosil Pedersena mowicie? ;)
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Gdzie wy do cholery widzicie tu winę Nickiego ? Bo jak tu jest jego wina to ja od wczoraj oglądam żużel. Jak już coś to Bjerre zawężał tor jazdy a ich wynosiła siła odśrodkowa. Sytuacja torowa , ale ja bym poszedł z duchem sportu i puścił w 4
To muszisz napisac do ekstraklasy, ze poza pierwszym łukiem maja zmienić przepisy - primo.

Primo ultimo - co ma Bjerre do siły odśrodkowej ? miał liczyć podczas biegu czy jak ??

Grudziądz to kreda zanim sie odsypie a on chciał tam dojechac ---- i jesli to uznajemy za jego winę to spoko , uznaję - faktycznie nie był z przodu i za to rozumiem wykl.

Ale nie mozna powiedzieć , że wczesniej Nicki nie pozamiatał tylnym kołem Jacka
Kiedyś to było smieszne u Dzika i fajnie sie to oglądało - ale po 20 latach jego oglądania to robi sie trochę żałosne . Nicki wierzy w to , że jak się gdzies na chama wpierdoli to inni mają słabsze nerwy i odpuszczą bo szanują zdrowie - każdy to wie, i każdy kto widział pojedynek Nickiego z Craigiem kuma.

A gdzie wina Nickiego ...tylko w tym , że jak obok siebie ma kogoś kto tez nie odpuszcza to w końcu któryś skończy na wózku

Lubię żużel ale nie lubię samobójstw a on prowokuje los od ponad 20 lat - ZAWSZE!!!
Czasem zwyczajnie mógłby odpuscić te głupie 4k za punkt tylko tyle
To , że dzisiaj nie połamał nóg po tym przywaleniu to jego fart - ale z wiekiem jest coraz wolniejszy , coraz lepsi jeżdżą obok niego a ja nie chciałbym drugiego Warda czy Pera oglądać


sorry Craig to oczywiscie walka z Tomkiem Gollobem !!!! mea culpa !!! z Nickim walczyli inni
 
Ostatnia edycja:
I 24,7K

iti

Użytkownik
Tak szczerze to ta sytuacja dla Grudziądza TEORETYCZNIE wydaje się lepsza. W Toruniu jeżeli Miedziak nie pojedzie to mają dwie dziury - za Jacka pojadą juniorzy i swoje biegi juniorskie, to daje dwie pary z dziurami na 3-3, a uderzeniowa para Torunia to Holder-Miedziak. Ekm...

Co do bredni o Rzeszowie to odpisze jutro, bo nie jest do końca tak jak kolega pisał.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Trudna sytuacja do oceny, z jednej strony Nicki był z tyłu i troche poszerzał z drugiej Keneth zjezdzał do kredy, w srodku jeszcze Holder i sie niestety tak skonczyło, ja bym to w czterech powtórzył. Nie zgodzę sie z krytyką nickiego ze jezdzi obecnie bardzo niebezpiecznie , on jezdził bardzo niebezpiecznie ale to juz pare lat mineło i teraz przez pryzmat tego co było kazdy po nim jedzie. Z ciekawosci sprawdziłem od od 2016 roku ma łacznie 4 wykluczenia. Jezdzi twardo zamyka płot ale tak jezdzi nie tylko on. Ważne zeby skonczylo sie bez kontuzji dla obu. Mi sie wydaje ze Grudządzanie wiecej stracili w tym momencie .
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Furman19 - masz conajmniej kilku jak nie kilkunastu dziś zuzlowców z top10 , którzy tak nie jeżdzą - Koldi mija przy bandzie, Bartek czy Janoś podobnie i zostawiają tam miejsce , Mikelsen , Zagar, Leon ...serio każdy z najlepszych jednak zostawia w 9/10 biegów miejsce i nie jeżdżą juz jak Nicki. To nie sa lata 90-te .....A Nicki tam został ewidentnie . To gdzie sie z Toba w 100% zgodze ....poza Nickim zostało tam jeszcze z 4 zawodników - tak tu masz 100% racji


Nicki nie lubi Jacka bo już raz wyłapał od niego w japę .....no i jak dla mnie efekt pamiętliwego pana :(
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Dziwny to sport do typowania skoro po 8 biegach dwóch duńskich liderów nie przywiozlo nawet 1 pkt dla GKM a i tak trzymają remis
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Macie zaje przykład ...Paweł zostawił miejsce dla Szamka - a mógł go wbic w bande ala Nicki .........dlatego dla mnie jazda Nickiego to już w dzisiejszych czasach przypał ....i nie patrze na jego wyścigi sprzed lat . Patrze na to jak dziś jeżdżą żużlowcy - 90% jeżdzi fair a Nikodem dalej jeździ jakby był z 15 lat wstecz
 
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Ale ty głupoty piszesz to aż oczy bolą. W spotkaniach o duża stawkę czy w decydujących biegach już nie jeden z wymienionych potrafił pojechać gorzej niż Nicki nawet ten z przed lat. Jedynie chyba Kołodziej faktycznie to dżentelmen torowy.
Natomiast faktycznie Jack Holder to taki grzeczny zawodnik i dżentelmen że mógłby być przykładem dla każdego zawodnika xD...
Ludzie , takiej stronniczości i chyba wrodzonej nienawiści do tej jednej persony dawno nie widziałem. Nie broniłem nigdy Dzika ale jest chyba jedynym takim zawodnikiem którego będzie każdemu brakować , bo zawsze z nim było ciekawie.
W tej sytuacji torowej winić Nickiego to trzeba być albo głupim , albo ślepym

Aha to w takim razie co powiesz o Balińskim? Ten to był grzeczny nie?
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Ale ty głupoty piszesz to aż oczy bolą. W spotkaniach o duża stawkę czy w decydujących biegach już nie jeden z wymienionych potrafił pojechać gorzej niż Nicki nawet ten z przed lat. Jedynie chyba Kołodziej faktycznie to dżentelmen torowy.
Natomiast faktycznie Jack Holder to taki grzeczny zawodnik i dżentelmen że mógłby być przykładem dla każdego zawodnika xD...
Ludzie , takiej stronniczości i chyba wrodzonej nienawiści do tej jednej persony dawno nie widziałem. Nie broniłem nigdy Dzika ale jest chyba jedynym takim zawodnikiem którego będzie każdemu brakować , bo zawsze z nim było ciekawie.
W tej sytuacji torowej winić Nickiego to trzeba być albo głupim , albo ślepym

Aha to w takim razie co powiesz o Balińskim? Ten to był grzeczny nie?

Powiedz czego nie rozumiesz w stwierdzeniu , że Nicki został w żużlu sprzed 15 lat ????? !!!!!
Balon własnie mniej wiecej wtedy święcił sukcesy jazdy w płot .
Umiesz czytać ze zrozumieniem ???
Nawet jeśli jestes z Maszewa czy innej Gozdnicy to powinieneś to rozumieć .
Sam sobie odpowiedziałeś - tak Balon jeździł jeszcze gorzej - tak to było dawno i nie Balon nigdy nie był TOP20 świata nawet nie TOP 100 .

Napisałem jasno i wyraźnie - nikt z TOP10 tak nie jeździ (rozszerzę do top30)...dalej nikt poza 4 zawodnikami , którzy zostali w latach 90-tych. Każdy szanuje swoje zdrowie i innych - jasne zdarzaja się czasem przypadki blokowania itd - ale nie systematycznie i z premedytacją.

Więc bądź tak miły nie kop sie sam w dupę z Balonem - Jabol (choć nie uważam go za mistrza świata - miał takie samo zdanie jak ja ) ale Ty zapewne na canal plus nie ogarniasz hajsu i czytasz ze sportowych a bieg zobaczysz na youtub

Tyle w temacie samozaorania sie przez Ciebie (nie wiem dlaczego pisze to z wielkiej - nie zasługujesz )
 
neutralny 451,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Kurcze ... Do kitu ten mecz w Grudziądzu, te wypadki dziś to jakaś tragedia. Wynik schodzi dziś dla mnie na drugi plan i od dawien dawna nie mam już ochoty tego oglądać. O ile kraksa Nickiego i Jacka to skutki sytuacji torowej, tak dzwon Denisa po raz kolejny uświadomił mi jedną myśl z którą miałem się podzielić na forum już dawno.
Od kilku lat, a w tym sezonie szczególnie zauważam wzmożoną ilość wypadków w których winowajcami są juniorzy, które są konsekwencją po prostu braku umiejętności. W ciemno strzelam, że bieg nr. dwa jest najczęściej powtarzanym biegiem w sezonie i to myślę, że z dużą przewagą nad innymi. Do czego dążę? Mianowicie do tego, aby zaleźć wyjście z takiej sytuacji, tylko nie do końca je widzę. Juniorzy jeździć muszą, bo gdzieś muszą się objeżdżać, jednak dochodzi do naprawdę absurdalnych sytuacji. Niektórzy juniorzy mają na tyle małe umiejętności, że nie potrafią ukończyć biegu jadąc samotnie z tyłu. Są upadki, są łzy, nie mówiąc o tym, że praktycznie nie wnoszą nic do rywalizacji poza walką między sobą. Oczywiście są drużyny, które mają mocną juniorkę, bo czy to Motor, czy Włókniarz, tam są młodzi zawodnicy, którzy śmiało mają prawo rywalizować z seniorami. Tacy zawodnicy oczywiście niech jeżdżą, ale co z resztą? Mam duży niesmak co do tej sytuacji. Średnie biegowe są przekłamane, statystyki też.
Mam coraz większe wątpliwości, że wymaganie młodych zawodników w składach jest obecnie większym minusem dla ligi niż plusem, pomijając fakt, że duża część z nich zanim dojdzie do seniorki to albo skończy karierę, albo zrobi sobie krzywdę.
Zdecydowanie wolałbym oglądać przez 15 biegów zawodników, którzy jak to się mówi mogą wygrać każdy z każdym niż młodych chłopaków, którzy na dojeździe do pierwszego łuku są 10 metrów za seniorami.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik

to jest super poglądówka na to czy ja oczerniam Nickiego czy mam racje co do ostatnich jego wystepów ............serio (polecam do oglądania)

A co do Zielińskiego - Neutralny przecież Krzysio mógł go puścić do przodu i tylko asekurowac , a wolał mu zostawić trudniejszą wewnętrzna pomimo, ze mieli kilometr przewagi .......
Ale co do juniorów nasz niestety 100% racji - dobry technicznie Kowalski siedzi na ławie a ultra atakujący Nile Tuft jeździ w ZG na przykład :((
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom