>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

XI kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy, rozmawiamy i wymieniamy spostrzeżeniami na temat jedenastego ekstraligowego weekendu.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

2.07.2021
Motor Lublin - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra , godz. 18.00
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Moje Bermudy Stal Gorzów - , godz. 20.30

4.07.2021
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - eWinner Apator Toruń, godz. 16.30
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław, godz. 19.15
 
K 410

kita07041981

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dzień dobry, dzisiaj spróbuję tak.
Jasinski+1.5pkt sts 1.8, myślę że w drugim biegu min 1.pkt zdobędzie, w czwartym Woryna i Karczmarz a więc spora szansa na 1pkt bo będzie już przełożony i kolegę z zespołu wyprzedzi.
Zagar +8.5pkt sts 1.57, ostatni dobra forma no i Lublin z którym się rozstał i pewnie pokaże na co go stać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Ja dziś gram dubla dwóch zdarzeń z sts o łącznym AKO 7,50

Karczmarz - Jasiński (kto więcej punktow) 2 2.38

Karczmże z na wyjeździe wyjeżdża do maks 2-3 biegów, bo idą za niego taktyki. Jasiński ma pewny punkt w biegów juniorów, a potem w 4 biegu trafia na...karczmarza. Jeżeli junior tam to pokona ( było tak w Lublinie) to później nie ma opcji, żeby karczmarza był lepszy. Kurs super, polecam

Tonder- Ragus 2 3,15 Sts

Tutaj analogiczna sytuacja. Ragus w juniorskim powinien punkt zrobić na Tuffcie . Tonder zacznie jechać na dwóch mocnych seniorów, a potem za niego pójść mogą taktyki. Tak było w Grudziądzu.

Fakt faktem kursy mega przesądzone i ten dubeljest jak najbardziej do gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Slaby ruch dzis w interesie widze...eliga i linie na dzis to trudna orka....glowne uderzenie na 2 i 1 lige jestem nastawiony bo tam łatwiej na chleb zarobić,ale dzis w poszukiwaniu wyzszych kursów i dosyc niekowencjonalnych zdarzen próbuje...
Protas under 6.5 kurs 1.75
Ponad program jedzie ostatnio Pepe,dzis trudny tor i 2 pierwsze biegi ciezkie gdzie widze potencjal na straty punktowe spore,kurs nie powala ale warto spróbowac..
Czewa (-3.5)-Gorzów 2 bieg juniorski 2 kurs 2.46
Kurs bardzo fajny i widze potencjal Jasinskiego ktory jest w stanie ograc kogos z Czewy
Lindgren under 9.5 kurs 1.7sts
Typ opieram na bardzo trudnym 13 biegu i podejrzewam ze w nominowanym tez trafic musi na mocną obsade
Czewa-Gorzów +8.5 2 kurs 1.47 sts
Nawet pogralbym nizszy handi na Gorzów,wydaje mi sie ze Stal postawi sie mocno,Zmarzlik pewnie 6 razy pojedzie,poza juniorką przewaga Stali tak uwazam,do dubla jak znalazł

Swidnicki under 3.5 kurs 1.88 sts
Typ ryzykowny...liczę tu mocno na Jasinskiego😉
Michelsen-Dudek (+1) 2 kurs 1.85 Fortuna
Typy bardziej pod zabawe i lepsze ogladanie dzis
Dzis na zero bez zysku i strat
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 3,8K

scrobek

Użytkownik
Unia Leszno - Sparta Wrocław godz. 19:15

A.Łaguta - under 11.5 pkt - 1,95 - Betclic - Liczy się 5 pierwszych startów

Dziś w Lesznie mecz na szczycie, może przyszły finaliście PGE Ekstraliga. Dla mnie lina na Artioma za wysoka. Pogodna w Lesznie niepewna, więc tor nie będzie równy jak stół, a Artiom takich warunków już nie lubi. Zestaw biegów nie jest łatwy. Każdy bieg będzie na żyletki

3. Sajfutdinov, Lidsey, Woffinden
5. Lidsey, Doyle, Bewley
8. Pawlicki, Pludra, Bewley
13. Pawlicki, Kołodziej, Janowski
 
Ostatnia edycja:
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Liszka poniżej 2.5 pkt. @1.70 Betclic
Emil powyżej 8.5 pkt. @1.85 Betclic
Czugunow powyżej 4.5 pkt. @1.70 STS

Takie typy proponuję na hit w Lesznie. Liszka punkty może robić tylko na juniorach oraz defektach, których dziś pewnie nie będzie wiele. Nawet z juniorami nie daję mu szans na trzy oczka, gdyż wydaje mi się, że młode Byczki staną na wysokości zadania, więc może być a nie musi punkt na Curzytku plus jeszcze jedno oczko na któryś młodziaku z Unii. Nie będzie to z resztą pewnie mecz dla formacji juniorskiej obu drużyn.
Na Emila okropnie niska linia i dobry kurs w betclic, gdzie u innych buków okolice 1.60, a Emil to jednak ligowa czołówka i te 9 oczek powinien dziś dowieźć, jeśli Leszno myśli o zwycięstwie.
Ostatni bet na Gleba, który lubi ten tor i notuje dobry sezon, więc spokojnie po punkciku powinien dowozić, choć uważam, że Czugunow jest już tylko krok za światową czołówką.
 
Ostatnia edycja:
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Mecz ten podobnie jak mecz w Bydgoszczy na 99% się nie odbędzie. Te opady z pod Torunia idą wprost na Grudziadz. Nie sądzę by na tyle osłabły by móc rozegrać mecz
 
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
Dzisiaj nareszcie uda się pojechać w Grudziądzu. Czy dla Was GKM jest faworytem? Wiemy że pojedzie Nicki. Ostatnio w MP z bardzo dobrej strony pokazał się Kasprzak. Czy dzisiaj to powtórzy? Czy Pawlicki zapunktuje na poziomie zawodnika ktory powiniem byc jednym z trzech ktorzy beda ciagnac ten wynik do przodu ? Jak wypadnie Bjerre?
Po drugiej stronie ostatnio szybki i przebojowy na trasie Przedpelski. Jack Holder i Lambert solidnie ale nie wystrzegaja się wpadek. Chris i Adrian to wielkie niewiadome ale nie sądzę aby nagle któryś z nich miał zapunktowac na wysokim poziomie. Jak dla mnie GKM dzisiaj to wygrywa. Co Wy na to? Ktoś jakieś za lub przeciw?
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Pewnie jest faworytem bo zgaduje te dwa kluby sie zmowia przeciwko Zielonej Gorze.

Ale i tak nawet najlepsze ich relacje nic nie poradza bo Zielona jest lepsza i ma mozniejszych przyjaciol (Gorzow).

tak wiec Grudziadz to bierze, ale za 2 punkty, ale to i tak daleko do wymarzonego scenariusza czyli zrzucenia Falubazu.

Wyniki zawodnikow to sprawa wtorna pewnie Pedersen pojedzie 14-16 punktow, Pawlicki przeplacony i jedzie na nazwisku 4 razy lepszego bratta, z ktorym go laczy tylko nazwisko, w Toruniu mozna liczyc ze bracia Holder zawioda (podobna sytuacja jak z Pawlickimi tylko ze jeden drugiego na sile ciagnie ze soba w pakiecie a i Chris czyli ten podobno lepszy zawodzi w 505 meczach)

Pewnie jakies 50-40 sie skonczy

PS wystawili juz strachy kursy? Pewnie jakies 1,6 na GKM
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Przemo 1,529 po 10 meczach
Piter 1,654 po 11 meczach

Dzis moze trochę podniesie swoją srednia Przemo.. Falubaz musiałby wygrać cos w Gorzowie, Wrocławiu lub walczącym o PO Lesznem. Nie widzę tego, więc co im z tego Gorzowa? Grudziądz po 1.6 w fortunie na czysto handi -6.5 po 2.9 i gram to. Stawiam w granicach 50 40. :)
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Hej, dzisiaj przestrzegam granie na under kasprzaka 8.5. Ten chłop zawsze na koniec sezonu zaczyna jechać lub wychodzi mu jeden mecz w sezonie, zazwyczaj na koniec sezonu żeby moc negocjować kontrakt. Ma słabsze biegi. Chociażby 12.
Ja idę w stronę przema under 8.5. Jakoś on mnie nie przekonuje, jak ma zawalić mecz to właśnie stawiam na niego.. gram under, ponieważ myśle ze Kasprzak dzisiaj pojedzie.. ;)
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Przemo 1,529 po 10 meczach
Piter 1,654 po 11 meczach

Dzis moze trochę podniesie swoją srednia Przemo.. Falubaz musiałby wygrać cos w Gorzowie, Wrocławiu lub walczącym o PO Lesznem. Nie widzę tego, więc co im z tego Gorzowa? Grudziądz po 1.6 w fortunie na czysto handi -6.5 po 2.9 i gram to. Stawiam w granicach 50 40. :)
Falubaz ma 6 punktow i najlepszy bilans, to rywale musza cos ugrac m in Apator z Lublinem a raczej Grudziadz, ktory spada na 80% bo jest wnajgorszej sytuacji

No chyba ze Czestochowa wypadnie z walki o czworke wczesniej to im odpusci
 
Ostatnia edycja:
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Czewa wypadła moim zdaniem juz z walki o PO.
Czewa ma Wroclaw W, Toruń D i GKM W. Widze tutaj max 6 pkt to daje 20 pkt.
Leszno ma GKM za 3 , Falubaz za 3 i u siebie Motor za nawet 2 to mają 22 pkt.
Lublin GKM u siebie za 3 , Torun nawet nie muszą wygrywać; byle zdobyć bonus to maja 1 i pozniej do Leszna 42 zeby zrobic bonus , będzie ciężko to i tak maja to maja 21.
Gorzow i Wrocek po za zasięgiem. Czewa do Grudziądza może juz jechac bez żadnej spiny.

Zobaczymy to tylko teoria. :) pozdro
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Grudziądz - Toruń
Typ Toruń
Kurs 2.95
STS - Hit Dnia Gdybym miał postawić raz jeszcze zrobiłbym to. Toruń już nie tylko pieknie przegrywa, ale remisuję. Zresztą po tych upadkach ten mecz jakoś mniej mnie interesował, a bardziej zdrowie żużlowców.

Konsekwencja - konsekwentnie gram przeciwko GKM. Tak jak pozwiedzałem kilka postów temu jak dla mnie GKM żadnego meczu już nie wygra - chyba że w ostatniej kolejce Częstochowa przyjedzie w wakacyjnym składzie lub dla testowania sprzętu.

Z ciekawością oglądałem finał IMP - gdzie Janowski wziął pole C aby wywieść Zmarzlika innego wytłumaczenia nie biorę bo gdyby zależało mu na tytule wziął by pole A. Jednak każdy ma swoje przesłanki i jak dla mnie dopóki nie wyleczysz się z zimnej choroby nie zdobędziesz nigdy złota IMŚ, ale dość dygresji.

Wróćmy do meczu przez finał IMP. W tym finale cieszyła jazda Kej Keja. Jechał z zębem i pazurem. Jednak patrzę na to chłodniej, Każdy kto mówi ze to zwyżka formy i myśli nad graniem tego Pana musi wziąć pod poprawkę moją obserwację. Krzysztof na torze z betonu na Hallera po prostu ewidentnie się męczy. To jest człowiek na trudne tory. Dlatego na dobre wyszedł mu angaż w Szwecji gdzie jedzie fajnie, dlatego też podczas Imp miło się go oglądało. Jednak dziś wracamy do ligi i moją opinią uważam, że tym wy stepem KK wygryzł Pawła Month, który gwarantował by na cmentarzu lepszą rozrywkę i zdobycz punktową. A tak mamy konsekwencje dobrej jazdy ale na zupełnie innych torach Krzysztofa i może to się odbić czkawką. Kasprzak pokazał jak lubi gdy jest jest łatwo na torze w Tarnowie gdzie jechał poniżej oczekiwań i to samo robi w GKM tym bardziej po przebudowie toru. NO i tu kolejny argument GKM przedobrzył w ubiegłym roku z jego przebudową gdzie dawniej był twierdzą. Jak dla mnie reasumując Kasprzak dziś może być kulą u nogi i powrotem do występów z ostatnich meczów Grudziądza. Krrzysztof kto CI polecił transfer do Grudziądza?

Teraz Pan Pawlicki, pod pryzmatem IMP, który przyjeżdza na swoje śmieci i jedzie dno pokonując Miśkowiaka, Szczepaniaka i Nowaka zdobywa 3 punkty i wygląda słabo może olał te zawody tego nie wiem ale nigdy jako zawodnik do mnie nie przemawiał tym bardziej jako 3 lider Gołębi. Dlatego uważam, że to druga kula do drugiej nogi GKM

Bjerre - O nim już pisałem Pan Keneth się skończył pod takim kątem, że przestał walczyć a wrócił do korzeni czyli jak Pan wystartujesz tak Pan dojedziesz. Zlało się to z aferą Kowalskiego i pewnie coś na rzeczy jest że ten zawodnik znów jedzie od startu do mety. A jeszcze na początku sezonu opadała mi szczęka na jego ataki. Od ostatnich meczy liczy się dla niego start i jazda przed siebie. Liczcie więc Grudziądzanie na jego starty bo on na trasie źle wygląda.

Nicki Pedersen - Człowiek na którego każdy spadkowicz może liczyć - Gdańsk, Rzeszów, Tarnów teraz zapewne Grudziądz. Wiadomo że w słabszym zespole łatwiej o 6 startów:) (taka mała szydera) Ok więc Nicki po awanturze jedną nogą Hiszpan jednak dalej jako Duńczyk. W głowie myślę że będzie czysto i zakręcenie się wokół kompletu to jedna z nadziei GKM. osobiście uważam, że on dziś nie zawiedzie tylko jeden Gołąb wiosny nie czyni czy jakoś tak to leciało:) Jednak też pamiętajmy, że nicki ma problemy z nogą i ciekaw jestem na ile to się przenesie na jego dyspozycję.

Norbert/Roman Jedne i drugi bez szału, Jedyne co przemawia za Romanem to ostatni mecz. I to jest człowiek od którego najmniej się oczekuję Może zaskoczyć ale bez wsparcia innych nie wiele zdziała. Norbert w pogotowiu ale myślę że on najbardziej pogubiony.

Juniorzy są tak 60 d0 40 może będzie gadanie na starego Sandora ale jak dla mnie to podobny pułap Denis czy Bartkowiak gwarancji pokonania juniorów Torunia nie dają dochodzi duża presja 2 biegu i może nie być kolorowo a każdy zdaży podczas 2 biegu zjeść dwudaniową kolację.

Toruń zespół określany przez media że pięknie przegrywa i coś w tym jest. Wszędzie walczył ale zawszcze czegoś a raczej kogoś brakowało. Tylko teraz nie ma rywali z górnej półki nie ma petard na 14 czy 15 bieg że Toruń może zwijać szmaty.... jak niesie pieśń. Zresztą pokazali urbi et orbi, że jak przyjechał GKM to nie było co zbierać. Jednak wiadomo, że też ma swoje problemy jednym z nich jest:

Adrian Katapulta na wyjazdach. To on w dużej mierze jest odpowiedzialny za porażki na wyjazdach Adrian to mój prywatny apel zamknij mi dziś usta swoim występem i zrób tyle ile oczekuję się od 2 linii:)..

Można się też trochę bać Lambo patrząc na sec ale na tą dychę trzeba liczyć. Jedzie w lidze chłop swoje i niech tak zostanie zresztą myślę że ostatni Sec sobie po prostu odpuścił skupi się na SGP Chellenge a jak tam nie wyjdzie to zapewne dostanie Wild Card na SEC w następnym roku.

Jacek to jedyny piernik na którym zeby mogą być spokojne. Robi to co do niego należy a dziś myślę że będzie trudny do ugryzienia.

No i jest jeszcze szanowny brat, który jest słaby i wolny a dziś pasuje żeby był mniej wolny od Kasprzaka i juniorów a będzie dobrze:)

Do trzymania rywala w ryzach niezbędny jest i Przedpełski musi pomagać Jackowi co choćby na Imp pokazał się dość przyzwoicie, choć liczyłem na trochę więcej ale 7 pkt myślę, że jest do przyjęcia.

Presja po stronie GKM to dla nich ostatnia realna szansa. Kursy dla mnie dośc przestrzelone i powinny być bardziej równe. Choćby przez mecz u siebie gdzie GKM nie istniał. Teraz wiadomo mecz u siebie ale czy przez ten czas GKM pokazywał u siebie ząb? Nie, no właśnie a Toruń w każdym meczu walczył.

To jest jeden z tych meczy , że moja analize można przebić na drugą stronę i też będzie bo dziś mogą być lepsi juniorzy bo dziś Kasprzak może być szybszy od Chrisa a Adrian być pewnym na zero. Pamietajmy że to tylko sport i aż żużel.

Kibicowsko też ogień - Derby więc i one mają swoje prawa. Będzie na co popatrzeć a skoro kurs mamy prawie 3,0 to wole patrzeć na fajnie z jajami jeżdżący Toruń niż tragicznie wyglądający ostatnio GKM.
 
Ostatnia edycja:
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Czy tak GKM spada to bym polemizował. Jak dzisiaj ugra 2 pkt to cały peleton będzie mial po 6 pkt i faktycznie Gkm wtedy leci ze względu na przegrane dwumecze. Jednakże trzeba pamiętać że w ostatniej kolejce jadą u siebie z Włókniarzem który prawdopodobnie już nie będzie jechał o nic . W tym meczu mogą dziać się przysłowiowe "cuda na kiju"
Jednakże wcale bym się nie zdziwił jakby Ckm zrobił niespodziankę we Wrocku , bo jak widzimy , wyjazdy lepiej Lwom służą niz mecze u siebie
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Czyli Pedersen nie wzdraga sie jazda na poludniu Polski?

Pytam bo zakladajac ze spadnie GKM i awansuje Krosno co sie stanie z Pedersenem? Ma klauzule ze moze odejsc czy zostanie? Beniaminek bedzie na straconej pozycji i na miejscu Krosna bralbym jego i Bjerre ale czy to realne? Pawliki to niech jedzie na ogoki d Niemeic i to wschodnich ale sklad typu Pedersen+ Bjrrre+Musielak+Drabik+Tarasienko + Milik+Wojdylo to nie byliby chlopcy do bicia skazani na stracenie?

Poza tym nie rozumiem pretensji do Pedersena on jedzie swoje, czy to jefgo wina ze na nim wieszaja caly ciezar? Kto potrafi w LEsznie zdobyc 11-13 punktow co mecz? A ze nie ma innych klasowych zawodniko to nie jego wina, on sam czy nawet trzech takich jak on nie wygraja meczu jak nie ma wsparcia juniorow czy drugiej linii
Post automatycznie złączony:

Czy tak GKM spada to bym polemizował. Jak dzisiaj ugra 2 pkt to cały peleton będzie mial po 6 pkt i faktycznie Gkm wtedy leci ze względu na przegrane dwumecze. Jednakże trzeba pamiętać że w ostatniej kolejce jadą u siebie z Włókniarzem który prawdopodobnie już nie będzie jechał o nic . W tym meczu mogą dziać się przysłowiowe "cuda na kiju"
Jednakże wcale bym się nie zdziwił jakby Ckm zrobił niespodziankę we Wrocku , bo jak widzimy , wyjazdy lepiej Lwom służą niz mecze u siebie
czyli niestety conajmniej jeden z tych scenariuszy wejdzie. 1. Czestochowa nie wygra we Wroclawiu 2. GKM spada
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom