>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

XI kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Presja potęzna po stronie GKM nie zazdroszcze im,portki pelne i z reguly w takich meczach ci co maja noz na gardle tym nożem dostaja...na Torun co prawda nie postawie choc blizej mi tego rozwiazania a handi tak male i kurs mierny ze nie warto...ale podzielam zdanie kolegi Sandor Tihanyi...
Ja gram cos innego dzis po fajnym kursie spróbuje:

Bartkowiak-Lewandowski 2 kurs 2.13 sts
W przypadku remisu mamy zwrocik,takze warto szanse wedlug mnie pol na pol...choc wiadomo ze bieg juniorski kluczowy,uwazam ze Lewandowski najezdzil tyle juniorskich imprez ostatnio ze jest w stanie przeskoczyc Bartkowiaka,
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Dobra bo robi się tu powoli misz masz i aż mnie od ilości nieprawidłowości.

Panie rondani rondani widze że zmieniłeś dział po tymn jak sugerowałeś, że cały Wimblerdon i Euro jest ustawiony i przyszedleś do żużla ale są jakieś granice.

Południe, północ czy środek dla Pedersena znaczenia nie ma dla niego liczy się kasa jak dla każdego zu7zlowca. Wpadł w takie koło, że bierze go beniaminek i nie ma zadnej klauzuli bo zazwyczaj kontrakty w zużlu są na jeden rok.

Nie możesz zakładać że awansuję krosno bo nie awansuję. Oprócz sportowego wygrania ligi nie uzyska licencji. Zresztą same Krosno chce PO i tego sam prezes nie ukrywa a awans po rozbudowie stadionu. Krosno nie jest Spólką nawet by jeździć w Ekstralidze, nie ma insfrastruktury, plandek obiegu liniowego krzesełek numerowanych itp itd mógłbym wymeiniać bez końca. korsno ma nie wiele by móc starać o licencję warunkową. Więc takie założenie jest zbędne. Wszystkie wymogi spełnia w 1 lidze (oprócz plandek) stadion Łodzi. Rybnik i Bydgoszcz do poprawy co nadaję się do warunkowej i tak jak pisałem w 1 lidze mogli awansować Gdańsk, Łodz Rybnik lub Bydgoszcz reszta w tym roku nie ma szans lub możliwości technicznych. I choć na stole kupa kasy to muszą czekać tka jak otwarcie o awansie mówi Ostrów ale na przestrzeni 2-3 lat.

Kto mówi że Pedersen jedzie słabo i ma do niego pretensję?

Czy tak GKM spada to bym polemizował. Jak dzisiaj ugra 2 pkt to cały peleton będzie mial po 6 pkt i faktycznie Gkm wtedy leci ze względu na przegrane dwumecze. Jednakże trzeba pamiętać że w ostatniej kolejce jadą u siebie z Włókniarzem który prawdopodobnie już nie będzie jechał o nic . W tym meczu mogą dziać się przysłowiowe "cuda na kiju"
Jednakże wcale bym się nie zdziwił jakby Ckm zrobił niespodziankę we Wrocku , bo jak widzimy , wyjazdy lepiej Lwom służą niz mecze u siebie
A ja polemizuję z Tobą drogi świetliku, że jeśli nie masz dobrych układów lub zależy Ci na czymś to śmiem wątpić w poddkładanie się. W swojej analizie zawarłem to zartobiliwie, ale żużel to nie piłka, że piłkarze mają płacone za miesiąc i mogę sobie po utrzymaniu odpuścić. Zuzel to dorgi sport wyjazd do Grudziadza dla Madsena lidgrena to lekko 100 K w gotówce. Więc jaka tutaj podkładanie? Oni muszą jechać dla hajsu. Bo podejdzie do nich Swiacik i powie ej chłopaki puścmy gkm i nie zarobicie 100 tylko 50?

Więc tez nie liczłbym jakis wałków bo jaki sens miałbym w tym Włókniarz?
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
GKM dziś wygrywa, bonus do Torunia i wszyscy mają po 6pkt . Potem wystarczy 1 punkt GKM żeby utrzymac sie i spuścić Falubaz , bo to ZG zostanie na 6pkt z Toruniem (przy założeniu, że żadna z tych druzyn już do końca nic nie wygra). Wtedy ZG ma gorszy bilans z Toruniem i spada. Toruń czy dzis wygra czy przegra to potem zarówno ZG jak i Grudziądz musiałby coś ugrac żeby ich spuścić ....przecież to jest prosta matma Panowie
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
GKM dziś wygrywa, bonus do Torunia i wszyscy mają po 6pkt . Potem wystarczy 1 punkt GKM żeby utrzymac sie i spuścić Falubaz , bo to ZG zostanie na 6pkt z Toruniem (przy założeniu, że żadna z tych druzyn już do końca nic nie wygra). Wtedy ZG ma gorszy bilans z Toruniem i spada. Toruń czy dzis wygra czy przegra to potem zarówno ZG jak i Grudziądz musiałby coś ugrac żeby ich spuścić ....przecież to jest prosta matma Panowie
Tam gdzie kończy się matematyka zaczyna się żużel:) Jak to prosto opisałeś:) cyk pyk i nie ma sensu dziś meczu oglądać bo wszystko jasne za tydzień odpukac rozwala się lambo lub Jaceki Toruń jest w czarnej du... . Dziś Toruń może zapewnić sobie utrzymanie i nie jest to dla nich sparing. Żużel to taki sport że przy kontuzji ciężko kogoś zastąpić.
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Moim zdaniem Krosno chce awansowac jak najszybciej, tym bardziej ze deszcz pieniedzy spada juz od nastepnego roku

Rybnik sie tylko kompromituje w lidze, z duzo mocniejszym skladem zdobyl 2 punkty, a obecny w porownaniu z nawet tamtym to smiech

To gadanie o dlugoterminowaych planach to sciema i usypiania rywali, chca awansu juz teraz

Za tm klubem stoi Marta Poltorak, kierownictwo to slupy sa jakies i wolontariusze a kobieta sie zna na zuzlu trzeba przyznac, jedyne czego sie obawiam ze ich zdyskwalifikuja za niejasna strukture wlascicielska bo nie moze byc tak ze ktos inny zarzadza a ktos inny jest na papierze

Nie moze byc tak jak np Nawrocki podobno nie poplacil zawodnikom, zwinal sie i steruje z tylnego siedzenia nowym klubem. Ale z Marta wszystko na bank poregulowane, ale mimo wszystko

To jest przeciez jasne ze nowy klub musi dostac czas na zaadaptowanie stadionu, nawet w pilce graja na obcych a budzety maja bez porownania wieksze - Rakow czy Leczna graly w Lublinie i nikt krzyku nie podnosil

Mysle ze liga woli swieza krew niz zgrane karty i kluby wypychajace sie nawzajem byle tylko nie awansowac.

No i z kim przegralo Krosno, w 1 kolejce baty z Rybnikiem jeszcze bz Musielaka i Milika, a potem mlocili wszystkich poza Gdanskiem, ktore chca wrzucic jako latwe miesko do PL, no i Musielak byl po kwalifikacjach

Normalnie bardzo ciezko bedzie im wytlumaczyc jesli przegraja w PO z kimkolwiek :)
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Krosno jeśli awansuje bedzie jeżdzić w Rzeszowie w lidze - to tak na marginesie . Bo samo nie ma szans jak pisał Sandor na spełnienie wymogów w przyszłym roku jeśli liga nie nagnie zasad dla nich. Ważniejszym pytaniem jest czy sami uskładają ze 4 miliony budżetu (+7 za transmisje). Bo musza grubo przepłacić z dwóch zawodników żeby zaledwie walczyć o utrzymanie . Teraz pytanie czy im sie to opłaci.

Można tez zastosowac strategię - awansujemy i spadamy - i pojechać juniorami nawet ligę a 7 milionów na remont stadionu przeznaczyć ....i to byłoby chyba najsensowniejsze.

ps: Sandor ja z ZG jestem więc za Falubazem. Także scenariusz , który opisałem mi nie pasuje nic a nic - i dzis wiadomix, że za Toruniem jestem . Ale rozdzielam prace od uczuć (bo do garnka nie będe miał co włożyć)....no i realnie patrząc na to co ostatnio jeżdzą zawodnicy - (gram tylko live) raczej nie wróże dziś sukcesów Toruniowi niestety .
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Nie ma szans zeby pojechali juniorami. Liga i telewizje ich by zadziobaly.

Jesli nie Rzeszow czy nawet Tarnow to chocby Lublin napewno nie ma nic przeciwko zeby Krosno jezdzilo u nich

Atutem Krosna jest tez ze dobrze zyja z klubami typu Wroclaw czy Lublin, zawsze dostana jakiegos zawodnika nie mieszczacego sie w kadrze i zrobia z niego wymiatacza. Taki uklad wszystkim sie oplaca.

Wojdylo jest OK a o Musielaku chyba nikt nie pamieta ze jezdzil kiedykolwiek slabo

Moim zdaniem rozbierajac Grudziadz, dodajac do tego zawodnikow nie mieszczacych sie z powodu zmiany przepisow typu chocby Zagar, do tego ktos nieoczekiwanie wypali plus sprawdzone miejscowe ogniwa i smialo mozna zbudowac druzyne na utrzymanie w Ekstralidze miejsca 5-7
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Moim zdaniem Krosno chce awansowac jak najszybciej, tym bardziej ze deszcz pieniedzy spada juz od nastepnego roku

Rybnik sie tylko kompromituje w lidze, z duzo mocniejszym skladem zdobyl 2 punkty, a obecny w porownaniu z nawet tamtym to smiech

To gadanie o dlugoterminowaych planach to sciema i usypiania rywali, chca awansu juz teraz

Za tm klubem stoi Marta Poltorak, kierownictwo to slupy sa jakies i wolontariusze a kobieta sie zna na zuzlu trzeba przyznac, jedyne czego sie obawiam ze ich zdyskwalifikuja za niejasna strukture wlascicielska bo nie moze byc tak ze ktos inny zarzadza a ktos inny jest na papierze

Nie moze byc tak jak np Nawrocki podobno nie poplacil zawodnikom, zwinal sie i steruje z tylnego siedzenia nowym klubem. Ale z Marta wszystko na bank poregulowane, ale mimo wszystko

To jest przeciez jasne ze nowy klub musi dostac czas na zaadaptowanie stadionu, nawet w pilce graja na obcych a budzety maja bez porownania wieksze - Rakow czy Leczna graly w Lublinie i nikt krzyku nie podnosil

Mysle ze liga woli swieza krew niz zgrane karty i kluby wypychajace sie nawzajem byle tylko nie awansowac.

No i z kim przegralo Krosno, w 1 kolejce baty z Rybnikiem jeszcze bz Musielaka i Milika, a potem mlocili wszystkich poza Gdanskiem, ktore chca wrzucic jako latwe miesko do PL, no i Musielak byl po kwalifikacjach

Normalnie bardzo ciezko bedzie im wytlumaczyc jesli przegraja w PO z kimkolwiek :)
Ok czyli rozumiem że żużel śledzisz od tego roku? Nic Ci nie mówi jak Unia Tarnów dwa lata z rzędu miała fajny skład ale odpuszczała walkę w PO lub o Po ? Wiesz dlaczego? Z uwagi na wymogi licencyjne. I wierz mi lub nie ale klubu z południa nie cieszą się uznaniem centrali. Ale w tym temacie będę milczał bo musiał bym przedstawiać dowody a to nie miejsce i czas.

Jaki Nawrocki z tylnego siedzenia? To już brednie i szkoda komentować

Jaka Marta a reszta słupy? Coś gdzieś dzowni ale nie wiadomo gdzie i coś słyszysz ale nie do końca. Wiesz czego nie może być u sterów Krosna? Braku spółki akcyjnej i tego nie na Krosno choćby nie wiadomo jaki wolontariusz tam był:)

Kompromitację Rybnika zobaczysz w po jak połkną Krosno:) może wtedy zrozumiesz że żużel jak wponiam to nie piłka żużel na chore zasady i tego nie zmieni szansa na rozwój nowego klubu bo nikt w ekstralidze na trawę na łukach się nie zgodzi.

Cieszę się z kolejnej osoby tutaj ale ważmy też na fakty zasady i słowa bo czytają to osoby postronne które potem mają błędny obraz sytuacji

Wszystko wiesz poruszasz płytko istotne tematy jak a pytasz czy Pedersen może odejść po sezonie.

Powodzenia może za rok Wimbledon wygra Roger jak zapłacą mu a Ma w Katarze Ukraina to tylko cząstka Twoich spekulacji w innych działach dla zobrazowania kalibru abstrakcji
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Nie ma szans zeby pojechali juniorami. Liga i telewizje ich by zadziobaly.

Jesli nie Rzeszow czy nawet Tarnow to chocby Lublin napewno nie ma nic przeciwko zeby Krosno jezdzilo u nich

Atutem Krosna jest tez ze dobrze zyja z klubami typu Wroclaw czy Lublin, zawsze dostana jakiegos zawodnika nie mieszczacego sie w kadrze i zrobia z niego wymiatacza. Taki uklad wszystkim sie oplaca.

Wojdylo jest OK a o Musielaku chyba nikt nie pamieta ze jezdzil kiedykolwiek slabo

Moim zdaniem rozbierajac Grudziadz, dodajac do tego zawodnikow nie mieszczacych sie z powodu zmiany przepisow typu chocby Zagar, do tego ktos nieoczekiwanie wypali plus sprawdzone miejscowe ogniwa i smialo mozna zbudowac druzyne na utrzymanie w Ekstralidze miejsca 5-7
To już się robi zabawne. tak bo Krosno to kolebka żużla i każdy gdy awansuje się im pokłoni i każdy klub spieszy dla nich ze stadionem nie wiem w jakich realiach żyjesz ale te nie są żużlowe Rzeszów Tarnów a może od raz Narodowy w Warszawie jest wolny?to tak nie działa nikt z klubów aktywnych nie pozwoli na jazdę drugiego zespołu bo już pomijam koszty toru i jego użytkowania. Pójdę w ta abstrakcje i jeżdżenie innej drużyny może być nie korzystne dla macierzystego klubu. Takie sytuacje były ale np Czewa jedzila w Poznaniu o ile się nie mylę tylko że wtedy Poznań nie istniał jako żużel i były to inne czasy bez chorych wymogów

Proszę wymień mi choć jednego wychowanka Krosna z którymi ten klub się dzieli i jest wymiataczem? Bo nawet Curzytki są z Rzeszowa. Krosno od początku istnienia było patologia żużla bez szkolenia bez awansu jazda by jeździć coś Ala Rawicz a teraz gdy mają fajny skład mówisz mi że oni mają w ekstrladzie jeździć na innym stadionie bo dobrze żyją z klubami

Nie pojadą w Rzeszowie nie pojadą w Tarnowie i nie pojadą na narodowym pojadą w Krośnie w 1 lidze. I tyle w tym temacie. A jak chcesz to dalej żyj w bajce i graj na win Krosno tylko potem bez placzu
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Te SZANDOR (pisze fonetycznie - chyba ... :) )a Ty przypadkiem to legenda zwłaszcza Rzeszowa a dodatkowo Krosna trochę to nie jestes :)))

Rzeszów rok temu na 100% spełniał wymogi ekstraligi co do stadionu (jedyny wyjątek to to , ze musisz oddac w piatek stadion i co drugi tydz otrzymujesz go dopiero w niedzielę wieczór). ALe oświetlenie, krzesełka itd spełniali . Teraz mozliwe, ze to się zmieniło lekko ...wiadomix 2 liga nie ma żadnych wymogów - ale zakładam , że jak 1 milion dołozysz do "rzeszowskiego el olimpico" to zapewne spełni wszystkie wymogi :)

Jednak nie da sie ukryć , że Krosno nie ma ambicji co do awansu .......mieli ultra szczeście , że trafili z odpadami (Vaszek i Tofik) i to cała filozofia.

Ważniejsze żebysmy uzbierali na Ninę - mamy niecałe 2kg - sam dwa razy juz wpłacałem i do tego wszystkich mocno zachęcam !!!!!
Lepiej wpłacić na Ninkę niż wysyłac głupie kupony Panowie ....taka prawda

Ja gram bo to moja praca ....nie robię niczego innego w zyciu - ale Wy w 90% pracujecie więc może dziś wspieramy Ninę (sam się dorzucę znów dzisiaj )
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Tu chyba powinny poleciec bany, a te wspieranie Niny jest już obrzydliwie…

na rozluźnienie tematu Kasprzak ober 7.5 na etoto. Uważam, ze dzis to będzie armata nie do zatrzymania !! ✅✅✅✅
Do tego Kasprzak Holder -1.5 typ 1 kurs 1.72. Kasprzak ma dużo słabsze biegi, widzę dzisiaj w nim potencjał !✅✅✅✅


edit:A NIE MÓWIŁEM ?:)
 
Ostatnia edycja:
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
No to chyba już wyjaśniła się sytuacja z tym kto spadnie. Pedersen w tym sezonie już chyba nie wróci na tor... szkoda
Apator może wziąć teraz cały mecz
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
No to chyba już po 3 biegu Grudziądz żegna się z nadziejami. Sprawa wygląda mega poważnie, Pedersen stracił po upadku przytomność
 
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Suma sumarum świetna decyzja lekarza zawodów. Po takim dzwonie żadnego z tej dwójki bym nie puścił w tych zawodach . Dużo zdrówka dla chłopaków bo sytuacja jak dla mnie totalnie przypadkowa
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Podaja , że żaden do końca -----ale nie ejstem pewny czy zbyt pochopnie tego nie podali. A swoją droga wykl Kenetta ........parodia Nikodem tylnym kołem pozamiatał Jacka i jak dl amnie (to tylko moje zdanie) do wykl tylko Nicki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom