>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Wszystko to jest oprócz konta bankowego. Sprawdzę jeszcze później na kompie bo może przez apke nie ma a przez stronę się pojawi

e: a jednak to wina apki przez neta są wszystkie opcje wyplaty
 
Ostatnia edycja:
kombajn 163,8K

kombajn

Użytkownik
NIe wiem, jak to teraz wygląda przy kryptowalutach w skrill - przy kupnie np: BCH. Idzie jakieś info do UKS z urzędu (np. 2BCH~5Kzł w jednej transzy)? Wiem, że mają więkkszą marżę niż giełdy, ale jak ktoś ma zablokowane konto bankowe?
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Mam pytanie . Ponieważ nie opłaciłem do grudnia opłaty za kartę Skrill i została ona zablokowana teraz muszę wyrobić nową by korzystać . A zależy mi na szybkiej wypłacie kasy z skrill. Raczej do piątku mi nowa karta nie dojdzie a więc mam pytanie czy mogę całkiem śmiało wypłacić pieniądze na konto bankowe chodzi o kwotę typu 2tys. Kasa na skrill pochodzi od buka ruskiego. Czy mogą być problemy czy lepiej czekać na tą kartę i dopiero potem w bankomacie ?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Mam pytanie . Ponieważ nie opłaciłem do grudnia opłaty za kartę Skrill i została ona zablokowana teraz muszę wyrobić nową by korzystać . A zależy mi na szybkiej wypłacie kasy z skrill. Raczej do piątku mi nowa karta nie dojdzie a więc mam pytanie czy mogę całkiem śmiało wypłacić pieniądze na konto bankowe chodzi o kwotę typu 2tys. Kasa na skrill pochodzi od buka ruskiego. Czy mogą być problemy czy lepiej czekać na tą kartę i dopiero potem w bankomacie ?
Zrob sobie wirtualna kartę na skrill i jeśli masz revolut to tam nia zasil konto. Bedziesz mial kase ze skrilla w sekunde
A poza o jakich kłopotach mówisz? Kasa ze skrill jest nielegalna? Przeciez to zwykły portfel internetowy
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 418

waniu1992

Użytkownik
Zrob sobie wirtualna kartę na skrill i jeśli masz revolut to tam nia zasil konto. Bedziesz mial kase ze skrilla w sekunde
A poza o jakich kłopotach mówisz? Kasa ze skrill jest nielegalna? Przeciez to zwykły portfel internetowy

Znaczy się kase na skrillu mam z zagranicznego buka którą chce wypłacić . Wiem że sam Skrill to portfel. Tylko czy odgórnie już banki nie blokują przelewów z skrill?
Nie mam właśnie revoluta trochę jestem w kropce bo tą kasę potrzebuje do piątku nawet gdybym chciał wyrobić nową kartę Skrill zapewne nie dojdzie w tydzień. Tylko pytam czy mogę bez problemu wypłacić te pieniądze z skrill na swoje konto w banku
Post automatycznie złączony:

A z tą wirtualną kartą to działa jedynie na revoluta? bo ecopayz posiadam czy też to tam zadziała czy tylko revolut?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Znaczy się kase na skrillu mam z zagranicznego buka którą chce wypłacić . Wiem że sam Skrill to portfel. Tylko czy odgórnie już banki nie blokują przelewów z skrill?
Nie mam właśnie revoluta trochę jestem w kropce bo tą kasę potrzebuje do piątku nawet gdybym chciał wyrobić nową kartę Skrill zapewne nie dojdzie w tydzień. Tylko pytam czy mogę bez problemu wypłacić te pieniądze z skrill na swoje konto w banku
Post automatycznie złączony:

A z tą wirtualną kartą to działa jedynie na revoluta? bo ecopayz posiadam czy też to tam zadziała czy tylko revolut?
Na eco chyba też wplacisz. Taka karta wirtualna to ja nawet na forbet wplacalem
 
Możecie wypłacać skrillem? Ja po wizycie w bankomacie otrzymałem komunikat aby skontaktować się z bankiem bo nie mogę wypłacić gotówki. Mial ktos z Was taka sytuację? Edit nieaktualne
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie używam skrilla od nie wiem kiedy, ale... przed chwilą dostałem takiego maila:


Witaj Krzysztof,
spacer
Popełniliśmy błąd. Oto, co się stało:
Nasze zasady i warunki korzystania ze Skrill nie wyjaśniały wystarczająco jasno, w jaki sposób ustalamy kurs wymiany walut, dlatego Twoje koszty były wyższe niż powinny. W zasadach i warunkach podawano kurs Reutersa jako kurs, który stosowaliśmy do przewalutowania, a zamiast tego stosowaliśmy referencyjny kurs wymiany ustalany przez nas. Zaktualizowaliśmy nasze zasady i warunki, aby potwierdzić, jak ustalane są nasze kursy wymiany.

Chcemy to naprawić. Zwracamy Ci pieniądze.
Aby naprawić sytuację, uzgodniliśmy, że 0,5% wszystkich transakcji wymiany walut zostanie Ci zwrócone. Dodaliśmy również 8% rocznie odsetek prostych od kwoty transakcji przewalutowania zwracanej od daty każdej transakcji. Dzięki temu znajdziesz się w takiej sytuacji, w której byś był(a), gdyby nasze kursy wymiany zostały ustalone w sposób opisany wcześniej w naszych zasadach i warunkach.

PLN 90.68 plus stosowne odsetki zostaną przelane na Twoje konto.
Zwrot pieniędzy znajdzie się na Twoim koncie Skrill w ciągu 10 dni. W międzyczasie możesz korzystać ze Skrill jak zwykle. A kiedy już otrzymasz swój zwrot, możesz go użyć do przeprowadzenia transakcji z akceptantami, wysłania do innych klientów lub zapłacenia kartą przedpłaconą (jeśli dotyczy). Przez okres 90 dni od daty zaksięgowania kwoty na koncie możesz również wypłacić zwróconą kwotę przy następnej wypłacie bez żadnych opłat za wypłatę.

Wszystkie inne nasze zasady i warunki będą nadal obowiązywały w odniesieniu do salda na Twoim koncie i wszelkich dokonywanych przez Ciebie transakcji.

Jeśli masz jakieś pytania, zapoznaj się z naszą Strona FAQ lub skontaktuj się z nami.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Skrill


widocznie dostali po tyłku od jakiegoś organu nadzorującego, bo kogoś przekręcili na duże pieniądze :LOL:

edit: ja niewiele używałem skrilla zaraz weszło eco... także niektórzy mogą dostać dużo większe zwroty ;)

edit2: o miałem jeszcze własne pieniądze na skrillu święty Mikołaj jednak istnieje :LOL:
 
K 22

kamilp31862

Użytkownik
Siemka
Mam pytanie nie dawno założyłem Skrill teraz chce zamówić kartę ale od razu wyskakuję mi że karta będzie w euro bez możliwości zmiany na inną walutę
Konto mam w PLN więc jak zamówić kartę w tej samej walucie nie chce płacić przewalutowań przy wypłacie w bankomacie
 
Do góry Bottom