>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

D 2,9K

damian09

Użytkownik
O dzieki tego nie znalezlem.
To wiesz może jakie opłaty mniej więcej idą na wypłaty z banomatu? Bo czytałem że przy wypłacie 1500 zł to około 300 zł dodatkowo
Ja karty Skrilla nie posiadam więc jak to wygląda w praktyce nie wiem. Kiedyś nie potrzebowałem a obecnie by się może przydała. Tylko że strony w których mam polską walutę i jest dostępny Skrill policzyłbym na palcach. Na stronie w opłatach piszą o 1,75% prowizji przy wypłacie z bankomatu. I jeśli dobrze pamiętam to wyrobienie nawet najniższego VIPa obniża tą prowizje do 0. Więc albo poczekasz aż tu odpowie ktoś kto ma kartę albo będziesz musiał sam testować.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Czy ktoś miedzy 10-16 stycznia dokonywał wypłaty z Skrill i do dzisiaj nie dotarły do niego pieniądze?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Kilkanaście telefonów, wysyłanie zgłoszeń. Zapewnienia, że wczoraj maksymalnie do wieczora, kasa miała wrócić na konto Skrill. Jaki tego efekt?. Mija miesiąc, a kasa jeszcze nie zwrócona..

NIE POLECAM SKRILL !!!

Ma ktoś ten sam problem, że w dniach 10-16 stycznia dokonywał wypłaty i kasa przepadła?
 
T 1,4K

tooom19

Użytkownik
Witam !

Sorki że nie na temat - ale ten wątek jest najbardziej "żywy" jeżeli chodzi o skrilla -
Mam pytanko - w związku że zamkneli muchbetter- a poiadam skrill - czy ktoś może polecić/podpowiedzieć jakie kasyna/bukmacherzy akceptuja skrill ? wpłaty/wypłaty ??
 
D 0

damian5255

Użytkownik
Siema Ibis. Specjalnie założyłem konto tutaj żeby Ci odpisać. Ja mam tą samą sytuację dwie wypłaty po 250zl mi nie doszły na konto bankowe i te same tłumaczenia od ponad miesiąca bodajże 14 i 16 styczeń. Jakiś błąd niby im się wkradł. Tylko że już np kilka dni później wypłaty normalnie dochodziły
Post automatycznie złączony:

Kilkanaście telefonów, wysyłanie zgłoszeń. Zapewnienia, że wczoraj maksymalnie do wieczora, kasa miała wrócić na konto Skrill. Jaki tego efekt?. Mija miesiąc, a kasa jeszcze nie zwrócona..

NIE POLECAM SKRILL !!!

Ma ktoś ten sam problem, że w dniach 10-16 stycznia dokonywał wypłaty i kasa przepadła?

Ja mam to samo. Post nizej
 
ryczy 10,2K

ryczy

Użytkownik
Wczoraj wpłaciłem 50 pln aby zamówić kartę i dotarło natychmiast, a dziś przelałem 1000PLN przez przelewy24 i transakcja weryfikowana od jakiej kwoty oni to weryfikują ?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Siema Ibis. Specjalnie założyłem konto tutaj żeby Ci odpisać. Ja mam tą samą sytuację dwie wypłaty po 250zl mi nie doszły na konto bankowe i te same tłumaczenia od ponad miesiąca bodajże 14 i 16 styczeń. Jakiś błąd niby im się wkradł. Tylko że już np kilka dni później wypłaty normalnie dochodziły
Post automatycznie złączony:




Ja mam to samo. Post nizej
Kasa dalej nie doszła. Dzisiaj mija dwa miesiące i dalej cisza. Kolejne telefony, meile i gra na zwłokę przez Skrill...

Dzisiaj dostałem taką wiadomość...

Dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta Skrill.

Pana sprawa została przekazana do działu reklamacji i dołożymy wszelkich starań, by zaoferować Panu zadowalające rozwiązane możliwie jak najszybciej. Prosimy pamiętać, że rozwiązanie sprawy może zająć do kilku dni. Jak tylko otrzymamy dodatkowe informacje, bezzwłocznie się z Panem skontaktujemy drogą mailową.

Dziękujemy za cierpliwość.

Z poważaniem,
Justyna
Еkipa Skrill
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Tutaj spróbuję zapytać, ktoś gdzieś kiedyś pisał, coś kojarzę, że woli nie ryzykować przelewów i wypłaca bankomacie, ale nie mogę tego znaleźć . Ok można tak robić przy kolejnych wypłatach jak coś ugram więcej niż wpłata.

Moje pytanie:

W końcu jak tą kasę ze skrill wypłacać bezpiecznie ? Skoro wpłaciłem wczoraj 1000 zł do unibet i ugrałem dodatkowo 500zl i dziś wypłacę tyle samo czyli 1000 zł ze skrill na konto bankwoe to przecież nikt się nie dowali. ? Bilans wpłat i wypłat ,że tak powiem się zgadza. Nie wypłacam nie wiadomo ile tysięcy więcej. :)
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
A ja mam pytanie o wypłatę kaski. Nie posiadam fizycznie karty tylko tą wirtualną w portfelu googla i wszystko spoko, kasa w złotówkach i można płacić wszędzie telefonem bez żadnych dodatkowych opłat. Dzisiaj spróbowałem wypłaty z bankomatu (planetcash i euronet). Teraz te bankomaty mają możliwość przyłożenia telefonu czy karty do czytnika i normalnie wypłacić kasę. Ale jest jedno ale, mianowicie przy takiej wypłacie bankomat pyta o numer PIN a przy "wydaniu" karty wirtualnej PINu nie ustawiałem i nie da się w aplikacji tego zrobić. Wie ktoś czy da się tak wypłacić? czy jednak trzeba wyrobić fizyczną kartę a wirtualną można tylko płacić.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Tutaj spróbuję zapytać, ktoś gdzieś kiedyś pisał, coś kojarzę, że woli nie ryzykować przelewów i wypłaca bankomacie, ale nie mogę tego znaleźć . Ok można tak robić przy kolejnych wypłatach jak coś ugram więcej niż wpłata.

Moje pytanie:

W końcu jak tą kasę ze skrill wypłacać bezpiecznie ? Skoro wpłaciłem wczoraj 1000 zł do unibet i ugrałem dodatkowo 500zl i dziś wypłacę tyle samo czyli 1000 zł ze skrill na konto bankwoe to przecież nikt się nie dowali. ? Bilans wpłat i wypłat ,że tak powiem się zgadza. Nie wypłacam nie wiadomo ile tysięcy więcej. :)
Po to jest Skrill żeby nie korzystać z kont bankowych. Zamów kartę do Skrill i używaj jak konta bankowego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
adik1992 401,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Mam konto w PLN a chcący zamówić kartę to będzie w Euro. Czy przy wypłacie w bankomacie albo płaceniu kartą jest dodatkowa prowizja i jakieś dodatkowe przewalutowanie? Jak obecnie najlepiej i z najmniejszą prowizją wypłacić kasę ze skrill? Czy jest możliwość przelania do revoult?
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Mam konto w PLN a chcący zamówić kartę to będzie w Euro. Czy przy wypłacie w bankomacie albo płaceniu kartą jest dodatkowa prowizja i jakieś dodatkowe przewalutowanie? Jak obecnie najlepiej i z najmniejszą prowizją wypłacić kasę ze skrill? Czy jest możliwość przelania do revoult?
Nad tym samym się zastanawiałem. Konto w złotówkach na skrillu i przy płaceniu normalnie w sklepie i wypłatach z bankomatow euronet żadnych opłat dodatkowo nie ma. Także bez problemowo mimo że karta teoretycznie w walucie euro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +214
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
"Poza opłatą roczną (10 EUR) pobieramy jedynie opłatę za korzystanie z bankomatu (1.75%) oraz za wymianę walut."

Czyli to są jedyne koszty korzystania ze Skrilla ? Czy jeszcze jakieś ? A korzysta ktoś z karty wirtualnej może ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Używanie konta Skrill do celów prywatnych jest bezpłatne, jeśli tylko logujesz się lub dokonujesz transakcji co najmniej raz w ciągu 6 miesięcy. W przeciwnym wypadku Twoje konto będzie co miesiąc obciążane opłatą w wysokości 5,00 EUR (lub równoważną).
 
Do góry Bottom