>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

X 283

xpiccolox

Użytkownik
Jak długo może iść wypłata na konto? W piątek przed 16 otrzymałem e-mail, że moja wypłata już jest przetworzona. Ten drugi e-mail, czyli jeśli w piątek wysłali ze swojego konta (pekao sa) to już nie powinna kasa być u mnie dzisiaj w 1-szej sesji przychodzącej mBank? Czy e-mail o przetworzeniu wypłaty jeszcze nie oznacza wyjścia pieniędzy z ich konta?
https://help.skrill.com/pl/Article/my-money/withdrawals/my-withdrawal-appears-as-processed-but-i-have-not-yet-received-the-funds-what-should-i-do
 
lammpard 40

lammpard

Użytkownik
Witam, chciałbym się zapytać bardziej doświadczonych użytkowników Skrilla, a mianowicie będę chciał wypłacić ze Skrilla sumkę ponad 1 000 zł i jak to polecacie zrobić, czy zamówić sobie kartę Skrill i wypłacić nią, czy też lepiej założyć konto bankowe i na nie wypłacać? Jak ktoś byłby tak miły to prosiłbym o podpowiedź w tej sprawie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam, chciałbym się zapytać bardziej doświadczonych użytkowników Skrilla, a mianowicie będę chciał wypłacić ze Skrilla sumkę ponad 1 000 zł i jak to polecacie zrobić, czy zamówić sobie kartę Skrill i wypłacić nią, czy też lepiej założyć konto bankowe i na nie wypłacać? Jak ktoś byłby tak miły to prosiłbym o podpowiedź w tej sprawie.
Zdecydowanie lepiej wziąć kartę, która kosztuje 10€ rocznie. Wypłata z bankomatu to koszt ok 1.5€ dla osób bez VIPa. Zatem jest to opłacalne ze względu na bezpieczeństwo w kwestiach prawnych. Ponadto wszędzie nią można płacić ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam, chciałbym się zapytać bardziej doświadczonych użytkowników Skrilla, a mianowicie będę chciał wypłacić ze Skrilla sumkę ponad 1 000 zł i jak to polecacie zrobić, czy zamówić sobie kartę Skrill i wypłacić nią, czy też lepiej założyć konto bankowe i na nie wypłacać? Jak ktoś byłby tak miły to prosiłbym o podpowiedź w tej sprawie.
Obojętne to jest jak masz kartę masz szybki dostęp do gotówki a przelew bankowy trwa 2 dni.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
W liscie od skrilla jest ze nie mozna placic ja na stacjach benzynowych. Wiec jak to jest?
Ja mam z kolei pytanie czy karta skrill mozna placic zblizeniowo?
Można za wszystko płacić wszędzie gdzie akceptują karty mastercard. Nie sugeruj się tym co pisze skrill. To co jest napisane w listach ze skrilla i na stronie skrilla odnosi się do przepisów brytyjskich i jest tylko przetłumaczone na język Polski.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Kolega, który nie ma konta na forum prosił, żeby zapytać, bo ma problem z wypłatą w bankomacie. Skrill odmawia mu wypłaty, jaki może być powód i gdzie szukać rozwiązania?
edit: Już chyba git, jakaś aktualizacja jest czy coś.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Czy na Skrillu jest możliwość włączenia wypłat/przelewów poprzez potwierdzenie smsem, jak to jest w większości banków lub czy jest możliwość włączenie czegoś podobnego?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Czy na Skrillu jest możliwość włączenia wypłat/przelewów poprzez potwierdzenie smsem, jak to jest w większości banków lub czy jest możliwość włączenie czegoś podobnego?
Niestety nie ma już takiej opcji.
Sam pytałem support czy jest taka możliwość i odpisali że nie.


Pozdro
 
firer 886

firer

Użytkownik
Czy na Skrillu jest możliwość włączenia wypłat/przelewów poprzez potwierdzenie smsem, jak to jest w większości banków lub czy jest możliwość włączenie czegoś podobnego?
Na skrilu mozna miec tzw token bezpieczenstwa , wtedy zeby potwierdzic transakcje musisz wpisać kod ktory wyswietla sie na tokenie
 
N 40

naget

Użytkownik
Witam,
Doradzi mi ktoś, jak wyplacic EURO z konta skrill? Mam drugie konto skrill w EURO i mam do niego karte, ale jak chcialem wyplacic w bankomacie Euronetu to sie nie dało (nie bylo opcji wyplaty). Czy moze lepiej przeslac pieniadze na konto PLN, ale to chyba przewalutowanie sie nie za bardzo oplaca? Doradźcie coś ????
 
Do góry Bottom