>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Wypłata z Moneybookers - Skrill

M 0

mrvoo

Użytkownik
Panowie, czy zamawiając kartę mogę podać adres zamieszkania (wynajem mieszkania studenckiego) zamiast adresu zameldowania? Dzięki z góry za odpowiedź.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Panowie, czy zamawiając kartę mogę podać adres zamieszkania (wynajem mieszkania studenckiego) zamiast adresu zameldowania? Dzięki z góry za odpowiedź.
No możesz zmienić adres. Jak masz zweryfikowane już konto to poprostu zmień adres i wyslij na niego karte i napisz do nich ze adres do korespondencji jest inny niż adres w dokumencie i tyle.
 
dar3k1984 7

dar3k1984

Użytkownik
Witam,
Doradzi mi ktoś, jak wyplacic EURO z konta skrill? Mam drugie konto skrill w EURO i mam do niego karte, ale jak chcialem wyplacic w bankomacie Euronetu to sie nie dało (nie bylo opcji wyplaty). Czy moze lepiej przeslac pieniadze na konto PLN, ale to chyba przewalutowanie sie nie za bardzo oplaca? Doradźcie coś ????
Załóż rachunek walutowy w banku. Dodaj do skrill i załatwione.
 
L 0

lukilider

Użytkownik
Hej, mam pytanie takie, czy ten skrill jest w jakiś sposób inwigilowany przez US, itd, chodzi oto, ze jeszcze nie gram, ale czytam na razie o zagrożeniach itd.
1) Czy polskie służby będą wiedzieć ze mam skrill ?
2) Czy ktoś skrilla inwigiluje ?
3) Czy ktoś nie interesuje się skąd biorę pieniądze na skrillu i przelewam je na konto bankowe ??
4) Czy nie lepiej do skrilla kartę miec i wypłacać po prostu z bankomatu, żeby bezpieczniej było ?? ????
Bardzo proszę o odpowiedzi ????
Interesuje mnie to ponieważ bede chciał kredy brać na mieszkanie i pewnie bede prześwietlany i nie chcialbym aby bank wiedział, ze mam jakies konto skrill itd ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Hej, mam pytanie takie, czy ten skrill jest w jakiś sposób inwigilowany przez US, itd, chodzi oto, ze jeszcze nie gram, ale czytam na razie o zagrożeniach itd.
1) Czy polskie służby będą wiedzieć ze mam skrill ?
2) Czy ktoś skrilla inwigiluje ?
3) Czy ktoś nie interesuje się skąd biorę pieniądze na skrillu i przelewam je na konto bankowe ??
4) Czy nie lepiej do skrilla kartę miec i wypłacać po prostu z bankomatu, żeby bezpieczniej było ?? ????

Bardzo proszę o odpowiedzi ????
Interesuje mnie to ponieważ bede chciał kredy brać na mieszkanie i pewnie bede prześwietlany i nie chcialbym aby bank wiedział, ze mam jakies konto skrill itd ;)
1. Nie.
2. Nikt nie inwigiluje.
3. Może takowe wystąpić, ale patrz punkt 4.
4. Lepiej i bezpieczniej.
 
L 0

lukilider

Użytkownik
Dzięki serdeczne za odpowiedź ????

To będę robił i normalnie kartą płacił tą Skrillową i wyciągał pieniądze z karty skrillowej ;)
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
1) Czy polskie służby będą wiedzieć ze mam skrill ?
2) Czy ktoś skrilla inwigiluje ?
3) Czy ktoś nie interesuje się skąd biorę pieniądze na skrillu i przelewam je na konto bankowe ??
4) Czy nie lepiej do skrilla kartę miec i wypłacać po prostu z bankomatu, żeby bezpieczniej było ?? ????
Zrozumcie wreszcie że skrill to instytucja podlegająca prawu brytyjskiemu i wszystkie spory związane z nie właściwym używaniem skrilla są rozpatrywane według prawa brytyjskiego. Co ma do tego Polska ? To że strona jest w języku Polskim i skrill posiada Polski support to tylko jego dobra wola żeby zarobić więcej kasy bo nie każdy zna język angielski.
Skrill nie ma nic wspólnego z Polskim prawem, jedyne co łączy skrill z Polską to strona przetłumaczona na język Polski i Polski support chociaż nie do końca Polski bo jak dzwonisz to zazwyczaj support rozmawia z akcentem rosyjskim ????
Czy posiadając konto w Polskim banku a będąc na wakacjach w chinach wypłacając pieniądze z bankomatu w lokalnej walucie przyszła by Ci kiedykolwiek myśl czy Chińskie służby inwigilują twoje konto i czy ich interesuje skąd masz kase ? Wątpie. Myślcie myślcie ludzie bo widze że naprawdę na forum są ludzie którzy ewidentnie próbują wyprać niektórym mózgi. Oczywiście nie robią tego bezinteresownie ????
1. Nie.
2. Nikt nie inwigiluje.
3. Może takowe wystąpić, ale patrz punkt 4.
4. Lepiej i bezpieczniej.
Benek jak nikt nie inwigiluje ? Co Ty gadasz ? Oczywiscie że inwigiluje. Jak by nikt nie kontrolował przepływu pieniędzy na kontach skrill to wiesz co by to było ? Myslisz że Terrorysci to idioci ? Zdziwił byś się.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Benek jak nikt nie inwigiluje ? Co Ty gadasz ? Oczywiscie że inwigiluje. Jak by nikt nie kontrolował przepływu pieniędzy na kontach Skrill to wiesz co by to było ? Myslisz że Terrorysci to idioci ? Zdziwił byś się.
Nie no jasne, że inwigiluje. Bardzo źle się wyraziłem. Chodziło oczywiście, że nikt z PL tego nie inwigiluje i tak jak pisałeś - podlega on prawu UK ;)
 
Z 0

zoltaras

Użytkownik
Wysłałem to samo, tylko bez potwierdzenia zameldowania.
Czekam od 16 kwietnia na odpowiedź.
Dwa dni temu wysłałem e-mail na skrzynkę dla vipów, ale też brak odzewu. Nawet brak potwierdzenia, że e-maile zostały przeczytane.
Zweryfikowali ci konto na podstawie tylko tego czy musiałeś coś dosyłać?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Właśnie teraz widzę że wypłata to 17,26 na konto bankowe, chyba ich pogięło... Wypłata w bankomacie też tyle teraz kosztuje?
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
  • Wypłata kartą Skrill w bankomacie kosztuje 1,80 EUR.
  • Wypłata przelewem bankowym na główny rachunek bankowy kosztuje 3,95 EUR.
  • Wypłata przelewem bankowym na dodatkowy rachunek bankowy może kosztować do 5,50 EUR.
  • Wypłata kartą kredytową/debetową kosztuje 2,95 EUR.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Skrill jest drogi. Kiedyś było mniej, ale oni caly czas podnoszą opłaty. Kiedyś było ok. 12 złociszy, aleb od tej pory nie wypłacałem. Teraz już 17?
Pewnie dlatego, że połączyli się z Nettelerem, który też zawsze był drogi
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
na czymś muszą zarabiać. to nie jest bank lecz portfel internetowy. nie musisz korzystać z Skrilla . Opłata za przelew bankowy wzrosła jak to Tobie się nie podoba to wypłacaj poprzez kartę albo po prostu z buka bezpośrednio na konto bankowe.

zawsze trafi się jakiś maruda:]
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom