>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

slomiany400 33,7K

slomiany400

Użytkownik
@miloszowen, załóż konto na brata i pewnie będzie musiał wpłacić z jego konta minimalny depozyt, żeby otworzyć okno wypłaty na tego skrilla i obrócić go 1x i potem bez problemu wypłacisz
 
A 97

analyst

Użytkownik
Przebywam w UK, konto mam w złotówkach. Orientuje się ktoś po jakim kursie przeliczają jak chce wypłacić z bankomatu ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Przebywam w UK, konto mam w złotówkach. Orientuje się ktoś po jakim kursie przeliczają jak chce wypłacić z bankomatu ?
bankowym, nie mogę udzelić konkretnej odpowiedzi bo kurs zmienia się codziennie lub nawet co pare godzin. Zobacz aktualny kurs bankowy i wtedy bedziesz wiedział
http://kursy-walut.mybank.pl/
tu masz stronę gdzie pokazuje średnie kursy walut w danym momencie. Nie wiem dlaczego Cię tak bardzo interesuje kurs wymiany waluty różnice w wymianie waluty można zauważyć jeżeli wypłacasz ogromne kwoty w przypadku nie wielkich kwot do kilku tysięcy to są groszowe sprawy.
Obojętnie w jakim kraju byś nie przebywał, na całym świecie, zobacz aktualny kurs bankowy danej waluty i mniej więcej otrzymasz taką samą kwotę, różnice będą bardzo nie duże.
 
kolatek 1,1K

kolatek

Użytkownik
Panowie mam problem, wczoraj chciałem wpłacić ze skrilla na bet365 kasa, nie dało się ponieważ trwały jakieś prace na skrillu, dzisiaj chciałem to zrobić a ja patrze a tu ani tej sumy co chciałem wpłacić nie ma na skrillu ani na becie, co mam zrobić teraz?? gdzie to zgłosić??
 
D 0

daavio

Użytkownik
Witam
Czy wypłacał ktoś z was pieniądze ze skrilla na kartę visa? Pytam ponieważ wypłaciłem w poniedziałek rano i do chwili obecnej nie mam żadnych pieniędzy. Dodam ze karta visa założona była w mbanku
 
A 205

amindada

Użytkownik
ja wypłacałem, najpóźniej na 4 dzień miałem, zwykle na 3. Na karte ksieguja tez w weekendy, wiec moze bedziesz mial jutro
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
jak tam z oplatami bo widze ze za ostatnia wyplate z bankomatu wzielo mi 1,75zl, ?
Ok, widze ze oplata wynosi od maja 1,75% kwoty
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
W sobotę w bankomacie ING chciałem dokonać wypłaty z karty Skrill, wyskoczył mi błąd &quot;transakcja nie może być możliwa&quot;. Dopiero wczoraj zobaczyłem, że z konta Skrill zniknęło mi 670 zł (tyle chciałem wypłacić) + opłata. Zadzwoniłem do ING i powiedzieli, że z własnym bankiem muszę to uzgadniać, dzwonie do Skrilla teoretycznie pracują od 9 ale nikt nie odbiera &quot;biuro nie pracuje&quot;. Co ciekawe jest czwartek (zazwyczaj pieniądze ściągają z konta po 2-3 dniach), a pieniądze są zamrożone, a w historii autoryzacji piszę, że dokonałem wypłaty. Mieliście kiedyś podobny problem?
 
K 0

kubson3

Użytkownik
Panowie wpłata na Skrilla zwykły przelew bankowy (darmowy), czy to ma być przelew zagraniczny czy krajowy??? (mam w PKOBP) Pytam bo w ich numerze konta jest nazwa jako konto PKOBP ale SWIFT IBAN są potrzebne a w krajowym tego nie ma tylko zagranicznym.
 
Do góry Bottom