>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

T 0

tymekf

Użytkownik
A niby z jakiego powodu miałby przeglądać wyciągi ? Nie pierzemy przecież :grin:
No ogólnie mi chodzi, jeśli by np nas ścigał US za coś tam innego i zobaczy w wyciągach bankowych przelew od buka, nawet małą kwotę, to chyba przypał? ????
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
No ogólnie mi chodzi, jeśli by np nas ścigał US za coś tam innego i zobaczy w wyciągach bankowych przelew od buka, nawet małą kwotę, to chyba przypał? ????

tylko głupcy wypłacają bezpośrednio od buka na konto a mądrzy od Skrilla ..
A dlaczego bo łatwiej się wytłumaczyć np. skąd się wziął przelew od Skrilla bo kolega pożyczył mi kasę na wpłacenie kaucji za wyjście z aresztu hehe
 
maciek90 306

maciek90

Użytkownik
jak wygląda realny czas wypłat ze skrilla? szybciej będzie na kartę czy na konto? dla karty podają do 7dni a na konto 2-5 dni. jak to wygląda w rzeczywistości? pytam bo do tej pory wypłacałem tylko za pomocą karty skrill z bankomatu ;)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Na górze Macko już pisał. Takie 2-3 dni są raczej standardem. Jak dobrze trafisz to i na drugi dzień w ostatniej sesji idzie dostać.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zlecasz wypłatę, jak masz farta to po paru godzinach przychodzi email ze wypłata przetworzona i wtedy oczekujesz najbliższej sesji elixir. Nie pamietam ale oni chyba z polskiego pekao wysyłaja.
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Witam chciałem sie zapytac ile mnie wyniesie taka operacja a konkretnie
Chciałbym wpłacić 1000 zł na skrill i te pieniądze przelać na bukmachera na marathon bet. A pozniej np jak dojdzie do wypłaty dajmy NATO to 1500 zł to ile za to pobierze skrill ?
Na skrill przeleje zwykłym darmowym przelewem bankowym . Tylko chodzi mi jakie sa koszty wypłaty ze skrilla i wpłaty na Buka ?
 
K 10

klakier007

Użytkownik
@maciek90 ja wypłaciłem ze skrill w niedziele wieczorem a w poniedziałek o 17 zaksięgowane na ING.
@mycute koszty wyplaty 24zl bankowym i 17zl kartą, wpłata na buka skrillem z reguły wszędzie darmowa
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Witam chciałem sie zapytac ile mnie wyniesie taka operacja a konkretnie
Chciałbym wpłacić 1000 zł na skrill i te pieniądze przelać na bukmachera na marathon bet. A pozniej np jak dojdzie do wypłaty dajmy NATO to 1500 zł to ile za to pobierze skrill ?
Na skrill przeleje zwykłym darmowym przelewem bankowym . Tylko chodzi mi jakie sa koszty wypłaty ze skrilla i wpłaty na Buka ?
Wpłata do buka sama w sobie jest bezpłatna, jednak musisz wziąć pod uwagę to, że wpłaty ze skrilla do marathonu są tylko możliwe, gdy konto masz w euro, bądź funtach, więc ponosisz koszt przewalutowania. Stosunek kursu przy wypłacie do kursu przy wpłacie to około 0.92, jeżeli w danym okresie nie ma dużych wahań kursowych danej waluty. Wypłata ze skrilla przelewem to standardowe koszty, które były podane już wcześniej wielokrotnie. Przy koncie skrill bez szczególnego statusu to obecnie 23.80PLN.
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Macko18 dzięki Ci za super odpowiedź.
Konto na marathon bet mam w Euro i orientujesz się jak to wygląda z tym przewalutowaniem ?
Jeśli np. na skrill będę miał 1000 zł i wpłacę je na Marathon to dadzą mi Euro po aktualnym kursie ? I jak będę wypłacał Euro z Marathon na skrill, a później te Euro ze skrill na konto bankowe to kolejne przewalutowanie ?
Jak to wygląda w praktyce?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Jeżeli konto Skrill masz w PLN to automatycznie skrill przewalutuje Ci wypłatę z Marathona, czyli otrzymasz swoje wypłacone euro już w PLN. Przewalutowania dokonuje Skrill i u nich kurs jest zbliżony do aktualnego, jednak wiadomo, że i za to potrącają sobie jakiś ułamek. Wypłacając ze Skrilla do banku, jeżeli oba konta są w PLN, nie ponosisz już żadnych opłat za przewalutowanie, a jedynie to wspomniane 23.80 PLN z konta Skrill za wypłatę na konto bankowe.
 
T 0

tymekf

Użytkownik
tylko głupcy wypłacają bezpośrednio od buka na konto a mądrzy od Skrilla ..
A dlaczego bo łatwiej się wytłumaczyć np. skąd się wziął przelew od Skrilla bo kolega pożyczył mi kasę na wpłacenie kaucji za wyjście z aresztu hehe
Noo właśnie o to mi chodziło ????
Oczywiście zawsze wypłacam przez skrilla ;)
A i tak z racji że jestem początkującym to kwoty nie są duże i z reguły w miesiącu wpłaty i wypłaty się wyrównują ????

A jeszcze jedno pytanie, jeśli miałbym do wypłacenia większą kwotę z buka, dajmy kilka tysięcy, to lepiej ze skrilla wypłącać przelewem na konto, czy lepiej wyrobić sobie kartę skrill? (dodam że mam konto w PKO BP, a tam podobno same przypały jakieś z bukiem były).

Drugie pytanie, czy jest w ogóle jakaś opcja aby na polecenie US albo innej polskiej instytucji skrill przekazał im historie operacji? Co gdzie przelewałem etc.
 
P 0

pawlo2016

Użytkownik
Witajcie,
Wypłacał ktoś już może pieniążki za pośrednictwem żabki?
Proszę o odpowiedź bo nie wiem czy próbować żeby wstydu nie było że terminal odmówi.
Pozdro
 
A 205

amindada

Użytkownik
Może odmówić , mi chyba kiedyś odmówiło a były środki. Tak samo nie zapłaciłem za kupon w STS, i nie mogłem wypłacić gotówki w kasynie. Mają jakąś blokadę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Witajcie,

zleciłem wypłatę z Betssona na kontro Skrill i minęło ponad 24 godziny, a konto na Skrill dalej nie zasilone tą kwotą. Wiecie ocb ? Jest to 1. wypłata z Betsson na Skrill.
Najlepiej napisz do nich na czacie. Czasami buki dłużej obsługują wypłatę, ale zwrócenie im uwagi na czacie, czy też drogą mailową przyspiesz te czynności.
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Nie, z tego co wyczytałem na Skrill nie jest wymagana weryfikacja jeśli obracasz poniżej 2500 EUR /mc.

Dzięki za odpowiedzi, przycisnę Betsson ????
Pytanie raczej było o zweryfikowane konto u buka ;)
Pierwsza wypłata zwykle zajmuje dłużej, nawet jeśli dokumenty wysyłałeś już wcześniej.
 
Do góry Bottom