>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Wypłata z Moneybookers - Skrill

martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
A za taką odpowiedz do komory gazowej ????
Zobacz co napisalem! Nie chodzi mi o nr rachunku bankowego tylko RUMER ROZLICZENIOWY BANKU
Niestety nie pomyslales ze to moze byc to samo. Przykre troche ze sprawdza sie fakt iz rodza sie coraz mniej inteligentni ludzie... Wystarczy tylko inaczej to nazwac i od razu nikt nie wie co to jest.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Jak tam teraz wypłaty z MB na MBank lecą ? długo sie czeka ?
Zlecasz jednego dnia, następnego dnia dostajesz info, że wypłata została przetworzona i czasami kasa jest tego samego dnia, częściej kolejnego, czyli max 48h.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
z MB info o przetworzeniu wyplaty ? ponad miecha stamtad nie wyplacalem ale nigdy nic nie przychodziło
 
grajek 24

grajek

Użytkownik
Ja mam Pytanie z tym przetworzeniem wypłaty.
Otóż-Wczoraj zleciłem wypłate na konto bankowe po zleceniu otrzymałem taki email-
Szanowny/a Kamil Mróz,
Zleciłeś/-aś następującą wypłatę ze swojego konta Moneybookers:
Kwota: *** PLN
Godzina i data: 14:43 CET 04/05/2011
Identyfikator transakcji: ********
Przelew bankowy na następujące konto:
Euro Bank SA-
A dziś otrzymałem drugi email-
Złożone polecenie wypłaty jest przetwarzane i powinno zostać wkrótce zrealizowane.
Dane polecenia:
Kwota: *** PLN
Godzina i data: 13:25 CET 05/05/2011
Identyfikator transakcji: ********
Przelew bankowy na następujące konto:
Euro Bank SA-
Więc dzis dopiero wyslali pieniądze na konto bankowe czy wczoraj? Bo nie rozumiem po co ten drugi email.
Czy to znaczy,ze dzis juz bede mial pieniądze na koncie bankowym?
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Jeżeli zakładam MB to wybieram walutę jaką tam wpłacam czy musi być taka w jakim kraju się znajduję?
Mozesz wybrac inne waluty, ale po co ;) Z tego co wiem bezproblemowo mozna miec konto w euro, nie wiem jak ma sie to w przypadku innych walut.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Mam pytanko odnośnie wypłaty z MB, kwota mi się popierdzieliła i złą sumę do przelewu wysłałem, można cofnąć te wypłatę jakoś ?
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Mam pytanko odnośnie wypłaty z MB, kwota mi się popierdzieliła i złą sumę do przelewu wysłałem, można cofnąć te wypłatę jakoś ?
Napisz maila do supportu, powinni cofnac, tym bardziej ze jest weekend a w weekendy nie wyplacaja.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Napisz maila do supportu, powinni cofnac, tym bardziej ze jest weekend a w weekendy nie wyplacaja.
Myślałem że można jakoś od ręki to zrobić. No nic Jeszcze jeden przelew zrobię tracąc 7.80 za wykonanie go ;P
 
M 0

mayoaj

Użytkownik
Witam. Zleciłem wypłatę z MB dziś rano dokładnie o 6:30, czy jest szansa, że jeszcze dzisiaj dojdą pieniądze na konto w PKO BP? Bardzo by mi się przydały te pieniądze dzisiaj ????
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Witam. Zleciłem w czwartek wypłatę do mBanku. I dostałem tylko jednego maila o tym, że jest wypłata jest przeze mnie zlecona. (tego drugiego maila nie otrzymałem), a teoretycznie w piątek od nich powinna kasa wyjść. W takim razie w poniedziałek pewnie dostane kase, ale jest mi ona strasznie potrzebna, więc teraz bardziej na rękę mi by było abym otrzymał kasę z powrotem na MB.
I tu pytanie. Na jaki mail pisać i czy pracują w weekendy? Czy zdołają mi dzisiaj zwrócić kaskę? Miał ktoś podobną sytuację?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Miałem. Kontaktujesz się z nimi poprzez formularz na stronie. Ale tej wypłaty raczej nie cofniesz. Za późno. Pewnie w poniedziałek lub wtorek będziesz miał pieniądze na koncie mBank.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Jeszce informacji o tym, że pieniądze wyszły od MB nie dostałem, a takowe wysyłają, więc chyba nie za późno. No ale już nie ma co walczyć jutro pewnie kase bede miał.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No ale jak w czwartek zleciłeś wypłatę, to w piątek ona na 90% została wysłana. A z e-mailami od nich to czasem coś może nie dojść. Pozostaje ci tylko czekać.
 
A 13

augusthwdp

Użytkownik
również w czwartek zleciłem wypłatę i też drugiego e-maila nie dostałem z potwierdzeniem przetworzenia wypłaty. Może znowu maja problemy z wypłatami?
edit: właśnie dostałem maila, że wypłata jest przetwarzana.
 
Do góry Bottom