>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

V 0

vip_madame

Użytkownik
Tak czytam,czytam i padaja glosy ze maja sie zmienic jakies zapisy ustawy dotyczacych bukmacherki,od nowego roku,
Co tak na prawde ma sie zmienic? I czy te zmiany sa juz uchwalone,czy sa dopiero w formie projektu?
 
luki2602 0

luki2602

Użytkownik
ja dobrze wiem to w tej sprawie na razie nic się nie zmieni ???? i żadna ustawa na razie nie bęzie głosowana :&gt; projekty zmian oczywiście są ale na razie żaden nie trafił pod laskę marszałkowską ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tak czytam,czytam i padaja glosy ze maja sie zmienic jakies zapisy ustawy dotyczacych bukmacherki,od nowego roku,
Co tak na prawde ma sie zmienic? I czy te zmiany sa juz uchwalone,czy sa dopiero w formie projektu?
Projekt jest już od dawna. PISowski... więc PO musi swój zrobić.
Jako ciekawostka:
&gt;&gt;&gt; źródło &lt;&lt;&lt;
E-Hazard legalny w Czechach!
Czeskie ministerstwo finansów zdecydowało, że zezwoli na hazard on-line. Po latach nielegalnego operowania firm zagranicznych, teraz do konkurencji z nimi staną firmy czeskie.
Od lat w Czechach toczy się dyskusja na temat: czy pozwolić na hazard on-line, czy nie. Ministerstwo Finansów stało do tej pory na stanowisku, że ten rodzaj hazardu jest w Czechach nielegalny. Co nie przeszkadzało zagranicznym firmom bukmacherskim oferować swoje usługi w czeskiej wersji na swoich stronach – zasłaniając się nadrzędnym prawem Unii Europejskiej.
Czeskie firmy bukmacherskie cierpliwie czekały na nowe prawo loteryjne, które miało sprawę uregulować. Jeżeli nowe prawo zalegalizowałoby hazard on-line, były gotowe na natychmiastową organizację zakładów przez internet. Jeżeli jednak zakładałoby nielegalność tego interesu, pozwoliłoby zastopować, choć w części, wypływ pieniędzy zagranicę do zagranicznych firm bukmacherskich, które swobodnie działały na czeskim rynku powołując się na zezwolenia uzyskane w innych państwach Unii Europejskiej.
Jednak kolejne prace nad prawem loteryjnym stawały wciąż w martwym punkcie. Dopiero w tym roku ministerstwo wzięło się ostro za pracę nad tym projektem. Zorganizowano publiczną dyskusję, na podstawie której miał powstać zarys nowego prawa. Ministerstwo do końca roku 2008 miało propozycję przedstawić w sejmie. Jednak kolejne terminy mijały, a projekt ministerstwa wciąż się nie pojawiał.
We wrześniu tego roku wniosek o wydanie zezwolenia na zakłady on-line złożyło do ministerstwa pięć największych czeskich firm bukmacherskich: Sazka, Synot Tip, Fortuna, Tipsport i Chance. Powołołały się na paragraf 50. w starym prawie loteryjnym, który zakładał, że ministerstwo może wydać zezwolenia na wszelkie rodzaje gier i loterii, które nie są w prawie zawarte. Warunki ich prowadzenia muszą być jasno określone w wydanym zezwoleniu.
Ministerstwo finansów miało 30 dni na rozpatrzenie tego wniosku. Wykorzystało tez możliwość przedłużenia tego procesu do 60 dni. Dzisiaj ministerstwo ogłosiło, że te zezwolenia wyda.
Wiceminister finansów Tomáš Zídek powiedział; „Wydajemy zezwolenie z dwóch powodów: pierwszy to ekonomiczny, bowiem państwo traci na nielegalnym hazardzie w Sieci pieniądze. Drugi to kwestia kontroli. Jeżeli czeskie firmy będą mogły prowadzić hazard on-line, na pewno będą dużo chętniej współpracować przy wyszukiwaniu i likwidowaniu nielegalnych form tej działalności”
Pozwolenia dla Sazky, Synot Tipu, Fortuny, Tipsportu i Chance są przygotowane na maksymalnie długi okres 10 lat. Cztery dalsze wnioski mają wpłynąć do ministerstwa w ciągu najbliższych dni.
Jeżeli dojdzie do podpisania pozwoleń w przyszłym tygodniu, firmy mogą zacząć prowadzenia zakładów on-line niemal natychmiast. Zwłaszcza, że wszystkie są od dawna na to przygotowane.
Nowe prawo loteryjne powinno się pojawić w przyszłym roku. Istniały spekulacje, że nowe prawo nie zezwoli na zakłady przez internet. Stanie się chyba jednak inaczej. Pozostaje nam teraz czekać na określenie warunków, na jakich hazard on-line będzie mógł być prowadzony w Czechach, jednak pierwszy i najważniejszy krok został zrobiony.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ludzie... już nawet w Czechach się na to zgadzają.
Kiedy u nas w końcu się tym zainteresują.
Tak jak Vader napisał PISowski projekt juz jest, teraz tylko czekać na PO. ;)
Ta ich rywalizacja wyjdzie nam jeszcze na dobre, bo jedni będą chcieli w końcu coś zmienić i drudzy, dzięki temu liczę na szybsze kroki w końcu w tej sprawie, bo czekamy już naprawde dlugo. ;)
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
no to czekamy na zmiany... żeby po nowym roku było lepiej dla nas dla graczy..
I że ustawa zostanie szybko podpisana i prawo się zmieni na korzyść.
Nic tylko czekać....
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Co do kontroli Urzędu. Gadałem ostatnio w banku z kobieciną. Spytałem ją czy to prawda o wglądzie US na nasze konta itp. Bardzo mnie uspokoiła swoją odpowiedzią. Bowiem dopiero wpłaty powyżej 15 tysię Euro są dostępne dla Skarbówki. Natomiast regularne wpłaty po 5 tysięcy zł powiedzmy nie są monitorowane, chyba że wzbudzimy jakoś podejrzenia banku. W każdym razie &quot;ratalne&quot; wypłaty są raczej bezpieczne.
 
lemo 0

lemo

Użytkownik
Dyskusja się toczy w najlepsze, a ja jestem ciekaw co się stało z autorem tematu? Kolega milczy od jakiegoś czasu, mam nadzieję, że go nie zamknęli. ????
Mówiąc poważnie jestem ciekaw finału tej sprawy.
 
baki 0

baki

Użytkownik
Tak sobie czytam ten temat i wyczytałem sobie takie coś:
A co do podatku z Maltą mamy podpisane o braku podwójnego opodatkowania a jak wiadomo tam stawka 0%.
&lt;-co prawda nieznam się na tym ani nie testowałem tego ale:
Expekt.com Ltd, to międzynarodowa grupa bukmacherska z siedzibą oraz licencją na prowadzenie działalności bukmacherskiej, wydaną na Malcie, Anglii oraz w Austrii.
I teraz po założeniu konta bankowego w banku z Malty i graniu w tym buku przez wpłaty i wypłaty z tego konta,i potem przelewy większej gotówki z konta z Malty do banku polskiego to raczej US nie powinien się czepiać czyż nie tak.
To tylko moja teoria,może ktoś to już sprawdził.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Pewnie dlatego że Szwajcaria to kraj neutralny i nasz US nie miałby prawa sprawdzić wyciągów z konta polskiego obywatela mającego konto w Szwajcarii. Dlatego pieniądze mogą tam wpływać z przeróżnych źródeł a i tak możemy czuć się bezpieczniej(jeśli mamy coś na sumieniu) niż w banku nad Wisłą. Już bez OT proszę.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Już niejaki Ziobro grzecznie prosił szwajcarskie banki o dane kont lewicy i niewiele wskórał. Co nie zmienia faktu, że za granicą możecie sobie mieć bądź ile pieniążków, ale w momencie, gdy trafiają one do Polski, to lepiej, żeby się fiskus nie dowiedział.
 
R 125

roger12

Użytkownik
a granie na giełdzie to co nie hazard a co nie legalne jest?? dodam tylko że na jednym z for oczywiście już nie czaje na jakim gość miał podobny problem z tym że jego wezwał bank i skarbówka a bank mu nic nie zrobił tylko zapłacił spory podatek
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
granie na giełdzie to hazard, oczywiście tylko, że płacisz podatek od zysków na rynku kapitałowym, razem z rocznym rozliczeniem PIT, od domu maklerskiego w którym grasz, albo na przykład masz jednostki uczestnictwa w Funduszu Inwestycyjnym, dostajesz PIT, i wpisujesz do rocznego rozliczenia z Urzędem Skarbowym. Tak to wygląda
 
R 125

roger12

Użytkownik
granie na giełdzie to hazard, oczywiście tylko, że płacisz podatek od zysków na rynku kapitałowym, razem z rocznym rozliczeniem PIT, od domu maklerskiego w którym grasz, albo na przykład masz jednostki uczestnictwa w Funduszu Inwestycyjnym, dostajesz PIT, i wpisujesz do rocznego rozliczenia z Urzędem Skarbowym. Tak to wygląda
no tak ale bukmacherka niby jest nie legalna to czemu policja nie zamknie punktów bukmacherskich jak efortuna czy toto mix sts no właśnie bank mu nic nie zrobi na 100 a wezwał go po to by go sprawdzić jak wyżej panowie mówili czy nie robi przekrętów jak powie że wygrał tą kasę na bukmacherstwie to nic mu nie zrobią
 
Do góry Bottom