>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
wszystko w porzadku jak sie robi przelew od buka prosto na konto bankowe, wydaje mi sie ze najlepiej poprzez moneybookersa lub netellera , zawsze wtedy mozna sciemnic ze pracowalem za granica wplacilem sobie kaske na moneybookersa i po sprawie. co o tym myslicie?
I co myslisz ze do mb nie napisza, a mb im nie poda z kad byl przelew? ehhh
 
szary 0

szary

Użytkownik
A skąd weźmiesz papiery potwierdzające że pracowałeś za granicą? Po prostu jedyne wyjście to wypłacać mało i nie za często, inaczej się przyczepią i będzie problem.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Pisac to oni sobie moga ale MB nie podlega polskiemu prawu skarbowemu i nie ma obowiazku tlumaczenia sie przed nasza skarbowka i napewno tego robic nie bedzie bo by tym odstraszyla klijentow ktorzy maja u nich konto chocby w celach e-hazardu.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
gość pojdzie do banku aby wyjasnic ta sprawe a nie na policje
Banki tez muszą sprawdzac zródła wysokich przychodów bo inaczej byłaby to jedna wielka pralnia pieniędzy (w jakims tam % i tak jest) Gośc sie wytłumaczy mowiąc prawde i jezeli Bank nie znajdzie zapisku prawnego ze jest to nielegalne zródło dochodów to nie poinformują o tym zadnych organów poniewaz prawo nie zostało złamane !!!
 
G 46

ghs

Użytkownik
TommyTSW, myślisz Ty choć troszkę? Po pierwsze to jak osobnik nie chce wyjaśnić skąd kwota, to Urząd Skarbowy jest z tego zadowolony, bo dowala takiemu karę 75% kwoty i ma przychód. Rozumiem, że według Ciebie skarbówka będzie próbowała za wszelką cenę udokumentować kwotę we własnym zakresie, żeby pozbawić się pieniędzy z kary!? ????
Po drugie to możesz mi wyjaśnić odkąd Policja jest na posyłki Urzędu Skarbowego!?
A po trzecie, to odkąd to polska Policja może żądać czegokolwiek od zagranicznych podmiotów!?
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Narazie to go wzywa bank na rozmowe a nie skarbówka do odprowadzenie podatku więc aż tak się nie zapędzaj jak to rozegra będzie zalezało ile straci bo za błędy się płaci (i tu pozdrawiam wszystkich uczciwych graczy którzy kozystają z 1 bonusa na 1 IP a oszukują swój kraj ???? )
Co do twoich podmiotów to co ty myślisz ze zagraniczna firmy defakto działąjące na terenie PL nie będa wspolpracowac z pewnymi organami i narazały swoją reputacje ????
Ja jak chcialem informacje o gościu który hasał po moim koncie bukmacherskim otrzymałem odpowiedz ze takie dane udostępniają jedynie na prośbe policji (nie na żądanie)

Następna kwestia to co ty myślisz że ktoś ukradnie 100.000 to w najgorszym wypadku dostanie -75% od skarbówki??Pewnie tak bo będą sie cieszyc ze ta kwestia nie została wyjaśniona ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tragedia co tu większość pisze...
Jak nie wiem to się nie wypowiadam. To jest dobra zasada.
Już napisałem tutaj posta kilka dni temu ale na prośbę autora tematu usunąłem go...
Bank go wzywa ale póki co nie wiadomo co dalej.
Bank powinien poinformować (przy tej sumie) generalnego inspektora do spraw przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy.
Inspektor tym się pewnie nie zajmie bo na taką sumę machnie ręką. Są zarobieni innymi poważniejszymi sprawami.

Edit: Aha... a co do Policji. US w pewnych sprawach działa podobnie jak prokurator. Mogą skorzystać z pomocy Policji w przypadku gdy wzywają kogoś a ten uporczywie się nie stawia. Wtedy kierują się do Policji a ta przymusowo doprowadza osobę do nich.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Czyli jak wypłacamy przez MB to jesteśmy bezpieczni??? Jak sądzicie ile i z jaką częstotliwością można wypłacać, żeby nie stać się podejrzanym dla banku??
 
G 0

gracious

Użytkownik
troszke nad tym myslalem ostatnio i cos ciekawego wymyslilem. Skoro jest to nielegalne to jakim prawem te firmy reklamuja sie na terenie RP a nasze kochane panstwo pobiera za to podatki???? Jak widac zyjemy w kraju gdzie czlowiek nie jest najwazniejszy, najwazniejsze jest placenie podatkow i najlepiej jak najwiekszych! Smutne ale prawdziwe:cry:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kolejny dramat...
Te reklamy nie są zakładów bukmacherskich. Widziałeś coś o zakładach bukmacherskich? Nie.
Tak samo jak z 10 lat temu koleś reklamował piwo (mrugał okiem) i mówił, że jest bezalkoholowe
 
szary 0

szary

Użytkownik
Samo granie u buka nie jest nielegalne. Nielegalne jest czerpanie z tego korzyści. Krótko mówiąc możesz grać, możesz wygrywać, ale tego co wygrasz nie możesz wydawać. Swoją drogą nie wiem w czym problem. Wygrywanie w bukach naziemnych jest przecież chyba legalne, skoro tam jest pobierany z miejsca podatek od każdego kuponu. Jaki problem w bukach internetowych wprowadzić te 10%?
 
ester 87

ester

Użytkownik
Tak samo jak z 10 lat temu koleś reklamował piwo (mrugał okiem) i mówił, że jest bezalkoholowe
Hehe, najlepsze to były łódka Bols i WTK Soplica. Szczególnie to drugie niezwykle pomysłowe. Polak potrafi!
 
szary 0

szary

Użytkownik
a po co wprowadzać coś takiego jak za granicą bumacherka jest zalegalizowana
To za granicą nie ma od tego podatku???
Wprowadzenie czegoś takiego przynajmniej pozwoliłoby uniknąć takich listów z wezwaniem do banku. Nie znam się na prawie, zwłaszcza innych krajów więc nie wiem jak tam to jest rozwiązane. Po prostu dla mnie wydawałoby się to najprostsze.
Tak dla pewności: bukmacherka w naziemnych JEST u nas legalna?
 
E 0

erni

Użytkownik
Co myślicie o tym że na stronkach firm bukmacherskich pisze (cytat niedosłowny):
&quot;Jeśli którakolwiek firma z kraju będącego członkiem UE otrzyma pozwolenie na prowadzenie działalności w swoim tym kraju to może prowadzić tą działaność w każdym innym kraju UE&quot;
Powiedz że masz tą kase poprostu od bukmachera, jest szansa że będą sie bali UE i nie dotkną tego &quot;gówna&quot; i nie sądze by odwazyli zabrac ci 75%.
A co do podatku z Maltą mamy podpisane o braku podwójnego opodatkowania a jak wiadomo tam stawka 0%.
Inna sprawa że granie w necie to coś złego a u naziemnych to już samo zdrowie ???? . Oni zawsze uznają coś za nielegalne jeśli nie moga położyć na czymś łapy.
UE to swobodny przepływ towarów i usług więc i bukmacherki, UE jest uczulona na monopole, a na naszym rynku istnieją firmy bukmacherskie tyle że naziemne, a co za różnica skoro zakładają że to rodzi patologie czy zagram w necie czy u naziemnego. Niech wszystkiego zakażą najlepiej,a prawda jest taka że jak ktoś ma skonczyć jako menel to nim będzie.
Reklamy nie koniecznie przedstawiają wersję for fun bo widać gołym okiem hasła typu bonus 100% itp., chociaż z jakimś artykule czytałem opinie &quot;eksperta&quot; że to dla polonusów np. z Australii ???? , ciekawe czy bilbordy na polskich ulicach są take dla nich i że opłaca się taką drogą akcje promocyjną dla nich robić ???? kraj debili.
Pewnie duża część użytkowników forum widziała wywiad z polskim przedstawicielem BAH w tv biznes jeśli się nie mylę, który mówił że Polska to dla nich najważniejszy rynek, mają tu 400 tyś. klientów itp. zero o tym że to niby nielegalne itp. więc co my mamy o tym myśleć.
Skoro to nielegalne dlaczego przyjmują nasze depozyty, oni też widzą IP i znają Polskie prawo, widocznie wiedzą że te UE jest nad naszym, konstytucja nie ma tu nic do gadania bo są sprawy które UE nakaże i jak jesteś członkiem wspólnoty to musisz się dostosować, a stanowisko wobec grania w necie jest jasne.
Sam już nie wiem co mam o tym wszystkim mysleć, każdy ciągnie w swoja strone.


Jeszcze wracając do kar z granie w necie, co oznacza 720 stawek dziennych bo chyba niekumaty jestem.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Ogólnie nasuwają mi się następujące wnioski. Autor tematu napisał, że całą kwotę przelał prosto z konta u bukmachera, na konto bankowe. Czyli logiczne jest, że jeśli tak duża kwota została wysłana jednym przelewem, to stanie się to podejrzane dla banku. Tak samo, jeśli chodzi o nadawcę przelewu. Przecież w wyciągu z konta będzie widoczne, że byłą to wypłata od bukmachera, co jak wiemy wg naszego kochanego prawa jest nielegalne. Ale uważam, że całej sytuacji można było uniknąć. Jak??
Po prostu zamiast wypłacać pieniądze z bukmachera na konto bankowe lepiej by było przelać je na MB bądź Netellera. Jednak nie zmienia to faktu, że jednorazowy przelew tak dużej kwoty (nawet pochodzącej z MB czy Netlettera) wzbudzi podejrzenie banku. Ale co jeśli pieniądze z MB rozesłalibyśmy na 5 czy 10 kont?? Wtedy kwoty przelewów będą dużo mniejsze, co nie będzie już takie podejrzane.
Mam też jeszcze jedną sugestię. Przecież poprzez MB można płacić za zakupy na allegro itp. To nawet jeśli bank wezwie nas do wyjaśnienia skąd taka kwota wzięła się na naszym koncie, można powieedzieć, że sprzedaliśmy coś na allegro. Oczywiście nie mówię tu o kwocie rzędu kilkunastu tysięcy, bo to nie przejdzie. Ale uważam, że aby bezpiecznie wypłacać pieniądze od bukmachera, to można połączyć allegro (jakaś &quot;promocyjna&quot; aukcja z udziałem znajomych) i moneybookers.
Co o tym sądzicie??
 
G 0

gracious

Użytkownik
Widze ze pan moderator sie urazil i usunal mojego posta! Jeszcze raz powtarzam ze jezeli firma nie moze dzialac w polsce wiec nie powinna sie reklamowac! ale panstwo chetnie zabiera podatek od tej reklamy. Po drugie oczywiscie konstytucja jest nad prawem UE ale tego zakazu nie ma w konstytucji tylko w KKS a to sa dwie rozne sprawy! Uwazam tak jak napisal ktos wczesniej ze STS i inne buki naziemne prowadza monopol (slabe kursy) i nie chca dopuscic aby internetowe buki dzialaly bo straca duzo pieniazkow! (i tak juz stracili) Play dal rade chociaz chcieli go wygrysc monopolisci dlaczego w najblizszym czasie buki nie moglby ty tak dzialac? uwazam ze to kwestia czasu moze w najblizszym roku sie cos zmieni bo bedzie musialo napewno (Komisja Europejska nie spi ???? )
 
G 46

ghs

Użytkownik
Co myślicie o tym że na stronkach firm bukmacherskich pisze (cytat niedosłowny):
&quot;Jeśli którakolwiek firma z kraju będącego członkiem UE otrzyma pozwolenie na prowadzenie działalności w swoim tym kraju to może prowadzić tą działaność w każdym innym kraju UE&quot;
Myślę, że to nie do końca tak. W Holandii działają tzw. coffee shopy, w których legalnie w można kupić np. marihuanę lub haszysz. Uważasz, że skoro mają pozwolenie na prowadzenie takiej działalności, to mogą spokojnie sprzedawać swój towar w Polsce?
 
E 0

erni

Użytkownik
Masz rację ghs, ale ja tylko napisałem co piszą o tym buki w necie. Narkotyki są u nas pod każdą postacią są zabronione, a bukmacherka nie, i wydaje mi się że tego najbardziej obawiają się nasi rządzący by brać się za te sprawy i karać.
Co do tego że naziemnym zależy by w necie nikt nie grał, to teraz pewnie tak bo ich obroty maleją, ale oni sami by chcieli zaistnieć w sieci tylko państwo im na to puki co nie pozwala. Są na tym poszkodowani ponieważ nie moga sie reklamować, mają narzucony podatek, wyższe koszta funkcjonowania oraz musza płacić za wystawianie kursów różnym zwiazkom czego nie robia buki w necie.
 
Do góry Bottom