>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Mi ostatnio Betsson przysłał karte bankomatową WBK do wypłacania gotówki wiec cos tu nie tak z waszymi tezami no chyba ze to haczyk dla US ;)

 
G 46

ghs

Użytkownik
Gdyby autor wątku chciał wypłacić swoją gotówkę tą kartą, to zajęłoby mu to dwa lata ;) Właśnie ze względu na pranie brudnych pieniędzy ta karta Visa ma bardzo niskie limity. Poza tym nie wypłaca się bezpośrednio od buka, tylko z banku BZWBK. Aby z niej skorzystać trzeba zrobić przelew jak na rachunek bankowy podajc numer rachunku, który jest przypisany do kazdej karty. Tak więc nie za wielkie to ułatwienie.
Maksymalna wartość pieniądza elektonicznego przechowywanego na karcie wynosi 500PLN ???? ????
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie chodziło mi o gościa który założył temat tylko o osoby które dalej twierdzą ze bukmacherka internetowa jest nielegalna inna kwestia o podatek bo wychodzi ze z kwot kilkuset złotowych % ściągać im sienie chce chyba ze nas podliczają i za kilka lat się upomną ????
 
P 1

premi

Użytkownik
Tommy z całym szacunkiem ale bukmacherka internetowa jest nie legalna (w ustawie o hazardzie jest napisane że zakłady można zawierać tylko na terytorium Polski inna sprawa egzekwowanie tego co u nas, jak widać i sam dostarczyłeś dowodu w postaci karty jest na szczęście fatalnie). Podobno od początku przyszłego roku mają to jakoś załatwić chyba na naszą korzyść.

A wracając do tematu to może autor by się wypowiedział jak po wizycie...
Pozdro
 
G 46

ghs

Użytkownik
TommyTSW, ta karta z bukmacherką ma wspólne jedynie logo bukmachera. Karta jest wydawana przez bank WBK (można nawet ją w tym banku kupić) i służy do operacji na powiązanym koncie WBK. Nie ma nic wspólnego z kontem w Betsson, można ją mieć i bez konta u buka. Betsson ze swojej strony może jedynie usprawnić wypłaty od siebie na to powiązane konto.
 
P 23

panrybiaryba

Użytkownik
Widze, że sami prawnicy na forum...
Tu macie link http://eur-lex.europa.eu/pl/index.htm poszukajcie sobie orzeczenia na temat hazardu, jesli kogos to tak interesuje. Mi sie nie chciało w to zaglebiac, ale widze ze cos jest w tym temacie ????
A bank musial go wezwac, bo pracownik banku sam moze odpowiadac karnie jesli nie sprawdzi zrodla duzych pieniedzy.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
a najlepiej niech zamkną autora tematu za ściemę...nie wierze w taką historie...ludzi gra masa w zaklady przez neta ale nikt rozsądny nie zbiera kasy aż do 60 tysięcy LOL i calosc przelew na konto...dla mnie dziecinna historia...typu &quot;no co by było gdyby&quot;...60 tysięcy to on widział...chyba postów na forum....żenada kolego :/
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Nawiazujac do tematu aby uniknac takich problemów najlepiej kase wypłacac przez karte neteller wtedy nikt cie nie za pyta z kad masz pieniadze z jakiego zródła bo nie beda mieli jak sie dowiedziec. Sam teraz sobie zakladam konto na netellerze aby nie miec jakis niespodzianek poki co nie mialem ale lepiej dmuchać na zimne
 
M 1

michaylo1

Użytkownik
Koniec roku tuż, tuż... Już wkrótce zaczniesz się pocić jak
wytłumaczyć
Urzędowi Skarbowemu skąd osoba zarabiająca najniższą krajową miała
m.in.
na najnowsze BMW. Nic się nie martw, możesz spać spokojnie, Joe Monster
Ci doradzi!

Jedna kobieta udowadniała przed Urzędem Skarbowym skąd wzięła
pieniądze
na remont mieszkania...
Bylo tak, że wystąpiła o zwrot podatku. Wezwano ją i zadano pytanie:
- Skąd przy pani zarobkach miała pani pieniądze na remont w wykazanej
skali?
Ona na to:
- A proszę pana - to WY udowodnijcie mi, że mam je nielegalnie a nie JA
mam udowadniać, że uczciwie zarobiłam.
Urzędas zbaraniał.
- Będzie pani miała kłopoty, to PANI ma udowodnić, że NIE JEST pani
garbata i nie jest pani wielbłądem - czyli skąd pani miała pieniądze?
Poszła do adwokata - ten poradził jej sposób i zrobiła tak:
Zgłosiła się do Urzędu Skarbowego ponownie i napisała oświadczenie, iz

pieniadze zarobiła z czystej prostytucji. Alfonsa nie miała, kasa od
klienta szła wprost do kieszeni - określiła na piśmie dokładnie ile
razy
się puscila, jaka byla stawka za numerek i ładnie jej wyszła brakująca

do wykazania kwota.
Urzędnik po raz wtóry zbaraniał ale NIC nie mógł zrobić bowiem:

1. Czerpanie korzyści z prostytucji przez osobę trzecią jest zakazane
(nierząd), zaś prostytucja jako taka w ramach dwóch osób - jest legalna

i nie ma podstawy prawnej by jej zakazać.

2. Podatku od prostytucji się nie płaci, ponieważ w roli alfonsa
wystepował by urząd skarbowy a co za tym idzie - państwo. A to jest
zakazane przez Kodeks Karny, więc prostytutka chcąc płacić podatek od
swej działalności - złamałaby prawo
Oto metoda!

Ale jest jeszcze jedna metoda wykazania przed urzędem skarbowym skąd
miało się kasę.

Należy napisać oświadczenie, że pieniądze zarobiło się z przydrożnej

sprzedaży runa leśnego - jagody, borówki lub maliny. Wedle ustawy
podatkowej - zbiór i sprzedaż runa leśnego jest nieopodatkowany, zatem
nie ma podstawy prawnej by płacić państwu haracz. Udowodnienie zaś, że

ktos nie zarobił jakiejś kwoty na przydrożnej sprzedaży runa leśnego
jest niemożliwe bowiem nie ma sposobu by wykazać ile runa można zebrać.

A jeśli nawet byłby - i tak nikt nie udowodni zbieraczowi, że nie
sprzedał tego za jakieś duże pieniądze - bowiem ceny dyktuje rynek i nie

ma możliwosci wykazania, że kilograma jagód nie sprzedał za tysiąc
zlotych...

W dowód wdzięczności za te bezcenne porady prosimy przesłać połowę
zaoszczędzonych w ten sposób pieniędzy na konto Redakcji JM ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
deniak 0

deniak

Użytkownik
Należy napisać oświadczenie, że pieniądze zarobiło się z przydrożnej

sprzedaży runa leśnego - jagody, borówki lub maliny. Wedle ustawy
podatkowej - zbiór i sprzedaż runa leśnego jest nieopodatkowany, zatem
nie ma podstawy prawnej by płacić państwu haracz. Udowodnienie zaś, że

ktos nie zarobił jakiejś kwoty na przydrożnej sprzedaży runa leśnego
jest niemożliwe bowiem nie ma sposobu by wykazać ile runa można zebrać.

A jeśli nawet byłby - i tak nikt nie udowodni zbieraczowi, że nie
sprzedał tego za jakieś duże pieniądze - bowiem ceny dyktuje rynek i nie

ma możliwosci wykazania, że kilograma jagód nie sprzedał za tysiąc
zlotych...
O proszę. Dla jakiś 99% ludzi, którzy coś zarabiają na zakładach problem rozwiązany...:spokodfhgfh:
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
akurat o sposobie z prostytucja to slyszalem kiedys na wykladzie ekonomi od profesora ze sporo osb tak &#39;omija&#39; skarbowke wiec jest to prawda
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Napisałem z ciekawości do Suportu Polskiego (firmy expekt)
Witam,

Szanowny Kliencie, Wygrane w naszym serwisie to Panski dodatkowy dochod , od ktorego nalezy odprowadzic podatek, po przekroczeniu pewnego progu finansowego.
Prosimy kierowac szczegolowe pytania do Urzedu skarbowego w tej sprawie.
W kwestii legalnosci zakladow przez internet - nie otrzymalismy informacji aby weszla w zycie zadna ustawa wprowadzajaca taki zakaz. Oczywiscie jestesmy swiadomi, ze do rzadu zostala zgloszona ustawa wprowadzajaca zmiany w tym zakresie, jednakze nie jest ona w mocy.
Co wiecej, stoi ona w sprzecznosci z prawem UE, ktore przyjelismy po przylaczeniu sie do jej struktur. Jest to stanowisku wielu stron, ne tylko firm branzy internetowych gier i zakladow bukmacherskich.
Nie mamy takze zadnych informacji aby projekt taki - taka zmiana zostala zgloszona do instutucji UE.
Poniewaz trwala debata na ten temat, jestesmy zaangazowani i bedziemy robili wszystko aby zpobiec wprowadzeniu jakichkowliek zmian w tym zakresie monitujac zarowno w strukturach UE jak i loklanie w Polsce.
Jezeli ma Pan jednak jakiekolwiek watpliowsci - prosze skontaktowac sie z radca prawnym badz prawnikiem bieglym w przepisach polskiego prawa skarbowego (takze karnego).
Jezeli bedzie Pan mial jakiekolwiek pytania badz watpliwosci - oczywiscie prosimy o ponowny kontakt. Sluzymy pomoca.
Przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedz

Pozdrawiam,
W sprawie kolegi to odpisali ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
deniak 0

deniak

Użytkownik
jestesmy zaangazowani i bedziemy robili wszystko aby zpobiec wprowadzeniu jakichkowliek zmian w tym zakresie
Heh, raczej nie martwiłbym się o temat delegalizacji bukmacherki internetowej i poboczne problemy z tym związane. Z wypowiedzi widać, że panowie użyją wszystkich środków tzw. ????motywacyjnych???? by nasi politycy nie przeszkadzali tysiącom polskich graczy zostawiać kasy na kontach buków..
 
Do góry Bottom