>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Roger12
Nie wprowadzaj ludzi w błąd :!:
Przerczytaj ten temat od początku i dopiero się wypowiadaj. W STS itp gra jest legalna gdyż od wygranej pobierany jest podatek. W bukach internetowych tak nie ma i rząd nie dostaje żadnej kasy, to ich najbardziej boli.
Granie na giełdzie jest legalne.
To co napisałem jest tak tautologiczne że szok, ale musiałem to napisać żeby ktoś nowy znowu się nie pytał &quot;czy aby na pewno?&quot;
 
Y 32

yavor

Użytkownik
ciekawy temat i ciekawe bedzie jego zakonczenie. o ile sie dowiemy ;)
btw: jak to trzeba grac, zeby zgromadzic takie sumy, do ktorych przyczepiaja sie urzednicy? ????
 
djkg6 0

djkg6

Użytkownik
nie no ziomek, zdradź swój system którym wygrałeś tą kasę, to musi być naprawdę niezła kwota skoro bank się czepia.

Jak się sprawa zakończy proponuję w ramach &quot;podziękowań&quot; zlikwidować konto w tym banku i przenieść się do innego.

I jak już będzie po sprawie to będę wdzięczny jeśli napiszesz nazwę tego banku to będę omijał go z daleka.
Ja bym skomentował takie działanie banku jako czystą bezczelność...
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
nie no ziomek, zdradź swój system którym wygrałeś tą kasę, to musi być naprawdę niezła kwota skoro bank się czepia.

Jak się sprawa zakończy proponuję w ramach &quot;podziękowań&quot; zlikwidować konto w tym banku i przenieść się do innego.

I jak już będzie po sprawie to będę wdzięczny jeśli napiszesz nazwę tego banku to będę omijał go z daleka.
Ja bym skomentował takie działanie banku jako czystą bezczelność...
O czym Ty w ogóle mówisz? To jest obowiązek banku powiadomić US, jeżeli tego nie zrobi to popełni przestępstwo i nawet jak się przeniesiesz do innego banku to tak samo zrobią, to są standardowe procedury w każdym banku w Polsce.
 
L 0

lifanek

Użytkownik
radek ma racje, niestety nic nie poradzimy ;/ najlepiej to miec karte netellera i mieszkac blisko jakiejs granicy ???? skorzystac 10x z czeskiego bankomatu i kasa do świnki na półce ????
tom31 -jak chcesz napisz pw bo mam kogos w rodzinie kto pracuje w kancelarii (tanio i dobrze :p)
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Prawie każdy wypowiadający się w tym temacie nie musi nic z tym robić bo mało kto wygrywa w miesiącu 15000euro. To takie gdybanie co by tu zrobić jak wygram... jak wygracie to się będziecie martwić, bo jak na razie jest to pojedynczy przypadek na forum i osoba która rozpoczęła ten wątek od dawna nie bierze w nim udziału.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Prawie każdy wypowiadający się w tym temacie nie musi nic z tym robić bo mało kto wygrywa w miesiącu 15000euro. To takie gdybanie co by tu zrobić jak wygram... jak wygracie to się będziecie martwić, bo jak na razie jest to pojedynczy przypadek na forum i osoba która rozpoczęła ten wątek od dawna nie bierze w nim udziału.
Zdziwiłbyś się, ile jest tutaj takich osób, co zarabiają pięciocyfrowe kwoty. Tyle, że duże pieniądze lubią ciszę ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
ciekawy temat i ciekawe bedzie jego zakonczenie. o ile sie dowiemy ;)
Tutaj jest pytanie...
Zdziwiłbyś się, ile jest tutaj takich osób, co zarabiają pięciocyfrowe kwoty. Tyle, że duże pieniądze lubią ciszę ;)
A tutaj masz odpowiedź...
Od siebie dodam, że na 90% autor tematu już nie napisze tutaj...
Ma swoje powody i tyle. Jak ktoś się zastanowi to dojdzie do wniosku, że czasami warto załatwiać niektóre sprawy anonimowo i po cichu...
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Że ktoś potrafi zarobić 60tys to wierzę, bo dopiero od tylu prawdopodobnie się bank czepia, ale ciężko mi jest uwierzyć że ktoś miesiąc w miesiąc wyciąga po 60tys zł, 10tys spoko da się, choć sam tyle nie zarobiłem ale wierzę.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
A kto pisze o miesiącu?
Jeżeli nikt w miesiąc nie zarabia ponad 60tys to nie ma problemu bo zarobione pieniądze u buka można podzielić na dwie wypłaty i miesięczny dochód będzie niższy co za tym idzie US się nie przyczepi. Nie jestem pewny czy ten dochód może być na miesiąc czy też przez cały rok, ale logicznie myśląc to na miesiąc, bo 60tys w rok nie jest trudno zdobyć, nawet zwyczajnie pracując.
radek_p123 załóż się o 1000 z ghs że można tyle zarobić...
Zapewne ghs zakład przyjmie... ;)
o nic się nie zakładam, wole tysiaka zatrzymać w kieszeni, są różne przypadki:-D Jak na razie wolę tylko dyskutować, bo się mogę mylić.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Jeżeli nikt w miesiąc nie zarabia ponad 60tys to nie ma problemu bo zarobione pieniądze u buka można podzielić na dwie wypłaty i miesięczny dochód będzie niższy co za tym idzie US się nie przyczepi.
Po pierwsze to Urząd Skarbowy się przyczepia nie po przelewach, a po zakupach (samochód, mieszkanie itp.). A bank może Twoje przelewy zsumować, więc dzielenie wypłat nie jest pewnym rozwiązaniem tego problemu. Poza tym ten limit nie jest ostateczny, jak się babce w banku coś nie spodoba, to może nawet i 500 zł zgłosić.
 
L 0

lifanek

Użytkownik
Po pierwsze to Urząd Skarbowy się przyczepia nie po przelewach, a po zakupach (samochód, mieszkanie itp.). A bank może Twoje przelewy zsumować, więc dzielenie wypłat nie jest pewnym rozwiązaniem tego problemu. Poza tym ten limit nie jest ostateczny, jak się babce w banku coś nie spodoba, to może nawet i 500 zł zgłosić.
Hmm z tego co ja wiem to US sie czepia po zakupach gdy nieznane jest zrodlo pieniedzy (nie moga sie czepiac zrodla bo ono jakby nie istnialo) a tutaj od razu jest zgloszenie &quot;zrodla&quot;
 
G 46

ghs

Użytkownik
W momencie, gdy kupujesz coś, co musisz zgłosić w US, ten sprawdza w dostępnych źródłach, czy stać Cię na ten zakup. Fiskus NIE MA z automatu dostępu do kont. Tak więc jak kupujesz za pieniądze z bukmacherki auto za 80 patyków, a zarabiasz legalnie 1000 zł miesięcznie, to dostaniesz najprawdopodobniej wezwanie do UDOKUMENTOWANIA skąd miałeś na auto. Podkreślam - udokumentowania. Nie wystarczy kopia przelewu. Nie wystarczy skan od buka. Dochody z zakładów bukmacherskich muszą być udokumentowane zaświadczeniami określonymi w ustawie (idź sobie do jakiegoś ziemniaka i poproś, żeby Ci pokazali takie). A teraz zapytaj bwin czy tam innego pinnacle&#39;a, czy Ci takie zaświadczenie wystawią.
Tak w ogóle to było to wszystko wałkowane w tym temacie. Naprawdę przeczytanie 7 stron przekracza twoje możliwości, czy jesteś może po prostu zwykły leń?
 
marian86 0

marian86

Użytkownik
Dobra ok, ale ponawiam wcześniejsze pytanie kolegi ze strony poprzedniej.
Co z wygraną w loterii internetowej np. na bet365?
Czy obywatele Polski mogą brać udział w takich zagranicznych loteriach i jeszcze ważniejsze czy mogą odebrać wygraną??
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Że ktoś potrafi zarobić 60tys to wierzę, bo dopiero od tylu prawdopodobnie się bank czepia, ale ciężko mi jest uwierzyć że ktoś miesiąc w miesiąc wyciąga po 60tys zł, 10tys spoko da się, choć sam tyle nie zarobiłem ale wierzę.
Da się 10 ;p moj tesciu w ciagu 3 tygodni wyciągnął coś koło 8k
 
E 0

erni

Użytkownik
Ciekawe co US by zrobił gdyby wezwał kogoś kto sobie kupił samochód z bukmacherki i ją by podał jako źródło dochodu. Czy ruszali by te gówno czy nie, wszędzie masa reklam, w tv mówi sie o tym, zero słów że to jakieś nielagalne itp. Unia stoi za nami. Możliwe że jakis nadgorliwy lizus by to ruszył bo oni nie ryzkuja niczym, ale czy odwazyli by sie komus dac kare pienieżna za to, co oni chcą 2 mln ludzi karać :], a moze do ciupy kogos by wsadzili :] potem Unia by pokarała tych idiotów i z naszych podatków by znów poszło.
Ghs powiedz, że niechca ci tego wystawić, możesz im jedynie przelewy pokazać, a jak ich to niezadowala to niech sie sami o dowody upominają u buka, bo Ty nic więcej niemozesz zrobić. A jakby ci zarzucili nielegalność dochodów to powiedz że UE twierdzi inaczej i tyle.
 
L 0

lifanek

Użytkownik
A jakby ci zarzucili nielegalność dochodów to powiedz że UE twierdzi inaczej i tyle.
To mozesz wygrac jesli chodzi o legalnosc a przegrasz jesli chodzi o nieodprowadzenie podatku. Jakbym zarobil na auto na bukmacherce to bym legalnie odprowadzil podatek i kupil auto na firme, wliczajac je w koszty i odprowadzajac czesc podatku, bo i tak to sie bardziej oplaca.
 
Do góry Bottom