>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

G 46

ghs

Użytkownik
Ghs powiedz, że niechca ci tego wystawić, możesz im jedynie przelewy pokazać, a jak ich to niezadowala to niech sie sami o dowody upominają u buka, bo Ty nic więcej niemozesz zrobić.
Ty to chyba nigdy w Urzędzie Skarbowym nie byłeś. W każdym razie gdybyś panom ze skarbówki pokazywał przelewy i tak mówił, to by Cię niestety wyśmiali. Nigdy nie słyszałeś, jak skarbówka traktuje ludzi, niszczy firmy nakładając kary w myśl bzdurnej, a często sprzecznej z przepisami, interpretacjami prawa? Sądzisz, że Twoje tłumaczenie kogoś tam wzruszy?
A jakby ci zarzucili nielegalność dochodów to powiedz że UE twierdzi inaczej i tyle.
Urzędnicy skarbówki mają głęboko w du***, co twierdzi UE. Nie masz papieru, to masz 75% kary i pozamiatane.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
no tak ale bukmacherka niby jest nie legalna to czemu policja nie zamknie punktów bukmacherskich jak efortuna czy toto mix sts no właśnie bank mu nic nie zrobi na 100 a wezwał go po to by go sprawdzić jak wyżej panowie mówili czy nie robi przekrętów jak powie że wygrał tą kasę na bukmacherstwie to nic mu nie zrobią
efortuna, totomix, sts to legalne punkty do obstawiania zakładów bukhmacherskich i policja nie może ich zamknąć.
Czytaj posty wyżej , koleś wygrał kasę i zrobił przelew
na swoje konto więc bank się przyczepił do niego.
 
R 125

roger12

Użytkownik
mój kumpel kiedyś wygrał ponad 8000 na pokerze tylko że on kase wypłacał po kawałku i mu nic nie zrobili ????
edit: a wygranie 8000 na pokerze to nie takie trudne ludzie mają w kasynie tytan poker po 80 000$ na kontach nie wiem ile kolega wygrał że go bank wezwał ale zrobił duży błąd ze wypłacić chciał odrazu całość. Bo teraz może kare zapłacić jak złoto jak tylko skarbówka będzie mu kazała zapłacić podatek to niech sie cieszy ze tylko tak to się skończy
 
E 0

erni

Użytkownik
Ghs nigdy w skarbówce nie bylem, mialem tam tylko praktyke i widzialem te dupowlazenie (cukiernik przynosi torciki, innych strasza karami po kilkadziesiąt tys. zł itp.) Masz racje, że oni w dupie maja wiele rzeczy, ale prawo jest prawem a te UE w sprawie bukmacherki jest nad naszym i żaden kraj nie podskoczy w tym temacie bo jest szybko sprowadzany w dół, ulegaja po kolei wszyscy, ci którzy maja u siebie ziemniaków niemaja szans z UE. Musisz walczyć nawszelkie sposoby, nie wiem jak wyglada odwołanie się do UE, szczególnie z pkt widzenia osoby fizycznej. Jesli to niemozliwe lub trudne do wykonania to wtedy chyba najlepiej kumulować środki w sprytny sposób i czekac na lepsze czasy. Nawiasem mówiac chciakbym miec takie problemy jak Ty.
A co do podatku to czy nieobowiązuje tutaj ustawa o podwójnym opodatkowaniu ? Z Malta mamy to podpisane, a podatek od gier tam 0 % a to też stawka, więc płacąć w Polsce płacilibysmy drugi raz ?
Bo skoro w Polsce od ziemniaków płacisz od gier a nie dochodowy to jakim prawem od grania w siecimasz płacić jeden i drugi ?
 
P 1

premi

Użytkownik
Erni GHS ma rację i ty też z tym że by było tak jak piszesz musi ktoś wygrać proces z Polską przed UE. Obecnie nie było wyroków dotyczących naszego kraju i mamy takie przepisy jakie mamy. W skarbówce rzeczywiście będą to mieli gdzieś i nałożą kare. A uogólniając to że niszczą wiele firm durnymi karami to jestem zdania że odpowiedzialność urzędnika za swoje decyzję sprawią że pomyśli 2 razy zanim jakąś decyzję wyda...
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
przeczytałem ten artykuł i jest interesujący. Aż chce się żeby nasz rząd uporał się z tą kwestią prawną i żeby hazard był u nas legalny. I zadowolenie będzie spore i dla nich i dla nas graczy. Zyski rząd może mieć duże i nie będzie typu: wzrost akcyzy i tak dalej...
Poczekamy zobaczymy ...
.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
jakby zostal zalegalizowany, naziemne by musialy podniesc kursy zeby rywalizowac z obecnymi wiec to bylby plus dla klientow ????
ale to jest Polska i zostanie tak jak jest pewnie;p
 
P 0

playa

Użytkownik
moze ktos z was wie jakie maksymalne kwoty mozna wplacac do banku zeby nie zglaszal tego do US? Przy jakiejs wiekszej wygranej mozna by wlasnie rozlozyc wygrana na takie kwoty i wyplacac na raty
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
moze ktos z was wie jakie maksymalne kwoty mozna wplacac do banku zeby nie zglaszal tego do US? Przy jakiejs wiekszej wygranej mozna by wlasnie rozlozyc wygrana na takie kwoty i wyplacac na raty
Jak byś przeczytał temat od początku to byś się dowiedział.
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
Nasz rząd jest taki jaki jest... nic na to nie poradzimy... możemy tylko czekać na cud. A co do wypłaty kasy małymi kwotami... Czytałem temat od początku. Może nie zauważyłem ale nikt nie napisał chyba że jeżeli będziemy małymi kwotami wypłacać kasę i ją wydawać to w końcu na koniec roku uzbiera nam się troszkę tych pieniążków i wydatków i co wtedy?? Większość z nas nie ma dochodów poprzez prace więc US wie że nie mamy dochodów ale i tak to by nic nie zmieniło bo konta firmowe są lepiej sprawdzane niż konta osobiste i nie przeszły by przelewy z buków. Ale... i tak się doczepią bo musimy rozliczyć się na koniec roku... Więc co z tym fantem zrobić żeby można było mało wypłacać i bez problemu wydawać na samochód i na inne duperełki. I jak się z nimi na koniec rozliczyć :p
Jestem lalik w tej dziedzinie więc jasno proszę :p
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Nasz rząd jest taki jaki jest... nic na to nie poradzimy... możemy tylko czekać na cud. A co do wypłaty kasy małymi kwotami... Czytałem temat od początku. Może nie zauważyłem ale nikt nie napisał chyba że jeżeli będziemy małymi kwotami wypłacać kasę i ją wydawać to w końcu na koniec roku uzbiera nam się troszkę tych pieniążków i wydatków i co wtedy?? Większość z nas nie ma dochodów poprzez prace więc US wie że nie mamy dochodów ale i tak to by nic nie zmieniło bo konta firmowe są lepiej sprawdzane niż konta osobiste i nie przeszły by przelewy z buków. Ale... i tak się doczepią bo musimy rozliczyć się na koniec roku... Więc co z tym fantem zrobić żeby można było mało wypłacać i bez problemu wydawać na samochód i na inne duperełki. I jak się z nimi na koniec rozliczyć :p
Jestem lalik w tej dziedzinie więc jasno proszę :p
siedż cicho i nie myśl o rozliczaniu, jak wygrałeś kasę przez internet. Dowalą Ci karę i jak już wiesz, z kodeksem karnym będziesz miał do czynienia.
Nie pracujesz więc nie musisz się rozliczać to więc o co się martwisz?
 
angelwhite 0

angelwhite

Użytkownik
no dobra... zgadzam się... ale nikt się nie zainteresuje tym skąd mam tyle pieniędzy na koncie jak nie pracuje?? albo za co ja kupiłem samochód albo dom jeżeli nie pracuje??
 
G 46

ghs

Użytkownik
Leżące na koncie pieniądze nie są problemem, o ile nie przelewasz wielkich sum rzędu 40 tys. zł. Większe zakupy (np. samochód) to jednak problem. Można próbować kupować dla formalności na raty, a później szybko spłacać.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
każdy by chciał sobie dorobić i mieć spokojne życie...
jak wygrywasz kasę przez net to czemu nie grasz u naziemnych? Wygrasz rzędu 40 tys lub więcej zapłacisz podatek i kupujesz sobie auto jakie chcesz...
 
kriminal007 0

kriminal007

Użytkownik
no właśnie i w tym problem. Jak się dorobić żeby nikt się nie przyczepił :p i mieć spokojnie życie :p
1. Zalozyc konto za granica i wyplacic kase.
2. Dokonac darowizny (np. Twoj dziadek przekazuje Ci 50tys PLN) co nie jest opodatkowane, o ile dokonamy takiej darowizny raz na 5 lat.


Niestety nasz ustawodawca, jezeli w ogole zmieni przepisy, to tylko pod naciskiem UE. (jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze)
 
Do góry Bottom