>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Myślę, że tutaj mogę napisać, ja bym zrobił tak:
Kasę z bukmachera przesłał sobie na moneybookers lub neteller, potem powiadomił ciocię którą mam w Anglii, że prześlę jej pieniądze następnie ona da mi z tego darowiznę (chyba 2% podatku) i ileś tam może sobie wziąć za fatygę (zależy jaka kwota, ale powiedzmy też 2% czyli z 50000 tys. 1 tys.) i mamy pieniądze legalnie z odprowadzeniem podatku i wydać kasę też możecie bo udowodnicie skąd mieliście. I nie sądzę by do nas czy do kogoś bliskiego z zagranicy gdzie e-hazard jest legalny tym bardziej przyczepił się US nasz czy ten zagraniczny do tej osoby.
 
R 13

reward

Użytkownik
Fatalne rozwiązanie...
Myślę, że tutaj mogę napisać, ja bym zrobił tak:
Kasę z bukmachera przesłał sobie na moneybookers lub neteller, potem powiadomił ciocię którą mam w Anglii, że prześlę jej pieniądze następnie ona da mi z tego darowiznę (chyba 2% podatku) i ileś tam może sobie wziąć za fatygę (zależy jaka kwota, ale powiedzmy też 2% czyli z 50000 tys. 1 tys.) i mamy pieniądze legalnie z odprowadzeniem podatku i wydać kasę też możecie bo udowodnicie skąd mieliście. I nie sądzę by do nas czy do kogoś bliskiego z zagranicy gdzie e-hazard jest legalny tym bardziej przyczepił się US nasz czy ten zagraniczny do tej osoby.
Fatalny pomysł, ponieważ jeśli dostaniesz darowiznę od cioci to zapłacić 18% podatku... musisz to zgłosić do Urzędu Skarbowego... rozliczyć PIT, więc odradzam taki pomysł.
 
T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Kwota nadwyżki ponad kwotę wolną od podatku w zł (ponad - do)
Podatek wynosi
1) od nabywców zaliczonych do I grupy podatkowej
małżonek, zstępni (dzieci i ich potomkowie), wstępni (rodzice i ich przodkowie), pasierbowie, zięciowie, synowie, rodzeństwo, ojczym, macocha i teściowie​
10.278 zł
3%
10.278 - 20.556 zł
308,30 zł i 5% od nadwyżki ponad 10.278 zł
20.556 zł
822,20 zł i 7% od nadwyżki ponad 20.556 zł
2) od nabywców zaliczonych do II grupy podatkowej
zstępni rodzeństwa, rodzeństwo rodziców, zstępni i małżonkowie pasierbów, małżonkowie rodzeństwa, rodzeństwo małżonków, małżonkowie rodzeństwa małżonków, małżonkowie innych zstępnych​
10.278 zł
7%
10.278 - 20.556 zł
719,50 zł i 9% od nadwyżki ponad 10.278 zł
20.556 zł
1.644,50 i 12% od nadwyżki ponad 20.556 zł
3) od nabywców zaliczonych do III grupy podatkowej
10.278 zł
12%
10.278 - 20.556 zł
1.233,40 zł i 16% od nadwyżki ponad 10.278 zł
20.556 zł
2.877,90 zł i 20% od nadwyżki ponad 20.556 zł


tak jest opodatkowana darowizna, jak ktoś ma 1 grupę za granicą to jak dla mnie jest lux, a nawet 3 grupa jest lepsza niż 75%, bo przypominam kasę możesz z buka jeszcze jakoś gromadzić, ale raczej jej nie wydasz lub zapłacisz za to co sobie kupiłeś 75% podatku, a po takich darowiznach możesz kupować i udowodnisz skąd masz kasę, nie żadne nieujawnione źródło dochodu.
 
A 0

acdc

Użytkownik
skarbówka a mb a mbank
witam , mam pytanie odnośnie tego czy jeśli wygram dość sporą sumę to czy przelać ją na konto bankowe(mbank) czy lepiej na mb ?
Gdzieś był temat , jakiś uż forum wygrał sporą sumę i przelał na konto w polsce i skarbówka mu się dobrała do dupy .
Mam pytanie czy jeśli przeleją na MB i z mb stopniowo do mbanku to czy nie będzie widac na (bilingu czy tak co kto woli) ? jak wy robicie ? jeśli wygracie jakąś znaczna sumę (+1000) zł ?
leg:
MB moneybrokers
 
A 0

acdc

Użytkownik
haha , sory za ten post myślałem że pisze temat(nowy)
ale już nie bede zakładał ????
dzikus@
nie przyczepia się ?? za np. 5tys/miesięcznie ?

Vader// założyłeś nowy temat ale scaliłem go ze starym...
 
D 0

dzikus

Użytkownik
Powiem szczerze ze moj znajomy robi wyplaty po okolo 15tys mieisiecznie i nie mial jeszcze najmniejszych problemow.
Edit: Ok podpytam
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Ciagle te same pytania. Nie odpowiadajcie mu niech przjrzy kilka ostatnich stron. Temat proponuje zamknac bo tu tylko sie ludzie pytaja czy jak wyplace x zl to skarbowka mnie scignie. Dziekuje za uwage
Powiem tylko tyle - skarbowka sie przywali nawet jak wyplacisz 10zlotych, jezeli ktos cie podpieprzy do Urzedu Skarbowego ze masz dochod z nielegalnego zrodla.
 
A 0

acdc

Użytkownik
a jeśli nie podpieprzy ? oni tak na wyrywki kontrolują ? czy mają tam system informujący , że np. pan kowalski miesięcznie zarabia 2,5tyś zł ... i jeśli np, danego miesiąca będzie jakieś 5 tyś koljnego 7 tys to sys. zaalarmuje ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
a jeśli nie podpieprzy ? oni tak na wyrywki kontrolują ? czy mają tam system informujący , że np. pan kowalski miesięcznie zarabia 2,5tyś zł ... i jeśli np, danego miesiąca będzie jakieś 5 tyś koljnego 7 tys to sys. zaalarmuje ?
Taaaa....
i dzwonią do skarbókwki za każdym razem gdy ktoś dostanie premię, nie mówiąc już o &quot;trzynastce&quot;.
Osoby, które zarabiają na prowizjach i co miesiąc mają inną &quot;wypłatę&quot; to już od dawna w więzieniach siedzą.

Ludzie! Zacznijcie trochę myśleć bo niektóre pytania są żenujące.
 
L 0

lukmar16

Użytkownik
Witam. Buk-macherką internetową zajmuję się od jakiegoś tygodnia i opracowałem sobie dobry system z którego spokojnie mogę wyciągnąć 3-5tyś na miesiąc i tu moje pytanie: posiadając konto w Mbanku czy mogę wygrane co miesiąc wypłacać na konto bez jakichkolwiek konsekwencji??? Dodam że mam 19 lat i nie pracuje tylko się jeszcze uczę.
 
K 40

kozas

Użytkownik
Zadziwiajace jak wielu ludzi martwi sie o wyplate pieniedzy, nie myslac najpierw ze caly myk polega na ugraniu tej kasy. Jesli opracowales magiczny system dzieki ktoremu co miesiac bedziesz wyciagal 5 kafli, to zapewniam Cie, ze to czy bank ktory operuje wieloma milionami, przez ktory przechodza dziesiatki tysiecy transakcji dziennie zainteresuje sie taka suma nie powinno byc juz Twoim zmartwieniem.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Witam. Buk-macherką internetową zajmuję się od jakiegoś tygodnia i opracowałem sobie dobry system z którego spokojnie mogę wyciągnąć 3-5tyś na miesiąc i tu moje pytanie: posiadając konto w Mbanku czy mogę wygrane co miesiąc wypłacać na konto bez jakichkolwiek konsekwencji??? Dodam że mam 19 lat i nie pracuje tylko się jeszcze uczę.
to zdradź co to za system ;p

a tak odpowiadając na twoje pytanie nie powinno być problemu lecz wiadomo jak to jest bank cie może wezwać za byle co, Jednak najlepiej zrobic sobie karte moneybookers i nawet na miech wypłacać z buka po 10tyś nawet nie pracując
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Czyto jest temat o Moneybookers?
Lukmar przestań spamować bo moja cierpliwość się kończy...
Ilość postów usuwanych w tym temacie zbliża się do niebezpiecznej granicy, po której rozważę jego zamknięcie.
Dalszą dyskusję o MB (sowją drogą wszystko o co pytasz już na forum jest) będzie uskuteczniać tutaj: Karta Moneybookers jak tylko przeniosę tam posty.
 
H 0

hans1410

Użytkownik
Koleś założył ten temat w listopadzie 2008 i w tym samym miesiącu był tu po raz ostatni.
Temat &quot;wezwał mnie bank&quot; wydaje mi się mało prawdopodobny, może napisał to po prostu dla jaj, a tu prawie dwa lata później w kółko te same pytania...
Wydaje mi się że mam lepszy temat. Czy znacie osobiście kogoś kogo skarbówka lub izba celna udupiła za granie przez internet??
Przecież oni sami przyznają że przepisy są tak pogmatwane że niewiele mogą zrobić.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Koleś założył ten temat w listopadzie 2008 i w tym samym miesiącu był tu po raz ostatni.
Temat &quot;wezwał mnie bank&quot; wydaje mi się mało prawdopodobny, może napisał to po prostu dla jaj, a tu prawie dwa lata później w kółko te same pytania...
Wydaje mi się że mam lepszy temat. Czy znacie osobiście kogoś kogo skarbówka lub izba celna udupiła za granie przez internet??
Przecież oni sami przyznają że przepisy są tak pogmatwane że niewiele mogą zrobić.
Przejrzyj cały temat, a nie tylko sprawdziłeś ile autor był na forum to z pewnością przekonasz się, że sprawa tu poruszana jest autentyczna. Jedynie faktem jest, że ostatnio konkretów tu nie widać co nie znaczy, że ich nie będzie.

Wydaje mi się że mam lepszy temat.Czy znacie osobiście kogoś kogo skarbówka lub izba celna udupiła za granie przez internet??
Co do tego to nie żartuj ;) Jak znam to co podać mam z imienia i nazwiska czy skan dowodu wystarczy :grin:, to by było równie bezsensu temat jak te z początku wakacji, w których nowi się pytają co grać jak się sezon piłkarski skończy.
 
Do góry Bottom