>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

P 19

pikobelo

Użytkownik
OK
No dobrze,a jak dlugo teraz czekac na jakis odzew ze strony US? I co dalej robic z kolejna kasa? Powiem szczerze, boje sie.. Wyplacac dalej w mniejszych transzach czy sie wstrzymac? Co dalej?
 
T 31

tmkksc

Użytkownik
Załóż konto w zagranicznym banku albo portfel elektroniczny typu MB i tam wyplacaj kase do tego karta MB i 1tys dziennie mozesz sobie wyplacac spokojnie z bankomatu ewentualnie 1000 euro transakcji bezgotówkowych tzn idziesz do kasyna kupujesz zetony za 1 tys euro czyli ok 4 tys złotych i bez gry (rozmysliles sie ) sprzedajesz zetony za gotówke w kasie kasyna ten proceder mozesz powtarzac jesli masz kilka kasyn w nieduzej odleglosci ( wawa) bo tak codziennie w jednym to dosc podejrzanie by to wygladało, ogolnie jest duzo mozliwosci wyplacanie takich kwot od bukow bezposrednio na swoje konto w banku ktore przeciez nie jest anonimowe nie jest wg mnie dobrym rozwiązaniem, pozdrawiam.
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
Masz racje. Zalozylem konto na MB, obecnie czekam na karte. Mam nadzieje, ze wszystko sie jakos ulozy. Czas zaczac zarabiac pieniadze na ewentualne kary.. Co zrobic by ich uniknac?
 
madrista4ever 0

madrista4ever

Użytkownik
witam mam taki problem :
Od jakiegoś czasu zarabiam na Betfair dosyc spore pieniążki ... i wszystko jest w porządku dopóki nie zacznę ich wydawac ... bo jak wiadomo np. moje miesięczne dochody to 1000 zł , chce kupic mieszkanie za 300 tyś za te własnie pieniążki i problemem będzie skąd ja te pieniądze wziąłem bo US będzie miał pretensje do mnie o to ...

zastanawiam się jak rozwiązac sprawę ... jak myślicie ,gdybym np. Wyjechał do pracy na Bahamy gdzie nie ma podatku dochodowego i wrócił po roku do kraju np. z 1 mln zł to musiałbym się tłumaczyc skąd te pieniądze ? czy wystarczy , że tam płaciłem podatek 0% ?
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
witam mam taki problem :
Od jakiegoś czasu zarabiam na Betfair dosyc spore pieniążki ... i wszystko jest w porządku dopóki nie zacznę ich wydawac ... bo jak wiadomo np. moje miesięczne dochody to 1000 zł , chce kupic mieszkanie za 300 tyś za te własnie pieniążki i problemem będzie skąd ja te pieniądze wziąłem bo US będzie miał pretensje do mnie o to ...
zastanawiam się jak rozwiązac sprawę ... jak myślicie ,gdybym np. Wyjechał do pracy na Bahamy gdzie nie ma podatku dochodowego i wrócił po roku do kraju np. z 1 mln zł to musiałbym się tłumaczyc skąd te pieniądze ? czy wystarczy , że tam płaciłem podatek 0% ?
A od czego ten podatek 0% zamierzasz płacić? Masz umowę o pracę z pracodawcą na Bahamach...?
Te 1000 pln miesięcznie to twoje legalne dochody czy na czarno?
 
madrista4ever 0

madrista4ever

Użytkownik
1000 zł to dochód legalny po odprowadzeniu podatku .
A podatek na Bahamach płaciłbym od wygranych losowych ... tylko czy w Polsce to by respektowali ?

ewentualnie inne sposoby wyprania tych pieniędzy ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Skoro tyle zarabiasz to może warto iść do takiej osoby jak doradca podatkowy? Po coś wymyślili taki zawód :]
 
R 13

reward

Użytkownik
...
Proponuję jechać np. do Londynu i grać w kasynach... Londyn ma 20 kasyn, wygrasz/przegrasz raz na plusie raz na minusie, a zaświadczenie o wygranych będziesz miał z kasyna i nikt Ci się nie przyczepi, a jako prawnik wiem, że Polska ma podpisaną dwustronną umowę o unikaniu płacenia podwójnego podatku, to po pierwsze, a po drugie to wygrane w kasynach za granicą są zwolnione z płacenia podatku przez graczy z Polski, ale koniecznie MUSISZ MIEĆ LEGALNE ZAŚWIADCZENIE O WYGRANYCH Z DANEGO KASYNA... jak tak to proszę o kontakt na priv.
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
1000 zł to dochód legalny po odprowadzeniu podatku .
A podatek na Bahamach płaciłbym od wygranych losowych ... tylko czy w Polsce to by respektowali ?
ewentualnie inne sposoby wyprania tych pieniędzy ?
Nie mógłbyś płacić podatków od wygranych losowych na Bahamach gdyż Betfair nie jest zarejestrowany w tym kraju. A twoje miejsce pobytu nie ma tu większego znaczenia.
Poczytaj wcześniejsze posty, przynajmniej tak w teorii tak to wygląda: http://forum.bukmacherskie.com/f98/wygralem-spora-kase-wezwal-mnie-bank-24614-21.html#post1671306
 
O 98

ozon1

Użytkownik
z zagranicznymi kasynami i zaswiadczeniami to nie jest taka do konca wyjasniona sprawa
pare lat temu glosna sprawa byla gdy Polaczek wygral w jakims niemieckim lotto i przyjechal do Polski i postawil dom
z tego co pamietam dostal 75% podatku

ale nie o to chodzi
zeby bawic sie w kasynie i nie lapac minusow trzeba tez poswiecac czas
a zawsze moze byc z tym problem
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Jeśli masz TAK DUŻY PLUS to może warto pomyśleć nad kredytem? Jeśli będzie regularnie przelewał na swoje konto po kilka tyś. zł to Twoja zdolność kredytowa wzrośnie i uzbierasz całkiem spory &#39;wkład własny&#39; w sposób, którego US nie monitoruje.

Później przy ewentualnych pytaniach: &#39;skąd Pan ma?&#39; odpowiedź jest prosta: &quot;dostałem kredyt&quot;.

Fakt, będziesz musiał nieco dopłacić do interesu, ale nie tracisz dostępu do swoich pieniędzy i możesz je spokojnie drobniejszymi sumami przelewać na konto... Na pewno to lepsze rozwiązanie niż wizyta w kasynie!

Ale najlepsza z możliwych jest rada Vadera. Poświęć kilka złotych i wybadaj sprawę u doradcy podatkowego. Będzie najbezpieczniej i najbardziej fachowo.
 
M 0

mrg

Użytkownik
witam mam taki problem :
Od jakiegoś czasu zarabiam na Betfair dosyc spore pieniążki ... i wszystko jest w porządku dopóki nie zacznę ich wydawac ... bo jak wiadomo np. moje miesięczne dochody to 1000 zł , chce kupic mieszkanie za 300 tyś za te własnie pieniążki i problemem będzie skąd ja te pieniądze wziąłem bo US będzie miał pretensje do mnie o to ...

zastanawiam się jak rozwiązac sprawę ... jak myślicie ,gdybym np. Wyjechał do pracy na Bahamy gdzie nie ma podatku dochodowego i wrócił po roku do kraju np. z 1 mln zł to musiałbym się tłumaczyc skąd te pieniądze ? czy wystarczy , że tam płaciłem podatek 0% ?
Tak po powrocie do kraju w takim przypadku czekałby na Ciebie podatek od wzbogacenia. Inaczej nasza kochana skarbówka nie dała by Ci spokoju. Możesz pokombinować z darowiznami od rodziny wolnymi od podatku. Dokładnie nie wiem jak to z tym jest, ale poczytać nie zaszkodzi.
 
R 13

reward

Użytkownik
hmm...
z zagranicznymi kasynami i zaswiadczeniami to nie jest taka do konca wyjasniona sprawa
pare lat temu glosna sprawa byla gdy Polaczek wygral w jakims niemieckim lotto i przyjechal do Polski i postawil dom
z tego co pamietam dostal 75% podatku

ale nie o to chodzi
zeby bawic sie w kasynie i nie lapac minusow trzeba tez poswiecac czas
a zawsze moze byc z tym problem
Nie jest prawdą co piszesz... ktoś mógł dostać 75% podatku jako kara skarbowa tylko wtedy jak nie miał zaświadczeń o wygranej... jeśli np. wygrasz 10 tys. funtów w Londynie i masz zaświadczenie to mówiąc brzydko &quot;US może Cię cmoknąć w trąbę...&quot; czytałem na temat wygranych w kasynach w prawie UE do którego Polska musiała się dostosować jakiś 1-2 lata... to jest informacja 100%
 
madrista4ever 0

madrista4ever

Użytkownik
Dzięki wielkie za wszytkie rady i chyba naprawdę skorzystam z pomysłu Vadera i udam się do radcy podatkowego ... . Problemem nie byłby dla mnie nawet roczny wyjazd za granicę do państwa gdzie mógłbym legalnie wygrac pieniądze w Betfair i nawet byłbym w stanie zapłacic podatek od wygranej - ale max 10 % . Potem powrót do kraju z legalnymi pieniędzmi ... muszę isc do radcy żeby zobaczyc jak to wygląda ???? .
Jeszcze raz dzięki ...
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Dzięki wielkie za wszytkie rady i chyba naprawdę skorzystam z pomysłu Vadera i udam się do radcy podatkowego ... . Problemem nie byłby dla mnie nawet roczny wyjazd za granicę do państwa gdzie mógłbym legalnie wygrac pieniądze w Betfair i nawet byłbym w stanie zapłacic podatek od wygranej - ale max 10 % . Potem powrót do kraju z legalnymi pieniędzmi ... muszę isc do radcy żeby zobaczyc jak to wygląda ???? .

Jeszcze raz dzięki ...
Zanim pojdziesz do doradcy... Jeden pomysl. Nie wiem na ile jest to realne. Masz ta lewa kase z bukmacherki na mieszkanie. Co robisz? Idziesz do banku po ... kredyt na to mieszkanie ???? Poreczenie powiedzmy dostajesz od rodzicow i daja ci kredyt. Za ta kase kupujesz mieszkanie. Kredyt splacasz kasa z bukmacherki. Co o tym myslicie?
 
madrista4ever 0

madrista4ever

Użytkownik
pomysł z kredytem byłby dobry jeżeli mógłbym go spłacic w ciągu roku ???? ... z małymi odsetkami bo biorac kredyt na 300 000 zł nie bardzo uśmiecha mi się oddawac 700 000 zł czyli o około 400 000 zł więcej :/
więc pomysł średni ... zwłaszcza jeżeli spłace kredyt w ciągu np. 5 lat to US może się zastanowic skąd mialem kase na jego spłate ...
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
pomysł z kredytem byłby dobry jeżeli mógłbym go spłacic w ciągu roku ???? ... z małymi odsetkami bo biorac kredyt na 300 000 zł nie bardzo uśmiecha mi się oddawac 700 000 zł czyli o około 400 000 zł więcej :/

więc pomysł średni ... zwłaszcza jeżeli spłace kredyt w ciągu np. 5 lat to US może się zastanowic skąd mialem kase na jego spłate ...
Eee tam. Skad zes wzial te liczby? Kredyt mieszkaniowy przeciez tak nie rosnie. Radze ci zrob lepszy research w tej tematyce. Da sie wziac kredyt na uczciwy procent.
 
Do góry Bottom