>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie wiem czemu został zmieniony tytuł tematu: zamiast wezwał mnie Urząd Skarbowy, zmiana na bank...
Hmmm... nie wiem czemu kompletnie nie masz pojęcia o czym piszesz, próbujesz coś sugerować co kompletnie nie ma pokrycia w rzeczywistości.
Ale to już Twój problem, tylko następnym razem nie pisz takich rzeczy.
 
K 0

kyle

Użytkownik
No czyli jednak gdyby troszkę pokombinować z portfelami internetowymi to każdą kasę można wypłacić bez problemów z US.
Teraz pozostaje tylko kwestia jak je rozsądnie wydać albo obrócić żeby spokojnie zarejestrować ferrari. xD
 
T 31

tmkksc

Użytkownik
nigdy sie Ferrari nie dorobisz na bukmacherce także niech Cię głowa o to nie boli ???? swoją drogą to gdzie z tym Ferrari na nasze dziurawe drogi ;)
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Dziś dostałem wezwanie na policje. Mam się zgłosić 28 czerwca na komendę jako świadek w sprawie P6-1269/10 nie chodzi przypadkiem o pokera, bukmacherkę? tzn. podatki itp?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jasne… już Ciebie zaraz aresztują…
Ten numer kompletnie nic nie mówi. cyfry 1269 oznacza pewnie numer porządkowy wezwania na rok 2010… Ponadto w każdym wezwaniu jest napisane w jakim charakterze jesteś wzywany, np. świadka.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
jako swiadek o wszystko moze chodzic.
ostatnio kolega miał wezwanie jako swiadek bo koles na allegro oszukiwał a on od niego cos kupił (jego nie oszukał) i nie miał pojecia o co chodzi
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
Panowie mam pytanie. Wygrałem w maju ok. 100tys.w zakładach. Wszystko wyplacilem. Najwieksza jednorazowa wyplata wynosila 50tys.zł. Czy moge miec problemy? Zaznaczam, ze przez dlugi okres czasu wplacalem pieniadze i nic nie wyjmowalem. Czy to wazne, ze bilans wplat i wyplat jest mniej wiecej taki sam? Pytam bo to co czytam na tym forum mnie mocno zaniepokoilo. Czy US bierze pod uwage, ze wczesniej wplacalem kase? Czy moge ewentualnie powolac sie na to, ze wplacalem pieniadze po to by je wyplacic? Pozdrawiam i czekam na fachowa pomoc.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
W takim wypadku mozesz sie spodziewac Urzedu Skarbowego. Na 100%. I pisze tu calkiem powaznie, najlepiej uciekaj za granice. Takich sum to sie nie wyplaca jednorazowo niepelnosprytny jestes czy co?
 
F 0

fasolkabolka

Użytkownik
pikobelo &gt;&gt; jak byś wypłacał na miesiac lub co jakis czas po 5000 zł no nawet 10 000 zł to US by sie do cb nie przysadzil. Przelewajac po 50 000 zł masz gwarancje ze US sprawdzi skad byly ty pieniadze. Powodzenia w tlumaczeniu sie. Najwyzej ze bedziesz mial jakies szczescie i nic nikt nie zrobi ale w to szczerze watpie. 100 tys to juz ladna suma. Pozdro
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
No to niedobrze.. Co zrobic? Kiedy ewentualnie mozna sie spodziewac jakliejs reakcji ze strony US? No i co dalej? Co robic z kolejnymi wygranymi? Pomozcie prosze! A czy pewne jest, ze bank pinformuje USo wyplacie 50tys? No i jeszcze jedno. Przez kilka lat przegrywalem kupe szmalu. Teraz sie odwrocilo i wlasciwie to jestem na zero. Czy to ma jakis wplyw? Przeciez jesli zsumowac wplaty i odjac wyplaty to moze sie okazac, ze jeszcze jestem w plecy.. I kolejne pytanie. Jak to jest w tym naszym kraju, ze mozna swobodnie wplacac kase na konto gracza?! Kumpel siedzi w Holandii i tam wszystkie tego typu strony sa zablokowane. Chyba wiec jest tu jakas niekonsekwencja ze strony naszego panstwa. Z jednej strony zabraniaja, z drugiej nie robia nic by proceder ukrocic. Co z tym US.. Pomocy!
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
A po przez co wypłacałeś? Do jakiego banku? Przelew międzynarodowy?

Ile wynoszą Twoje dochody z ostatnich lat? Kupiłeś ostatnio auto, mieszkanie? Ile masz lat?

Tak naprawdę to nie jest jakaś straszna suma. Banki teoretycznie mają prawo zgłaszać tej wielkości przelewy do US, ale rzadko to robią, bo przez to ludzie tracą zaufanie do nich.

Jeśli podobnych kwot nie miałeś zbyt dużo i masz pokrycie w dochodach to na 95% nic Ci nie grozi.
US nie działa z automatu. Jeśli nawet dostaje informacje że na Twoje konto wpływają duże kwoty, sprawdza Twoje zarobki za zeszłe lata.
Jeśli okaże się że powiedzmy przez ostatnie 5 lat miałeś tylko 20tyś dochodu rocznie(albo dopiero nie dawno rozpocząłeś prace), a jeszcze po drodze kupiłeś powiedzmy samochód, to mają podstawę żeby Cie sprawdzić.
Natomiast jeśli miałeś spore dochody, i nie zrobiłeś poważniejszego zakupu, to możesz spać spokojnie.

Podsumowując, nawet jeśli bank zgłosił to do US(w co wątpie, chyba że masz spore obroty na koncie), to jeśli masz pokrycie w dochodach, to raczej nic Ci nie grozi.
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
To nie są jakieś spore sumy, które interesowałyby US i wątpię by zawracali sobie gitarę. Gdybyś był bezrobotny lub pracował i kupywał np. nieruchomości, samochody a legalne dochody nie pokrywałyby wszystkich większych wydatków to mogliby się przyczepić.
Jeśli przypadkiem wykryliby, że pogrywasz sobie regularnie za granicą obstawiając zakłądy wzajemne, to co z tego?
Przecież nie robiłeś tego w Polsce, co byłoby nielegalne.
Jeśli zamierzasz dalej grać u buków to najlepiej załóż zagraniczne konto bankowe i skarbówka nie będzie ci d.... zawracała, a Ty nie będziesz się bał o swoją kasę.
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
Wyplacalem na konto PKOBP. Moje dochody rocznie wynosza okolo50-60-tys. Przez ostatnie lata duzo wydawalem na gre, a teraz sytuacja odwrocila sie i wyjmuje raz za razem. Nie kupuje nic nadzwyczajnego, ani samochodow, ani mieszkan. Ale np w kwietniu w sumie wyplacilem ok 50tys, w maju ponad 100tys, a w czerwcu ok 50 tys. Dodam, ze znaczna czesc tych srodkow wraca zaraz na konto gracza..Wyplacam by od razu ich nie wydac, a po prostu by trzezwo reagowac i nie podpalac sie. W jakim czasie powidaomione organa takie jak US czy GIIF reaguja? Czy od maja powinienem juz cos dostac?
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Banki teoretycznie mają prawo zgłaszać tej wielkości przelewy do US, ale rzadko to robią, bo przez to ludzie tracą zaufanie do nich.
Bank ma obowiązek zarejetrować w swojej bazie danych każdy przelew powyżej 10000euro,natomiast bank samoczynnie nie przekazuje US informacji,że taki przelew nastąpił. US się przyczepi do ciebie dopiero wtedy, gdy wprowadzisz te pieniądze w obieg, a nie za bardzo masz na nie pokrycie...
 
P 19

pikobelo

Użytkownik
Pokrycie mam (tak mi sie wydaje) bo przez okolo 3 lata tyle wplacilem na konto gracza. Co to znaczy &quot;wprowadzic w obieg?&quot; Jak cos sobie kupie? O to chodzi? Acha, czy kolezanka pracujaca w tym banku moze mi powiedziec czy zostalem odnotowany?
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Wyplacalem na konto PKOBP. Moje dochody rocznie wynosza okolo50-60-tys. Przez ostatnie lata duzo wydawalem na gre, a teraz sytuacja odwrocila sie i wyjmuje raz za razem. Nie kupuje nic nadzwyczajnego, ani samochodow, ani mieszkan. Ale np w kwietniu w sumie wyplacilem ok 50tys, w maju ponad 100tys, a w czerwcu ok 50 tys. Dodam, ze znaczna czesc tych srodkow wraca zaraz na konto gracza..Wyplacam by od razu ich nie wydac, a po prostu by trzezwo reagowac i nie podpalac sie. W jakim czasie powidaomione organa takie jak US czy GIIF reaguja? Czy od maja powinienem juz cos dostac?
Nieujawnione dochody, do 5 lat wstecz, a z doświadczenia wiem że zwykle na ostatnią chwilę sie czepiają.

PKOBP to duży bank, mający spory bałagan. Ostatnio często wykorzytywany przez tzw. słupy, więc stali sę bardziej uważni.
Ale jeśli masz tam konto od dawna, wpływa do nich Twoja pensja, robisz zakupy ich kartą, itp. to zapewne w ogóle się Tobą nei zainteresowali.
Najgorzej by było gdybyś dopiero co założył konto, dostał spory przelew, a potem posłałbyś go dalej.

Często bywa że jeśli komuś wpływa na konto duża suma pieniędzy z nieznanego źródła, bank dzwoni i pyta się czy się spodziewałeś przelewu i czy znasz jego pochodzenie, ale to tylko w wypadku dużych sum pieniędzy, dużych w porównaniu do obrotów na koncie.

Podobnych przelewów to oni mają dziesiątki tysięcy dziennie, jeśli nei jesteś słupem możesz spać spokojnei ????
 
Do góry Bottom