>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie według Forum Bukmacherskiego

A 23

adam2173

Użytkownik
A tak ze względu na sondaże internetowe to żałuje że nie postawiłem jakiegoś grosza na JKM bo kurs był 1500 (teraz spał na 500) a np kurs na Jurka to 150 (szok) więc w sumie Korwin to jedyna osoba spoza czołówki na którą się opłacało zaryzykować choć wiadomo że szansa wygrania żadna ale kurs był kuszący;)

Co do tych kursów - w Betsafe wciąż można zagrać na JKM po kursie 2500.
 
slimek 3

slimek

Użytkownik


Andrzej Lepper 63.46%
Marek Jurek 63.46%
Waldemar Pawlak 59.62%
Janusz Korwin-Mikke 55.77%
Bogusław Ziętek 50%
Kornel Morawiecki 48.08%
Jarosław Kaczyński 48.08%
Bronisław Komorowski 44.23%
Grzegorz Napieralski 44.23%
Andrzej Olechowski 36.54%
Lepper nigdy nie był mi bliski, natomiast zupełnie inaczej jest co do Jurka i to pewnie an niego oddam swój głos w I turze wyborów.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Andrzej Lepper 75%
Waldemar Pawlak 67.31%
Janusz Korwin-Mikke 63.46%
Kornel Morawiecki 61.54%
Marek Jurek 59.62%
Bogusław Ziętek 57.69%
Jarosław Kaczyński 51.92%
Grzegorz Napieralski 51.92%
Andrzej Olechowski 46.15%
Bronisław Komorowski 40.38%

andrzej, andrzej !
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Zaskoczony jestem tym testem , mysle ze nie mozna tego tak odwzorwoac i odnies sie do tego i tak bede chyba glosowal na kogos innego
Dlaczego nie ? Bardzo fajne są te komenatrze do każdego pytania, każdego z pytanych.

Waldemar Pawlak 80.77%
Andrzej Lepper 78.85%
Marek Jurek 71.15%
Jarosław Kaczyński 69.23%
Bronisław Komorowski 69.23%
Grzegorz Napieralski 63.46%
Kornel Morawiecki 59.62%
Janusz Korwin-Mikke 55.77%
Andrzej Olechowski 48.08%
Bogusław Ziętek 48.08%
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Nieuchronnośc oczywiście odstrasza, ale sama wysokośc kary też. Czym innym jest persektywa kary śmierci, a czym innym przesiedzenie kilkunastu lat w ciepłej celi, żyjąc na koszt społeczenstwa. Najlepszym rozwiązaniem jest więc połączenie wysokich kar (w tym kary śmierci) i jak najwyższej wyjrywalności.
zgadzam sie w 100%. Dlaczego hodujemy chwasty zamiast ich wyrywac?
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Taka mała ciekawostka, nie wiem czy zauważyliście. W Waszych wynikach w czołówce praktycznie zawsze jest Waldemar Pawlak. Szukacie daleko a macie blisko xd Zresztą kto interweniował w sprawie podatku od gry u ziemniaków? Może faktycznie jakiś trop.
Co do JKM, jakby więcej osób włączyło się w jego kampanie chociażby rozpowszechniając filmik jaki zamieszczono kilka postów wyżej to może by coś ruszyło. A tak ludzie ciąglę słyszą Komorowski to, Kaczyński tamto i to bez wzgledu na medium a reszta kandydatów? Kandydat Y był dziś w miejscowości Z a kandydat X powiedział to ... . Moim zdaniem to trochę niesprawiedliwe. Każdy kandydat powinien być równy, a nie reklamujemy Komorowskiego i Kaczyńskiego. Naród głupi więc także zajmą się nimi a reszta ... to sobie może.
A co do kary śmierci to popieram. Gdzieś kiedyś czytałem, że dzienna stawka na utrzymanie więźnia jest wyższa niż stawka na utrzymanie chorego w szpitalu! Przepraszam na co te podatki, tyle pieniędzy zabieranych z pensji? Żeby zbir Franek miał wygody? A jeszcze przypomnę, iż zdarzało się, że więźniowie protestowali twierdząc, ze mają źle w więzieniach ...
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Mnie ciekawi skąd w sondażach takie poparcie dla gajowego. Przeciez to co on wyprawia podczas tej kampani to kpina i żart. Teraz odmawia debaty, przyszły prezydent odczuwa strach przed spotkaniem z reszta kandydatów ???? Mowil, ze chetnie debaty sie podejmnie, a teraz odmawia TVP i kandydatom. Proste i klarowne, ze powinno sie to spotkanie odbyc w TELWIZJI PUBLICZNEJ, a nie w pulsie, tvn-ie, czy tez w tv trwam. Dziwie się ludziom, którzy stoją za tym prostakiem, który sie kompromituje za kazdym razem. Kazdy, tylko nie on!

a Pitera to niech sie lepiej juz nie udziela, bo z takimi ludzmi sie nie da rozmawiac. Skrzeczy (bo mową to nazwac nie można), ze zna wszystkich kandydatów i debata nie jest potrzebna. Boja sie Platformesi kolejnej kleski gajowego ???? ????
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Taka mała ciekawostka, nie wiem czy zauważyliście. W Waszych wynikach w czołówce praktycznie zawsze jest Waldemar Pawlak. Szukacie daleko a macie blisko xd Zresztą kto interweniował w sprawie podatku od gry u ziemniaków? Może faktycznie jakiś trop.
Co do JKM, jakby więcej osób włączyło się w jego kampanie chociażby rozpowszechniając filmik jaki zamieszczono kilka postów wyżej to może by coś ruszyło. A tak ludzie ciąglę słyszą Komorowski to, Kaczyński tamto i to bez wzgledu na medium a reszta kandydatów? Kandydat Y był dziś w miejscowości Z a kandydat X powiedział to ... . Moim zdaniem to trochę niesprawiedliwe. Każdy kandydat powinien być równy, a nie reklamujemy Komorowskiego i Kaczyńskiego. Naród głupi więc także zajmą się nimi a reszta ... to sobie może.
A co do kary śmierci to popieram. Gdzieś kiedyś czytałem, że dzienna stawka na utrzymanie więźnia jest wyższa niż stawka na utrzymanie chorego w szpitalu! Przepraszam na co te podatki, tyle pieniędzy zabieranych z pensji? Żeby zbir Franek miał wygody? A jeszcze przypomnę, iż zdarzało się, że więźniowie protestowali twierdząc, ze mają źle w więzieniach ...
Lepper prawie też jest u każdego wysoko. Pawlak jest bezideowy. A co do tego, żeby odbyła się debata pomiędzy wszystkimi kandydatami, ale takie coś jest nierealne jeśli niektórym kandydatom nie pasuje debata w TVP, ale chcą debaty na neutralnym gruncie w TVN ????
EDIT : wiem, że dyskusje bukmacherskie na temat wyborów są gdzieś indziej, ale tu napiszę, coby więcej osób przeczytało :p
Jakiś czas temu poruszałem już temat pary Pawlak - JKM na 2 @ 6,25 , przy czym na Pawlaka było 1,05, teraz patrze to na Pawlaka jest już 1,10 a na Korwina 5,25 , ja za mniejszą stawkę postawię w tej parze na JKM, moim zdaniem kurs dalej poleci i minimalnie przed wyborami będzie około 4 ;]
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Zbigniew Hołdys, były muzyk
zespołu Perfect, słynacy z ostrego języka i tego, że ma dużo do powiedzenia na każdy temat, skomentował we wpisie na swoim publicznie dostępnym profilu kampanię Jarosława Kaczyńskiego. Zdjęcie przedstawiające puste haki wiszące w szafie zamiast wieszaków Hołdys podpisał: Widok z szafy Jarosława Kaczyńskiego. Ponurego średniowiecznego ****a.
Dalej jest jeszcze ostrzej:

Żaden ubek znany mi z imienia i nazwiska nie narobił tyle gnoju w relacjach między Polakami, co ten posraniec. Najbardziej parszywa postać, jaką pamiętam, a pamiętam nawet Władka Gomułkę dobrze. Powinno się go wpakować do Wastoka i wystrzelić w kosmos bez możliwości powrotu kiedykolwiek.
 
budziukikus 0

budziukikus

Użytkownik
Mi wyszło takie coś:
Zgodność Twoich odpowiedzi:
Janusz Korwin-Mikke 66.89%
Andrzej Lepper 65.54%
Waldemar Pawlak 57.43%
Bogusław Ziętek 54.73%
Grzegorz Napieralski 50%
Kornel Morawiecki 49.32%
Andrzej Olechowski 47.3%
Bronisław Komorowski 38.51%
Jarosław Kaczyński 35.81%
Marek Jurek 35.81%

Komorowski i Kaczyński na końcu.... wypełnijcie test i zobaczcie jakie poglądy ma wasz kandydat.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Jedno proste pytanie i kandydat się gubi.
Spotkanie wyborcze kandydata na prezydenta polega na tym, że kandydat prawi komunały, tłum ziewa, a dziennikarze zadają te same pytania co zwykle. Tym razem było inaczej.
Starsza pani, która przechodziła obok przemawiającego pod budową warszawskiego szpitala Grzegorza Napieralskiego, postanowiła mu zadać bardzo proste pytanie dotyczące jego &quot;reformy&quot; służby zdrowia. Grześ nie potrafił wydusić z siebie, skąd weźmie na tę &quot;reformę&quot; pieniądze.
http://www.youtube.com/watch?v=0WoFYG1nIWY&amp;amp;feature=player_embedded
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
No niestety, tylko niektórzy kandydaci chcą prawdziwej debaty. Komorowski, Kaczyński, Napieralski i Pawlak w starciu z Korwinem ponieśliby srogą klęskę, dlatego unikają go jak ognia. Swoją drogą to nawet Olechowski by ich rozniósł.
Populizm popłaca.
 
midel 189

midel

Użytkownik
No niestety, tylko niektórzy kandydaci chcą prawdziwej debaty. Komorowski, Kaczyński, Napieralski i Pawlak w starciu z Korwinem ponieśliby srogą klęskę, dlatego unikają go jak ognia. Swoją drogą to nawet Olechowski by ich rozniósł.
Populizm popłaca.
Komorowski przecież był na debacie na UW, tak jak pozostałych 7 kandydatów. Tylko Napieralski i Kaczyński nie przyszli
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Najlepsze wrażenie na tej debacie sprawił na mnie Morawiecki, czym jestem zaskoczony. Dobrze zaprezentował się też Jurek.
Najgorzej według mnie wypadli Komorowski i Pawlak co źle świadczy o obecnym rządzie oraz Olechowski, którego nie chciało się słuchać.
Korwin, Lepper i Ziętek trochę pokrzyczeli, jak zwykle. Nie powiedzieli jednak niczego nowego.

Szkoda, że nie było Kaczyńskiego i Napieralskiego, na pewno debata byłaby znacznie ciekawsza.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Najlepsze wrażenie na tej debacie sprawił na mnie Morawiecki, czym jestem zaskoczony. Dobrze zaprezentował się też Jurek.
Najgorzej według mnie wypadli Komorowski i Pawlak co źle świadczy o obecnym rządzie oraz Olechowski.
Korwin, Lepper i Ziętek trochę pokrzyczeli, jak zwykle. Nie powiedzieli jednak niczego nowego.
Morawiecki to taki prawdziwy, dobroduszny socjalista. W sumie większość wyborców Kaczyńskiego powinna głosować na niego. Podobnie Korwin-Mikke. Prawdziwy liberał, w normalnym układzie on powinien dostać to co Komorowski.
W sumie to byłaby ciekawa sytuacja. Morawiecki kontra Korwin-Mikke. Przynajmniej ideowcy, a nie podróbki.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Najlepsze wrażenie na tej debacie sprawił na mnie Morawiecki, czym jestem zaskoczony. Dobrze zaprezentował się też Jurek.
Najgorzej według mnie wypadli Komorowski i Pawlak co źle świadczy o obecnym rządzie oraz Olechowski, którego nie chciało się słuchać.
Korwin, Lepper i Ziętek trochę pokrzyczeli, jak zwykle. Nie powiedzieli jednak niczego nowego.

Szkoda, że nie było Kaczyńskiego i Napieralskiego, na pewno debata byłaby znacznie ciekawsza.
nie spodziewałem sie że Morawiecki może dobrze wypaść, w debacie kilka dni temu w TVP Info wydawało mi się że dyskusja w debacie nie jest jego mocną stroną; najbardziej zaskoczył gdy w części przeznaczonej na zadawanie pytań poprosił kontrakandydatów by zaapelowali do swego elektoratu by zagłosowali na właśnie Morawieckiego ????

btw. wczoraj odbyła się druga debata na antenie TVP Info na którą zaproszeni byli Korwin-Mikke, Jurek i Olechowski. Przyszedł tylko ten pierwszy...
Z kolei bodajże w niedzielę debata w telewizji publicznej pomiędzy kandydatami partii rządzących. Już wiadomo że Bronek nie przyjdzie
 
midel 189

midel

Użytkownik
Najlepsze wrażenie na tej debacie sprawił na mnie Morawiecki, czym jestem zaskoczony. Dobrze zaprezentował się też Jurek.
Najgorzej według mnie wypadli Komorowski i Pawlak co źle świadczy o obecnym rządzie oraz Olechowski, którego nie chciało się słuchać.
Korwin, Lepper i Ziętek trochę pokrzyczeli, jak zwykle. Nie powiedzieli jednak niczego nowego.

Szkoda, że nie było Kaczyńskiego i Napieralskiego, na pewno debata byłaby znacznie ciekawsza.
Według mnie akurat Morawiecki był jednym z gorszych, tak jakby urwał się z choinki. Najlepiej wyszli według mnie JKM i Komorowski, JKM najbardziej ubarwił tą debatę, ale również trzymał się pytań, odpowiadał logicznie i konkretnie. Komorowski również z ogromnym spokojem radził sobie z pytaniami, Pawlak, Olechowski i Jurek na pewno pozytywnie, Leppera wyśmiewali kiedy była tylko okazja, pytanie z kulturą zabójcze ???? Po Ziętku widać od razu, że idiota. Wszystko wszystkim, ale zacząć od tekstu. że &quot;chciałbym zostać prezydentem na pewno nie po to, żeby leżeć na Wawelu&quot; to brak słów. Hasło o uczelniach, gdy chciał Korwinowi udowodnić, że lepsze będą padały to też śmiech na sali. Napieralski woli sexi-blondyny w teledyskach, czy też organizować imprezy zamiast debaty, no cóż. Z Kaczyńskim na pewno debata byłaby niemiła, tudzież oschła, a tak to całkiem pozytywnie oceniam.

Szkoda, że nie będzie debaty, w której możliwa byłaby polemika. Chciałbym zobaczyć Korwina w akcji, szczególnie jak miażdży Ziętka czy Morawieckiego.
 
Do góry Bottom